36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #19493
    arra azért kíváncsi lennék,hogy milyen a bot mechanikája ,mert ha jól hallottam akkor azt mondja ,hogy hidraulikus mechanika.
  • Solt
    #19492
    Ha túl leszünk a váltón, ez lesz a következő terv... :)))
  • wolfhgb
    #19491
    egy ffb s joyba toldasz bele egy darabot és már van is.
  • Solt
    #19490
    Persze, ez tiszta sor, csak nincs FFB... :S
  • wolfhgb
    #19489
    Nagyobb az ut, finomabban vezerelhető vele a moka.
  • Solt
    #19488
    Korrekt darab lesz!! :) Engem az a bot érdekel még ami a videón van... biztos precízebben lehet vele ügyködni mint a rövidebb társaival, bár az FFB-t már úgy megszoktam, tuti hiányozna. :)
  • wolfhgb
    #19487
    Igy talan nagyobb lesz.

  • Solt
    #19486
  • wolfhgb
    #19485


    Ezeket várom még a tetejére, ozt kész, addig nem foliázom.
  • wolfhgb
    #19484
  • Solt
    #19483
    Képet majd dobj róla... ;)
  • wolfhgb
    #19482
    nem bizony, lassan nálam is kész a collectiv kar, csavarhato markolattal, kettos gázkarral, a tetejére még dobok 5db kétallasú csapfedeles carbon mintás kapcsolot, a markolaton egy scroll és 6 tűzgomb, carbon foliába csomagolom, a dobozba kerül még egy teljes utján dolgozo tolopoti és kész a portéka.

  • Solt
    #19481
    Nem rossz szettek sorakoznak... :)
  • wolfhgb
    #19480
    Kircsi! :)
  • Solt
    #19479
  • PhantomAss
    #19478
    Az nájsz, annyiért én is vennék :)
  • wolfhgb
    #19477
    Igen, valahonnan debrecen környékéröl löttem a gazkar és joy kombot tavaly nyáron.
  • PhantomAss
    #19476
    Jófogáson vettél 50-ért egy Warthogot, komplett joy+gázkar szettet?
  • wolfhgb
    #19475
    Fél éve vettem az enyém jofogáson 50 ért, nagy lutri volt kiprobálás nélkül lecsapni rá, de mivel az ország másik végén volt, nem akartam kocsira kidobni még egy valag zsetont, ugy voltam vele, ha baja van majd helyrevágom, kértem egy valag képet és egy kalibrácios videot rola és már postáztattam is, eddig szerencsém volt vele, többet gar nélkül, használtan, nem hiszem, h adtam volna érte, igaz, ez is fél éves várakozás eredménye volt, gyanítom, h 50-60db nál nemigazán van több belőle az országban, aki pedig beruházott rá, miért adná el? Max erdeklődés hiányában, hisz jobbat nehezen talál a piacon.
  • LeonSilver
    #19474
    Ja. Ilyenbe én is belefutottam (Saitek X65F).
    Mondjuk nem volt szempont az alig használt titulus, csak a gazdája erősködött, hogy alig használta.
    Hát... katasztrófa volt. Becsületére legyen mondva, hogy egy szó nélkül visszavette.
  • Lysandus
    #19473
    Nehogy elhidd, hogy nem használta. Az "alig volt használt" fordulat az kábé olyan, mint a használt autó hirdetésekben a "svájci orvos feleségének a harmadik autója volt" volt formula. Vagy a gázos autó, ami 15 ezret futott hat év alatt. Nem azért vesz valaki méregdrága joyt, hogy ne használja. Ettől persze még lehet megkímélt, ha vigyázott rá.
  • molnibalage83
    #19472
    Jet szim vonalon 2003 óta semmi nem kavarta fel az állóvizet, akkor jött ki a Lock On, ami tényleg nagy ugrás volt grafika terén, de minden más téren alig volt több, mint a Flanker 2.5.
  • Solt
    #19471
    Nem akarok beleszólni, de ez így maximum olyan 70K-t ér... a 90K az gyakorlatilag a nettó ára újonnan, 2 év garanciával. Ilyen termék esetében ennyire drágán ilyen bizonytalan darabot tuti nem vennék. A nem garanciális, alig használt G940-t emlékeim szerint 45K-ért adtam el akkor, amikor az új ára 90K körül volt... :)
  • beci43
    #19470
    Írtam a srácnak.Garancia nincs rá,90-ért is odaadná.Gondolkodtam rajta,de ennyit sem ér nekem.100K-t még egy újért sem adnék.
  • Papa01 #19469
    Miért? Nem ezt várta, ráun, esetleg nincs ideje használni... sokan vettek ismerőseim közül használtan joy-t is nem volt semmi probléma (kivételek persze lehetnek).
  • Solt
    #19468
    Én meg az ilyen hirdetéseket szeretem... kb nulla infó, csak a majdnem teli ár (új ára 115K körül van), de az nincs ott, hogy mennyi idős, van-e rá garancia, ha fiatalabb mint 2 év, akkor ugyan miért nincs rá, ha nincs rá, akkor miért ennyi... :)) Az ilyet azzal a lendülettel kell bezárni ahogy az ember megnyitotta... :))
  • LeonSilver
    #19467
    ?? mesélj!
  • wolfhgb
    #19466
    Tetszik, mikor valaki megvesz maganak egy 130k vezerlot es nem hasznalja. :)
  • PhantomAss
    #19465
    Erről nem hallottam, mi ez az egész?
  • Borisz80
    #19464
    Csak nehogy ez legyen a híres országjáró szar warthog! :D :D :D
  • gsg16
    #19463
    Üdv!
    anno,még az FC2-ben,volt olyan lehetőség,hogy valamelyik .lua file-t átírva,az "F4" gombra működő kamerát,a játékban más pozícióba helyezzük,így készültek többek közt az olyan film jelenetek,amikor a kamera a gép hasa alatt volt,és mutatta,hogy húzódnak a helyükre a futóművek .most is meg lehet ezt csinálni?és ha igen,melyek azok a beállítások?
  • PhantomAss
    #19462
    ha lenne pénzem megvenném
    warthog eladó
  • repvez
    #19461
    tisztába vagyok vele,bár ha azt nézzük az alapok már ki vannak fejlesztve és már csak az adott típusra kell finomhangolni a dolgokat.
    A lassú fejlesztői időt meg pont az EDe szempontjából érdekes adalék,mert ha igaz lenne akkor 9 havonta kapnánk uj gépeket ahogy beígérték. Az hogy ennyi modul van jelenleg az a külsősök érdeme nem az edéjé.
  • Borisz80
    #19460
    Jajj, nem azt a linket akartam beszúrni a CAP2-ről hanem ezt:
    2:10-től érdemes figyelni hogy milyen... :D


