36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #19074
    Megnéztem (a Maverick-es), és működik! :) Megvan a mai időtöltésem, köszi még egyszer a fáradozásaidat! :)
  • Papa01 #19073
    Koszonom szepen, ma megfogom nezni. :)
  • wolfhgb
    #19072
    Itt a javitott zip file linkje a forditással, megkoszonném, ha valaki ráprobálna, h magyarul ir és beszél e nála az oktato pálya és megosztana a tapasztalatát itt, koszonom.

    pályák
  • wolfhgb
    #19071
    Most néztem meg a feltoltott zip mappat és csak az air to air traning pálya hangját szurta el a frissités, a felirat ott is megmaradt jol, a tobbi hibátlan, jo lenne, ha valaki más is kiprobálná, h nála jol megy e?
  • wolfhgb
    #19070
    Már toltodik fel, mindjárt linkelem.
  • wolfhgb
    #19069
    egyedul az airto air pályat cseszte szét.
  • wolfhgb
    #19068
    probáld pl az introdukciont. mit tapasztalsz?
  • Papa01 #19067
    Köszi!!
  • wolfhgb
    #19066
    erdekes, most megnéztem, nálam még mindig ok a forditás. ugykodok
  • Papa01 #19065
    Semmi gond, én köszönöm, hogy foglalkozol vele! :) Jó pihenést!
  • wolfhgb
    #19064
    lehet, h holnap lesz belole
  • wolfhgb
    #19063
    A tetu frissitesuk mindet felulirta. turelmet kérek, ujra be kell mindet illesztenem.
  • Papa01 #19062
    Oks, várok. :)
  • wolfhgb
    #19061
    pill
  • wolfhgb
    #19060
    oh, várj. rossz mappát raktam fel. az angolt. :(
  • Papa01 #19059
    Igen, felülírtam. Ezt a DCS hozza létre?
  • wolfhgb
    #19058
    Erre en is kiváncsi lennek, remelem mashova nem irja be magat, mas még nem probálta esetleg? A lue file t is felulirattad? En simán bemásoltam a mai frissites utan es mind magyarul ment.
  • Papa01 #19057
    Köszi szépen megnézem, az eredeti training mappában volt.
    szerk: Továbbra is angol.. :( Mi lehet nálam a gubanc?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.02.19. 21:56:37
  • wolfhgb
    #19056
    Az eredeti trening mappaban volt lessons.lue file? Vagy csak nálam csinált a mission editor a szerkesztesek utan?
  • repvez
    #19055
    Régebben pont ezt mondtam, hogy nem értettem, hogy miért nem integrálták bele alapból a riftbe , mikor megvette a jogait ennek a leapmotionnak.HElyette inkább egy saját kontrollert csinálta ami csak az egeret helyettesiti, de ha már más eszköz is kéne használnod akkor az már lehetetlen.
    Az occulus touchot használva, hogyan használod a HOTAS-t? Sehogy, de egy ilyennel , a szemüveg levétele nélkül elboldogulnál a kabinba minden kapcsolót tudnál müködtetni, visszatalálnál a valódi botra, ha odapozicionálod ahol a játékban is van.
  • wolfhgb
    #19054
    akkor itt a lue file is hozza, nem gondoltam, h az is kell hozza, ezt is irasd felul.

    lua file
  • Papa01 #19053
    Igen, így csináltam. world/mod/aircraft/a10c/en/mission/EN/training mappába másoltam be, miután áthelyeztem onnan az eredeti fájlokat.
    Amit nem töröltem le az a lessons.lua nevű fájl.
    Ezután A DCS-ben Training menüpont kiválasztottam az A-10-est, majd egy küldetést nyitottam meg. De próbáltam, közvetlenül az editorból is.
  • Solt
    #19052
    Egy kis off, de ez eléggé beindította a fantáziám... :)

  • wolfhgb
    #19051
    Az eredeti trening palyakat archivald le valahova, h azert megmaradjanak es ezeket a filokat masold be a helyukre feluliratva azokat! A filok a dcs world/mod/aircraft/a10c/en/mission/training helyen talalod, fejbol irtam az eleresi utat, lehet, h pontatlanul, de kb stimmel, mindenesetre azonos file okat keress egy konyvtarban, a program telepitesi mappajaban es azokat irasd felul a letoltott zip ben levo 14 miz file al.
  • Papa01 #19050
    Szia! Köszönöm a munkádat! :) A használata úgy történik, hogy a mission editorból megnyitom az adott küldit? Mert úgy használva nálam angol nyelvű maradt.

