Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Guren
#8954
de

#8953
Akkor a steam beépített keresõje nem az igazi... 😊
#8952
Steamesnél ki tudod írni ha akarod. Backup files azt hiszem.
enlightened
#8951
Mondjuk ez tényleg röhej és akkor mi van ha az ember le akarja törölni vagy újrarakja a gépét? Ki kell írni elõtte egy DVD-re vagy mi? Ne szórakozzanak, hogy nem szedheti le amikor akarja.

enlightened
#8950
Ez érdekes, mert nekem steames deluxe editionem van a játékból 😄

Botond
#8949
De elérhetõ.
#8948
Tiszta röhej hogy megvásárlás után csak bizonyos ideig tölthetõ le a játék... Ebbõl a szempontból sokkal kényelmesebb a steam, csak persze azon nem elérhetõ a VI. rész...
#8947
Na, elég korrekt volt az ügyintézés, kaptam egy új linket, amirõl 5 napig letölthetem a játékot.
MrStokes
#8946
Koszonom a valaszt.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

enlightened
#8945
Igen és a campaignben nem is tudod használni, szóval sok értelme nincs, csak annak aki skirmisheket nyom.

Shiwo
#8944
a DLC kampányban lehet egyet szerezni, elvileg semmi extra csak jön utánad....

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8943
Sziasztok. Mik azok a dinasztia állatok? mire jók? hol lehet beszerezni õket?
enlightened
#8942
Ezen nem kell meglepõdni, megmondták, hogy azért van az online verzió, hogy vásárlásra ösztönözzenek. Ezek után akkor kitalálható, hogy az offline mire való.

Fresh Duke
#8941
Az Ubi eddig is csak a warezolóknak kedvezett, szóvak könnyen meglehet... 😄

A heavy cost. I pay it gladly.

TreDoR
#8940
De gondolom nem a warez kedvéért rakták bele a gamebe az offline verziót...

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

Shiwo
#8939
azért az offline túlzás, akkor tényleg nincs elõbbre, mint a warez verzió, elég, ha kikapcsolja a szinkronizációt, és online játszik, akkor legalább a destiny bónuszok és tárgyak benne vannak

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8938
az animáció hiányát már a bétateszt elején jeleztem, a jelek szerint hiába...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

TreDoR
#8937
Offline. Tuzfalba berak ubi launcher, a játék indítófájlai (patchelo stb.), meg a tobbi szar, úgy biztos jó lesz, jah, hogy így nem indul el, hát akkor sz*pás.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

MrStokes
#8936
Szornyulkodve olvasom ezeket a mentes-szinkronizalasos dolgokat.

Nem olyan reg vettem meg a jatekot nemi (1-2 hetes) hezitalast kovetoen, de meg most sem gyozott meg teljesen, hogy jobban jartam a bolti verzioval.

Ezek szerint az altalanosan javasolt gyakorlat az, hogy mielott elkezdi az ember jatszani a kampanyt, kapcsolja ki a mentes-szinkornizaciot?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#8935
Egyszer történt nálam olyan, hogy bekapta a kukac az egyik egységet, a másikat meg leöltem, így egyedül maradt... Azonnal nyertem, nem kellett végigvárni a 6-7 kört, amíg lassacskán elemésztõdnek a kukacban... ami szerintem hiba, mivel végig kéne, hogy játszódjon a játék! Hiába az ellenfél mozgásképtelen.

Ráadásul az a kukac is elég béna... Egyszerûen csak odateleportál és ott van.. Csinálhattak volna valami animációt alá, hogy megnyílik a föld és kitekergõzik belõle és bekapja az ellenfelet. De így gagyi.
Narxis
#8934
😄

