Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9054
A grafika nagyon hajaz a Torchlight-éra és az Age of Empires Online-éra. De attól még lehet jó lesz. Mindegy várjuk a bétát majd. 😊
enlightened
#9053
Egy ehhez hasonlót szeretnék a kiegészítõben látni:

#9052
Akkor nem ez az ami itt van videóba?, mert ez full gagyi, még szarabb mint amit leállítottak.
Botond
#9051
Botond
#9050
Böngészõs játék lesz, ahogy az Anno online is, meg még egy vmi, a settlers online már elérhetõ egy ideje, összesen 4 ilyen böngészõs micro tranzakciós gammát akar ubi.
#9049
Remélem is.
Shiwo
#9048
M&M Raiders (Action/RPG)

Grafikáját elnézve böngészõbõl játszható, esetleg telefon (bár némelyik újabb telefon ennél brutálisabb grafikát is elbír 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Guren
#9047
holnap lesz az ubisoft konferencia a gc-n, hátha lesz róla szó.

#9046
Valami hír az online verzióról?,a bejelentésrõl?
Shiwo
#9045
elvileg a Microsoft Visual Studio .NET -hez tartozik... telepítsd újra (vagy fel, ha eddig nem volt meg)


esetleg szedd le innen, de szerintem csak a Visual Studio reinstall után (lehet más dll is hibádzik)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9044
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem, játék indításánal az alábbit dobja ki a gép: ActiveMovie Window:Might&Magic Heroes VI.exe hiba (MFC71.DLL hiányzik) vagy 10-szer nyomok esc-et utána eltûnik de amíg be nem jön a játék vagy 2-szer eljátsza illetve amikor ki akarok lépni asztalra akkor fekete képernyõ és vagy 5-ször kell ctrl+alt+delet nyomnom mire bejön a feladatkezelõ és csak úgy tudom bezárni a gamet..(steam-es verzió) valaki? Elõre is köszönöm!
#9043
Ezzel én is egyetértek. Már hetek óta kínlódom, alig van idõm játszani és örülök, ha még idén befejezem, pedig már csak a barbárok utolsó 3 pályája van hátra, amúgy én is normálban nyomom és pont így a jó. Régen a H3-at küldtem és ott a skirmisheket csak impossible szinten indítottam, az alatt nem volt kihívás :p
kerla
#9042
Le a kalappal, én nem vetemedek erre, mert annyira fan sem, meg idõm se nem van rá, elég nekem a normál. :-)

enlightened
#9041
Van itt olyan aki hardon kitolta mind az öt kampányt?

enlightened
#9040
Én is Antonnal tolom de hardon és így azért elég izgalmas a kaland.

kerla
#9039
Köszi a válaszokat, most értem csak ide, a hétvége a melegrõl, borról és az örök másnapról szólt :-)
Gyúrok Antonnal a vérre.

Hát, az easy az a totál részegen is simán végigtolom,a normálon szépen, örgeesen, de nehézségek nélkül. Hardot nem nézem, nincs idegem, idõm és mazochista sem vagyok :-)

enlightened
#9038
Vért izzadok Antonnal hardon, de élvezem <#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Shiwo
#9037
nem bug, a legutóbbi javítás során "balanszolás" címszóval elvették a fejletlen verziótól a gyógyítást.... csak a fejlesztett verzióval lehet már csak gyógyítani

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9036
hello !

elövettem ujra a játékot , megvoltam gyözödve róla hogy a nõvérek tudtak gyógyitani, ott is van a skilljeik közöttt de nem találom sehol hol tudnám használni õket, ez valami bug ?
TreDoR
#9035
És nyilván ezért van az, hogy heroes communityn még manapság is akad hosszászólás h5 témában (6 év elteltével), ehhez a részhez meg csak petíciós topikokat nyitnak... Én már nem is számolom a mai hanyadik.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

#9034
Igen én is ezen vagyok, hogy a 4-diket kéne remekelni
#9033
"MightMagicGame: This year the Might & Magic franchise has a lot to reveal at Gamescom (16.08.2012 - 18.08.2012)!"
Szóval érdemes lesz figyelni a Gamescom híreket. Várhatóan szó lesz az új online játékról, esetleg a Raidersrõl (már ha a kettõ nem ugyan az 😊 ) is kapunk némi infót, illetve simán kinéz a kövi H6 DLC/kiegészítõ bejelentése is.
enlightened
#9032
Még 3 kampány hátra van azokat hardon kéne lenyomnom, mert úgy még tovább tart.

enlightened
#9031
Nem az easy egyáltalán nem normalon azon kb végig lehet rohanni. A normal miért lenne nehéz? Pont jó fokozat, van benne egy kicsit kihívás de nem sok, eddig minden pályát simán lenyomtam normalon nem okoztak különösebb nehézséget.

