592
  • DarkSector
    #232
    a felismeréshez hogy elbaszták a játékot. :)
  • Fpocok
    #231
    ?
  • DarkSector
    #230
    jó reggelt
  • Fpocok
    #229
    Ismét megerőszakolják a RE nevet. Gratula hozzá.
  • Fpocok
    #228
    preivew
  • vk90
    #227
    Teljesen más irányba indult ez a játék, csak ennyi. Valamilyen szempontból nem rossz az a térkép szerintem.
  • DarkSector
    #226
    Nem a COD-al van baj hanem hogy térkép van a játékban ami mutatja az ellenséget. :P
  • Fpocok
    #225
  • SZilaJMaGGoT
    #224
    Szerintem király!
  • DarkSector
    #223
    COD szerű térkép van....

    Enemy UAV....! áááá mekkora fos.

  • SZilaJMaGGoT
    #222
    Is-is, de inkább utóbbi...
  • vk90
    #221
    Még van pár hónap, hogy kijavítsák. Vagy majd lesz egy halom patch hozzá.
  • DarkSector
    #220
    Hát anak igen. :)
    De ezek a szar animációk meg bugok remélem a véglegesben nem lesznek majd. :)
  • vk90
    #219
    Ameddig a 6 nincs kinnt addig unaloműzönek talán jó lesz.
  • SZilaJMaGGoT
    #218
    Ez van... :D
  • DarkSector
    #217
    Csak nekem nem olyan Resident kell amivel "párszor majd el lehet vele játszani" kategória. :)
  • vk90
    #216
    Párszor el lehet majd vele játszani, persze majd kiderül.
    Leon-t remélem nem muszály kinyírni.
  • DarkSector
    #215
    A nyálkás izék meg mikor megöli őket nem dőlnek el...:D meg az egyiknek a mennyezeten marad a karja és csak lóg lefelé, jó bugos. :)
  • DarkSector
    #214
    Még így HD-ban is rondább a re 5-től szerintem és baromira gagyi az animáció, ahogy futnak mint valami 10évvel ezelőtti tps-ben. O_o

    Jópofa viszont hogy a 2. videóban az elején a RE2nek az elejét láthatjuk ujra viszont, mikor kettéválik a 2 főhős...régi szép idők. :)
  • DarkSector
    #213
    Persze tud futni, a játékmenet kárára. :P
    Ezt mondtam sokszor.
  • DarkSector
    #212
    Én már rég eltemettem magamban ezt a részt a resident sorozatból várom a 6.-at.
  • Muttley
    #211
    nem bizony :)
    de hát ez van :)
  • Fpocok
    #210
    Jó kis lövöldének néz ki. De ez már nem RE.
  • Muttley
    #209
    egész jónak tűnik :)
    a karakter végre tud futni
    a sötétnek van hangulata (L4D-ről ez nem igazán mondható el)
    jó sok fegyver van
    menu is O.K.
    engem MÉG érdekel :D
  • grebber
    #208
    Na ebben már lesz hent nagyon elmentek a L4D felé :(
  • Fpocok
    #207
    Sry... most nézem, hogy itt és itt fenn van jobban is... Hogy nem vettem észre, pedig naponta böngészni szoktam oldalt :S
  • Fpocok
    #206



  • grebber
    #205
    WP Preview
  • vk90
    #204
    Lehet, hogy a grafikus motor sem ugyanaz, mivel nem a Capcom gyártja.
  • DarkSector
    #203
    egyetértek.
  • vk90
    #202
    Én úgy nézem, hogy ennek az ORC-nek a grafikája nem valami nagy szám. Az 5-é sokkal jobb volt szvsz.
  • DarkSector
    #201
    Hát igen de élőben van azért eltérés, mert a 3. rész egy cseppecskét rajzos grafikával rendelkezett. De igen marhasok eltérés nincs.
  • vk90
    #200
    Most néztem egy videót az 1-ről. Annyira nincs is különbség az 1 és 3 grafikája között. Elvégre ps2-es játékok.
  • DarkSector
    #199
    Az volt a legjobb szép helyszínekkel.
  • vk90
    #198
    1 és 2-t nem ismertem, viszont 1-ről csak jót hallottam.
  • DarkSector
    #197
    szerintem a dmc-nél a sorrend:

    1-3-4-2 a 2rész is egy tévedés volt.
  • vk90
    #196
    "Hogy DMC5-nél úgymond aszerint nyilatkoztak hogy magyarul szarnak a játékosok véleményére, és a FEJLESZTŐK A SAJÁT FEJÜK UTÁN MENNEK."
    Hát ja, sok rajongót leszarnak ezzel. Pedig annyi ötletet látnék én még a DMC folytatásásra, (pl.: Vergil visszatérhetne) erre meg egy új történetet kezdenek ezek a balfaszok. Egyáltalán ki a fasz a főszereplő az új DMC-ben? Fiatal Dante?

    "Nembaj nem halok bele, a PoP Prodigy-t is ki tudtam hagyni, végül megjött az eszük visszatértek az alapokhoz a PoP The Forgotten Sands-nál..."
    Én régen nagy PoP fan voltam (SoT, WW, T2T). Nagyon vártam az új részt, de mikor megtudtam, hogy teljesen más játék lesz elment a kedvem tőle. Később bejelentették az FS-t. Nagyon örültem, hogy újra a régi prince, meg a régi játékmenet. Aztán amikor kipróbáltam. Mi ez? Lehet, hogy sok a hasonlógág a régiekkel, de pl.: a harcrendszer nagyon gagyi volt. Pedig ez miatt szerettem a régieket.

    "majd itt is megvárom a következő normális DMC-t meg RE-t ha egyeltalán lesz."
    Én is ebben bízom, hogy lesz, de mondjuk én örülnék, ha olyan lenne mint a 4, csak jobb sztorival. DMC meg legyen olyan mint a 3 meg a 4 ;).
  • DarkSector
    #195
    Amúgy a DMC a legjobb példa arra amit mindenhol meg szoktam említeni, hogy mikor azt szokták emlegetni hogy konzolok, meg a konzol játékos réteg miatt vannak egyre szarabb játékok, hát itt van meg lehet nézni.

    Hogy DMC5-nél úgymond aszerint nyilatkoztak hogy magyarul szarnak a játékosok véleményére, és a FEJLESZTŐK A SAJÁT FEJÜK UTÁN MENNEK.
    Meg a RE-nél is hiába ment a sírás, hányszor könyörögtunk egy RE2 remake-ért? És ahoz nem is kellett volna bitang sok meló, csak itt-ott csavarni a story-n kicsit. De már értem hogy miért ezt a módszert választották, mert ezeket majd futószallagon tudják nyomni.


    Nembaj nem halok bele, a PoP Prodigy-t is ki tudtam hagyni, végül megjött az eszük visszatértek az alapokhoz a PoP The Forgotten Sands-nál... majd itt is megvárom a következő normális DMC-t meg RE-t ha egyeltalán lesz.
  • vk90
    #194
    Főleg a DMC 3 volt necces. Mind logikai, mind ügyességi, mind boss szempontokból. Arról nem is beszélve, hogy újra kellett kezdeni az adott szintet, ha meghaltál. De pont ezt szerettem benne. Végre nem egy könnyű játék. A 4 ehhez képest azért könnyebb volt jóval.
    Onimusha 3-ba volt még nehéz feltörni a ládákat :S.
  • DarkSector
    #193
    Igen régebben én a residentekben el is akadtam sokszor.
    A 4 meg 5-ben már nem. :)

    Igazságszerint nekem a régi 3 rész nem csak a szuper story miatt tetszett hanem a szavatosság miatt is.
    A 2.részt több mint 50x vittem végig.

    Viszont a DMC 4-nél voltak még necces részek, inkább ügyességi mint logikai, de legalább voltak.