#8927

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#8933
Ha ma nem jön semmi válasz én is ezt fogom tenni.
De azért futtatom a hivatalos utat is, kíváncsi vagyok mikor és milyen eredménnyel fog zárulni. Azért az szerintem elég necces, hogy 30 napig töltheted le azt kész. Ha még 2-3 év lenne azt mondom, hogy oké, aki addig nem archiválta le, annak nyilván nem nagyon kell már a játék. Így pont az egyetlen elõnyét (nem kell attól félni, hogy elveszik/megrongálódik az adathordozó és nem kell duplán tárolni a játékot) veszíti el a digitális verzió a fizikálishoz képest.
Írtam amúgy arra a mailcímre, amit a letöltéskor jelentkezõ hibaüzenetben megadtak, hogy oda kell fordulni, ha gondom van. Onnan 1 órán belül jött a válasz, hogy õk ebben nem tudnak segíteni, forduljak a hivatalos Ubi supporthoz. 😄
Shiwo
#8932
nekem kétszer is azt csinálta a játék, hogy mikor egy ellenfél maradt, s bekapta az óriáskukuc (inferno épület kukuca), körönként sebzõdne az áldozat, de ha rányomtam a sima regenerálódást az egyik egységemre, akkor egybõl megnyertem a csatát, függetlenül attól, hogy mennyi életereje maradt a kukucba szorult ellenfélnek...


ha valakinek van ideje / kedve, akkor elszórakozhatna vele, hogy nála is ez-e a hatás, illetve különbözõ variációkat (ha más varit nyom, akkor is megnyeri-e, ha több ellenfél marad, mikor egyet lenyel a kukuc, akkor mi van, esetleg ha minden ellenfél mozgásképtelen pl egy a kukucban, egy timestop alatt, stb)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8931
Szóról szóra ugyanezt követtem el én is néhány hónapja, amikor is format C: volt, és a letöltött Heroes 6 játékom is odalett véletlenül..

Lekaptam torrentrõl és feltelepítettem. Az Uplay accountom továbbra is élt, tehát beengedett, és megy a játék. Tök mindegy, honnan szerzed be a programot, mûködni fog. Csak a bejelentkezõs serial kódod került pénzbe.

Sõt, torrentrõl lejön 40 perc alatt, míg Ubiékkal levelezve eltelik kb. 1-2 hét, mire érdemben születik valami válasz...
enlightened
#8930
Ez javítva lett, mert simán sebzik egymást.

Végül le tudtam nyomni a küldetést, vért izzadva, egy nagyobb sereggel, de épphogy le tudtam verni az utolsó darkness elementalt már 10k volt belõle és gyorsabban szaporodott mint az én seregem, hogy minél hamarabb meg kellett fogni, mert egy idõ után már lehetetlen. Ezek után viszont a fõellenség, nevetséges volt, fél perc alatt leszedtem.

Összességében nem volt rossz ez a kampány, a befejezést, kicsit elkapkodottnak érzem, szépen alakult a sztori és a végén egy darab monológgal le tudták az egészet :S Kiril döntését sem értettem bár azért elég badass volt így is.

Na akkor most jöhet Crag Hack.

Fura, hogy idáig vártam a town screenek és jegeltem a játékot most meg nem bírom abbahagyni. :S

#8929
A Darkness Elementalok nem tudják egymást sebezni, nem jelenik meg az a parancs és a gép által irányítottak csak ide-oda teleportálgatnak. Hacsak ez valami új patchben meg lett változtatva?!
enlightened
#8928
Már 1 hete szívok a Kiril utolsó pályán. Valaki meg tudta csinálni normalon, úgy hogy a secondary questeket is lenyomta? Tehát nem konvertálhatok át egy várost sem és Portmeyront el kell foglalnom, csak mialatt ezt véghez viszem a darkness elementalok elképesztõen túlnõnek rajtam :S

kerla
#8927
Gyerekek, aza legszörnyûbb, hogy ha visszaolvastok 100 HSZ-t az jön le - teljesen jogosan - hogy nem éri emgvenni ezt a játékot, csakis offline módon virágboltival játszani....mintha direkt erre sugallna az ubi...

Botond
#8926
Ezt a hibát én is elkövettem 1.4nél. Nekem csak az összes hõsöm nyomta le lvl1re úgy hogy minden hadjárat kész, a lezárásból is a blood, és kezdtem volna a tearest, de hopp hirtelen nem lett lvl30as teares hõsöm. Nem voltam ideges, dehogy. 😊
Narxis
#8925
Ennyi szívás után már kettétörtem volna a lemezt. :/

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

enlightened
#8924
Hogy érted hogy nem tudják sebezni? Simán megolik a darkness elementalom az övéi!

