36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #19333
    Oh, koszi, akkor meg jo, h lottem magamnak a ka50 est! :) na mindegy, meg ugy is akarok ezt azt, akkor a tobbivel megvarom a minimal arat!
  • Solt
    #19332
    Egy évben egyszer biztos van ilyen... emlékeim szerint a télen csak 50% körüli akciók voltak, szóval van rá esély, hogy a nyáron lesz nagyobb. Ez a 30% nudli... :)
  • wolfhgb
    #19331
    Tavaly nyáron volt 75% os leértékelés a dcs nél, ez csak egyszeri volt, vagy rendszeresen meglépik? Mert, ha nem gyakori, akkor a türelmem elfogy most a 30% os láttán!
  • wolfhgb
    #19330
    A kuldetes szerkesztoben allitsd az indulasi magassagot 60000 labra es mikor zuhansz, rangasd a botot minden fele, egy darabig el fog tartani amig zuhansz, ha szerencses vagy, lehet, h meglessz a 4 perc, a "repules" vegen pedig rogzitsd a track et es kesz! Ha megis rovid lenne, kapcsold be a serthetetlenseget es tuti visszapattansz vagy 5000 labra a foldrol olyan magasrol zuhanva. :) bocs, de ezt nem tudtam kihagyni, vicces volt az iromanyod! :)
  • wolfhgb
    #19329
    En netto 45 ot, ez is a 27% os afa ala tartozo tevekenyseg? Ha igen, verem a percet a levegoben vastagon! :)
  • PhantomAss
    #19328
    Én sajnos csak bruttó 30mp-t tudok repülni, de hátha lesz itt valaki akinek jobban megy..
  • balintjoe
    #19327
    Sziszatok! Le lehet e valahonnan tölteni olyan tereket ami publikus és repülte valaki mondjuk grippennel? Én bruttó 40mp-t tudok repülni és kellene egy ilyet trek mintha én repültem volna. Ja vagy valaki repül nekem 4 precet? Segítsetek plíííz
  • gsg16
    #19326
    1:39-nél,a közös fűrészpor zsákba lapátolása ténylegesen kifejezi,a szétszakíthatatlan,és egy életre szóló baráti,és testvéri köteléket...
  • wolfhgb
    #19325
    Ez aztan tudomanyosan alaposan csodas volt, tehat, mondjuk mindket tipusnal izgalmasabb konstrukcio, ha a vezerlo kollektiv kar mellett mondjuk van meg ket axis a ket hajtomu gazvezerlesere, es ez a realisztikusabb is.
  • LeonSilver
    #19324
    "A helikoptervezető, gépparancsnok SÁG-ja mellett két külön mozgatható kar is található még, ezek az úgynevezett kisgázkarok. Az EVK „markolatát” balra fordítva mindkét hajtómű alacsonyabb teljesítményen kezd üzemelni az automata kikapcsol és a kisgázkarok veszik át a hajtómű szabályozás szerepét manuálisan. Ezek segítségével szükség esetén külön-külön vezérelhető a hajtóművek teljesítménye az állásszög változtatása nélkül. Általában, azonban a kisgázkarok csak különleges esetekben használatosak, például egy hajtóművel történő gyakorlórepülések, vagy tényleges meghibásodás során. Minden más esetben középső helyzetben rögzítve vannak, ugyanis ebben az állásban működik – megfelelő korrekció mellett – a hajtóművek automatikus szabályozó rendszere, mely az állandó, határértéken belüli fordulatszám – mind hajtómű, mind forgószárny fordulat – biztosításáért felel.

    Maga az állásszög-gáz vezérlő egy magnézium ötvözetű konzolba van építve, mely a pilótafülke padlózatához került rögzítésre a helikoptervezető ülés bal oldalán, a vezérlő rudazatok pedig a fülke alatt kerülnek bekötésre. Összesen négy rudazat szükséges a vezérléshez, kettő az állásszög vezérléséhez, kettő pedig a hajtóművek szabályozásához."

