36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wolfhgb
    #19114
    kep

    Vagy igy.
  • wolfhgb
    #19113
    kep

    Kb igy!
  • wolfhgb
    #19112
    Jozanul vegiggondolva, kell hozza egy joy, ez kb igeny szerint, de egyszerubb a tortenet, ha valami fejen sok gombos, megjobb, ha valami potis tekeros valami is van a fejen, azt szetkapni, rafogatni egy 20-30cm es acel csore a markolatat, ha nem kell forgo markolat a gaznak, hanem eleg a joy tetejen a tekerheto axis akkor meg egyszerubb a tortenet, a rudat rakotni a yoj x v. y tengelyenek a potijara, a toven, be egy fem dobozba es kb kesz a szerkezet, igeny szerint festheto stb.
  • Solt
    #19111
    Igen, de egyelőre én más ügyben... :) Ha azon túl vagyok, jöhet ez! :)
  • LeonSilver
    #19110
    Én meg itt kérdezem meg.
    Mi kell hozzá, hogy csinálj egy hasonló szerkezetet? nagyon érdekelne engem is egy ilyen cucc.
  • LeonSilver
    #19109
    Neked is megmozgatta a fantáziád tezsvírem?? :) Meer nekem es.
  • wolfhgb
    #19108
    Batran. :)
  • Solt
    #19107
    Zene füleimnek... írok privátot! ;)
  • wolfhgb
    #19106
    Jah, azt hittem az utolsora irtad, hat modelleket epitek, van nehany femmegmunkalo gepem es kb 1992 ben csinaltam magamnak analog rendszeru kormanyt pedalokkal, mikor meg kormany csak jatekteremben letezett, nem kell hozza nagy tudomanyos hatter! :) ez pedig egy egyszeru 2 axisos szerkezet nehany gombal, aminek a vezerloje es potijai megtalalhatok egy 5 ft os joy ban, a tobbi pedig femmegmunkalas, forrasztgatas es csavarozas! :)
  • Solt
    #19105
    A joy fabrikálásra gondoltam... :)
  • wolfhgb
    #19104
    Ezt most hogy erted? :) Ha szaki lennek, biztos rajonnek, h mi okozza a hibajelenseget nem? :)
  • Solt
    #19103
    Ó, te ilyen szaki vagy? :)
  • wolfhgb
    #19102
    Tapasztalt mar olyat valaki, h az A10C nel, leszall, tolt es javit, majd ezt kovetoen az ujboli inditasnal, inditja ugye az APU-t, majd mikor felporgott, inditana a motorokat egyenkent, de az istenert nem akar sehogysem 30% fole menni a fordulatszam, nem indithatoak, teljes rendszerujrainditas utan sem, holott semmi hibat nem jelez, a szemelyzet sem csinal vele semmit ujboli javitast kerve, nem indulnak el a fohajtomuvek. Ez valami programhiba lenne?
  • trafficjam64
    #19101
    Válaszolok saját magamnak, hátha hasznos lesz másnak.
    A DCS suport válaszolt és jót mondott: a Saitek Cyborg 3D Rumble Force Feedback joyt kellett letiltani, és indult a játék.
  • wolfhgb
    #19100
    Kisse beteg ez az ar sztem! :) egy 5e joy bol 3 nap alatt krealok legalabb ilyet, ha nem kulombet! :)
  • Indi69
    #19099
    forgószárnyakhoz nem az enyém, találtam.
  • GeriDoc
    #19098
    Ádám, igazuk van a többieknek. Ez nagyon szimulátor, nem olyan, mint az autósok. Ha komolyan érdekel, akkor szerezz be pl. egy TM Hotas X-et (újonnan 15 körül, használtan ha veszel, és mégsem tetszik, eladod u.annyiért), ha "csak" repkedni szeretnél, akkor inkább pl. ARMA 3. Itt pl. a Huey-val szinte kizárt, hogy gamepaddal repkedjél, még a Hotas X-el is napok/hetek, mire fel, meg le tudsz szállni. Nem ügyesen, hanem csak úgy-ahogy.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2016.02.21. 20:01:40
  • wolfhgb
    #19097
    Nincs mit, en is vegignyomtam angolul, de a forditas kozben bizony sok meglepetes ert, pedig mar azt hittem, h nagyjabol tisztaban vagyok a tipussal! :)
  • repvez
    #19096
    OFF:
    Én csak azt nem értem itt is, csak ugy mint a legtöbb programnál, hogy mit tehetnek a cseh, slovák és lengyel térségben, hogy oda mindig eljut minden ujdonság és általában még a legkisebb érdeklődésre számontartott progik is honositva saját nyelvükön jelennek meg.
    Nálunk meg szinte még a windowsért is ugy kell könyörögni.

    ON:Biztos a kamera az elején dobta meg az árat :P

    Ennyit arról, hogy mindenkihez el akarják, juttatni a VR technológiát, mert nem ez lesz a fő bevételi forrás.
    Előre félek, hogy akkor mennyit kell majd fizetni a játékokért vagy csak egy reklámért.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2016.02.21. 18:53:32
  • Reaper
    #19095
    Jó olcsó lett ez is...

