36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beci43
    #36089
    A G2-höz már egész kellemesek a vezérlők. Leginkább az Oculus CV1-hez hasonlítanám. Itt-ott írnak követési problémáról. Nos én a HL Alyxet végignyomtam még1x. Kb. mint az Oculus, semmi problémám nem volt vele, minden helyzetben jól működött. Az Odyssey+ vezérlői...na az katasztrófa volt. De nem csak ott volt tetten érhető, extra világítás kellett hozzá, hogy ne veszítse el a követést. A Reverb G2-vel még az asztal alá is bemászhatok, ahol ugye kevesebb a bejutó fény, mégsincs követési problémám. Egy percig sem bántam meg, ráadásul rendeltem hozzá widescreen gasketet, amivel nagyobb FOV érhető el. A képminőség meg...szerintem ez most a legjobb a piacon. Szóval aki venni akar, abszolút ajánlott, szimulátorokhoz nincs párja.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2022.01.26. 13:20:48
  • flyinghigh
    #36088
    két hete az asrock x370es sorozat kapott 5000es supportot, lehet az asus is megerőlteti magát.
  • macleody
    #36087
    Nincs, pár hete cseréltem a 2700x-et 3800xt-re, ez még egy x370-es lap. Asus Crosshair 6 Hero.
  • flyinghigh
    #36086
    nézd meg az újra a bios listát mert nemrég olyan deszkák is kaptak támogatást amik eredetileg tervben se voltak
  • macleody
    #36085
    Néztem valami videót amiben a csávó arról beszélt, hogy felhívta a HP supportot és megkérdezte miért mutat más felbontási értékeket a SteamVR. Azt mondták hibásan mutatja, a 100% a valós natív felbontás. Én 50%-on használom, gondolom azért nem olyan szép a kép mintha tv-n nézném, meg a nagyító lencsék is belerondítanak szerintem. Gondolkodtam, hogy ha eladom a cuccaimat, vehetnék egy 6900xt-t, de akkor megint ott tartanék, hogy a proci nem lenne elég és kellene egy új alaplap is, mert ez már nem támogatja az 5000-es szériát.
    Kipróbáltam a VorpX-et, Arma3, Cyberpunk 2077, F1 2021, hát a közelében sincs a látvány annak, amit amit egy VR támogatott játék tud nyújtani. Asszem kár volt pénzt kiadni rá.
  • bunny
    #36084
    Nincs :) Én arra céloztam, hogy ha nem tartod jónak a VR-ben a grafikát, akkor lehet kevés a géped, nekem egy 6800XT van egy 10600K-val, és a 45FPS limittel szinte ugyanaz a beállítás mint a monitoron, tehát nincs gondom a grafikával.
  • repvez
    #36083
  • macleody
    #36082
    Van olyan vas ami megfelelő a DCS-nek, MSFS-nek vagy az ACC-nek? De amúgy ja, fejlesztettem annyira a gépet, hogy ezekkel 2k-ban magas grafikai beállításokkal tudjak játszani egy 50"-os tv-én, erre hülye fejjel veszek egy G2-t :D
  • LeonSilver
    #36081
    Hát... a varázs nem csökken szerintem :) Én most kevesebbet repcsizek, de csak azért, mert kellene a qrva szemüveg, de nem fér el tökéletesen a reverb alatt.
    A G2-höz van 3D nyomtatóval kinyomtatható izé, direkt a szemüveg miatt, de G1-hez nem találtam :/
    Persze így is naponta legalább egy fél órát felteszem - főleg most, hogy az UH-60Lmod teljesen elvarázsolt :)

