36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #36041
    Ez még a régi vagy már a G2?
  • Zpogi
    #36040
    Ahogy nézelődtem a neten a problémával kapcsolatban, mások is szívnak vele, és elég barbár megoldások vannak,de kénytelen leszek belevágni az egyikbe, ha máshogy nem megy.

    Valahol azt írják, hogy felkeresték Voodooimaxet, és hogy szinte annyiba kerül a kábel, mint egy új reverb.
  • Zpogi
    #36039
    Ennek a csatija nem sima DP sajnos, formára olyan, csak sokkal kisebb.
  • Zpogi
    #36038
    Köszönöm!
    Megpróbálok írni neki, hátha segít.
  • Zpogi
    #36037
    Neten kerestem, egyenlőre nem találtam. Beszéltem a magyar szervízzel ahol azt mondták, hogy ha garis lenne sem javítanák, hanem cserélnék az egészet.
  • LeonSilver
    #36036
    Egyébként kipróbálhatnád sima, DP - HDMI kébellel, működnie kell. Az USB szerintem csak a hang miatt van, azt meg ki lehet váltani.
  • LeonSilver
    #36035
    Ezt akartam javasolni magam is! Nagyon jó arc, ha tud, segít, ez ziher!
  • PhantomAss
    #36034
    Ha nagyon nem jutsz előrébb keresd meg Voodooimax-ot Redditen, ő a HP vr quality managerje, biztosan tud segíteni.
  • beci43
    #36033
    Új kábelt nem tudsz berendelni?
  • Zpogi
    #36032
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Gajra ment a Reverbem, nagy valószínűséggel megtört a kábele, a garancia novemberben lejárt, a HP szervíz pedig nem javítja.
    Van esetleg tippetek, hogy hová vigyem javíttatni?
  • macleody
    #36031
    Igen, jönnek a dlc-k, meg is van az összes, kivéve persze a paint job cuccokat. Megy openxr-rel is. Jópofa ez a 3D-s móka, de azért szoknom kell a látványt, mert kicsit sem olyan a kép mint 4k-ban egy 50'-os tv-n. Egy erősebb vga jól jönne, de horror árak vannak. Bár ha azt nézem, hogy használtan 350-400 körül mennek az 5700xt-k, lehet el kéne passzolnom, meg az rx480-at is és venni valami combosabb kártyát.
  • LeonSilver
    #36030


    Én régen toltam, de nagyon jó kis cucc és már néhány éves, de még mindig foglalkoznak vele, jönnek javítások és egyebek hozzá.
  • macleody
    #36029
    Megy már nálam is, dx11-ben kellett indítani, meg 32 biten.
  • LeonSilver
    #36028
    Kipróbáltam, amikor a shotot lőttem, nekem megy. Kiírja, hogy a VR nem támogatott, de megy.
  • macleody
    #36027
    Ja, ezt próbáltam de meg se nyikkan. A bétákat is kipróbáltam, sima béta, oculus+vive sdk akármi. Néztem a worpx támogatási listában is, de nincs benne. Na mindegy.
  • LeonSilver
    #36026

    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2022.01.08. 12:52:32
  • LeonSilver
    #36025
    Igaz G1, de nekem ment vele.
  • repvez
    #36024
    ED-nél mikor van a téli leállás vagy van egyáltalán ? a héten még nem volt hirősszefoglalo.
  • macleody
    #36023
    Euro Truck Simulatort rá lehet valahogy bírni, hogy elinduljon G2-n? Néztem pár videót de nálam el sem indul a játék.
  • LeonSilver
    #36022
    Ez qrvajó! Köszi.
  • repvez
    #36021
    OFF
  • bunny
    #36020
    Van ilyen, ahogy van aki nem bírja a magasságot, a tömeget, aki fél a repüléstől stb. Nem vagyunk egyformák. Ha nem bírja, adja el és kész. Lehet rá tréningezni, hogy csökkenjen a rosszullét ahogy a fóbiákra is, de nem kötelező használni, minek erőltesse.
  • macleody
    #36019
    Egy haveromnak is van egy HTC Vive vr-ja, azt mondja valószínűleg eladja, mert 2 perc alatt rosszul lesz. Már ha csak rágondol is rosszul van azt mondja.
  • PhantomAss
    #36018
    Van belőle ipari és consumer változat is. Csak az ára majd 3000 €, szóval nem ér annyit, kb. ötszöröse a reverbnek...
  • bunny
    #36017
    A varjo horror áron vagy úgy rémlik, az inkább ipari. Ez talán casual lesz, de igen, ahogy írtam majd a valós tesztek 1.5 év múlva a végleges termékről.

