36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #19293
    Ja, szerintem a csóka barkácsolhatta. 5 db-ot adott el
  • LeonSilver
    #19292
    Egyébként ahogy nézem 190.00£ volt az ára. Simán kicsengetném érte.
  • wolfhgb
    #19291
    Nem sorozatgyartott termek, ha jol latom, nehany alkatresze ismeros innen onnan, egy ugyeskezu szaki kezemunkajat dicseri velemenyem szerint.
  • Solt
    #19290
    Nem mindegy, hogy bemehetsz a helyi bótba, és rúghatod égig az asztalt, rosszabb esetben helyi bíróságon érvényesíted az igazad, vagy éppenséggel kezdődik a macera a vissza postázással, vagy éppen a vita azon, hogy igazad van, avagy nincs! :) Átéltem, 1 évig küzdöttem a TrackIr-m ügyében, és a végén örültem, hogy visszakaptam.

    Kínai tőlem nem lát pénzt, ebben nem tudok nyilatkozni... :)
  • LeonSilver
    #19289
    e-bayen találtam, de már elkelt. ITT van a link hozzá
  • wolfhgb
    #19288
    A garancia akarhogy is veszed, mindig nyug! Ha abba belegondolsz, h magyarbol amcsiba egy csomesz cirka 30 rugo es meg vissza is kell postazni. Az ismeros pedig mindenkepp kell a dologhoz, ezzel kezdtem, viszont a kinaiak lelemenyesebbek ilyen teren, ott tobb oldalon mar te allithatod be, h mi legyen a csomagon feltuntetve, jo dolgok ezek! :) es persze arra is illik figyelni, h mondjuk ne dhl expressz csomaggal rendeld a csomagon 18$ ertekkel feltuntetett dolgot, mert azokat elbol kiszedik a sorbol, hisz aki 10000 et kiad a postakoltsegre, az biztos ertekes dolog. :) viszont, ha sima csomaggal rendeled, 2 hettel kesobb er ide, eddig az osszes megjott gond nelkul, es nem tul sok afa es vamteher terheli az ilyen csomagokat sem nalunk sem az eu ban, hidd el.
  • Solt
    #19287
    Ha van kint ismerős, vagy amazon-ról rendelsz magánszemélytől ez még működhet is egy darabig, de hivatalos helyről erre én nem alapoznék. :) És akkor még ott van az, hogy egy értékesebb műszaki cikkel, ha gond van, akkor ott a garanciás nyűg is! :)
  • wolfhgb
    #19286
    Az az afa, ami a 25-27% a vam csak par % de csak akkor, ha benyelik a csomagot! Higgyetek el, h tobb 100 dollaros cuccok bejonnek minden nelkul az orszagba! Ha ajandeknak adja fel a felado, mondjuk kis bela, kis beatanak, ertek 20$ a csomagra irva, a kutya nem foglalkozik vele, ha nem tv doboznyi a cumo! :) Biztos forrasbol allithatom! :)
  • Solt
    #19285
    Ennél azért összetettebb a dolog... :) LINK
  • Fürtös
    #19284
    Leon ez honnan van? Van valami infó?
  • VO101Tom
    #19283
    Hongkongból rendeltem már pár cuccot, nem hiszem, hogy áfa menne rá, 23 vagy 27% vám van, és ennyi.
  • Solt
    #19282
    Amikor beérkezik az EU területére az USA-ból, akkor terméktől függően megy rá a VÁM, (van amire 0%) majd erre megy az ÁFA. Ezt nem tudod megúszni... utána EU-n belül már csak szállítási költség van, ez tény.
  • wolfhgb
    #19281
    Uniobol nem szedik ki afara sem, sok eve rendelek mar nemetbol angliabol es mas orszagokbol, haztol hazig jon, csak postakoltseggel!
  • Solt
    #19280
    Áfa akkor is van, plusz kétszer fizetsz szállítási költséget... :)
  • wolfhgb
    #19279
    Ezert kell amcsibol rendelni olyan unios orszagba, ahol magas a vamkuszob es van ismeros, aztan onnan haza, 30-40 el olcsobban megjon.
  • Solt
    #19278
    Én szeretnék, de majd csak a valós felhasználói beszámolók után... ennyiért nem veszem meg vakon.

    A +100 EUR gyakorlatilag a vám és az áfa...
  • wolfhgb
    #19277
    Egyebkent a kovetkezo kerdes, h tavollatot v kozellatot tegyel fel a 3d miatt! :)
  • repvez
    #19276
    ezért nem lesz első körben ilyenem. amugy US-ben 600, EU-ban 700. ide mindegyik fajtából egy 100assal drágábban adják
    A VIVE is
  • wolfhgb
    #19275
    Mert sajat magat nem tudja meglezerkardozni szembe!!! :)
  • Solt
    #19274
    A lencse az egyik legdrágább része a hardvernek... :)

    Jelenleg a legtöbb pénzt a fejlesztés, a reklámozás, a fejlesztők meggyőzése, és a bizonytalansági tényezők viszik el... első körben meg kell vesse a lábát, aztán ha valóban életképes hosszútávon, akkor már lehet tolni a komolyabb fejlesztéseket a pupilla követéstől a wireless megoldásokig. Amikor már tíz milliós példányszámban fog fogyni, biztos ilyenekre is figyelnek majd! :) Egyébként az OR 600 USD... ;)
  • repvez
    #19273
    A mikroszkópokat is be lehet állitani a legtöbb szemre. 2 lencse betéttel lehetett volna aki rövidlátó az beteszi a rövidhez valót,majd betekeri az élességre a diopriájához a távollátó szintén. aki mindenhova egyszerre rossz annak a szemüvege sem tudja egyszerre .
    Amugy meg csak egy távolságra kell fixre éleset állitani ,hogy a kijelzót élesen lássa a többi ami azon megjelenik már agyba dől el

