Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8754
Aha értem, és így nem lehet elindítani sehogysem?
Shiwo
#8753
elvileg igen, gyakorlatilag találkoztam már olyan tûzfallal, ami nem szólt...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8752
Akkor hiába is próbálom elindítani online módba.
Guren
#8751
meglehetõsen

#8750
Mennyire folyásolja be az eredetiség?
#8749
Van egy ismerõsöm annak a tûzfallal is mûködik.
#8748
Értesíti a tûzfal ha blokkol az új programot.
Shiwo
#8747
nem javaslom, hogy hosszabb idõre kikapcsold a tûzfalat, mert nem hiába találták ki, de pár perc belefér egy teszt erejéig, ha kikapcsolod és megy a játék, akkor azzal lesz a bibi, minden esetre utána kapcsold vissza...

tûzfalakban általában be lehet tenni olyat, hogy biztonságos alkalmazás, vagy hogy kivétel, vagy egyéb hasonló megnevezésen szerepel... próbáld meg megkeresni és megadni neki a játék exe fájljait

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8746
Hát úgy sem megy, ki kell kapcsolnom a tûzfalat akkor?
#8745
Ja, hogy onnan kell indítani köszi.
Shiwo
#8744
a uplay kezdõképernyõn belogolsz, onnan indítod a játékot, elindul a játék és mikor bejön a fõmenü, akkor az megpróbál csatlakozni a conflux-hoz... ha nem teszi, lehet megfogta a tûzfalad

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8743

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8742
Hogy ne offline modban legyek a conflixra kéne csatlakoznom ahhoz írja a hibaüzenetet azt hogy szüntetem meg?, hogy tudjak csatlakozni rá?
#8741
Csak annyi volt a baja, hogy az 1.4-es patch nem volt rajta, rendesen. Most már bejön a fõmenüje is.
Ezért nem indult el a fõmenüje, az egy dolog hogy updatel, csak nem normálisan.
De most már jó
j0nNyKa
#8740
el kell indítani, és updatel.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8739
Hol kell az 1.4-es pachet leszedni hozzá?
Shiwo
#8738
igen, az 1.5-ös javításban lesznek benne és igen, jön egy DLC

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8737
Szégyellem magam, de nagyon nem érdekelnek a városkinézetek :-) Egyébként mikor jönnek? az 1.5.ös paccsban lesznek? De lesz vmi fizetõs kieg is ha jól tudom...

Botond
#8736
Na ez lett a vége. Falura jó ez, városban meg nem nézik. 😊

#8735
Egyébként a nagák és a barbárok vára bõven megütik a korábbi részek várainak a szintjét szerintem. 😊 Nekem csak a maradék 3 nem tetszik annyira. Amik eddig a legjobbak voltak az elõzõ részekben lettek most elrontva. De lehet, hogy csak nekünk vannak nagy igényeink az 5. rész után. 😊
#8734
A barbárok és a nagák várát tökéletesen eltaláltak, szerintem nagyon szép munkák. Viszont a másik három elég gyengére sikeredett. Szerintem az épületek nagyon elütnek a háttértõl, nem olvadnak bele, nem látom azt a bizonyos egységet benne, mint a másik két várnál. Bár az inferno se rossz, ott csak a fal nem tetszik és a falhoz közel lévõ kis épület középen.
Shiwo
#8733
talán azért nem sikerült jól a Haven, mert részben felülrõl látszik és az axonometrikus arányokat nem sikerült jól eltalálniuk, ezért van furcsa érzete az embernek, ahogy ránéz, ezért tûnnek aránytalannak az épületek.. meg hát az épületek és a talaj találkozása sem lett olyan jól eltalálva , az árnyékolás sem frankó... a többi az még egész jó is lett, a mostaniaknál jobban mutatnak mindenképpen, de azért a H3 és a H5 által magasra tett lécet sajnos nem sikerült megugorniuk

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8732
Nagyon szépen mutatnak így együtt:









#8731
Így is legalább teljes képernyõsek a városképek és elég jók is kivéve a Haven-t érzem picit gyengébbnek.
kerla
#8730
köszi, rendben, remélem lassan meglesz a max vérszint, mert újraosztanám a pontokat, hiszen az elején pár haszontalan varázslatot beválasztottam...

Viszont az online játékot és a dinasztia, oltár cuccokat nem érzem olyan ütõsnek vagy értelmesnek.... annál inkább érzem a mentések korlázotott számát hátránynak és rettegek, hogy bármikor egy bug elviszi az addigi játékállásomat....

Shiwo
#8729
ha eléri a maxot, akkor lesz majd a csíknál egy kis felfele mutató nyíl, arra rákattintasz, és lesz egy animáció... utána ha bezárod a hõs karakterlapját és újra megnyitod, akkor már elvileg engedni fogja az újra elosztást

a dinasztia-extrákat akkor lehet beválasztani, amikor az adott pálya indul (figyelem, a lényképek nem azt jelentik, hogy kezdéskor lesz olyan lény nálad, csak az avatárodnak választhatod kinézetnek)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8728
Akkor ha jól értem, ha a vér szintem (mert én erre gyúrok) eléri a maxot (egész csöppnyi hiányzik csak), akkor engedi a képességek újraelosztását.
Viszont elértem a bronz szintet a dinasztia kívánságok oltátárn és választottam újabb extrákat. Hol tudom ezeket beválasztani, hogy aktívak legyenek a küldetésben? Necro 4-es kampányt kezdem ippeg.

