36782
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • bunny
    #35816
    Szerintem inkább arra van, hogy meghozza a kedved esetleg a szakma vagy a pilótaság iránt. Toborzás, de ettől még élvezetes. Én repülős FB csoportban láttam, nem a yt dobta fel.
  • Klusi86
    #35815
  • repvez
    Szüli
    #35814
    gondolom valamilyen jo kis algoritmus mindenkinek odatolja akit érdekel a repülés valamelyik közösségi médiába, nekem tegnap YT-on dobta fel ugyan ezt én is belenéztem,
    Nem rossz, vannak benne jo részek, de a legtöbb dolog nem volt ujdonság.ÉS csak csodálkozok, hogy egy egy ilyen orát meghallgat az ember és kap érte kreditet, de lényegi tudás ebbol az elöadásbol kb pár perc lenne . a többi csak anekdotázás és film, tipikus réskitoltő ora szokott ilyen lenni a nyáriszunet elötti napokban a suliba
  • bunny
    #35813
    Fb-on osztották meg, nem kimondottam DCS (bár van valami F-22 modul), de jó kis előadás, az a tipikusan "belenézek pár percet" aztán végignézed, annyira élvezetes. Nem mond nagy meglepetéseket, de nekem nagyon tetszett, jó előadó a pilóta.
  • TomStorm
    #35812
    Te jó ég!:D
    Eszméletlen
  • repvez
    Szüli
    #35811
  • repvez
    Szüli
    #35810
    ah64 gun
  • TomStorm
    #35809
    Nem szoktam fórumba meg itt max a pedál állná meg a helyét.Amúgy rádiót már vitték
  • z0ty4
    #35808
    ide nem teszed be a hirdetést?
  • TomStorm
    #35806
    Ment vissza PM Hardveraprón:)
  • repvez
    Szüli
    #35805
  • z0ty4
    #35804
    köszi. nézem is
  • macleody
    #35803
    Trial licenses
  • z0ty4
    #35802
    tutira van még próba időszak?
    nálam ez a kép fogad

    Utoljára szerkesztette: z0ty4, 2021.09.17. 16:02:53
  • feca1229
    #35801
    Köszi az infót! Én is erre gondoltam. Szerintem nagyon jó film lesz és látványos, remélem nem lesznek benne "gagyi" jelenetek amikkel mostanában elszúrják a repülős filmeket!
  • Klusi86
    #35800

  • repvez
    Szüli
    #35799
    most már bármikor bármeyik modult kiprobálhatod 2 hétig ingyen, majd 6 honap mulva ismét.
    De igen valahogy ugy haloween tájékán szoktak valamit akciozni , meg talán az Őszre is volt már egy rovidebb időszak. de biztosan csak ök tudják mikor csinálják
  • z0ty4
    #35798
    Srácok
    következő akció mikor esedékes? halloween? Van előrébb is valami?
  • repvez
    Szüli
    #35797
  • Doba85 #35796
    Sziasztok, ez a video nincs meg valakinek teljes verzióban, vagy nem tudjátok mi a cime?
  • Solt
    #35794
    Csak a kijelzőknek van frissítési frekvenciája, a V-Sync csak egy szoftveres opció ami a kész képkockák megjelenési ütemét szabályozza. Nagyon leegyszerűsítve a V-Sync a frissítési frekvenciához igazítja a képkockákat, a Freesync / G-Sync meg a frissítési frekvenciát igazítja a képkockákhoz.

    V-Sync
    G-Sync és Adaptive-Sync (FreeSync)

    Nekem 144Hz-s G-Sync monitorom van, és én például akkor kapom a legjobb eredményt, ha az NV vezérlőpultban bekapcsolom a V-Sync-t, a programokban kikapcsolom, az FPS-t pedig 141-re korlátozom. Itt egy elég komplex teszt és magyarázat, hogy miért: LINK