    "egyesített vezérlő kar (EVK) oroszos nevén SÁG (ШАГ-ГАЗ – állásszög-gáz)"

    FORRÁS
  • PhantomAss
    #19323
    A minyónál igen, a ka50-et nem ismerem, de gondolom ott is.
    Hogy pontosítsak, a minyónál is tudod tekerni a gázkart, de csak annyi a teendő hogy az elején feltekered 100%-ra, onnantól az automata szabályozza.
    Régi típusoknál mint pl. a Ka 26-os van a folyton tekerés.
    (pongyola megfogalmazás, de majd úgyis lesz aki értelmesebben el tudja magyarázni :)
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.03.02. 16:03:46
  • wolfhgb
    #19322
    Ugye jol tudom, h a ka50 es mi 8 esetében a hajtoművek gazkarja fuggetlen a kollektiv kartól és nem a markolat forgatasaval történik a szabályozásuk?
  • VO101Tom
    #19321
    Na, ez lehet. A vámosok szedték be a pénzt, de ezek szerint nem vám, hanem áfa címen. ok.
  • wolfhgb
    #19320
    Mar 4 db el is kelt a lemezukbol, mivel az egyik bandatagnak csak az egyenpolora volt penze, az irhato cd a jovohavi segejbol lesz kiszakitva! :)
  • LeonSilver
    #19319
  • Solt
    #19318
  • Lysandus
    #19317
    Édes Jézus, most segíts!!!!
  • wolfhgb
    #19316
    Nagyon koszonjuk, a tartalmas es igazan tanulsagos szorakozast, de ha lehet, a jovoben hanyagold az ilyen magasszintu zenei elvezet oldalon torteno megosztasat, egyszeru, nem biztos, h muerto fulekre talal a kozossegben! :)
  • LeonSilver
    #19315
    Elég régóta vagyok ezen az ezsgén.
    Azt is elmondhatom, hogy találtam itt kérem igazi Barátot, akivel IRL is találkoztam.
    Azt is remélem, hogy még néhányotokkal fogok kólázni.

    Szóval nem bántásiból, de... ha már én beleszaladtam ebbe, akkor ti se maradjatok ki a jóból.
    Az esetlegesen kialakuló agyrákért nem vállalok felelősséget :D


    Sok-sok szeretettel :D
  • wolfhgb
    #19314
    Ugy max 100$ ig sikerult eddig!
  • Solt
    #19313
    Oké, hiszek neked... én eddig csak cégtől rendeltem, ott nincs variálás, mindig ráírják a konkrét árat, úgy meg nem lehet megúszni.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.03.02. 10:48:31
  • wolfhgb
    #19312
    Volt, h egyszerre ket futaba pultos taviranyitot rendeltem egyszerre, na azok kb egyenkent voltak ekkora dobozban, az ertekuket inkabb nem kommentalnam, megjottek!
  • Solt
    #19311
    Idén kétlem, hogy lejjebb menne az ára... eleve lesz nyár közepe, vége mire rendesen kapható lesz, plusz tegnap olvastam azt a hírt, miszerint a teljes életciklusa alatt, ha elmegy belőle 1 millió darab, azt már hatalmas sikernek könyvelnék el. Ez nem éppen azt vetíti előre, hogy hatalmas raktárkészletek lesznek... :)
  • Solt
    #19310
    A DK-nak sincs kis DOBOZA, de a véglegesé még nagyobb lesz... biztos vagy benne, hogy egy ekkora csomag simán átmegy a vámon 24,5 USD-re címkézve? :)
  • PhantomAss
    #19309
    Na igen, ezért is örülök hogy nem nekem kellett kifizetni első körben, és mégis ki tudom majd próbálni.
    Aztán remélem hogy később lejjebb is megy az ára.
    Ha meg annyira jó lesz akkor elkezdek spórolni.
  • Solt
    #19308
    Nálunk is elérhető lesz mindkettő, hazai kereskedőtől, csak első körben maradtunk ki... addig legalább lesznek tesztek...
  • wolfhgb
    #19307
    Nem volt olcso! :( ha van esetleg amerikaban ismeros, akkor a legvidamabb a helyzet, o megveszi kint, minden hobelebanc nelkul az OR t, majd ajandeknak feltuntetve erteknek 24.5$ rairva egyenesen postazza itthonra, az alabbiakban mar leirt formaban, "kis bela kuldi kis etelkanak" sima csomagban, air mail hasznalataval, max csomagkovetest kerve, mindenem megjott ilyen formaban gond es minden mas anyagi vonzat nelkul!
  • PhantomAss
    #19306
    Az árakhoz hozzászólva, a kollégámnak 960 € -volt a vive, németországi címre.
    Onnan majd egy családtagja elhozza neki ide.
    Április 5. körül szállítják neki is.
    Sajnos Mo-ra nem lehet rendelni, úgyhogy ha nincs német /angol stb. ismerős akkor elég nehéz megoldani.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.03.02. 08:44:09
  • Solt
    #19305
    De nem a vám a fő gond, hanem az áfa... amelyik EU-s országba érkezik, az ottani áfa megy rá, és akkor utána még postázhatod még egyszer.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.03.01. 21:35:09
  • Fürtös
    #19304
    Ismerősöd megrendeli angliában a saját címére onnan meg 10ezerért bármelyik csomagküldő cég hazahozza. Mivel EN---->HU nincs vám.
    Az angliába érkező usa vagy távol keleti árukra pedig jóval kedvezőbbek a vámok mint otthon.
  • Solt
    #19303
    Na pont az OR az, amit kizárt, hogy megrendelnék Kínából... a víz is levert a gondolattól! :D De lesz nálunk, szóval azzal nem lesz gond.