    Én a Jet Thundert sajnálom még nagyon, bár az is hagy kívánni valót maga után.

    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2016.03.18. 13:08:42
  • Death Rattle
    #19459
    Sajnos manapság ez a trend. Meg a War Thunder féle online mutatványok. Mekkora csalódás volt az is ! Pedig nagyon komoly lehetne, megvannak az erőforrásaik, mégsem fejlesztik a szimulátor oldalt. Kár érte, gyönyörű grafikája van. Pedig már MiG-17 is van benne...
  • VO101Tom
    #19458
    Ez azért van, mert hardcore szimulátorhoz olyan mennyiségű háttérmunka, kutatás és hozzáértés kell, amit nagyon kevés garázsproject tudna prezentálni. Ráadásul ha megnézed a szükséges léptéket, itt 100-500 km-es térképet kell mindennel együtt mozgatni úgy, hogy nincs cutscrene, nincs átvezető video vagy bármilyen időhúzás, amiben betöltheti a következő szakaszt. Jól kell kinéznie a betonon állva is, jól kell kinéznie qrva magasról is. És ez programozásilag rohadt nehéz feladat. A Falcon és a CloD moddolása meg nagyságrendekkel lassabban halad mint amit a nagyobb cégek fizetett alkalmazottakkal tudnak tartani, elég csak megnézni milyen gyakran jön ki egy-egy patch. Szerencsére azonban itt legalább "van idő" arra, hogy csak a minőséggel foglalkozzanak, ne a határidőkkel.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.03.18. 12:31:18
  • LeonSilver
    #19457
    Azaz!! Arra gondoltam :) Szóval szerintem ez is annyira lesz szimulátor, mint az a HawkX
  • repvez
    #19456
    HAWKX ha jól gondolom, az is ilyen dobozos game,de hát ne is várjunk csodát azoktól akik képesek gamepaddel repszimet játszani.

    Azt meg főleg utálom amikor ezeken a nagy game showkon beharangoznak valami új FPS játékot és akkor a fejlesztő kiáll a szinpadra a kezébe a kontrollerrel ,innentől a szemembe lehúzta magát a játék, mert akkor tuti nem a PC-re lett optimalizálva az irányítás és nem a PC volt a fő irány.
  • LeonSilver
    #19455
    "some RPG elements making their way into the sim" Óóóó, shit..
  • LeonSilver
    #19454
    ekszboksz? Nem is figyeltem fel rá, de akkor azt hiszem ezt is hanyagolhatjuk. Gondolom annyira lesz szimulátor, mint az a másik izé... a tököm tudja mi is a neve annak a gémnek, de ilyen örök rakéta van benne.. Talán még su-25 is. Naaa... mi is az?