Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8704
Miért lenne új zene alatta? Nem hiszem, hogy a zeneszerzõt megkérnék 5
új szám megkomponálására csak azért mert H3 styleban megcsinálták újra a városképeket.
enlightened
#8703
Õszintén szólva nem nagyon dob fel engem se az új városkép. Azt nem értem, hogy ez miért tartott majdnem 1 évig ezt megalkotni. Legalább a zene új lesz alatta? Nem gondolom, akkor ezért nem fogom újrajátszani a játékot pedig terveztem és így már a dlc sztori se dob fel annyira.

#8702
Nem. A kezelelõfelület marad ugyanez a gagyi, ami most van.. És ezzel tönkre is tették a városképek lényegét. a #8651 -es hsz videóban meg is nézheted!
#8701
A városképek szépek kivéve picit a Havené azon még dolgozhatnak. Teljes képernyõsek lesznek és a kezelõfelület is a 3-4. részhez fog hasonlítani így már?
Botond
#8700
Tetszik is meg nem is. Kinyírta a mentéseim, újra lvl1es minden hõsöm, szóval ez annyira nem tetszik. 😞 Szerencsére pont végeztem vele, szóval nem érdekes.
#8699
Sziasztok,

van valakinek olyan problemaja, hogy a mai Ubisoft 2.0 launcher frissites utan nem indul a jatek?
kerla
#8698
ahogy beírtam sikerült, választani is kellett, nem csak elérni...

kerla
#8697
Gyerekek. Heroes VI NEcro 2. álombéli kampányban legyõztem az álombéli Ana mást és nem neged tovább, gondolom mert nem teljesítettem, a vér-könny választást??? Ilyenkor mi a teendõ??? Help valaki lécci.

dragon11
#8696
Kösz szépen.

A III-hoz ?

TreDoR
#8695
1.3as peccsben benne van <#zavart2>

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

dragon11
#8694
Kösz szépen a segítséget: Lokker, ArchDruid és Shiwo.

Igen, csak Random mapnál csinálja ezt az elzárt dolgot.. (a III-ban)
Erre nem tudok semmiféle megoldást?!

Egyébként a III és az V-hoz hol találok MAP editort?

Kösz.<#worship><#worship>

#8693
Örök hála
#8692
Dynasty weapon guide:

http://forums.ubi.com/showthread.php/431914-Dynasty-weapon-locations-guide-spoiler?s=f5b30af0dabcac35fe039db82a4adaf9
#8691
Köszi , esetleg még egy kérdés. A hiányzó dinasztia fegyvereket hogy lehet megszerezni?
#8690
https://secure.ubi.com/register/Login.aspx?GenomeID=6044a3c1-6c70-4793-9013-88795b40ddea&lang=fr&skin=default&NextURL=http%3A%2F%2Fheroes-6-conflux.fr.ubi.com%2F%3Fref%3D1341230089

Miutan beleptel tudsz a jobb felso sarokban nyelvet valtani.Nekem sajnos a francia proxym miatt franciaul jelenik meg. Ne ijedj meg tole. Udv
#8689
Tudnál linket küldeni?
#8688
Nem egeszen: a hivatalos oldalon bejelentkezhetsz a web-profilodba, es a soul forge segitsegevel feltapolhatod az osszeset. 5-os szintnel ket hetet kell varni. De ez is ey lehetoseg, ha unod megvivni a csatakat.
Barati Udv
#8687
Erre csak egy megoldás van, le kell játszani minden egyes csatát.. 😞
#8686
Sziasztok lenne egy problémám. A kezdetek óta játszom a heroes sorozattal és számomra nem a kampány végigjátszása jelenti a játék lényegét. Sokkal inkább a rajongók által csinált látványosabbnál látványosabb pályák kipróbálása és végigjátszása. A problémám tehát csak annyi, hogy a dinasztia fegyverek a készített pályákon nem kapnak xp-t, sõt a gyári pályákon is csak akkor ha lejátszom a csatát. Egy idõ után unalmas minden kis nyamvadt ellenféllel csatázni, de a villámcsata alatt sehol sem kap xp-t a dinasztia fegyver. tud e valaki valamilyen megoldást?
TreDoR
#8685
Mondjuk h5-hoz 1.6-os patch is van, na meg a kelet torzsei (ebben pl. vannak alternatív upgradek), és ahhoz is van patch (3.1)

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

Shiwo
#8684
nekem a 3 csak random map generálással csinált elzárt pályákat

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8683
A LAN-nak semmi köze nincs ilyen jellegû hibákhoz. Valószínûleg egyszerûen hibás a map. Nyisd meg Map editorban és törölj ki egy facsomót, hogy legyen szabad átjárás. Mentsd el, és kész!


