592
  • vk90
    #192
    A 4-ben azért még volt pár logikai rész (bár nem túl nehezek). Az 5-ben is volt de ha jól emlékszem csak egy, amikor a fényekkel kellett babrálni. Az eléggé tetszett is nekem. Nem értem miért nem lehetett több ilyen rész benne.
    Amúgy régebbi Capcom játékokban is majdnem mind voltak logikai részek. Devil May Cry-ok, Onimusha-k, asszem Dino Crysis is.
  • DarkSector
    #191
    Jogos. :P
  • vk90
    #190
    Nekem ez épp elég :).
  • DarkSector
    #189
    Vannak zombik de csak ennyi közük van egymáshoz.
  • Fpocok
    #188
    A DI egy zombis-borderlands lesz. A borderlands nekem TOP5 játékban benne van.
  • vk90
    #187
    Szar a négyzeten XD. De mondjuk igaz.
    182: hát ez van, manapság nem bírnak normális zombis játékot csinálni. Utoljára még a Colfear volt fasza. Na abba aztán rendesen lehetett parázni, meg ott tényleg félelmetes zombik voltak (nem ilyen fogyatékos pofájú, gülüszemű zombiutánzatok). Ha nem játszottátok próbáljátok ki mindenképpen.
    183: tényleg más játékok. Összefüggés: mindegyik zombis. RE 4-5 nem szokványos zombik, de akkoris zombik ;).
  • DarkSector
    #186
    Dead Island-nak max a L4D részekhez van köze, mert az egy fps nézetű akciójáték.

    A Dead Rising 2 már tps, mint a RE, de míg a régi részekben erősen voltak logikai részek a RE-ekben most már csak egy sima akció játék lett mint a Dead Rising 2.
  • SZilaJMaGGoT
    #185
    Te írtad, hogy a Dead Island minden reményed, hát az sem sokkal jobb mint ez vagy a Dead Rising 2(az eddig látottak alapján). :) Szerintem.
  • DarkSector
    #184
    "177: hát az ORC az 5-höz képest egy nagy szar."

    És vedd hozzá azt hogy a Resident 4 előtti részekhez képest a RE4 és 5 volt szar.

    Szóval a régi részekhez képest ez szar a négyzeten.
  • Fpocok
    #183
    Amúgy jogos... én sem értem mi az összefüggés. Tök más játékok:
    Pl DI-ben meg a DR-ban vannak zombik. A RE4-5ben meg nincsenek.
  • DarkSector
    #182
    A Dead Island meg a Dead Rising hogy jön a Resihez?
    Jah hogy most már annyira szar a RE hogy hasonlítgatni lehet hozzájuk. Nem szóltam.
  • Fpocok
    #181
    Szerintem a Dead Rising2 is egy nagy rakás fos:
    Alapötlet jó. Ennyi... minden mást elkúrtak... pl azt, hogy időre megy és le van korlátozva, meddig tarthat a végigjátszás... ki a faszom találta ki ezt a baromságot?
    A másik meg a játékmenet, harcrendszer... már elnézést, de ilyen bénát én még sosem láttam.
  • SZilaJMaGGoT
    #180
    A dead island elég fapados nekem. Ha emlékeztek még a boiling point-ra az kiváló játék volt, kivitelezés szempontjából viszont érezhetően gagyi volt. Nah a dead island nekem pont ilyen... :/
  • vk90
    #179
    178: nem lesz rossz, de RE-ként nem megszokott.
    177: hát az ORC az 5-höz képest egy nagy szar.
    176: ja, Dead Island elég ígéretesnek tűnik. Meg a Dead Rising 2 Off the Record lesz még jó zombis játék.
  • SZilaJMaGGoT
    #178
    Kövezzetek meg de nekem tetszik az ORC... :D
  • DarkSector
    #177
    Ez az 5rész és még ezt is sokan határesetnek tartottuk...

    Ilyen kis történethez fűződő kis jegyzeteket többet nem kell olvasgatnunk asszem.

  • Fpocok
    #176
    Na majd a Dead Island... már csak abban van reményem.
  • DarkSector
    #175
    Mert az is lesz.
    L4D TPS. Nézd meg a végén a zombikat brutál hülyén mozognak és olyan gyorsak meg úgy csapkodnak a hullád felett mint a L4D-ben és én a L4D-et meg utálom.
  • Muttley
    #174
    eddig ez eszetlenül rohangálós
    agyatlan cséphadarásnak tűnik
  • Fpocok
    #173
    Azért mert a RE a zombikról szól... arról, hogy biológiai kísérlet után zombik lettek. A zombik a RE alfája és omegája.
  • Marko001
    #172
    Miért kellett volna zombiknak lenni bennük? A történet a 4. részben már elkanyarodott egy másik irányba.
    Mondjuk el tudnék viselni egy remake-et az újak grafikájával és játékmenetével.
  • Fpocok
    #171
    Persze... nem volt rossz önmagában a 4. Az 5 is jó volt coopban...
    ...CSAK AZ A BAJ, HOGY SEMMI... OLVASD ÉS ÉRTSD... SEMMI KÖZE NEM VOLT AZ EREDETI RÉSZEKHEZ. EGY KIBASZOTT ZOMBI NEM VOLT BENNÜK!!!
  • Marko001
    #170
    A 4. rész nagyon jó, az 5. már gyengébb. A régiek is nagyon jók, de nem kell lemaradni azon a szinten.
  • Seth
    #169
    Szerinted elbaszott, sokak szerint meg nem.Én várom a következőt. Problem officer?
  • Fpocok
    #168
    És szerinted az elbaszott 4 és a mégelbaszottabb 5 után ki várja a "rendes RE-t"?
  • BoneDragon
    #167
    Oké akkor várunk még 2-3 évet... Szuper.
  • Seth
    #166
    Nyugi van!
    Ez csak egy spinoff a sok közül, nem rendes RE rész. Majd az is jön
  • Fpocok
    #165
    HOGY AZ ISTEN BASSZA MEG!!! EZ MI FASZ?

  • DarkSector
    #164
    Jah Capcom a világ balekja, közel egy időben sikerült 2 címet elbaszni.
  • BoneDragon
    #163
    Látom sikeresen elbaszta idén az összes nagy címét a Capcom.
  • DarkSector
    #162
    Jött gameplay.
    Nézzétek és utána lőjjétek fejbe magatokat!


  • DarkSector
    #161
    Ez már szerintem nem Resident Evil, nem is határvonal, ez valami más.
  • DarkSector
    #160
    Bemutatnám a lényeget:


  • grebber
    #159
    E3 Trailer
  • DarkSector
    #158
    Jah azt látom hogy visszatekintés.

    Amúgy a konzoltulajok lelke olyan mint bárki másé.

    Valamint a RE4 és CVX arra utalhat most jut eszembe hogy Arcade szekcióban lesz REMAKE mindkettőből....:)
  • Fpocok
    #157
    Passz. Én azt hittem, hogy csak az új részről lesz.
    Ahogy nézem az eleje összefoglalja mik voltak a 4edik részben. Bár nem nagyon értem minek, so last year.
    Mondjuk ez egy xboxos magazinból van... aztán a fene sem érti a konzolosok lelkét.
  • DarkSector
    #156
    Összefoglalnád pls mi ez?
    Nincs kedvem végigolvasni... :)
  • Fpocok
    #155
    Klikkre nagyobb.
  • Fpocok
    #154


  • DarkSector
    #153
    Oks nem is hibáztatok senkit, csak gondoltam tisztázom hogy későbbiekben tudjátok hogy mi a helyzet. :)