36812
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #36208
    Már jön le.. még úgy 1 óra 15 perc..
  • repvez
    #36207
  • macleody
    #36206
    56-ról felment 64 dodóra az ára.
    És ápdét is jött.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2022.03.17. 19:13:02
  • LeonSilver
    #36205
    Oké, ITT már írják.
  • LeonSilver
    #36204
    Azért nagyon ne éled bele. Én nem láttam leírva EDe által sehol, hogy ma jön.
    Annyit írtak, hogy március 31 előtt jön, reményeik szerint.
    Ráadásul kábé 30 perce ezt rakták ki "This is your last chance to catch the 30% pre-order discount for the DCS: AH-64D! " Márpedig ha jön, akkor vége a 30%-os kedfvezménynek. Szóval ne igyunk előre a medve nőjére..
  • majonur
    #36203
    koszi a megerositest, akkor mar kezdek hinni benne en is
  • LeonSilver
    #36202
    Ma jön - állítólag. 17-18 óra körül, de az tuti, hogy csak csordogálni fog annyian szabadulnak rá.
  • majonur
    #36201
    udv! egyre tobb forumon olvasni, hogy ma megerkezik az Apache az open betara. Ti nem tudtok valamit?
  • repvez
    #36200
  • LeonSilver
    #36199
  • beci43
    #36198
    Hát ez túl körülményes. A tisztítást, zsírzást én is megcsináltam, csak azt a qrva nagy rúgót szüntettem meg. Most jó, jobb mint volt pláne helikhez, de akkor is kell egy Virpil na...
  • LeonSilver
    #36197
    Én erre gondoltam :) Sajnos ezek a kínai szarok nem a legjobbak már..

  • beci43
    #36196
    Ja, a rugó modot megcsináltam, plusz a 4 kistengelyre még ráapplikáltam 4 erősebb kisrugót, sokkal kellemesebb töle. De a Virpil elvileg sokal jobb. (Na meg drágább is.)
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2022.03.15. 09:32:12
  • LeonSilver
    #36195
    Kíváncsian várom :) Én azt mondom egyébként, hogy összehasonlíthatatlanul jobb, mint a warthog. A TM motyója csak akkor közelíti meg, ha az egyébként azért nem egyszerű "javításokat" megcsinálja az ember.
  • beci43
    #36194
    Köszi mindkettőtöknek, berendeltem, majd írok beszámolót.
  • PhantomAss
    #36193
    Bocs a belepofázásért, de nekem is ez a cucc van, Leon véleménye alapján vettem anno én is, és nem bántam meg. Nálam is a no center cucc van benne, és nagyon finoman lehet vele repülni mindennel.
    Nem fogod megbánni az tuti!
  • LeonSilver
    #36192
    nincs mit
  • beci43
    #36191
    Az jó, ma mindenképp megrendelem, mert holnaptól 5% -al emelik az árát. Köszi a tájékoztatást!
  • LeonSilver
    #36189
    Áhh, a leírásban benne is van, hogy két félével szállítják:
    And 2 included cam profiles:

    ★ AviaSim - Soft Center (Installed from factory)
    ★ AviaSim - No Center

    Nekem a no center van berakva.
  • LeonSilver
    #36188
    Hali. Igen, ez van - legnagyobb megelégedésemre.
    Kiváló helikopterezni!! Én olyan izét használok benne, aminek nincs középen tartása - nem tudom máshogy mondani :D Olyan, mint EZ, de assztem nem pont ez a fajta. A lényege, hogy semmi sem tartja középen (csak a rugók) a botot. Olyan finoman lehet vele repülni, ahogy az X-52 és társaival sose.
  • beci43
    #36187
    Szia Papa! Neked ez a base van meg? Gondoltam megrendelem, de szállítás meg adó majdnem 260 ojró...mielőtt döntenék érdekelne a véleményed. Főleg forgószárnyasok miatt gondoltam a vételt.
  • repvez
    #36186
  • repvez
    #36185
    olcsobb Joystick a láthatáron
  • Krokoliszk
    #36184
    Sírok.. rengeteg kommentelő írja, hogy fú ő kíváncsi, hogy hogy teljesít az F-22-höz képest. Amikor az F-22 egy unofficial mod amit hobbiból csináltak.

    Én PS = 0 diagrammal már többször hasonlítgattam néhány pontban és relatív pontos volt azzal mérve. A probléma nem ezzel volt.

    Az egyik gond az volt eddig, hogy a FBW-t a berepülési program alatt használt beállításokkal modellezték, amik publikusan elérhetőek a NASA-tól. Viszont a rendszerbeállított gépek FBW-je ennél sokkal agresszívebb, sokkal gyorsabban nagyobb túlterhelést lehet belerángatni a gépbe.

    A másik probléma az volt, hogy elég gyorsan elkopott a sebesség, illetve a jelenlegi G modellezéssel gyakorlatilag 450-500 kts IAS fölött nem lehet fordulni, mert nem bírja a pilóta, viszont 450 alatt gyakorlatilag azonnal elkopott a sebesség ha valamit csinált az ember.