A H5-ös problémát is ki lehet javítani Editorba, csak az jóval nehezebb...
#8682
Esetleg még nézz szét a hivatalos fórumokon hátha már találkozott valaki ezzel a problémával.
dragon11
#8681
Ne is tudd meg, hogy milyen élmény 3órányi játék után bejelenteni azt, hogy el vagyunk zárva egymás elõl és nem tudjuk megtámadni sem egymást. Egyszerûen simán el vagyok kerítve..

Fogalmunk sincs mi a fene lehet, de tényleg elkélne valamiféle segítség, mert ez így nem móka!

#8680
Én ilyen problémákkal még warez verzión se találkoztam nem, hogy eredetin. Próbáld meg, hogy nem patcheled fel a H5-öt, lehet az zavar bele vagy ha van frissebb akkor azt is tedd fel.

H3-nál meg nem tudom, sose lanoztam, mindig haverokkal toltuk hot seat-ben, mert az a móka. 😊
dragon11
#8679
Igazatok volt: nincs benne LAN.

Most viszont egy új kérdéssel fordulok felétek, igaz az V-höz és a III-hoz kapcsolódik.
Az V 1.2 patches, tökéletesen megy, viszont a mapok érdekesek. Egy rakat MAP bugos, vagy nem tudom. Pl. nem lehet elfoglalni egy-két bányát, illetve a kapuk sem mûködnek, csak némelyik.. egyszerûen nem lehet odahúzni a kurzort.

Nah, a III-ban ez pedig úgy valósult meg, hogy LAN közben az ellenfél be volt zárva, míg a másik szabadon kóborolhatott a mapon bármerre.. de az ellenféltõl Õ is el volt zárva.


Mi lehet a probléma? nagyon fontos lenne, nem tudunk LANozni.😞 már ezerszer kezdtük újra, de jó lenne lejátszani is néha..

Köszi!<#worship><#worship>

Botond
#8678
100 óra játékidõ volt az epilógusig eljutni. Nem gyenge a játék. 😊
#8677
Itt van mégegy, sokak kedvence, a Titánvár:


Heroes of Might and Magic II:




Heroes of Might and Magic III:




Heroes of Might and Magic IV:




Heroes of Might and Magic V:




És reméljük, továbbra is lesz!
b-type
#8676
OFF:
esetleg valkinek van ötlete hogy lehet a WoG-t elindítani a H3 HD moddal?
Az alap teljesen jó nagy és wide felbontásokon, de a HD setup-ban a WoG exe-jét indítva alapbeállon futtatja.
hazamegyek bütykölöm még, de hátha valaki lefutotta már ezeket a köröket.
ON:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kerla
#8675
Megvan a probléma, nem frissítette a legújabbra a gép a játékot, most nekem sikerült frisítenem és most már látja. Mindenre gondolta, de erre nem, hiszen telepítés után automatikusan frissítette a játékot, fene sem gondolta, hogya legfrissebbet nem tett fel...

#8674
Legyen még egy evolúciós poszt. 😊

Heroes of Might & Magic:



Heroes of Might & Magic II:



Heroes of Might & Magic III:



Heroes of Might & Magic IV:



Heroes of Might & Magic V:

kerla
#8673
Hááát, nem sikerül sehogysem. Az új gépen nem látja az online mentéseket, de amit ott elmentek, a régi gépen belépek, ott látja. De hogyan vagy mire írja fel azt nem értem, mert ugye csak 10 hely van mentésnek, amit én ki is használtam, tehát nincs szabad helyem, míg ha az új gépen lépek be, 10 üres helyet lát, ezek egyikére mentetten egy játékot, ami a régi gépen is látszik. Vajon mit írt felül?
Ez így elég gáz kérem. Csak online lehetnek a mentéseim, azok is elég limitált számban, kénytelen vagyok a Necro 2. pályát elõlrõl kezdeni, mert nincs régi mentésem hozzá, és most kiderül, hogy nem tudom másik géprõl játszani??? És ezek után azt várják, hogy mindenki vegyen eredeti játékot? A pénzemért elvárom, hogy mûködjön is...

kerla
#8672
Igen, szinkronizál az alap gépen kilépés után, másikon nem látom, a mentéseket az "új" gépen nem látja, nulláról kezdek a dimsztia menüben meg minden megvan....

Shiwo
#8671
nekem is volt, hogy megzakkant...

ha jól mûködik a szinkronizálás, akkor kilépés után kiírja, hogy "mentések szinkronizálása", vagy valami ilyesmi..

azért ellenõrizd le, hogy mindkét gépen engedélyezve van-e

próbáld meg azt, hogy kiveszed az x-et, úgy indítod el párszor (a uplay panelt is zárd be két indítás között), majd engedélyezd újra... (az eredeti gépen, amin játszottál), majd utána nézd meg a másikon


illetve próbáld meg azt, hogy mindkét gépen rákeresel a mentésekre (a 2-on akkor, ha valaha telepítettél rá H6-ot, pl béta verziót) és helyezd át õket máshova (elõször még ne töröld, csak akkor, ha már jól mûködik a szinkronizálás és megvannak a mentések)


RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

kerla
#8670
megnéztem, engedélyezve van, azaz iksz.