    A TrackIr-nek van hivatalos EU-s viszonteladója, én például onnan akartam rendelni, csak nem voltak hajlandóak áfa nélkül adni, (pl ahogy a Logitech shop) ezért megrendeltem okosban másik boltból... meg is lett az eredménye! :)
  • wolfhgb
    #19302
    Nem en mutattam, en kiakadtam az aran szimplan es az igenytelen stilusan. :)
  • wolfhgb
    #19301
    Nem is arrol volt szo, h xboxot rendeljunk a netrol kinabol, hanem perpillanat epp az oculus 230 ezres posta, vam, afaval terhelt arara irtam, h van azert erre olcsobb lehetoseg is, mert ugye a sarki bolt egy ideig nem realis lehetoseg, ahogy track ir nel talan maig sem az, talan anno egy hely volt itthon, ahol valaha egyszer volt tudtommal, sokat vadasztam en is, mire egyszer a nemet ebay rol sikerult egy 5 ost lonom, mikor mar itthon feladtam a remenyt a beszerzesere.
  • Solt
    #19300
    Férfi nemi szerv voltam és nem jelöltem meg, úgyhogy nem tudom 100% biztosra, de a lényeg az, hogy most működik rendesen, tehát valószínűleg nem azt küldték vissza. Nem origi csomag volt, ez az egy biztos.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.03.01. 21:25:38
  • LeonSilver
    #19299
    Ugye? ÉS akkor rakd mellé azt amit te mutattál a hardveraprón, 90e volt vagy mennyi? :)
  • Solt
    #19298
    Kapható volt itthon is, de már az sem mindegy, hogy EU-n belülről rendeled, vagy a tengeren túlról. :) EU-n belülről sem szívesen rendelek nagy értékű cuccot, de a világ másik végéről meg aztán 100%, hogy nem! :)

    Oculus, HTC lesznek majd a hazai üzletekben, ez tuti. LINK
  • LeonSilver
    #19297
    Az "itteni" boltba beletartozhat az unión belüli ország adott esetben.
    Azért az más, ha valamit germániából rendelsz vagy a sárgáktól.
  • wolfhgb
    #19296
    Igen, valoban nem sok erte, es szep, atgondolt munkanak tunik.
  • LeonSilver
    #19295
    Ja, épp ezt akartam felhozni példának.
    Végül is mi lett? A régi szart kaptad vissza????
  • wolfhgb
    #19294
    Na de honnan veszel itthon pl track ir t, oculust, htc t, kis orszagvagyunk mi, paranyi pontkent a terkepen, h ilyesmit vegyel a sarki boltban! :)