36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Solt
    #19173
    A G25/G27 pedál potija ilyen szerintem: LINK
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2016.02.25. 20:17:00
  • repvez
    #19172
    Ez is jó forgáshoz csak egy megfelelő mágnes kell hozzá
    vagy a potit átszerkesztve
    Ami gyárilag jó a potihoz az elég huzós áron van.
    Nálam is egy kicsit itt akadt meg a mutatvány, hogy hogy alakitsam ki a mechanikát, hogy ne legyen gányolás és szilárdan maradjon a helyén minden a lehető legkisebb helyen , egyszerű eszközök elkészitésével
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2016.02.25. 20:15:04
  • wolfhgb
    #19171
    Olyat esetleg nem tudsz ami forgo kialakitasu? Ha ilyet csinalnak gondolom van mindjart poti helyere is valo forgo rendszeru, mert ebbol egyenest lehetne csinalni gondolom.
  • repvez
    #19170
    rosszul emlékeztem a számára de ez az
    ebayról én 10es csomagban vettem 2k-ért

    Utoljára szerkesztette: repvez, 2016.02.25. 15:25:28
  • wolfhgb
    #19169
    Jo dolog a hall sensor, csak en meg olyan tipussal nem talalkoztam, ami analog poti helyere beepitheto kozvetlenul, mivel ezek digitalis jelet adnak, igaz nem kovetem azert napi szinten a technika valltozasait, ha tudsz konkret tipust ami megfizetheto es jo a poti helyere, oszd meg, mert ez a tipus amit adtal, nekem nem annak tunik!
  • LeonSilver
    #19168
    Drágáim! :)
    Úgy tűnik, hogy végre sikerül újítanom hamarosan egy Thrustmaster Hotas Warthog cuccot, így eladom a kis drága rinocéroszt.
    A rhino augusztus 10.-ig garanciális (hazai cucc), alig van benne összesen vagy 10 óra röppenés, szóval tényleg zsír új :)
    Természetesen saját dobozában, minden cuccával (rugók) akár személyes akár postai átvétellel.
    Akit érdekel írjon pm-et és megbeszéljük.
    Én 62 ropiért vettem, 50e (+posta ha nem személyes az átvétel).

    Egyébként nem lötyög, nem kopog nem esik szét. Qrva jól lehet eki tolni :)
  • Adam Jonas
    #19167
    Tenkjú!
  • wolfhgb
    #19166
    Ez akkor van mikor az eggyik kezeben az uzsi van, a masikban pedig a telo! :)
  • Solt
    #19165
    Aztakurva! :D
  • VO101Tom
    #19164
    így is megy?
    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/adjBZ5V_460sv.mp4
  • repvez
    #19163
    A nem steamessel tudod használni a steamessel serialt,míg fordítva nem.egyéb különbséget nem tudok.meg a bétákat előbb tudod használni a nem steamessel.
  • wolfhgb
    #19162
    Pontosan, es ugyebar itt az volt a kiindulo elmelet, h a linkelt 100000ft os darabot ubereljuk lenyegesen olcsobban, de csinosabban. Azt nem hinnem, igy ranezes alapjan, h az hall sensoros lenne, persze ettol meg a sajat lehetne, de most nem szandekozom belemelyulni annyira, rengetegen tudjak profin es elvezetesen kezelni a heli modulokat potis ketyerekkel is, ez nekik keszulne, h fokozza az elmenyt! :)
  • Adam Jonas
    #19161
    Van-e különbség a Steam-es és nem Steam-es verzió között?
  • 77pxdumbo
    #19160
    Úgy már eléggé profi cuccost lehet összedobni. Bár leobodnár panelek sem túl olcsók. Így megcsinálva már túlmutat a sufni tuning keretein
  • repvez
    #19159
    nem tudom,hogy mi lett az előző hsz emmel,lehet hogy most jó lesz. hall szenzort is lehet fillérekböl gyártani, az alegro A1306 ha jol emlékszem hall szenzort simán lehet használni a régi poti helyére,csak kis mágnes is kell hozzá és egy stabil felfogatás.
    És ahogy irtam a leobodnar panellal még driver sem kell hozzá
  • 77pxdumbo
    #19158
    Már csak azért is jobb lenne szvsz egy joyból fabrikálni, mert azokból aránylag olcsóbbakban is van már hall szenzoros. Helikopternél eléggé idegesítő amikor a kollektív potija elkezd "zizegni". Egy fokon túl már szinte lehetetlenné teszi a normális repülést.
    Két x52-mnél is ez lett a fő problémám. A botjuk a mai napig is frankón pontos
    A jelenlegi cuccok közül csak a Hotas Warthog-nak van hall szenzoros gázkarja. Ammeg eléggé drága lenne a barkácsoláshoz...
    Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2016.02.24. 22:53:18
  • wolfhgb
    #19152
    Van egy saitekem is valahol, majd eloasom, az is allithato ketkezes, akkor az lesz a donor! :)