Shiwo
#8923
nem régiben visszakapcsoltam a mentés-szinkronizálást...hát, nem kellett volna...


asszonnyal játszottunk hot-seatben, a gépem kifagyott menet közben, utána "szinkronizált" a játék, és nem maradtak meg az autosave-ek, és csak egy egy 2 órával korábbi normál mentés maradt meg... nah mind1, folytattuk onnan, de már rutinosan több normál mentést csináltam... ekkor már nem fagyott meg a gépem, viszont kilépéskor elszált a uplay, így a kilépéskori szinkronizálás elmaradt... ma nekiálltunk folytatni a játékot, a uplay szinkron sikertelen volt, gondoltam mindegy, megy anélkül is... a legutolsó mentésünk szerencsére meg is maradt... de az összes többi egygépes mentés eltûnt... no comment...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8922
torrentes is mmûködik eredeti kóddal, szóval no problem.

#8921
Ubishopból tölteném le a játékot, de azt mondja, lejárt a 30 napom, ami alatt letölthetem, ígyjártam.
Írtam nekik egy mailt azért, hátha hajlandóak megszánni egy friss letöltési linkkel, de itt is megkérdezem, hátha valaki tud egy gyors és egyszerû megoldást erre a problémára.
Vagy tölthetem szégyenszemre torrentrõl, csak ne crackeljem? O_o
#8920
sziasztok, tudna valaki abban segíteni, hogy lehet dinasztiapontokat szerezni. A küldetéseket amiért jár, már majdnem mind kész vannak, de nem elég mindenre, amire szeretném,ha meg újra csinálom a kampit, kiírja hogy teljesítmény feloldva, de pontot már ne ad újra. köszönöm
Botond
#8919
Akárcsak az 5nél. 😊
Shiwo
#8918
sajnos igen, ezt ilyen elég hülyén oldották meg..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8917
Na ilyet még nem láttam!!! Több, mint egy hónapja játszottam utoljára. Furcsa is volt, hogy telepíti az 1.1-es patchet, amikor már az 1.5-ös van kint. Aztán játék indul csatlakozás sikertelen, majd játékból kilép újra indítom. 1.1.1 patch telepítése, ezután következett a fenti két lépés a hibaüzenettel. Majd 1.2, 1.3, asszem' most járok 1.4-nél. Hogy ezt, hogy nem lehetett egy lépésben megoldaniuk! Ha legközelebb friss windows-zal telepítem a játékot megint 1 órás patchelés vár rám?!? :S
#8916
Van erre a pályára egy megoldás:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ami viszont nem túl elegáns: már nem emlékszem pontosan, valamelyik kriptában vagy ilyesmi, ha levered az ellent akkor kapsz darkness elementalokat. Ha csak ezeket rakod be a csapatodba, akkor az ellenfél darkness elementaljai nem tudják a lényeidet megsebezni, viszont te Kiril "ütésével" tudod sebezni õket. Nagyon monoton lesz így az összes csata és nem 2 perc, de így simán meg lehet csinálni. Én sajnáltam, hogy ezt így kell, eléggé "anticlimatic" lett így az uccsó pályája a csávónak.
enlightened
#8915
Ez a Kirik 4-dik pálya nagyon megizzaszt, van egy darab ellenség, de annak bazi erõs a vára. Végülis le tudom nyomni és akkor én maradok az egyetlen a térképen, tehát senki nem zavar, viszont olyan veszteségeket szenvedek a vár elfoglalásánál, hogy a darkness elementalok nagyon elszaporodnak hozzám képest, amibõl 7 -et kéne lenyomni és utána már hiába vagyok egyedül a térképen és nyomogatom a homokorát hogy legyen lényem nem tudom behozni õket :S. Ergó nem nyomhatom le a várat, de akkor meg idegesít mert mindig kihozza a lovagját és el akarja a váraimat és mikor visszateleportálok mindig eliszkol :S

TreDoR
#8914
Nah, a 2. dlc legalább hajazni fog a h5-re, mondjuk kieget ne nagyon várjatok a kozeljovoben.