    HTC Vive
    Utoljára szerkesztette: Reaper, 2016.02.21. 18:38:30
  • whiteskull
    #19094
    Nagyon szépen köszönjük! :)
    Az első két tréninggel már többet tanultam a gépről, mint egészen idáig. :)))
  • beci43
    #19093
    Köszönjük!
  • sakkay
    #19092
    Nem arról van szó, hogy No1 leszel-e vagy nem inkább az a lényeg, hogy nem nagyon fogod tudni eldönteni tetszik-e, lévén, hogy rohadtul nem fogod tudni irányítani a gépeket-és nem is lesz élmény repülni...
  • Adam Jonas
    #19091
    Köszi mindenkinek a válaszát. Már múltkor is ajánlottátok - csak akkor nem jutottam el végül addig, hogy feltegyem a játékot -, hogy vegyek valami olcsó botkormányt. Nos, a gamepadot még jó múltkorában megvettem, ergo itt áll kihasználatlanul. S amíg nem mondom azt, hogy tetszik a játék, addig nem akarnék még plusz X ezer forintot (legyen akár csak 3 is) rákölteni. Tudom persze, hogy bűn, meg szentségtörés paddal tolni, de perpillanat nem az a célom, hogy én legyek a No.1 vadász DCS-ben.
  • Ludowik
    #19090
    Ne szivasd magad gamepaddal .Repülőhöz kell a botkormány, mindamellett van aki használja tuti biztos. Ez a játékoskodás ilyen Kocsihoz kormány repülőhöz joy, Lövőldözős hentelős ,gamer egér. A gamepad kicsit mindegyikhez jó de igazából csak ahhoz aminek a vezérlését arra optimalizálták.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2016.02.21. 10:53:21
  • Ludowik
    #19089
    Valami tűzfal vírusirtó leoltja . A frissítés után nekem is hisztizett a gépem. Újra megbízhatóvá kell tenni ,nem értem mi a fenyegető ezekben a játékokban.
  • trafficjam64
    #19088
    Sziasztok!
    A gépem Gigabyte Z97P-D3, i5-4460, Geoforce GTX 750Ti, Win 10.
    Indítást követően felvillan a dcs world és ennyi. Újra raktam ugyanaz. Mi lehet a gond?
    Egy frissítést ma reggel letöltött indításkor, de ez után is csak felvillan és más semmi nem történik. A feladatkezelőben a folyamatok között is csak egy pillanatra jelenik a DCS felirat.
    Il-2 BoS, CoD MW3 tökéletesen működik.
  • PhantomAss
    #19087
    Szerintem csak magadat szivatod ha gamepaddal akarz játszani.
    amennyibe egy alap gamepad kerül, annyiból tudsz venni egy alap joystickot is.
  • Borisz80
    #19086
    Szentségtörés harci REPÜLŐSZIMULÁTOR-t (tehát nem Ace Combat meg Hawx) gamepaddal tolni ;) vagy egyáltalán felvetni itt ennek a lehetőségét. :D

    De ha már felvetődött kíváncsi lennék, hogy mik és hogyan vannak felkonfigolva a gamepadra. El nem tudom képzelni hogy lehet azzal mondjuk az A-10C vagy a MiG-21-et repülni.
  • Adam Jonas
    #19085
    Sziasztok!

    Van-e esetleg valaki, aki gamepaddal tolja? Főleg Xbox 360 gamepad-os beállítások, tudnivalók, meg miegymások érdekelnének. (Neten láttam videót, hogy van, aki paddal tolja. Egyelőre mielőtt elkezdeném komolyabban az ipart űzni (és a FIFA miatt sem dobhatom ki megint a kukába a gamepadomat ), offline így el-elbohóckodnék a programmal, na meg persze tanulgatnám is.)
  • wolfhgb
    #19084
    ja, igen, akkor javitásra is szorultam volna, csak következő menetben volt töltés és fegyver, de semmi és akkor jöttem rá a kabintetőre, minden rendben is ment utána. Köszönöm a segítséget.
  • wolfhgb
    #19083
    Én sem javitani akartam, csak itatni és felcuccolni rá egy kovetkező menetre valót, na de azt sem csinálták, amig nem nyitottam kabint! Utána pedig még az ablakot is lemosták! :)
  • Hecker007
    #19082
    Én nem tudom, általában nem kell javíttatnom a gépet
  • wolfhgb
    #19081
    Erdekes, a neten lévő videoban simán csinálják neki csukott kabintetővel, viszont az esetemben az volt a ludas, ahogy felnyitottam, tettek a dolguk, lecsuktam nem jott válasz, felnyitottam, megint válaszoltak. Ez mondjuk elgondolkodtato, vajon a videoban azért ment neki csukott tetővel is, mert nem easy com ja volt, vagy mert még az előző verzioban ugy is mukodott a dolog, mert, ha jol látom, az még 1,2 es kiadású.
  • Hecker007
    #19080
    Javításhoz le kell állítani. Újratöltéshez, újrafegyverezéshez nem kell. Viszont van olyan küldi ahol csak kijelölt zónákban lehet ezeket elvégezni. Jah és régebben volt olyan hogy a kabintetőt is fel kell nyitni a javításhoz, de ez nem tudom hogy így van-e még.
  • bgabor911
    #19079
    Mintha a hajtóművet le kéne állítani hozzá, ha jól emlékszem.
  • wolfhgb
    #19078
    Ezt nem ertem, ha segit valaki megkoszonom, kuldetes kozben megserultem, vissza repultem kobuletire, hiaba allok a crew melle, pofazok neki barmit, a fuluk botjat sem mozgatjak. Easy radio van beallitva, katonai sajat oldali repter, miert nem tudok javittatni tankolni es fegyverkezni?
  • bgabor911
    #19077
    Annyit még az F-5E témához, hogy a DCSben az USA/Török AI F-5Eken most is 4 sidewinder a default fegyverzet.
  • Papa01 #19076
    Rendben! :)

    Szerk: egy privit küldtem, képpel! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.02.20. 08:50:53
  • wolfhgb
    #19075
    Ha valami hibat, pontatlansagot, vagy helytelen informaciot velsz felfedezni, batran jelezd, h helyre tegyem.