    Kíváncsi vagyok milyen lesz ezekkel az updatekkel, a videó alapján az, hogy AI ellen csinál valamit nem mutat túl sokat.. én leginkább csak annyit vettem észre, hogy tényleg tudja tartani a 9G-t és ránézésre sokkal kevésbé kopik a sebesség. A túlterhelés viszont ki volt kapcsolva az egész videó alatt, elvileg ED magyarázott valamit, hogy változtatni fognak rajta, de arról nem volt semmi hír.
  • militavia
    #36183
    Ez a videó ebben a formában értékelhetetlen.
    A sok duma helyett előkaphatott volna egy F-16CJ supplement turn rate Ps diagramot és azzal kellett volna összemérni, nem a semmivel...
  • Boconadi
    #36182
    Na ha eddig buta volt a viper dogfightban, akkor ez egy kicsit tulzas, vagy inkabb közelit a realitashoz?

  • LeonSilver
    #36181
    Kint van az UH-60 1.2-es verziója.
    INNEN lehet letölteni.
  • Flanker27
    #36180
    DCS: AH-64D Quick Start Manual Lassan csak kiadják.

  • sure
    #36179
    Jaja. De legalább nem visz valami karóra, mint pár hónappal ezelőtt.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2022.03.04. 09:25:12
  • PhantomAss
    #36178
    Mi a rák ez az állandó cookie figyelmeztetés akárhányszor belépek a sg-re.
    Nálatok is mindig előjön? Kitakarja a fél képernyőt.
  • bunny
    #36177
    I am greatly saddened to report that the famed Ukrainian Air Force Flanker air show display pilot, and national hero of Ukraine, Colonel Oleksandr “Grey Wolf” Oksanchenko, was shot down over the capital Kyiv last Friday night shortly after his seventh air to air kill against the Russian Air Force (RAF) by a Russian S-400 Triumph Air Defence Missile System .
    The famed Ukrainian Colonel from 831st Tactical Aviation Brigade was better known as “Grey Wolf”, and aside from being recognized as a formidable combat pilot, Colonel Oksanchenko is well remembered for his incredible aerial displays that entertained and inspired air show audiences across Europe for the past decade.
    A true aviation lover, air show pilot, and hero to his country, Colonel Oleksandr “Grey Wolf” Oksanchenko had chosen to come out of retirement, and once again put on his flight suit to defend his beloved Ukraine.
    Col. Oksanchenko was posthumously awarded the title of Hero of Ukraine by the president of the Ukraine Volodymyr Zelenskyy
    The "Ghost of Kyiv" lives on in the hearts of all who fight to defend Ukraine! .

    https://www.facebook.com/CubanAceSimulations/posts/1303978416756533

    Bár mint kiderült az a "bizonyos" videó róla DCS-ben készült kamu, ettől függetlenül maga a pilóta és a győzelmei eszerint akár valósak is lehetnek. Akár.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.03.03. 08:46:31
  • Lysandus
    #36176
    Vietnámban repült amerikai pilótával visszanézik a saját bevetésein készült felvételeket:

  • HUN_ter #36175
  • militavia
    #36174
  • HUN_ter #36173
    2022-ben elindul a DCS HUNAF AIR RACE SOROZAT. Az előzetes tervek szerint 4 versenyszám lesz megrendezve, negyedévente egy. Az első verseny 2022 március 20. vasárnap 17:00-órától lesz az új Budapest pályán, technikásabb és rövidebb. Csak egy géptípus, ez pedig az ingyenes TF-51D Mustang. Bátran jelentkezz, mindenkinek lesz lehetősége gyakorolni a szerveren. Az edzések alatti köridőket ne osszátok meg! Majd a verseny alatt meglátjuk, hogy ki milyen időt tud teljesíteni, úgy is csak az számít! A Virtual Air Racing Series módot fogjuk használni. Jobb és szebb, láthatóbb kapuk. A MOD letölthető innen: https://drive.google.com/file/d/1mIrKv-U_yazm5zNXSgaiWqjcuIWydTgD/view?usp=sharing a kicsomagolt mappákat csak be kell másolni a c:\Users\Sajátneved\Saved Games\DCS.openbeta\ mappába. Aki még nem próbálta a versenyzést a DCS-ben, most itt az alkalom. „Mutasd meg mit tudsz” Csatlakozás a DCS HUNAF DISCORD csatornára: https://discordapp.com/invite/vZPXbN8/login air-race-2022 szoba! A jelentkezéshez ezt az adatlapot használd: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPFqr6U08r8vpDmJitGuISSSgiZZbm37cR4ulZycHfDCbsQA/viewform


  • gantus68
    #36172
    "Games now expected to be playable under Linux with Proton 7.0 include:
    ...
    - DCS World Steam Edition
    ..."
    Telepítettem ez alapján: dcs on linux

    Hotas X és Opentrack működik.
  • bunny
    #36171
    Amúgy frissület a stabil, ha van még rajtamkívül más is, aki azt használja :)
  • LeonSilver
    #36170
  • repvez
    #36169
  • beci43
    #36168
    Na ezt jól megaszondtam...második kísérlet lett jó.