    Ja, és már említettem, hogy a kontroller miatt nem használom máshoz a G1-et... nyugodtan feldughatná magának, aki ezt megálmodta.
  • bunny
    #36080
    Majd csökken a varázs, ne aggódj. Én van, hogy hetekig elő se veszem, de ha repülök akkor csak VR. Mi a bajod a grafikával? Szerintem tökéletes, persze ha van megfelelő vasad alá, de a szimulátor világ márcsak ilyen.
  • PhantomAss
    #36079
    Ugye? Nekem pár napja romlott el de elvonási tüneteim vannak azóta :D
  • beci43
    #36078
  • macleody
    #36077
    Kicsit vissza kéne már venni, 3 hete van meg a G2, eddig egyetlen nap volt, hogy nem rohadt a fejemen a cucc :)
    Igaz hogy a grafika nem az amit látni szeretnék, meg amit megszoktam de ez a 3D behúzott rendesen.
  • LeonSilver
    #36076
    Szívesen. Örülök, hogy segít :)
  • beci43
    #36075
    Kösz Papa, ez nagyon jó kis oldal!
  • LeonSilver
    #36074
    ITT van egy oldal, ahol a beállítások vannak, de kifejezetten ezt nem taglalja, hogy mire való, de low-ra van állítva.
  • LeonSilver
    #36073
    Teljes mártékben el vagyok ájulva! Van egy új mod, gondolom hallottatok ról.
    "Amatőrök" csináltam egy UH-60L modot. Még korai kiadás, sok minden nem működik, de egyébként teljesen klikkelhető és qrva jó!
    Aki szereti a helikoptereket mindenképpen próbálja ki! Ha "rendesen" megcsinálják, akkor simán fizetnék érte! 50-60 vagy akár 70$-t is, mert fergeteges élmény repülni vele.
  • Zpogi
    #36072
    Sajnálom, hogy nem oldódott meg.
  • beci43
    #36071
    Én is hiába guglizok, nem találok ehhez kapcsolódó fórumot sehol. Na mind1, tovább kutakodok.
  • LeonSilver
    #36070
    Hát... már elképzelni sem tudom :D Qrva régen állítgattam és nem találom azt az oldalt (pedig valahová elmentettem), ahol a VR beállításokat taglalták a DCS-hez. Ott lehetett erre állítva.
  • beci43
    #36069
    Papa, az "Átfedés megjelenítése" beállítás mire jó? Látom nálad alacsonyra van állítva, nálam viszont magasra. Vagy ha bárki tudja a választ, ne tartsa vissza magát...
  • Boconadi
    #36068
    Kellett a penz, beraktak oktoberre, de latni lehetett h meg sehol sincsen... Akkor kezdtek el meg fejleszteni a repülesi modellt, videok is hianyoztak, nekem ez a januari datum is egyertelmü volt, hogy nem fogjak tartani. majd marcius-aprilisban lesz belöle vmi szerintem.
  • LeonSilver
    #36067
    :D
  • bunny
    #36066
    Hirtelen azt hittem valami Electronic Arts (EA) szimulátornak hajrázol :D
  • repvez
    #36065
  • LeonSilver
    #36064
    EDe hozza szokásos formáját :D Nem tudni, hogy mikor lesz belőle valami. Hajrá EA..

    Dear Fighter Pilots, Partners and Friends,

    We have made tremendous progress on the AH-64D. Release ready items include the external model and internal cockpit models, pilot and gunner high resolution models, external and internal lighting and sounds, IHADS , MPD pages, PNVS, TADS and sensors, 30mm cannon, Hydra unguided rockets, laser-guided Hellfire missiles, the ASE, CMWS, George AI pilot and phase one of the DM.

    Despite suffering from the most recent variant of COVID-19 the team has accomplished a minor miracle and the Early Access is very close to being available for release. However, certain aspects still require extra polish notably; flight control system heading, attitude and altitude hold modes, MultiCrew, cold start, George AI co-pilot gunner, certain crew animations and system damage effects.

    We understand that our decision to delay the early access release is frustrating and disappointing. Please accept our apologies. Our commitment is to deliver this exciting new aircraft to you in the nearest future, hopefully in February. Thank you for your patience and understanding. Please remember that the 30% discount and extra ED Miles are still available all the way up to Early Access release.

    The DCS Lunar Sale 2022 starts today and lasts until the 7th of February at 15:00 GMT on our E - Store. Click here to check out some of the exciting 50% savings across the majority of our products.

    Thank you for your passion and support.



