36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #35962
    Hát nem örülök.
  • beci43
    #35961
    Ja, nekem is. Nagyon egyszerre mozog a két csomag! Elvileg 30-án kézbesítik.
  • macleody
    #35960
    Épp most jött emil, hogy átvette a depó Prágában. Azt hittem holnapra itt lesz. Baccák meg :)
  • beci43
    #35959
    Szia, hogy áll a csomagod?
  • beci43
    #35958
    Nálam volt két napig...hát leesett az állam. Azóta is rohadtul hiányzik.
  • macleody
    #35957
    Nincs szemüvegem, nem voltam még szemorvosnál :) Még csak a hunyorgásig jutottam.
  • beci43
    #35956
    Jó áron van. 270-290 alatt nem nagyon van.Viszonylag tágas a maszk, kisebb szemüveg befér mögé.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2021.12.26. 17:42:52
  • beci43
    #35955
    Látod, az AQUA-tól vadiújat kaptam, mégis lehet hibás a termék. Mondjuk azért a HP minőségellenőrei a hibásak. De igazad van, nem gondolnám hogy bontott. Egy időben az Alza nem jelölte, meg is büntették (nemcsak ezért) őket keményen.
  • LeonSilver
    #35954
    A bontott terméknél fel KELL tüntetni, hogy újracsomagolt. Természetesen bármi előfordulhat.. :/
  • macleody
    #35953
    Meglátjuk, van pár necces dolog. A szemem, az 5700xt, meg hogy behányok-e :)
    beci43: és mi van azzal, hogy ki kell várni jövő év elejét :)
    Nem rendeltem még tőlük.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2021.12.26. 15:57:46
  • beci43
    #35952
    Ez az ár nekem is fekszik, úgyhogy a Digiexperttől én is rendeltem egyet...remélem nem bontottat adnak, van velük tapasztalatod?
  • beci43
    #35951
    Ki kell várni a jövő év elejét és akkor rendelni/vásárolni.
  • LeonSilver
    #35950
    Olvasáshoz nekem is szemüveg kell, de a vr átbassza az agyadat ilyen téren is.
    3d nyomtatóval lehet csinálni nagyobb arcmaszkot és akkor befér a szemüveg alá, ha mindenképpen kell.

    Esetleg ITT lehet csináltatni adaptert és lencsét is hozzá.
  • PhantomAss
    #35949
    Használt nem játszik? Az egyik ismerősöm most vett egyet az apróról 110-ért.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2021.12.26. 12:03:08
  • macleody
    #35948
    Köszi.

    beci43: néztem több hp oldalt is, de out of stock van, vagy jóval drágább. A HP Shopban 438e-ért adják 1-2 hetes várakozási idővel.
    Megrendeltem a Digiexperttől 246-ért. Kíváncsi vagyok, mert sosem próbáltam még, ráadásul nem jól látok közelre, szóval ha nem lesz jó falhoz vágom :)
  • beci43
    #35947
    Ugyanaz. Bár a HP már forgalmazza a 2021-es verziót, jobb lencsével, javított csatlakozóval, plusz arcmaszkkal.
  • Frenky
    #35946
    AIR RACE KÖZVETÍTÉS HÉTFŐN 16:00-tól
  • LeonSilver
    #35945
    Szerintem ugyan az mind a kettő, illetve egy eszközről van szó, csak valahol írják ezt a VR3000-et és van ahol nem. A HP oldalán nem találtam két, külön eszközt és a HP nem írja a VR3000-et.
  • macleody
    #35944
    Papa, van valami különbség a HP Reverb VR3000 G2, meg a sima G2 között?
  • repvez
    #35943
    DCS A-7
  • repvez
    #35942
  • repvez
    #35941
    kicsit részletesebb elemzés
  • Death Rattle
    #35940
    2:27-től nem egész egyetlen másodpercre van egy jelenet egy földúton haladó harcjármű szemszögéből. Ahogy látom az egy BTR. Csak nem valami új FOV-on dolgoznak a földi egységek részére ?
    Utoljára szerkesztette: Death Rattle, 2021.12.25. 15:35:37
  • repvez
    #35939
    Az lehet akár az A7es is. Arról már vannak dev képek.
  • i robot
    #35938
    A nekem legfontosabb kimaradt, a video legvégén Phantom gunsight-ja is felvillan.
  • repvez
    #35937
    ami ebből eddig kiderül, az az
    -uj téli táj
    - uj időjárás szivárvánnyal
    -F-15E
    -A-6
    talán megnövelt csatorna térkép Párizstól Londonig