Botond
#9030
Hát, azt írja angolul, hogy easy, normal, hard, de ezt magyarra én úgy fordítanám, hogy normál, nehéz, önszopatás. 😊
Fresh Duke
#9029
Nem hiába hívják "Hard"-nak, gondolom. 😊

A heavy cost. I pay it gladly.

enlightened
#9028
El akarom kezdeni hardon a játékot de nehéz. Az a baj vele, hogy nem lehet tudni mikor rontja el az ember. Lehet 10 órát végignyomsz és a végén amikor nekimegy a váradnak az ellen egy deadly sereggel akkor jossz rá, hogy valahol elszurtad mert tul sok embert veszitettél és az egészet kezdheted újra :S Nem tudom megéri e.

enlightened
#9027
Remake-lni kéne a 4-et cutscenekkel meg minden, nagyon király lenne. Remélem majd a HoMM 7-ben megint bekerül a hõs és harcolni fog.

Cobra.
#9026
Maga a játék jó, csak még mindig van pár zavaró bug, meg ugye ott az Uplay, a fõ problémaforrás.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Botond
#9025
És a 4. részt felraktam fater laptopjára ma, azt viszi csak, de így végre szülõknél sem marad HOMM nélkül. 😊
Botond
#9024
Lesz, várom már én is.
enlightened
#9023
Elgondolkoztam a napokban, hogy ahhoz képest, hogy kikiáltották a játékról, hogy nem olyan jó meg minden még elég szép számmal nyomatják az emberek. Más játékoknak ilyenkor ki van halva a topikja és rá se néznek itt meg azért mindig van téma, meg újítások, ez az. Annyira nem lett rossz ez a game ezek szerint mások szerint sem. Szerintem a 4 után a második legjobb és remélem, hogy lassan lesz majd valami kiegészítõ.

Shiwo
#9022
pontosan... amíg nem nyomsz rá a kis nyilacskára, hogy ösvényt válassz, addig semmi nincs kõbe vésve, elérheted a vérpontokkal is a szükséges mennyiséget

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

enlightened
#9021
Antonhoz jól illik nagyon a Blood. Ha gyógyítasz akkor nagyon nagy mértékben fog nõni a tears. Ettõl még elérheted a Blood szintet is. Bár nekem általában 4.dik pályán szokott sikerülni teljesen kimaxolni az egyik oldalt, szóval vigyázz nehogy túl sokat lõj el a tearsre és utána már ne tudd kimaxolni, mert ki futsz az idõbõl.

Kardot vörös színût adja a kezébe! Az nagy mértékben fogja tolni a blood felé. És igyekezz inkább bloodos varázslatokat ellõni.

Egyébként én normalon játszom és most nem healelem a lényeimet sehogy. A Vestallal gyógyítok és úgy tzaktikázom, hogy ne veszítsek nagyon embert.

kerla
#9020
régóta toloma heroest, de közelrõl sem vagyok olyan profi mint Ti, sõt, nem mélyedek bele túlságosan, de azért iygekszem alap dolgokra figyelni. Viszont a könny szintet értem el Antonnal, úgy, hogy a vérre hajtok :-) Pedig direkt nem engedem el a visszavonulókat, midnenkit lenyomok, igaz a csatában sokat gyógyítok... Azért mert elértem a könny szintet, bejöhet még a vér is, amíg nem választom ki eyiket sem?

Ja, múltkor a pálya felénél vettem észre, hogy nem adtam a kezébe dinasztia kardot...ehhh

Shiwo
#9019
sorry, nem hülyének nézlek, csak emberek vagyunk, be-benézünk dolgokat.. amúgy nem figyeltem, hogy a desinty fegyver ad-e, különösebben nem foglalkoztam vele, a bloodra nyomuló hõseimmel eddig mindig sikerült összeszednem elég vérpontot, és nem foglalkoztatott, hogy mennyi tear-jük van, hisz nem automatikus az ösvényváltás, gyakorlatilag mindkettõbõl lehet "maxon" a pontérték, mielõtt döntenél köztük.. meg persze az is lehet, hogy eddig mindig sikerült a "kitûzött jellemnek" megfelelõ fegyvert adni a hõsök kezébe

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

enlightened
#9018
Nem vagyok hülye egy darab képességem van most kezdtem el és az Blood. Nem ma kezdtem a játékot ennyire nem vagyok suta. Rájöttem egyébként közben, az is adja a pontot, hogy milyen kard van a hõs kezében. Mivel a griffin swordot raktam be ami világos színû kard a tearsra rakott, vannak vörös szinû kardok, azokat kell bloodos kezébe rakni és akkor bloodhoz adnak. Ennyire egyszerû, csodálkozom, hogy ti ebbe nem futottak bele, vagy nem raktatok semmit a hõs kezébe?