    Meg azért 700dodoért fejleszsék már ki :)
  • Solt
    #19272
    A közel és távol látok nyűgjét egyben hogyan oldották volna meg, mikor a lencse alapvető feladata, hogy nagyítson? :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.03.01. 18:08:46
  • repvez
    #19271
    ha 100% lenne,hogy kitart addig amig 70 nem leszek akkor én is meglépném,mert annyira nem rossz a szemem,hogy folyamatosan hordjam a szemcsit viszont anynira igen ,hogy zavarjon, ha nincs rajtam :(

    Amugy ezeknél a 3d kütyüknél legalább erre gondolhattak volna, hogy a szemüvegeseknek ne kelljen 2 szemüvegben lenniük, a benne lévő lencsével korrigálni lehetett volna a legtöbb szemüveges dioptriáját
  • Solt
    #19270
    ;)
  • PhantomAss
    #19269
    Az én szememet 14 éve műtötték, és azóta sem romlott vissza, ráadásul élettartam garit adtak visszaromlás ellen. Mondjuk nekem -7.5 ös hemüvegem volt...életem egyik legjobb befektetése volt a műtét.
  • LeonSilver
    #19268
    Kössz fater ;)
  • Solt
    #19267
    Tudtommal állíthatóak a lencsék... szemüveg a fejeden, felteszed a kütyüt, belövöd a lencse távolságát, hogy éles legyen a kép és ennyi! :)
  • repvez
    #19266
    hát az a 80 az kb 150k per szem, ugyhogy azért annyira nem egyzserű,meg attól,hogy megcsináltatja az ember a szemét lehet pár éven belül visszaromlik neki.
    ha ilyen egyszerüen el lehetne hagyni a szemüveget már senki nemlenne szemüveges.
    ÉS az azért mindig fürcsáltam,, hogy a szemész orvos miért szemüveges ha annyira jó a mütét?
  • LeonSilver
    #19265
    Én diabéteszes vagyok szóval megbaszhatom a lézeres, fézeres vagy a fészeres műtétet.
  • wolfhgb
    #19264
    Anno arrol szovegeltek, h a lencsek lesznek bennuk cserelhetok! Na de aki 200 ert megvesz egy ilyet, az menjen mar el 80 ert egy lezeres szemmutetre, talan meg haszna is tobb lesz belole. :)
  • LeonSilver
    #19263
    Egyébként mi a helyzet a szemüvegesekkel? Fel lehet ezeket a szarokat tenni úgy, hogy a kukker az ember arcán van?
  • wolfhgb
    #19262
    Na en is ertelmesebb valasztasnak erzem mint az oculust, hasznosabb cuccokat adnak hozza ugyanannyiert, a tudasa meg szinte egal!
  • LeonSilver
    #19261
    Jók ezek a cuccok, de ahogy mi itt zömmel gondoltuk - nem a magyar átlagpógár fizujához van ez méretezve.
    Főleg úgy, hogy a zömnek gépet is kellene cserélni. Így azért a 5-600k simán összejöhet kiadásként és az azért egy pöppet sok(k).
    A cukros manus hiába dumált, hogy mindenkinek megfizethető lesz... :)
  • Borisz80
    #19260
    Légvédelmi ágyúkat (flak), vagy valami hasonló van valami módon DCS-hez? Küldetésekhez a 40-es - 50-es évek gépeivel.
  • PhantomAss
    #19259
    Én most a HTC Vive-ot várom, egy kollégám megrendelte, április elején hozzák is neki, de gépe még nincs hozzá és így nálam fogjuk tesztelni az elején.
    Kiváncsi leszek hogy szuperál DCS alatt, elvileg támogatják ezt is nem csak az Oculust.
    A DK2 nagyon jó volt csak túl pixeles, ennek meg azért picivel nagyobb a felbontása. Remélem használható lesz.
  • repvez
    #19258
    Én is ebben bizok,hogy az új verzió közül lesz olyan ami hasonló teljesítményt vagy többet tud hasonló áron mint most a 380as.
  • Solt
    #19257
    Nem csak a csúcs kategória létezik... teljes paletta megújul elvileg! :)
  • LeonSilver
    #19256
    Kössz srácok. Még egy "kis" idő, mire realizálódik az elképzelésem.
    A fő prioritás amúgy is a warthog, de az is lesz egy-két hónap, mire meg tudom szerezni. vagy három... állam bácsi malmai kurva lassan őrölnek, hogy rohaggggyyyyyon meg.

    Solt, drága cimborám. Az új kártyák megint 200k körül lesznek gondolom, én meg annyit NEM akarok elbaszni rá :D
    Ha 1920*1080-as felbontásnál nincs probléma, akkor minden rendben.
  • wolfhgb
    #19255
    Koszi, en is hasonlora tippeltem! :)
  • Solt
    #19254
    Semmi hátrányod nem származik ebből... ez talán majd az új HBM2-s memóriáknál számíthat valamit. :)