    kep
  • wolfhgb
    #19150
    Na ez sem ment el! Talan igy, egyebkent miert szarakodik az oldal? Nem jelennek meg a hozzaszolasok, csak minden 5.dik

    kep
  • VO101Tom
    #19149
    Cyborg Evo joyokon a szerelék lecsavarható, át lehet tenni túloldalra. Jobb és balkezesként is használható. A fej része szimmetrikus, egy csavarral lehet állítani a döntését.
  • LeonSilver
    #19148
    Igen. Viszont fellelhető olyan, ami mind a két kéz számára megfelelő. talán.. :D
  • wolfhgb
    #19147
    Valahogy igy! :)

  • wolfhgb
    #19143
    Erre en is rogton gondoltam, de valljuk meg a balos joy ritka mint a hipozott hollo, ezt viszont a bal kezembe fogtam, bal mutatoujjam vege a tiggeren, ugyan az az uljam rajta a kettes gombon feljebb, kovetkezo harom ujjam a butyok alatt kenyelmesen, huvelyk pedig szembol, abszolut kenyelmes fogast adva es minden gomb kenyelmessen kulon hasznalhato egy fogasbol es remekul csavarhato is.
  • LeonSilver
    #19138
    Jó ez csak... bal kezes kellene belőle :) Mert így, hogy jobb kézre van gyártva kicsit kényelmetlen lenne és a 2-es gomb például elérhetetlen :)
  • wolfhgb
    #19137
    Ez a linkelt darab is epp ilyen! Pontosan, egyszerubb megoldani a dolgot! Amire szuksegem lenne, az az, h maga a collectiv kar, rugosan menjen vissza alaphelyzetbe, ha az ember elengedi, v tartsa az aktualis poziciojat, gondolom utobbi, mivel senki nem akar zuhanni, ha megvakarja mondjuk azt a bizonyost, :) es hany szazalekos gazzal tolt legtobb idot a heli a levegoben, mivel akkor azt az erteket allitom alap alapotnak a markolatnal! Ezeket a helivel repuloktol kerdezem, mert osszedobok magamnak egyet mutatoba, ha mar van ket forgoszarnyas modulom, ami porosodik a kollekciomban! :)
  • VO101Tom
    #19136
    csak egy ötlet: Cyborg evo joynál (meg gondolom van még pár olcsó joy is ami ilyen) alapból forgatható a joy szára (oldalkormánynak használják). Ha a középre húzást kiiktatod, akkor az jó lehet nem? (igaz ott a feje is forog mindenestül, az itt plusz probléma lenne, de talán előrébb vagy mint nulláról felépíteni a mechanikát.
  • wolfhgb
    #19134
    Markolatnak egy ilyen? 6 gomb plusz egy negyiranyu, forgathato lenne a rud vegen es meg ki is nez valahogy! :)