    LeonSilver: A HP kontroller az felejtős, én csak akkor veszem elő ha portalanítom néha. Lapát szar, merül mint állat, ergonomia nulla, semmi szabvány nem kompatibilis, szerencsére semmi olyannal nem játszom ahova kell.
  • repvez
    #36016


    Úgy néz ki ez egy új versenyző, igéretesnek tünik legalább is ami a méretét és a felbontást illeti. Sajnos light house kell hozzá, de lesz vezeték nélküli verzió is belőle.
    Sajnos még kickstarteres, de márciusra ígérik a kész terméket
  • PhantomAss
    #36015
    Én azért azt mondanám várjuk ki a végét. Senki sem tud úgy ígérgetni mint a Pimax, és hát tudjuk hogy kb a fele sem igaz. A support fos, az áru meg kb elérhetetlen, de legalább drága. Aztán az a 8k is alig tud olyan képminőséget a gyakorlatban mint a Reverb. Persze fov-ban verhetetlen.
    Amit kínálnak azt nagyjából a Varjo Aero is tudja ( 5k, motoros ipd állítás, aszférikus lencsék, beépített eye tracking), és az már a piacon van. Jó az kábeles, de én csak szimezek és pont nem zavar. Ha nem lenne olyan drága tuti azt venném meg a Reverb után.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2022.01.02. 10:51:09
  • LeonSilver
    #36014
    Alapvetően én is elvagyok a HP-val. Egyedül a kontrollerét rühellem, de azt nagyon :D meg a hülye, merev kábelt. Bár így, hogy nekem fel van lógatva elég elviselhető.
  • bunny
    #36013
    Jah, van benne minden mint a bucsuban. Az ár a végén ott van, $2400 - persze az alapszet meg mire abból bejön ... de ami igazán király lesz amit a végén mond, hogy fejlesztés alatt, a retina display. De azért ez se rossz, bár őszintén szólva nekem a reverb felbontásával semmi bajom, nagyon nézni kell valami átmenetes homogén felületen, hogy pixeleket láss. Szimulátorban a látószög se gáz, hiszen amúgy is sisakot viselnél és az is kb ennyire bekorlátozza. A szemkövetéssel összekötött fókusz ha sebesség növekedést hoz (nem kell az egész képet élesen renderelni) akkor hasznos, és persze a képminőség HDR miatt biztos agyeldobós lehet. A lencse majd kiderül, mondtak itt már ódákat a reverb 2-ről is aztán mégse lett. Egyébként a godray táblázatban meg pont nem is volt olyan jó az új lencséjük. A PCVR wireless szintén jól hangzik, és biztos lesz amikor a standalone módja is jól jön, rokongyerek átjön, mittomén.
    Meglátom, egyelőre én nagyon boldog vagyok a sima reverb pro-val, de lassan lejár a garija, lehet nézni kéne valami újabbat, ez a pimax meg jól hangzik. Mondjuk évvégére ígérik, úgyhogy ebből szerintem 23-as dolog lesz legkorábban, úgyhogy nem kell vigyázállásban ülni addig, és ki tudja épp milyen hiány fog akkor beütni, lehet boltba se jut még 2 évig.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.01.02. 09:47:41
  • LeonSilver
    #36012
    Paszmek... wireless meg minden. Mondjuk szép ára lesz, az tuti
  • bunny
    #36011
    Új Pimax VR headset, hát ebbe mindent belepakoltak ami létezik. Nem tudom mibe fog fájni, és mi hajtja ki, de kell :D Kb 40 percnél mutatják a tényleges motyót.


    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.01.02. 09:03:47
  • LeonSilver
    #36010
    Hátha valakit érdekel.
    A-4 Skyhawk, kommuna által készített, ingyé letölthető cucc.

  • LeonSilver
    #36009
    Az egész úgy szar, ahogy van. Hogy nem lehet kitörölni a valahogy duplikálódott sorokat, így baszik működni. Hogy nagyon ritka kivételtől eltekintve képtelen egy qrva, háromállású kapcsolót kezelni. Hogy a pedálhoz és minden máshoz minden szart hozzárendel (ha valamiért újra kell telepíteni vagy véletlenül beesik egy új modul).
  • Gundark 1 1
    #36008
    Alapból ugye usbn dugtam be. Most viszont közvetlenül a gázkarba. Igy annak a 2-es sliderének látja. Mindegy megy :)
  • bunny
    #36007
    Én úgy mondanám, hogy szinte mindig :D Roppant bosszantó tulajdonsága, mennyiszer szívtam már meg én is ...
  • PhantomAss
    #36006
    A DCS sokszor több eszközt is rendel ugyan ahhoz a tengelyhez alapból. Nézd meg a beállításokban, szerintem nálad is ez lehet, és töröld azt a tengelyt ami nem kell.
  • Gundark 1 1
    #36005
    Sziasztok! Először is Boldog új évet mindenkinek :) Van egy érdekes problémám. Kaptam karácsonyra a T16000-hez egy pedált. Most a teljes Thrustmaster szett megvan. Mindenhol tudom is használni rendesen, kivéve a DCS alatt. Felismeri mind a 3 eszközt (joy, gázkar, pedál) de a pedálnak és a gázkarnak a Z tengelyt adja meg. Vagyis pedállal IS adom a tolóerőt, ami azért nem szerencsés :) Il2ben vagy ez Elitben simán működik. Itt milyen trükk van erre hogy legyen még egy tengely? Firmware is meg a software is a legújabb. Köszönöm!
  • whiteskull
    #36004
    BUÉK mindenkinek! :)
  • LeonSilver
    #36003


    BUÉK neked is és mindenkinek!
  • macleody
    #36002
    Uraim, Boldog Új Évet mindenkinek!