592
  • sherlock1
    #152










  • Fpocok
    #151
    Az más... de mondom, nem tudtam németül, azt a címet sem tudtam elolvasni :D
  • DarkSector
    #150
    Félreolvastátok vagy a cím volt félreérthető.
    Itt arra utalnak hogy nem hagyják ki a pc platformot, vagyis nem lesznek olyan játékaik, ami x360 és ps3 csak...ennyi.
  • DarkSector
    #149
    Annyira fontosnak tartják hogy mindent multi címnek jelenítsenek meg, ebben semmi újdonság sincs.

    Minden Capcom játék eddig is multi cím volt...
  • grebber
    #148
    Magyarul is!
    Capcom - egyre fontosabb a PC-támogatás
  • Fpocok
    #147
    Nem tudok németül. Elsődleges platform lesz a pc? Az?
    Kamu.
    Ahogy DICEnál is.
  • grebber
    #146
    [URL=http://www.pcgames.de/Capcom-Firma-15316/News/Capcom-Unterstuetzung-des-PCs-als-primaere-Plattform-gewinnt-zunehmend-an-Bedeutung-822607/]Capcom: "Unterstützung des PCs als primäre Plattform gewinnt zunehmend an Bedeutung"[/URL]

    Na ezt kéne más cégeknek is :D (Bár ez túlnyomórészt a warezeseknek kedvezne a cégeknek nem igen)
  • SZilaJMaGGoT
    #145
  • Fpocok
    #144
    Szerintem meg inkább menjenek vissza, mint folytassák. Sőt. REBOOTot követelek! (A 3iktől.)
  • Seth
    #143
    Ez csak egy spinoff, nem tartozik a Resi sztoriba
  • vk90
    #142
    Nem értem minek visszamenni 10 évvel korábbra, ahelyett hogy folytatnák a sztorit. Meg mi ez a hülyeség hogy meg kell ölni Leon-t. Baromság!
    Csapatharc is minek. Ez inkább Left 4 Dead lesz mint Resident Evil.
  • DarkSector
    #141
    Jah értem a szöveg, hát igen elhangzik Gears of War is....hát ezek is fiatalok lehetnek.
  • Fpocok
    #140
    Ma jött ki :D amúgy nem a videó a lényeg, hanem amit beszélnek róla... foggalmuk sincs.
  • DarkSector
    #139
    Csak amig betölt a csík addig enged.

    Amúgy ez a videó már lett linkelve külön is. :)
  • Fpocok
    #138
    Lehet lépkedni, csak meg kell várni, míg betölt... bár igaz, volt nekem is olyan, hogy nem engedte.
  • DarkSector
    #137
    Nekem enged lépkedni.
  • Muttley
    #136
    youtube-on a videokat lehet léptetni, ahonnan nézni akarod
    nyomor gametrailers -nél nekem nem sikerült :)
    csak az elejéről hajlandó jácccccccani :/
  • Fpocok
    #135
    27:10-től
    http://www.gametrailers.com/video/episode-155-invisible-walls/712955
  • DarkSector
    #134
    Egy zombis Call of Duty TPS nézetben.
  • Fpocok
    #133
    *Emlékeztek...
  • Fpocok
    #132
    Emlékszeket arra a részre a másodikból, amikor Leont megtámadta és késsel fenyegette a cloakos csávó? És arra, amikor földön fekszik arra várva, hogy lelőjjék?

    Eküszöm. Sírok. Annyira de annyira szeretem az eredeti RE-t... Ezek a geciszájú pénzéhes barmok, rendezők teljesen szétbaszták az egész RE-t a fasszopó filmjeikkel, meg a buta, eredetihez semmi köze játék részekkel.

  • Fpocok
    #131
    Van új tréhler:
    link
  • DarkSector
    #130
    Írtam is az elején pár napja/hete, te nem olvastad és nem is hibáztatlak érte hogy VÉGIGJÁTSZOM majd 1x, mindenképpen, mert Resident Evil, de egy fos, mert nem ilyet szoktam meg a Capcom-tól még ha ők csak együtműködnek is, de meggyalázták a RE nevet ez már 100%.

    A szar a RE névhez képest szól nem úgy szar mint normál játék...csak RE-nek szar.
    És ez a vélemény nem változik nálam.