    markolat
  • whiteskull
    #19133
    Az x-52nél a gázkarban van a vezérlő, mivel azt kell a gépbe dugni, és a joy-t kell csatlakoztatni a gázkarhoz. :)
  • wolfhgb
    #19127
    Mindent at lehet, viszont a moci gazkar, bovdent huz, nem potit teker, amire itt szukseg van, nem tul bonyolult igenyesen megoldani egy csavarhato markolatot, h az potmetert tekerjen, a moci kormannyal is lenne legalabb annyi melo, ott viszont meg a gombokrol is gondoskodni kellenne, ami egy joy nal adott!
  • PhantomAss
    #19126
    Kiszuperált motorkerékpár kormány pl?
    Annak van csavarható része is. Nehéz lenne átalakítani kollektívnak?
  • Solt
    #19125
    Az új vasak már azzal jönnek, a manuális váltó feláras... de ettől még a vezetési élményt az adja amikor a 18 fokozatot végigzongorázod.
  • bgabor911
    #19124
    Azt hinné az ember hogy a kamionok és buszok már mind automata váltóval mennek manapság. Ha valaki egész nap vezetni kényszerül minden munkanap, akkor ne kelljen már állandóan a kuplungal meg a manuális váltóval bohóckodnia.
  • wolfhgb
    #19123
    Egyedul annyi problémát érzek a gázkar használatánál, ha még tekerheto markolatot is akarsz melle, akkor a gazkart kell megcsinálni a rud végén tekerheto kivitelure, mivel, ha a gázkar tovénél kezdodik még a tekerheto markolat, akkor nem tudod a gazkar gombjait elerni, ha a markolatot fogod, ennyibol jobb választas egy yoj, ami konnyen megcsinálhato forgo kivitelure, ahogy sok csavarhato is alapbol ruddernej használva a 4. axisát, ami ugye a csavarás, és kozben jol igazodik az ember kezébe is mikozben a gombjai is kézre allnak.
  • Solt
    #19122
    Az ellenállása "részletkérdés", maga az élmény, hogy hosszú az útja és működnek a tartomány kapcsolók, már nagyon sokat számít! :)

    Egyébként váltó kérdése... vezettem olyan emeletes buszt aminek bowdenes volt a váltója, az ha megszorult, szó szerint fel kellett állni az ülésből, hogy a legszélén lévő fokozatokat kapcsolni lehessen, de vezettem olyat is, aminél már pneumatikus szelep segített rá a váltásra, annál meg kisujjal lehetett váltani... :)
  • LeonSilver
    #19121
    Ja, tényleg. Már "régen" volt x-52 joyom :D Most rinocéroszom van és itt külön csatlakozik a két eszköz a gépre.
    Na majd átbeszéljük ezt.
  • LeonSilver
    #19120
    Ahhh.. Nekem is megvan (sztímes), igaz én nem vagyok megszállott :D Néha kicsit játszok vele, aztán fél évig rá se nézek :)
    Látom a videón a faszi tök könnyen lökködi, de ez nem illúzió romboló? Azért egy váltá nem ilyen. Nem? De.
  • wolfhgb
    #19119
    Ha gazkarban torod a fejed, akkor a yoj resze is kell, ha nem olyan rendszeru mint a hotas warthog, h kulon vezerloje van mindket elemnek es kulon is hasznalhatok, mivel az x52 gazkarja tudtommal a yoj hoz csatlakozik es ezert abban van a vezerloje ami a geppel kommunikal. Jo egy torott serult darab is, a lenyeg, h a gazkar rendben legyen es a yoj vezerloje ep legyen, a tekerheto markolat is megoldhato, kicsit tobb melo es agyalast igenyel, de meg mindig nem lesz az ara sztem 60 ban sem, sokkal tobb funkcioval, esztetikusabb formaval es strapabirobb kialakitasban.
  • Solt
    #19118
    Pechemre nem csak a repülést szeretem, hanem a kamionokat is... szóval az ETS2-hoz szeretnék egy váltót, amin vannak tartomány kapcsolók is... :)) Például
  • LeonSilver
    #19117
    Ne csigázz! Mesélj, mi jár a fejedben? Kokpit?
  • LeonSilver
    #19116
    Nem vitás.
    Próbálok szerezni egy x52 gázkart, szerintem az megfelelő lenne.
    A "tekertyű" egy fontos elem lenne :)
    Megfelelő díjazás ellenében meg tudnád csinálni? Csak mert én tök győzike vagyok az ilyesmihez.
  • wolfhgb
    #19115
    Es ezek barmelyike kulonbul nez ki, mint a linkelt darab sztem.