Cobra.
#9017
Blood pontokat sokkal nehezebb összeszedni, fõleg Havennel. Ami segít, hogy az arénákban mindig a támadást adó pontokat választod (az ad 25 blood reputationt), illetve támadóvarázslatokat legalább egyszer elnyomsz egy csatában. De mint írtam, Havennel elég nehéz, mert a legtöbb tanulható varázslat Tears kategória vagy Neutral.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shiwo
#9016
ill igaz, hogy írtad, hogy csak blood-os képességed van, de azért ellenõrizd le még egyszer... csodálkoznék, ha semmilyen módon nem gyógyítanád a lényeidet...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#9015
valszeg rendszeresen használsz valami tears-alapú képességet a csatákban (pl gyógyítás, regeneráció, erõsítés, stb)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9014
Talán valami mellék küldetésért járt könny pont. Ha jól emlékszem, csata alatt egy blood-os képességért 8 blood pont járt.
enlightened
#9013
Gyerekek, valaki meg tudná mondani pontosan mitõl nõnek a blood és tears pontok. Blood-os Antont indítottam, szóval könyörtelen vagyok, nem hagyok életben senkit és csak bloodos képességeim vannak és csak ezeket használom. Ennek ellenére azt látom hogy a tears felé nagyobb a csík mint a blood felé. Mégis mitõl nõnek a Tears pontjaim ha semmi olyat nem csinálok ami ezt indokolná? Esetleg az is befolyásolja, hogy milyen kard van a kezemben? Vagy mit kéne csinálni? Én full bloodos Anton-t akarok, szerintem jobban illik a természetéhez, hiszen egy bosszúálló kemény srác, aki könyörtelenül le akarja vadászni a facelesseket.

enlightened
#9012
Akkor ez sokkal könnyebb volt a Blood-dal. Tearsen se Veyer se Sarah nem áll be és még konvertálni se lehet, szóval egy hatalmas szívás volt az egész pálya.

Cobra.
#9011
Argh, nyissátok meg új ablakban a képet.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra.
#9010
Úgy látszik akkor ez is más a vér útjával. Amikor legyõzõm Sarah-t, akkor Veyer lelép és megkapom helyette Sarah-t, mint egy lvl26 hõst. És amit hozzá rakok lényeket, azok kb egy fél épületnyi utánpótlást kapnak hetente. Pontosan nem néztem a szaporodásszámokat.
Az utolsó Darkness Elemental harc meg szintén csak 1 kör volt 😊
És ez nem az összes lényem, volt még Sarahnál is valamennyi, meg a várakban.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

enlightened
#9009
Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már játszották Irina és Sandor kampányát? Hogy a két kampány végig összefügg, vagy az elsõ pálya után azért különválik?

enlightened
#9008
Konvertálva könnyebb, fura, hogy bloodon nincs akkor ilyen nehezítés. Az 5. stack még trivial a 6. low és a 7. moderate lesz HA idõben érsz oda, mert ha nem annál jobban durvul 😄 Amúgy mi az hogy Sarah termeli neked a lényeket? Sarah nem egy hõs akit irányithatsz mit termel? Nekem csak párbeszédben jelent meg, de nem volt ott a játékban miután levertem nem lehetett irányitani nem voltak lényei.

Cobra.
#9007
Mármint miután beállt hozzám, utána termeli a lényeket a hét elején. És most öltem le az 5. stack-et és lazán leszedtem õket. Mondjuk Blood vonalon megyek, így nem is volt olyan lehetõség, hogy meghagyhatom a várakat Havennek egy kis extráért. Már van akkora seregem, hogy a legutóbbi 700 Darkness Elemental is trivial nehézség volt.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

enlightened
#9006
Pontosan mi a problémád? Sarah-t le kell gyakni egybõl az elején a kedzõ hadseregeddel. Amúgy eddig te mivel játszottál? Általában az ellenfél lényei szaporodnak ezért nem érdemes nyomkodni vakon a homokórát mert túltermelnek. Amúgy itt nagyon meg fogsz izzadni. A dark elementalok olyan utemben szaporodnak, hogy nem vagyok egyáltalán rossz játékos de nekem normálon 5 ször kellett ujrakezdenem és a 6. 7.dik dark elementalt kínkeservesen öltem le, utána a fõboss meg egy vicc volt. Mondjukj én a secondary questekre is rámentem, úgy hogy nem konvertáltam át egy várat sem infernora és legyaktam a portmeyroni lovagokat is.

Egy elég kellemes pálya az a 4.dik 😄 Én egyébként élveztem sztori szempontjából, anastasya meg anton is beköszön meg Azzie-vel is lesznek párbeszédek.

Szerintem egy remek kis játék ez a heroes 6 200 óra simán van benne de még így is rövid nekem.

#9005
Máshogy nem lehetett volna elindítani, mert autómatikusan frissül.