Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
A heavy cost. I pay it gladly.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
Nem olyan reg vettem meg a jatekot nemi (1-2 hetes) hezitalast kovetoen, de meg most sem gyozott meg teljesen, hogy jobban jartam a bolti verzioval.
Ezek szerint az altalanosan javasolt gyakorlat az, hogy mielott elkezdi az ember jatszani a kampanyt, kapcsolja ki a mentes-szinkornizaciot?
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Ráadásul az a kukac is elég béna... Egyszerûen csak odateleportál és ott van.. Csinálhattak volna valami animációt alá, hogy megnyílik a föld és kitekergõzik belõle és bekapja az ellenfelet. De így gagyi.
De azért futtatom a hivatalos utat is, kíváncsi vagyok mikor és milyen eredménnyel fog zárulni. Azért az szerintem elég necces, hogy 30 napig töltheted le azt kész. Ha még 2-3 év lenne azt mondom, hogy oké, aki addig nem archiválta le, annak nyilván nem nagyon kell már a játék. Így pont az egyetlen elõnyét (nem kell attól félni, hogy elveszik/megrongálódik az adathordozó és nem kell duplán tárolni a játékot) veszíti el a digitális verzió a fizikálishoz képest.
Írtam amúgy arra a mailcímre, amit a letöltéskor jelentkezõ hibaüzenetben megadtak, hogy oda kell fordulni, ha gondom van. Onnan 1 órán belül jött a válasz, hogy õk ebben nem tudnak segíteni, forduljak a hivatalos Ubi supporthoz. 😄
ha valakinek van ideje / kedve, akkor elszórakozhatna vele, hogy nála is ez-e a hatás, illetve különbözõ variációkat (ha más varit nyom, akkor is megnyeri-e, ha több ellenfél marad, mikor egyet lenyel a kukuc, akkor mi van, esetleg ha minden ellenfél mozgásképtelen pl egy a kukucban, egy timestop alatt, stb)
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Lekaptam torrentrõl és feltelepítettem. Az Uplay accountom továbbra is élt, tehát beengedett, és megy a játék. Tök mindegy, honnan szerzed be a programot, mûködni fog. Csak a bejelentkezõs serial kódod került pénzbe.
Sõt, torrentrõl lejön 40 perc alatt, míg Ubiékkal levelezve eltelik kb. 1-2 hét, mire érdemben születik valami válasz...
Végül le tudtam nyomni a küldetést, vért izzadva, egy nagyobb sereggel, de épphogy le tudtam verni az utolsó darkness elementalt már 10k volt belõle és gyorsabban szaporodott mint az én seregem, hogy minél hamarabb meg kellett fogni, mert egy idõ után már lehetetlen. Ezek után viszont a fõellenség, nevetséges volt, fél perc alatt leszedtem.
Összességében nem volt rossz ez a kampány, a befejezést, kicsit elkapkodottnak érzem, szépen alakult a sztori és a végén egy darab monológgal le tudták az egészet :S Kiril döntését sem értettem bár azért elég badass volt így is.
Na akkor most jöhet Crag Hack.
Fura, hogy idáig vártam a town screenek és jegeltem a játékot most meg nem bírom abbahagyni. :S
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
asszonnyal játszottunk hot-seatben, a gépem kifagyott menet közben, utána "szinkronizált" a játék, és nem maradtak meg az autosave-ek, és csak egy egy 2 órával korábbi normál mentés maradt meg... nah mind1, folytattuk onnan, de már rutinosan több normál mentést csináltam... ekkor már nem fagyott meg a gépem, viszont kilépéskor elszált a uplay, így a kilépéskori szinkronizálás elmaradt... ma nekiálltunk folytatni a játékot, a uplay szinkron sikertelen volt, gondoltam mindegy, megy anélkül is... a legutolsó mentésünk szerencsére meg is maradt... de az összes többi egygépes mentés eltûnt... no comment...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Írtam nekik egy mailt azért, hátha hajlandóak megszánni egy friss letöltési linkkel, de itt is megkérdezem, hátha valaki tud egy gyors és egyszerû megoldást erre a problémára.
Vagy tölthetem szégyenszemre torrentrõl, csak ne crackeljem? O_o
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Dance Macabre infók
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
btw fészen írta a jubi, hogy gõzerõvel dolgoznak az 1.5.2-es patchen, ami várhatólag a hét vége felé fog érkezni
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
A kalózkodás meg nem hiszem, hogy csõdbe vinné õket, mert aki megakarja venni a játékot az eddig is megvette és ezek után is megfogja, de ha ilyen Uplay-es baromság boldogítja a vásárló életét, lehet õ is meggondolja ezek után hogy megvegye-e 😊
A fogyasztóvédelmis dolgokhoz ugyan nem nagyon értek, de azért ezen a területen egy kicsit fejlõdhetne a dolog, bár gondolom hogy az informatikai világban ez kicsit körülményesebb 😊Mindenesetre OK! hogy a kalózkodók ellen próbálnak védekezni, de ennek ezidágig kb csak a vevõ látta kárát és õket pedig nem nagyon védi senki ...
Mindenesetre az UBI facebook oldalán volt egy két zaftos elégedetlen vásárlói hozzászólás 😊
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
Amúgy meg a leállásokkal kapcsolatban csak annyit, hogy kb. egy hónapja találkoztam ilyennel, minõ meglepõ, hogy szintén vasárnap, amikor az ember igazán ráér és azt írta, hogy hiba az ÉN kapcsolatomban. A modememet xmilliószor ki-be kapcsoltam, meg vírusírtó-tûzfal párost is kapcsolgattam, mire kiderült, hogy a hiba nem az én készülékemben van. Legalább akkor a hibaüzenet lenne az, hogy a központi szerver haldoklik vagy valami. A hivatalos oldalon lévõ fórum is elég el volt dugva, ahol errõl olvastam. Tanulhatnának a Blizzardtól hibaorvoslásban.