Dance Macabre infók

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

Shiwo
#8913
elvileg limitált, hogy hányszor alkalmazható egy héten, és csak adott lényeket lehet vele feltámasztani (asszem griffet és glory-t nem)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8912
Feltámadás oltára kastély épület nektek mûködik? :S Nekem nem igazán akar mûködni, üres mint a sír :S De lehet valamit rosszul csinálok.
Shiwo
#8911
esetleg ha átállítod alacsonyra, újraindítod a játékot és beállítod magasra?

btw fészen írta a jubi, hogy gõzerõvel dolgoznak az 1.5.2-es patchen, ami várhatólag a hét vége felé fog érkezni

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8910
Amikor lejött az új patch és elindítottam a játékot, a textúrák alacsony felbontásúak lettek, a beállításoknál pedig magasat ír és nem lehet visszaállítani. Valaki tudna segíteni, hogy mit lehetne tenni?
Shiwo
#8909
az ubi már évek óta bosszantja a vásárlóit a különbözõ játékvédelemmel és állandó netkapcsolatot igénylõ hülyeségeivel...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8908
Az a baj, hogy mostanában nagyobb a marketing egy játék körül mint a tényleges értéke (és itt is kezdenek a márkára hajtani, minél gyorsabban jöjjön az új rész úgyis megveszik :S). A mostani játékok nagyrésze hibák tömkelegével jelenik meg , csak azért hogy a "részvényesek" megkapják a pénzüket idõben és már induláskor jön egy kisebb (200-300 megás)javító csomag, hogy egyáltalán eltudjon indulni a megvásárolt játék. A Heroes VI-os indulás se volt valami fényes :S Viszont a Diablo 3 start az fergetes volt 😄

A kalózkodás meg nem hiszem, hogy csõdbe vinné õket, mert aki megakarja venni a játékot az eddig is megvette és ezek után is megfogja, de ha ilyen Uplay-es baromság boldogítja a vásárló életét, lehet õ is meggondolja ezek után hogy megvegye-e 😊
A fogyasztóvédelmis dolgokhoz ugyan nem nagyon értek, de azért ezen a területen egy kicsit fejlõdhetne a dolog, bár gondolom hogy az informatikai világban ez kicsit körülményesebb 😊Mindenesetre OK! hogy a kalózkodók ellen próbálnak védekezni, de ennek ezidágig kb csak a vevõ látta kárát és õket pedig nem nagyon védi senki ...

Mindenesetre az UBI facebook oldalán volt egy két zaftos elégedetlen vásárlói hozzászólás 😊
MrStokes
#8907
Nem vagyok benne egeszen 100 %-ig biztos, hogy pont a Blizzard lenne az, akitol tanulniuk kellene, tekintve, hogy gyalazatos volt a legujabb Blizz jatek, a Diablo 3 start-ja, nem egyszer, nem ketszer nem tudtak a jatekosok bejelentkezni.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#8906
Én warezben toltam végig elõször, majd meg lett eredetiben és most így is végig akarom nyomni. A 3. rész után talán ez a legjobb. Ezt csak azért nem tudom a fölé helyezni, mert a fél fiatalkoromat azzal töltöttem 😊
Amúgy meg a leállásokkal kapcsolatban csak annyit, hogy kb. egy hónapja találkoztam ilyennel, minõ meglepõ, hogy szintén vasárnap, amikor az ember igazán ráér és azt írta, hogy hiba az ÉN kapcsolatomban. A modememet xmilliószor ki-be kapcsoltam, meg vírusírtó-tûzfal párost is kapcsolgattam, mire kiderült, hogy a hiba nem az én készülékemben van. Legalább akkor a hibaüzenet lenne az, hogy a központi szerver haldoklik vagy valami. A hivatalos oldalon lévõ fórum is elég el volt dugva, ahol errõl olvastam. Tanulhatnának a Blizzardtól hibaorvoslásban.
Shiwo
#8905
dinasztia állat az lényegében egy pet.. a DLC-ben lehet szerezni egyet..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../