    Ahogy szar volt a 4. is, meg szar az 5. is ami már a határt súrolta!!!
  • Fpocok
    #129
    Még lehet jó játék... még lehet majd vele jókat szórakozni... dehogy jó RE játék ez sem lesz, az biztos.
  • Seth
    #128
    Még el sem készült de már leszarozod ?
    Aztán majd a végén kurjongatva,széles vigyorral írtod a zombikat(természetesen camouflage ruhában XD)
  • DarkSector
    #127
    Már értem miért lett szar ez a rész:

    "A Capcom producerei szerint az új Resident Evil spin-off, az Operation Raccoon City lesz a számos SOCOM játékért felelős Slant 6 legjobb játéka. A stúdiót 2005-ben alapították, azóta 3 SOCOM-ot hoztak ki, ezek a Tactical Strike (PSP), a Confrontation (PS3) és a Fireteam Bravo 3 (PSP).

    Az Operation Raccoon City-ben lesz 4 személyes kooperatív kampány, mely időben a Resident Evil második és harmadik epizódja környékén helyezkedik el, valamint 4v4 kompetitív multiplayer mód. A játék pörgős lesz, gördülékeny irányítással és itt már tudunk egyszerre lőni és mozogni, nem úgy mint a RE5-ben.

    "Játszottam a játékaikkal. Azt érzem rajtuk, hogy az egyes iterációkkal egyre nőtt a minőség. A játékaik jobbak és jobbak lesznek. Nagyon bírtam a SOCOM PSP verzióit, azok jó fogadtatást is kaptak." - nyilatkozta a producer Masachika Kawata.

    Kawata elismerte, hogy a korai játékaikban lehetett volna még mint javítani, de az ő javuló tendenciájuk és a CAPCOM-mal való szoros együttműködés biztosítja majd, hogy kiváló játékot kapjunk. Ezt követően még fényezte kicsit a közös munka előnyeit és fantasztikus gördülékenységét, meg hogy mennyire csodálatos az atmoszféra és blablabla... térjünk a screenshotokra inkább."
  • DarkSector
    #126
    A legfontosabb kérdés hogy miért akarnak játékot fejleszteni de hát nem tudom megkérdezni az illetékeseket, a Leon leölése a legkissebb bajom nekem ezzel kapcsolatban. :S

    Lehet hogy Wesker azaz az Umbrella társaság haderőit kell célba vinned, de ez csak tipp.
  • grebber
    #125
    Nem igen követtem figyelemmel a RE-ek történetét mivel pc-n csak a 4-5-öt játszottam.De Leont miért akarják megölni?
  • DarkSector
    #124
    Első trailer!!!

    Ez meg mi a faszom?
  • DarkSector
    #123
    Én mondtam előre, asszem. Sajnos ráérzek ezekre a dolgokra.
  • DarkSector
    #122
    Hol van a videóban gameplay?
    Én nem láttam.
  • SZilaJMaGGoT
    #121
    :/
  • Fpocok
    #120
    Úgy látom az tényleg cloak... HÁ BULLTSHIT!!!! WTF??? Cloak a RE univerzumban? BULLSHIT!
  • Muttley
    #119
    Előzetes gameplay és demo elemekkel
    idén télre ígérik
    mind3 platformra
    remélem lesz sztorija is, nem csak agyatlan zombigyilkolászás ;)
  • DarkSector
    #118
    Szerintem ha ezek hivatalossak akkor max egy újságból szkennelhették őket, mert 2 kép kivételével ocsmány, és nem egy AAA-hoz képest ocsmány hanem egy ZZZ kategóriához képest ocsmány.
  • DemonHunterW
    #117
    Az első hivatalos képek
  • DarkSector
    #116
    Ettől féltem, és mondtam is, ez nem resi 6 vagy normáál resi lesz hanem csak a nevét viseli majd egy középszar valami eddig. a képek szerint.
  • DarkSector
    #115
    Hát egyetértenék nem minden a graf.

    DE ez a szar ráadásul semmi ismerős embert nem látok, ez a pár auto meg karaktert a resi 5 után egy ilyen ocsmány szar valóban mobil minőségben semmilyen resident-el nem tudnék egy lapon említeni...

    Nem minden a graf csak éppen ezt a grafikát torkonszarja még a RSIDENT EVIL REMAKE is!!!!!

    Tökéletessen egyetértek grebber-el ez mobil minőség, max egy ARCADE-nak tudnám elfogadni
  • SZilaJMaGGoT
    #114
    Már eleve az a pikkelyes textúra is nagyon a nanosuit-ra hajaz nekem, szóval erősen bízom benne, hogy nem viszik el túlságosan ebbe az irányba. :S
  • SZilaJMaGGoT
    #113
    Az bizony high-tech camouflage hacuka... :/ Nem tudom mi értelme van ennek a resi-ben... Bár ezt még le lehet nyelni, de attól félek ha lesz ilyen "feature" akkor lesznek még más ökörségek is... -.-