    Köszi a válaszod! :)
  • wolfhgb
    #19049
    Ahogy gondoljatok, ott talan kesobb is megtalalhatja, akinek szuksege van ra!
  • VO101Tom
    #19048
    Nagyon köszönjük azt a sok munkát amit belefektettél.
    Ha kell állandó hely, akkor pumaszállásra is fel tudjuk tölteni, és mehet itt is a fejlécbe.
  • Solt
    #19047
  • wolfhgb
    #19046
    Elkészult az A10C oktato pályák teljes 14db kuldetesre kiterjedo forditása, aki szukségét érzi a használatuknak, bátran toltse. A szoveg forditása teljes és a narrátor hangja is magyar nyelvu. Az alabbi linkrol toltheto:

    A10C oktato palyak magyar
  • Mozes
    #19045
    Sziasztok!

    A 1.53 patch megjelenésének még van értelme fent tartani az open beta-t?
  • LeonSilver
    #19044
    Ha arról van szó, hogy ezelőtt mondjuk az 5.0-ás szoftvert használtad most meg az újat (5.4) akkor az a helyzet, hogy a profilok átkerültek más helyre. Mert régen ugye a trekkir mappájában voltak a profilok, most viszont itt található: c:\Users\júzernév\AppData\Roaming\NaturalPoint\TrackIR 5\Profiles\

    A régieket ide bemásolod mindenestől és kész is.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2016.02.19. 14:33:35
  • wolfhgb
    #19043
    Na ennek pont olyan szaga van, mint az fc3 ban kiadott a10a nak, utana meg kidobtak az a10c t kulon modulkent, nem nagyon kellett megszakadniuk vele programilag gyanitom! Majd egy ev mulva kidobjak belole az ugyesebb tipust es aki elorendelt az elso kiadasukra, az ingyen megkaphatja, ha jo napjuk lesz eppen! :)
  • bgabor911
    #19042
    Úgy látom hogy hivatalos fórumon úgy spekulálnak, hogy az AIM-9 P4/P5 verziót fogja megkapni, amik már all aspectesek.
    Viszont azt írják hogy a szárnyak alatti négy felfüggesztőre gyárilag nem lehet Sidewindert tenni, azt csak az egyes államok(Pl:dél korea) maguk oldották meg upgrade csomag keretében. Ezt nem gondoltam volna, nagyon nem logikus, hiszen mennyiből áll egy hardpointot sidewinder indítására alkalmassá tenni, amikor egy full autonóm infravörös vezérlésű rakéta, ami max annyit kommunikál a fedélzeti rendszerekkel hogy belebúg a pilóta fülébe amikor látja a célt.

    Azt is írják a srácok hogy a megadott avionikából kiindulva kései, '70-es évek végi verzió lesz ami bekerül.
  • bgabor911
    #19041
    Itt felsorolja a Belsimtek hogy milyen fegyverzetet szánnak az F-5Ejükre.
    "Two heat-seeking missiles (AIM-9B or AIM-9P)"
    Milyen elcseszett korai verzóit fejlesztenek ezek??? Hol van a közismert és közkedvelt verzió a hat darab AIM-9L-el?
    Most mi van, beraknak valami buta elsőszériás példányt hogy a MiG-21nek legyen esélye? Még kicseszett all aspect Sidewindereket sem kap az F-5ös? Mi bajuk van ezeknek?
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2016.02.19. 11:33:55
  • Borisz80
    #19040
    Tudja valaki hogy a Natural Point-ban a trackir programjában hogyan tudnék betölteni egy régebbi profilt?
    Új vinyóm van, erre lett újra felrakva a trackir. A régi vinyómon elmentettem a használt profilomat .xls-t, bemásoltam az újra telepített trackir profil mappájába, de semmi. Olyan opciót meg nem találok amivel meg lehetne nyitni egy profilt vagy hozzáadni már egy létező profilt.
    Valaki?
    thx!
  • Papa01 #19039
    Nincs mit! :)
  • wolfhgb
    #19038
    Koszonom, igy sejtettem en is az ertelmezeset! Egyebkent egy konvoynal mekkora a kocsik kozott a tavolsag a progiban alltalaban!
  • VO101Tom
    #19037
    Földet érő bombák közt mekkora legyen a távolság.
  • wolfhgb
    #19036
    Pontositom a kerdest, ez a lehetoseg akkor aktiv, ha a kivetest Rip Sgl re allitom, tehat lancban dobom a fegyvereket. Mert azt ertenem, ha mondjuk idot kene megadni a kivetesek kozott eltelt idonek, de ez az ertek lab mertekegysegu! Ez most akkor valami olyasmi akar lenni, h mekkora utat tesz meg a gep vizszintes ertelemben a kivetesek kozott? Vagy ha nem, akkor mit jelent?
  • wolfhgb
    #19035
    Egy kerdes az a10 es fannokhoz! A dsms ben a gravitacios bombaknal a beallitasi oldalon jobb oldalt van egy allithato magassagi ertek, a vetesi mod alatt, jobban mondva a biztositas fajtaja alatt, az mit allit a fegyveren? Megjegyzes: Nem a setup oldalan gondolok a minimalis vetesi magassag beallithato ertekere, ez a magassagi ertek, meg az elso Profil view oldalon talalhato!
    Koszonom a segitseget!