    Utoljára szerkesztette: Solt, 2021.09.08. 11:49:59
  • bunny
    #35793
    Nade egy freesync-es monitornak mi a vsync frissítési frekvenciája? A max, amit tud?
  • Solt
    #35792
    Pontosan milyen monitor, milyen VGA?
  • Solt
    #35791
    Őőő... nem! A V-Sync a kijelző frissítési frekvenciájához igazítja az új képkockák megjelenítésének ütemét. Ez a megoldás addig tökéletesen működik, amíg az adott program futtatási sebessége megegyezik vagy képes meghaladni a monitor frissítési frekvenciáját. A Freesync / G-Sync pedig az elkészült képkockák számához igazítja a kijelző frissítési frekvenciáját, ergo a két dolog egyáltalán nem üti egymást. Más kérdés, hogy az egérlag miatt mindenhol a V-Sync off beállítást javasolják.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2021.09.08. 10:13:32
  • Sidewinder
    #35790
    Olvastam az orosz fórumon,hogy az F-4 Phantom után jön végre a klikkelhető kabinos MiG-29.
  • Sidewinder
    #35789
    A film igaz történet alapján készült. Lényegében a törökök által lelőtt Szu-24-es személyzetének élettörténete a film. A neveken változtattak sajnos, így például Oleg Peskovból lett Oleg Szosnyikov, vagy Szergej Sojgu védelmi miniszterből Szergej Subin. Ettől viszont a sztori többi része még igaz. Nagyon várom a filmet,aminek a nagy részét valós helyszíneken vették fel (pl.Hmejmim légibázis,Szíria).Végre lesz egy igaz történeten alapuló repülős témájú film,ami valószínűleg az első lesz a világon a szíriai háborút feldolgozók közül. A Top Gun 2 egyrészt nem is igaz történet alapján készült, másrészt megint halasztottak egy évet a bemutatásával. Már nevetséges,hogy mennyit tologatják, természetesen a járványra hivatkozva.
  • bunny
    #35788
    vsync és a freesync üti egymást fogalomban, nem is tudom egy freesync-es monitoron a vsync mire áll :) vsync fix frekis monitoron, a freesync meg pont azt csinálja, hogy olyan "vsync"-et ad ami fps-t épp a program tud.
  • Mozes
    #35787
    Nem VR-ben használom, hanem simán egy 240Hz-es monitoron. Ott fut 80-90fps-el és mindig olyan mintha elcsúszna a kép......a monitor le is ugrik folyamatosan az aktuális fps-re 80-90re, de ettől függetlenül mindig van elcsúszás....
  • sure
    #35786
    Bocs, ha hülye kérdés/feltételezés, nem értek a VR-hez, de nem a Motion Blur van esetleg bekapcsolva?...
  • Mozes
    #35785
    Sziasztok!
    Van valakinek javaslata mit csináljak. Jól fut a játék, 80-90fps-el folyamatosan és ugrál a monitor Freesync képfrissítése is hozzá megfelelően, de ennek ellenére úgy tűnik mintha folyamatosan shuttering lenne, elmosódik a kép ahogy forgolódok. Itt kellene a vsync-et bekapcsolni akkor?!
    Bocs a béna kérdésért, de én már hülye vagyok ezekhez a változó képfrissítési dolgokhoz?
    Köszönöm,
  • Solt
    #35784
    Még semmit, de Quest 2 lesz helyette...
  • macleody
    #35783
    Mit vettél helyette?
  • Solt
    #35782
    Urak,

    Eladó a Rift S-m, ha valakit esetleg érdekel az jelezze.... holnap teszem fel PH-ra, addig tiétek a pálya.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2021.09.05. 12:01:07
  • repvez
    Szüli
    #35781
    Lesz valaki kint Sanicole repnapon ?
  • feca1229
    #35780
    Трейлер фильма «Небо» о российских летчиках в Сирии
    Érdekes filmnek tűnik, bár gondolom van benne egy kis szovjet romantika is... :-)
  • beci43
    #35779
    Már nagyon várom Epecset. Kb. 13-14 éve...
  • LeonSilver
    #35778
    Két hét...

  • bunny
    #35777
    Bizonyos alap dolgokat igen, de csak nagyon alapokat, sajnos ahogy mondták nagyjából gépenként kell bíbelődni.
  • Doba85 #35776
    Kösz a választ, hát akkor lassan ahogy időm van beállitom őket.
  • Razor18
    #35775
    Bocs a rövid válaszért, de nincs. Minden típushoz külön tudod csak beállítani, ha anno nem mentetted el az Input mappát, "hátha majd egyszer kell" alapon...