Képzettségek: amiket írtál, köszi, nagyrészt ezzel képben voltam, csak az nem volt világos - de ezt is megerõsítetted - hogy a mágikus hõsnél a fizikai tehetség nem játszik. Ezteket a cuccokat átpasszolom Ludmillának, nála van fiz teh. Ana-val pedig mágiára gyúrok ezerrel :-)

Shiwo
#8727
utánanéztem ennek az újra elosztásnak...

egyrészt nem szintfüggõ, hanem akkor lehet, mikor a hõs eléri a megfelelõ vér/könny szintet, és specializálódik az adott útra (kasztot vált).. ha megtörtént, akkor is elõször be kell csukni a karakterablakot, és újra megnyitni, utána lesz csak aktív az újraelosztás ikon...

és ahogy elnéztem, kampányban mûködik, többjátékos módban nem...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8726
értelem szerûen egy hõs vagy "harcos" és Fizikai tehetséggel bír, vagy "varázsló" és Mágikus tehetséggel bír, kifejleszteni nem lehet, varázstárgynál ez annyit tesz, hogy adott tárgyat csak a Might vagy csak a Magic típusú hõs használhatja..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8725
A képzettség-fa 3 nagy csoportra bontható:

Fizikai (Might) képességek, Mágikus (Magic) képességek és a Hõsi képességek.

A Hõsi képességekben frakció és hõsfüggõ képességek vannak, ott nem lehet "választani" semmit.

Fizikai képességek alatt olyanok vannak, mint Megtorló csapás, Erõsítés, Diplomácia, Taktika, Logisztika, stb (leginkább a H3 skilljei), míg a Mágikus szekcióban a különbözõ "varázslatok" illetve a Varázsláshoz köthetõ képzettségek, képességek

a "harcos" hõsök és a "varázsló" hõsök között az egyik legalapvetõbb különbség, hogy a 3. szintû képességek közül a Might alapú hõs a Fiziaki szekcióból választhat, míg a Magic alapú hõs a Mágikus képzettség-fán választhat 3. szintû képességeket/varázslatokat, értelem szerûen az "ellentétes" listából csak a 2. szintûeket tanulhatja meg

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8724
Leírás szerint kampányban is ha elértem a 20. szintet, egy alkalommal újraoszthatom, nagy kár ha nem, mert vannak kihasználatlan képességeim...

A Fizikai tehetséget hol tudom kifejleszteni?? vagy az alap és varázslónak nincsen???

Shiwo
#8723
Kampány kezdetén, multiban 1. szinten kezdesz, 1 elosztható ponttal... szintenként kapsz 1 további pontot, amit akár ott helyben eloszthatsz a karakterképernyõn...

Ha a dinasztia lapon osztod el a menüben, ott az elõre elosztott képesség egy dologra lesz hatással, a párbaj módra..

Meghatározhatod a hõs nevét, szakosodását, kinézetét, stb, az megmarad a sima multira, de amit ott a képességfán elosztasz 30 pont, az csak a párbaj módban fog megjelenni, sima multiban 1 szinten kezdesz, 1 elosztható ponttal, arra hatással nincs, akár elõre elosztottad a pontokat, akár nem

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8722
jó ez az új Uplay képernyõ...

játék szinkronizálás a következõképp néz ki nálam..


... 85% - 86% - 87% - 88% - 89% - 86% - 87% - 88% - 89% - 90% - 91% - 88% - 89% - 90% - 91% - 92% - 93% - 86% - 87%... és így tovább...

<#wilting><#falbav>


RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8721
Várjuk, elkell érnem egy bizonyos szintet a hõsömmel? hogy betegye a könyvbe vagy hogy van ez ?😊

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

Shiwo
#8720
azért, mert a multiban elsõ szinten kezdesz, "tiszta" lappal.. amit elõre meghatározhatsz, az a párbaj módban lényeges, mert ott 30. szintû hõsök küzdenek

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8719
De a képzettség fán kiarkom és multiba nem jelenik meg a könyvbe, az aktív képesség.. sehol nincs üres a spellbook:/ ez miért lehet?

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

Shiwo
#8718
a képzettség fán... itt lényegében ami nem passzív képesség, az mind "varázslatként" funkcionál, és bekerül a varázskönyvbe

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8717
kampányban nem lehet újraosztani õket, csak a párbajra használt hõsöknél

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8716
vagy is az a bajom, hogy nem tudom, hogy kell berakni a spellbookba õket?!

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

#8715
Valaki segítene, hogy hol az istenbe lehet varázslatokat vásárolni?😄 vagy tanulni?

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

#8714
Én nem tudok arról, hogy újra lehetne osztani a képesség pontokat a hadjárat alatt.
kerla
#8713
Gyerekek, hõssel, Anával Necro 3. pályán elértem már a 23. szintet, de nem engedi újraosztani a kép. pontokat... mi lehet a baj?

#8712
Azért ez ott van rendesen.<#eljen>

#8711
Fullos Inferno városkép:

Szaruman
#8710
Uh... nem nagyon jutok szóhoz 😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

TreDoR
#8709
Nekem is pont ez ugrott be 😊

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

Shiwo
#8708
az elsõ csávó az ollókezû edward hasonmásversenyen is indulhatna <#idiota>

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8707
Ehhez csak gartulálni tudok. Szüleik ill. gyerekeik tudnak róluk?<#nyes>

#8706
Cosplay verseny elsõ 3 helyezettje:





Lacoka12
#8705
sziasztok tudom nem ide tartozik de nagyon kéne egy kis segítség hogy hol lehet megvenni a Battle vs Chess pc verzióját elõre köszönöm a segítségetek.

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni