Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kerla
#9154
Azaz, az a Nekro vár amit írtam. Vele van dolgom?

TreDoR
#9153
Elvileg ha átalakítasz 2 fenti várat akkor Sveltana elfoglalja azt amelyik a kapu mogott van.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

kerla
#9152
én is így terveztem, de egyszerûen nem volt idõm lent ügyködni, mert foylamatosan, volt, hármasával jöttek az ellen hõsök...

Mostanra azért összekaptam magam, lentt lezúztam mindenkit, megyek délnek, majd nyugatnak, de lehet, hogy fordítva, mert délen egyszer már zúztam, de visszafoglalta, míg föld alatt nyomultam. Ja, és DK-en van eg yNekro vár, de ahhoz nem enged nyúlni.. gondolom csak vmi küldi után lehet...

TreDoR
#9151
Jah, emlékszem ott engem is hullámokban találtak meg, de aztán elapadtak. Mondjuk én elfoglaltam eloszor a foldalatti várakat, aztán meg azt a várat ahonnan teleport kapun keresztul kuldik oket (pont az utolsó, 3. foldalatti vár után van egy feljárat oda).

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

kerla
#9150
Halljátok, én megbolundolok ezen a Kastély 4-es, azaz utolsó pályán. Rohangálok a tengernyi pokol hõs után a saját területemen, hódítani ha elindulok, még meg sem közelítem az ellen várost, már ott ténferegnek az ellen hõsök a váramnál, teleportálhatok vissza, leverem, majd újból indulok.... ez borzalom, ha így haladok, még 2 hét múlva is ezt a pályát csinálom...

Shiwo
#9149
nem az elsõ olyan játék, ahol "párhuzamosan" halad a cselekmény a választható oldalak kampánya közt, engem nem zavar... regényt is olvastam már "nem megfelelõ" sorrendben, mert csak úgy tudtam hozzájutni... de hát ízlések és pofonok 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Botond
#9148
Nyilván egy filmet vagy sorozatot is meg lehet nézni úgy is, hogy össze vissza lépteted, de nem sok értelme van. Persze ez ízlés kérdése is. Nekem nagyon bejött a történeti sorrend, talán ezért is az egyik kedvencem lett ez a rész a sorozatból, mert nagyon jó története van, és nem volt egyhangú hent ugyanazzal a hõssel, hanem minden pálya új egységek, kihívások, nem fásultam bele a 150 óra gameplay alatt.

De persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.
TreDoR
#9147
Heroes VI Kampány végigjátszások

Támpontot adnak ilyen kérdésekben.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

tibor16
#9146
sziasztok,
most már csak kellene egy értelmes stratégiát alkalmaznom, mert az orkok úgy elkalapálnak mint a pinty... Pedig már harmadjára próbálom a "Kastélyok" kampányt. Mire a kritikus ponthoz érek, addigra az Orkoknál háromszor annyi koma van, mint nekem.
Milyen taktikát érdemes követni? Ilyenekre gondolok, hogy - egyszerre egy hõs, vagy több? Mikor kéne az Orkoknál hódítani? Van ott egy Griff-es küldetés, ami aztán a griff tornyot adja - azt az elején érdemes megcsinálni, vagy amikor már fel is építhetõ? Mert ha põrén, kevés harcossal megyek - sok embert vesztek... ha meg várok, amíg sok lesz, mialatt ezzel foglalkozom, betörnek hozzám - és mehetek vissza... A tulajdonság pontokat milyen sorrendbe érdemes rakni? Mi a kifizetõdõbb, ha elõbb a harci, vagy inkább pl a fejlõdést 25% bónusszal segítõ tulajdonságokra rakok. A kincsesládáknál inkább a pénzt, vagy a tulajdonság növelõ pontokat érdemes választani?
Jó sok kérdés, - tudom. Nagyon jó a játék, csak az is jó lenne, ha néhanapján meg is nyerném...
Adnátok tippeket? - hogy is kell ezt csinálni.... mi a jó taktika...

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

Shiwo
#9145
amúgy is, csak fejben kell összerakni a történetet... és közbe rá-rálehet csodálkoni, mikor másik kampánnyal játszol, hogy "jéé..akkor ez ezért történt a másikban..."

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Botond
#9144
Szerintem meg fantasztikus történet bontakozik ki, ha sztori sorrendben csinálod. Anélkül értelmetlen darálás az egész.
#9143
Én nem ajánlom senkinek a sorrendiséget, szerintem elég gáz lehet a hõsök között ide oda ugrálni, ha a kampányokon mész sorba akkor megszokod a fajt is és a hõsét is.
kerla
#9142
Én ezt a sorrendiséget nem követtem, elkezdtem szépen sorban teljesen végigtolni a küldiket, eygszerre egy hõssel jó nyomulni végig, azt jöhet a következõ jóskapistamarcsi :-)

tibor16
#9141
Ezt is köszi.. most ugyan már el van kezdve a "Valami büdös" c. kampányt, de utána megpróbálom majd követni. Cssk még arra nem jöttem rá, mivel a kampányok nevei nem tartalmazzák, hogy miként fogom a maps-okat a kampánynevekhez kötni... 😄

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

tibor16
#9140
Köszönöm 😊 (az elõzõt elnyomtam...)

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

tibor16
#9139
Köszönöm 😊

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

#9138
Nagyon szépen köszönöm a választ <#nevetes1>
Shiwo
#9137
fõmenüben "Többjátékos", utána bal alul "Egygépes", pálya kiválaszt, létrehoz, a kérdõjelesnél a "+" jelre rányomsz és kiválasztod, hogy "Emberi játékos"

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9136
Szia!
Ez nem jó mert nem tudom beállítani hogy két emberi játékos legyen,mert mindig csak azt mutatja hogy egy emberi játékos lehet és a többi csak gépi.

Elõre is köszi

Üdv,Pisti
Botond
#9135
Történeti sorrend:

- Heart of Nightmares (Collectors' edition map)
- Prologue 1
- Prologue 2
- Stronghold 1
- Sanctuary 1
- Inferno 1
- Haven 1
- Necropolis 1
- Stronghold 2
- Sanctuary 2
- Haven 2
- Necropolis 2
- Sanctuary 3
- Stronghold 3
- Inferno 2
- Necropolis 3
- Inferno 3
- Sanctuary 4
- Stronghold 4
- Haven 3
- Necropolis 4
- Haven 4
- Inferno 4
- Epilogues

Így játszva végig az átvezetõ animációkból összeáll egy folyamatos történt. Utána ettõl függetlenül van a dlc kampány 2 pályával és sztorival.
Shiwo
#9134
kedved szerint, és elvileg nincs hátránya...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

tibor16
#9133
sziasztok,
kérdésem - a kampányokat sorban kell megcsinálni? - vagy lehet a kedvem szerint is?
Ha nem sorrendben csinálom, annak van valamilyen hátránya a késõbbiekben?

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

#9132
A fõmenüben van olyan, hogy többjátékos mód, azt kiválasztod, és jobb oldalt felül találod a lehetõségeket, hogy egygépes, párbaj, elmentett.... Értelemszerûen az egygépesre mész, és miután kiválasztottad a pályát alul játék létrehozása.
#9131
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy a Heroes VI-ban hogy lehet ketten egymás ellen játszani egy gépen(hot seat).

A választ elõre is köszönöm.

Üdv,Pisti
Shiwo
#9130
el kell keserítselek, de szerintem sehogy... mikor megvetted, kiírta, hogy biztos vagy-e benne, nem visszavonható a dolog

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9129
Sziasztok.
Érdeklõdnék hogy hogyan lehet a "Dinasztia Hõseim"-bõl kitörölni amit már nem akarok megtartani.
Amit saját magam generáltam azt ki tudtam törölni, de amit vásároltam a "Hõsök a Kívánságok Oltáránál" azt sajnos nem tudtam még eddig kitörölni.
Azért szeretném kitörölni mert akkor még csak próbálgattam, ismerkedtem a játékkal és nem tudatos vásárlás volt.
A választ aki tudja elõre is megköszönném.
tibor16
#9128
megoldódott

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

#9127
Te csak tudod. 😄 Azóta beszéltem errõl a kedves mondatodról az egyik fejlesztõ úrral és képzeld õ nem úgy gondolta, ahogy te gondoltad hogy õ mit gondol. 😄
tibor16
#9126
sziasztok,
az a gondom, hogy a teleport kapu, ami eddig mûködött, most nem megy - és nem jövök rá mi lehet az ok.
Maga a kört jelzõ nyíl is inaktív annál a hõsnél, akivel szeretnék teleportálni. Van olyan hõsöm, akinél aktív, de hiába váltok másikra, akkor sem ott lesz szines a kört jelzõ nyíl. Maga a teleportot jelzõ ikon sem jelenik meg az adott figuránál. Pedig ott vagyok vele, ahol a teleport van. Próbáltam ki be lépkedni, végigzongoráztam az összes figurám, sõt, volt olyan is, hogy ahol még van ilyen ikon a statlapon, azzal elbaktattam a teleportos városba, de már ott sem vált aktívvá az ikon, hogy mûködik.
Biztos nem tudok valamit, - ud valaki segíteni, mi lehet az oka?

http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...

#9125
Akkor nem mûködik vele pffff
#9124
Mondasz valamit 😄
Szaruman
#9123
Ha már aktiváltad a játékot, bárkinek elküldheted a kódot. Semmit sem fognak tudni kezdeni vele 😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#9122
😛
#9121
Nem eladó... 😛
#9120
Mért úgy nem mûködik? 😄😄
#9119
Ezt remélem nem gondoltad komolyan 😊
#9118
El tudod küldeni a kódod?
#9117
hm... igaz én is csak egy kódot tudok, ami a borítóban van.
#9116
Ide milyen kódot írjak be?
#9115
tõlem nem kért ilyesmit, de ha kért is volna, nem okozott volna gondot, mivel eredeti a játékom...
#9114


Nekem ezért nem engedi elindítani a játékot, szerintem erre gondolt õ is.
Shiwo
#9113
tipp: uninstalláld a launchert is, a játékot is, töröld le, ha valamit meghagyna, és úgy telepítsd újra, mert írásod alapján nekem az jött le, hogy nem gyalultad le elõtte

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#9112
Kösz 😊
De ha már megvettem ezen kívül vmi jó tanács? Másnál is van ilyen hiba?
Amúgy HeroesVI.exe filet felül sem akarta írni telepítéskor, és már arra is hibaüzit írt ki, bár továbbléptem és frissítette, de valószínû ez lehet a baj. De mindegyik telepítésnél, és mondom eddig ilyet nem csinált.
Kezd bosszantó lenni a dolog, még a végén tényleg nem veszek több ilyen játékot...
#9111
Használd a kalóz verziót az megy! És máskor ne vegyél ilyen DRM-el játékot.
#9110
"Gond lépett fel a játék indításakor. Gyõzõdj meg róla, hogy nem fut más játék, amelyhez a Ubisoft Game Launcherre van szükség. Ha a probléma nem szûnik meg, telepítsd újra a játékot".
Ezt írja ki továbbra is, de ezt már megtettem többször... 😞
#9109
Hónapokig nem játszottam, de most kedvet kaptam hozzá. Akarok indítani a játékot, örömmel látom több patch is kijött azóta, magától frissíti is, addig ugye el sem indul a játék. Aztán hibaüzenet (Hibát észlelt, illetve Game Launchert hiányolja - azt rögtön felraktam újra.) Semmi változás.

Leszedtem a játékot, újratelepítettem. Szép sorjában feltette az összes frissítést, de továbbra is hibaüzenet. Valaki tud segíteni? Érthetetlen, eddig nem volt vele bajom, mondanom sem kell, eredeti a játék.

Gondoltam nem raknám fel az összes frissítést, de ugye automatikusan felrakja, nem is tudom ezt a lépést kikerülni.
#9108
Szövegértelmezés 1es, azt írtam, hallgatólagosan 😊. Ha akarod szívesen bemásolom a velük váltott levelezésem, meg az utolsó levelet, amit írtam nekik, de arra már nem mertek válaszolni.
#9107
Már a nick neved is troll gyanús. 😄 MEg az egész mondat azt. Fõleg, hogy te is tudod hogy a BH maga szerint is szar játékot adott ki. Ami nem igaz ez mondhatom az õ nevükben mert 1-2 embert ismerek tõlük. (AZ Ubi viselkedését és némely döntéseit persze õk se kedvelték.) Kérlek ne trollkodj többet.
TreDoR
#9106
De, ez az egyetlen ai patch a h5-hoz, az ember aki csinálja saját ai-t fejleszt hozzá.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

#9105
Te trollkodsz, te sötét.Én csak kultúrált formában kérdeztem valamit a topic közönségétõl.