    A végén a koordináta az a kabuli reptéré, igy egy afganisztáni térkép is készül.
    Meg még jonéhány amiben nem vagyok bztos, hogy már eddig is része volt e .
  • repvez
    #35936
  • macleody
    #35935
    Köszi papa, megnézem.
  • LeonSilver
    #35934
    Alapvetően épp a HP garancia miatt mindegy, hogy honnan veszed. Én és Sakkay mester is a G1-et a hollandoknál vettük.
    https://www.derekenwinkel.nl/
  • macleody
    #35933
    Uraim, honnan érdemes G2-t rendelni? Nagyon filózok, hogy be kéne szerezni egyet.
  • beci43
    #35932
    Köszi Papa! Remélem a következővel már nem lesz nyűgöm.
  • LeonSilver
    #35931
    Redditen van a pali és Voodooimaxx a neve.
  • LeonSilver
    #35930
    Sőt! Talán discordon vagy valamelyik ilyen csevegős platformon vagy egy arc, aki valami HP ügyfélkapcsolati manus. Neki is lehet szólni és ő is intézkedik. Eskü!
  • LeonSilver
    #35929
    A két kontroller közül az egyik rossz volt. Bekapcsolt, de a ledek gyengébben világítottak és nem is lehetett párosítani.
    Írtam a HP-nak, mindent intéztek.

    Amiben küldték az új kontrollert, abban benne volt már eleve a visszáru fuvarlevél, volt egy szám, amit felhívtam (UPS), mikor vagyok otthon, jött a futás és elvitte. Nulla pénzbe került.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.12.22. 21:47:54
  • beci43
    #35928
    Baxxa meg. Köszi, de rohantam vissza az üzletbe, ez a megoldás csak a következő életemben jutott volna eszembe...a tiéddel mi volt a gond Papa? Ja, egyébként ledöbbentem a kép minőségén és élességén. A DCS eszméletlen vele, mintha full HD monitort néznék.
  • PhantomAss
    #35927
    Bezony, ahogy Leon írja. Hagyni kell a magyar szervizt, a HP intéz mindent.
  • LeonSilver
    #35926
    Baszki... ménem ítrtál? A HP Reverb és a G2 prémium termék, ezért MÁS garanciális feltételek vonatkoznak rá.
    Konkrétan a HP-nak kellett volna jelezned. A HP leküldte volna futárral a cserét és amikor összecsomagoltad a sérültet, akkor küldte volna azért a futárt. Tudom :) mert nálam is így, a leírtak alapján történt a gar.
  • beci43
    #35925
    Én se játszottam vele jó ideje. Eladtam az előző headsetemet, berendeltem egy Reverb G2-őt, de sajnos a kijelzője sérült volt. (Vadiúj, gyári, originált.) Bevittem a szervizbe, megállapították a hibát, de közölték hogy idén már nem tudják cserélni, elfogyott a nagykerből. Szóval elálltam, aztán majd jövőre berendelem újból. VR nélkül meg a DCS nem az igazi!
    Te már be tudod röffenteni, nekem még kell egy kis segítség...de a legjobb helis modul, persze a Shark után, nekem az a kedvencem.
  • LeonSilver
    #35924
    Hát... kicsit csalódott vagyok az apacs miatt.. azt hittem, hogy ilyenkor már nyüstöljük. Aztán 2-3 hete nem is toltam a DCS_t - ma reggel gondoltam ránézek. Hááát... nem tudtam elsőre beröffenteni a 24-est :D :D csak másodikra.
  • LeonSilver
    #35923
    Boldog Karácsonyt srácok!