    Yours sincerely,

    Eagle Dynamics Team
  • PhantomAss
    #36063
    Megcsináltam én is de ugyanaz, 1-4 , vagy pedig ismeretlen eszköz.
    Mindegy, egyelőre nem akarok g2-t venni, meglátom idén jön-e vmi értelmes hmd a piacra. De még alszom rá egyet.
  • Zpogi
    #36062
    A #36056-os hszben van a link.

    Kicsit barkácsolni kell, de simán megoldható :)
  • PhantomAss
    #36061
    Sikerült valamit intézned? Úgy néz ki az én kábelem is beszart :D
    Tegnap még jó volt ma meg már csak az 1-4 hibakódot adja, usb nem megfelelő.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2022.01.20. 15:20:05
  • B93
    #36060
    Sziasztok srácok! :)
    Igazából egy kérdés miatt regeltem csak be az sg-re.

    Az f14-el kapcsolatban kérdeznék. Már egy éve repülök vele, de jó ideje van egy olyan jelenség,hogy amikor én vagyok a RIO és kiadok bizonyos utasításokat.Pl.:emelkedjen a gép vagy forduljon 5 fokot jobbra egyszerűen nem csinál semmit...Csak megyünk tovább ugyan úgy. Pedig ez sokáig jó volt és szerintem már több mint egy hónapja nem jó. Imádon kezelni a radart többet ülök hátul mint elöl,de sajna ez tönkre teszi az egészet.. Egyedül a tolóerőt állítja de ezen kívül kb semmit.

    Ez valami bug ? Másnál is ilyen ? A legfrisebb béta van fenn,mint mindig és most lett újrahúzva a gép újra rakva a dcs,szóval én passzolom.
  • repvez
    #36059
  • repvez
    #36058
    végre egy uj F16-os Hotas De nem számitok rá, hogy olcso lenne sajnos. és egy kicsi fiktivitás is van benne néhol, de legalább lesz idle detent.
  • beci43
    #36057
    Igen, csak mentsd el a mappát. A vezérlöket (joy, hotas, pedál) úgyis újra kell kalibráld.
  • Zpogi
    #36056
    Köszönöm :)

    Végül hasonlóképpen oldottam meg:
    LINK
  • Sidewinder
    #36055
    Az ED orosz cég. Náluk december 31-én van a leállás,a pravoszláv karácsony pedig január 6-a. Ezért általában dec 31-től január 10-ig van a leállás az orosz cégeknél.
  • beci43
    #36054
    Igen, legalább máshol kapható.
  • leonforce
    #36053
    Koszi a valaszt! Win 7 van amugy a gepemen, de az mar nem tamogatott es gondolom erdemes win10-re valtani, ha mar ugyis ez tortent.. Siman rakok egy 10-est es utana belepek az accountba es ujra tudom telepiteni? Alap win10-hez mit kell meg felraknom(drivereken kivul)? A keszitett kuldeteseim beallitasok, stb. ugyanugy hasznalhatoak lesznek?(van vagy 150 kuldim, + beallitasok a c meghajtona saved games mappaban)
  • leonforce
    #36052
    Koszi a valaszt! Win 7 van amugy a gepemen, de az mar nem tamogatott es gondolom erdemes win10-re valtani, ha mar ugyis ez tortent.. Siman rakok egy 10-est es utana belepek az accountba es ujra tudom telepiteni? Alap win10-hez mit kell meg felraknom(drivereken kivul)? A keszitett kuldeteseim beallitasok, stb. ugyanugy hasznalhatoak lesznek?(van vagy 150 kuldim, a c meghajton)
  • leonforce
    #36051
    Persze.. Megvannak az accountomban..
  • LeonSilver
    #36050
    Én még amikor mejött, akkor gyorskötözővel rögzítettem a kábelt "körbe" a fejpánthoz és ami talán még lényegesebb, hogy fel van lógatva a kábel. Persze a fellógatás helyfüggő is. Nagyon sajnálom, hogy így jártál vele és azt, hogy nincs vagy ha van, akkor baromi drága ez a qrva madzag.