#8669
mikor elindítod a játékot megjelenik az uplay panel, és ott a jobb felsõ sarokban az opcióknál
kerla
#8668
nem hiszem, mert fogalmam sincs hol tudom bekapcsolni.. elárulod? <#worship>

#8667
be van kapcsolva a mentés szinkronizálás?
kerla
#8666
sziasztok!

online játszok a játékkal, ott is ment az állásokat. Feltelepítettem másik gépre is, beléptem, de itt nem látja a mentett állásokat? Ez hogy lehet, hiszen nema gépemen hanem a szerveren vannak. Mit kellene állítani?

#8665
Most már én is megnéztem, hogy van-e benne LAN.

Nem nincs benne LAN, értsd meg, hogy egyénin, multiplayer(internetes) és hot seat-en kívül nincs benne más.
Shiwo
#8664
akkor légyszíves tegyél be egy screenshotot arról, ahogy kiírja, hogy "helyi hálózat"

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

dragon11
#8663
hogyne lenne benne LAN.. helyi hálózat szerint mi a frászt jelent?

Local Area Network !

Shiwo
#8662



mint mondottam, nincs benne LAN lehetõség...

hiába hiteti el a játékkal, hogy online vagy, ha nincs szerver, amire felcsatlakozna, nem fogsz másokat látni vele... akkor mûködne a dolog, ha valaki készítene egy tört szervert is hozzá... de azt meg nem olyan egyszerû, és erõs a gyanúm, hogy a játék nem eléggé populáris hozzá, hogy bárki hozzáértõ rászánja az idõt, így gyanítom, hogy nem is lesz hozzá..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

dragon11
#8661
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de gondolom létezik már olyan törés, ami elhiteti a játékkal, hogy online.. így van esély LAN-ozni routeren keresztül, ahogy az összes elõzõvel is lehetett...

Shiwo
#8660
jah és nem azért nem aktív, mert tört, hanem mert nem vagy bejelentkezve az ubi szerverére (a conflux-ra)

az eredeti játékot is el lehet indítani offline módban, akkor nem kell internet-kapcsolat, de akkor nekünk is "szürke" a multiplayer-es csatlakozási lehetõség, csak a hot-seat mûködik

sõt, olyan szinten elkülönül a kettõ, hogy online módban bejelentkezve nem is látod az offline módban készült mentéseidet és offline módban nem látod az online készült mentéseket.. és ez a hot-seat módban készült mentésekre is érvényes

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

dragon11
#8659
ez mind szép és jó addig, amíg nem írtad, hogy nincs lan a játékban, mert van!

Shiwo
#8658
de amit itt a több játékos módban létrehozol, az nem LAN

a LAN, az Local Area Network, a helyi hálózati játék, és ahogy mondtad, pl routerre több gép rákötve, tehát közvetlen hálózatban vannak egymással...régebben a megvalósítása koax kábellel sorba kötött gépek voltak a legtöbbször...a lényeg, hogy a LAN-hoz nem kell internet kapcsolat...

(az más kérdés, hogy léteznek olyan programok, mint pl a hamachi, ami "virtuális" LAN -t hoz létre az interneten keresztül, tehát elhiteti a játékkal, hogy LAN kapcsolatban van egy másik géppel, pedig a valóságban az interneten keresztül kapcsolódnak)

LAN mellett szokott lenni, a "klasszikus" internetes hálózati játék, ehhez a legtöbb játékban meg is kellett adnod a másik játékos IP címét...

ezek a megoldások voltak a hot seat mellett a korábbi Heroes-okban... de ebben már nincs ilyen... itt gyakorlatilag be kell jelentkezni az ubi szerverére, és azon keresztül csatlakozhatsz más játékosokhoz az account-nevük alapján.. ebbõl következik, hogy neten keresztül csak eredeti játékkal lehet játszani, és csak akkor, ha az ubi szervere nem hallja épp össze magát...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Guren
#8657
na, ez tökéletes.

dragon11
#8656
persze, errõl beszélek.

nyilván a többjátékos módon belül érhetõ el ez az opció: a Heroes III, IV és V-tel is ugyanígy játszunk, router segítségével!

Viszont itt a törés miatt nem aktív a 'csatlakozás játékhoz', így csak készíteni lehet a szervert..😊 erre kellene valami orvosság!😊

Shiwo
#8655
te most a Heroes 6-ról beszélsz? hol találtál te ilyet?

egy gépes van (hot seat), egyéni (skirmish) és többjátékos (multiplayer)

lehet vak vagyok, elindítottam a játékot, de nem látok benne olyat, hogy csatlakozás helyi hálózathoz

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../