5972
  • Haulin
    #391
    Hopp. Na ezt is elszúrtam. (Elnézéseteket kérem, nem szoktam túl gyakran képet beszúrni, kábé 5évben 2x) Azért a kép megnézhető , csak így nagyon csúnyán mutat a szöveg. Kedves moderátor /ha van itt olyan/, törölheted ha gondolod ezzel együtt! :)
  • Haulin
    #390
    [IMG][URL=http://kepkezelo.com/viewer/l02qy78tz75zqxutasx.jpg][/IMG]


    Marha jó ez a hosszúrönkös. :D Araszolva tudok csak haladni, mert már szétbarmoltam azt a szakaszt. :) Jajj én ostoba most hogy fogok ebből kijutni. :D
    Multizni tényleg jó volna, külföldiekkel próbáltam, de idegbeteg türelmetleneket találtam csak. Difi és az összkerék be volt kapcsolva, az már capslockal írta hogy kapcsoljam be. Nos én már ötödszörre írtam le neki hogy difi=on all wheel=on. Hozzáteszem lassabb, gyengébb járművel voltam.
  • kekeN7
    #389
    Csak egy kis hotfix, a nagy frissítés egyelőre még csak tervben van.

    @oneal1: mire gondolsz?
  • oneal1
    #388
    multiban amúgy elmenti a megszerzett a dolgokat?
  • CamelX
    #387
    Akinek eredetije van: nem jött megjelenés óta frissítés? Reménykedtem benne hogy jönnek majd szép sorjában az update-ek. Csomó mindent beígértek, most meg még ha jól tudom a mod támogatást se kapta vissza. Még mindig úgy vagyok hogy majd megveszem ha látom hogy rendesen foglalkoznak vele a fejlesztők, de egyelőre nem ez a benyomásom. Értem én hogy kis csapat, de legalább a modokat engedélyezzék minél előbb.
  • Szabi #386
    megint kéne majd multis mókát tartani, egyedül unalmas.. :-)
  • Haulin
    #385
    Musicking: :)

    Szabi:Köszönöm :)

    VMARCI: Én biztos rossz útvonalon mentem, mert a második képen lévő teherautóval a platóig besüllyedtem. :) Ideje lesz elölről elkezdenem a pályát és másik útvonalat választani. :) Már fejben meg is van!
  • vmarc
    #384
    A plains és a coast pályák után a hills-en vagyok. Eddig talán ez a legkönnyebb pálya, viszonylag jól lehet haladni a rövid rönkökkel fel a szerpentineken. Még megpróbálok végigvinni egy közepese szállítmányt az Ural-al.
    Pár kép az utóbbi hét eseményeiből.


    Felfedezésen


    Talán a coast pályán


    Legutóbb a kék uralom a hill pályán.


  • Axtros
    #383
    Hát gyerekek, ez a Coastal pálya remek volt. Csak 11 órám ment rá, de megérte, jó móka volt! :)
    Annyit tekeregtem az elején, hogy megtaláltam a két MAZ-t, és azokból konvojt szervezve + a KAMAZ tartálykocsinak + URAL, szakaszról szakaszra vittem a fát.
    Most jöhet a többi pálya!

    Egyébként a MAZ 7310-re milyen pótot lehet felakasztani? Csak azért kérdezem, mivel lehet rá nyerget tenni! Én eddig csak műszaki mentőnek használtam, de azt jó sokat! :)
  • Szabi #382
    F12, játékból kilépve meg töltheted is fel steam-re :D
  • Musicking
    #381
    fraps (képmentő-felvevő progi) vagy msi afterburner (képmentő-felvevő-vga tweak)
  • Haulin
    #380
    S azt valaki megtudná mondani, hogy a játékon belül hogy csinálhatok képet? Mert a print scrn gombbal próbáltam, de a paintben csak egy fekete képet mutat. :/ Pedig szépen gerincre vágtam a garage platót. :D
  • kemszi2
    #379
    egy felező szerűnek felel meg a "kisebbik" egyes
  • Haulin
    #378
    Köszönöm szépen, sokat segítettél. :) A dombos pálya nem is olyan könnyű. Majdnem sírva fakadtam mikor a kék teherautókat megláttam. :D Utána meg háromnegyed órán át szenvedtem 300méteren belül és hopp megtörtént a baj , felborultam. :) Csak gratulálni tudok magamnak.
  • zsan666
    #377
    Itt fent van mi- hol- melyik mapon, ha esetleg...
  • Haulin
    #376
    Esetleg ha valaki szeretne a part című pályán kívül mindegyik alappályán multizni, az írhatná (akár) privátban a steam nevét én benne vagyok akár szimulációs akár normál módban. :)
  • kekeN7
    #375
    Ezt passzolom, próbáld meg. :)
  • Haulin
    #374
    És a Maz-t hol találtad meg? Mert én a szerpentinen egyenest lehajtottam a patakhoz, csak a gond az volt hogy oldalán gurulva és beestem a vízbe. Már hétvégén átnéztem minden főbb utat :S
  • Szabi #373
    nem, mert kb a hármas tempóját is lehet menni vele, viszont utána már az automata váltó 4-5 fokozata gyorsabb :D
  • zorrobomber
    #372
    Akkor ez a kettes sebesség?
  • Szabi #371
    egyesbe lassú, 1+ ba gyorsabb, viszont ha lassan mész akkor lefullad a motor :D
  • 16gaborm
    #370
    A 1+ sebesség mire való,és hogyan használható?
  • Haulin
    #369
    Bocsánat a dupláért. Egy kérdésem lenne. Ha a rakományt ugye lerakom a cél állomásra 3 rönk még megmarad. Azokat el kell helyezni a rönktartóra, vagy hagyhatom a platón és mehetek a másikért?
  • Haulin
    #368
    Lehet hogy rossz szögben áll a kocsi nem? Körbenézted? hátha van a pótnál egy piros nyíl. Én most kínlódok az első pályán, de mivel a takarásért nem akarok bemenni a bozótosba ezért neten keresek egy teljes térképet. :D A játéknak ez az egyik legidegesítőbb hibája. Logikusabban is meglehetett volna oldani ezt a takarásos módszert, nem '90-es éveknek megfelelően. :) A másik meg ha rendes úton mész, miért megy olyan araszolva? Értem én hogy ez nem egy verseny, de ha több s nagyobb sebességgel lehetne menni nagyobb lenne a kockázata (jobban oda kéne figyelni ). Így olyan mintha eléd raknának egy süti hegyet egy kis habbal és csak a habot eheted le róla. :D (nem hiszem hogy ezek a gépek 10óra alatt tesznek meg másfél kilómétert, a játék szerint viszont igen. :) )
  • kemszi2
    #367
    Két pályát már letudtam,a part volt az első azzal megszenvedtem rendesen, a domb nevezetű szerintem nagyon könnyű volt,ha megvan a Maz akkor onnantól kezdve úgy sincs akadály,csak legyen egy kísérő tartálykocsid :D
  • Haulin
    #366
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kell a vízbe bemenni. A te pozíciódnak a térkép legalján vannak egy kis ösvények ahol egy rozoga fahíd van. Ha jól tudom a garázs mögött kell kimenni. Az nem nehéz terep. Én a vízzel azért nem kockáztatok mert ott 50% hogy átjutok. Illetve a mélyebb résznél nappali fénynél sem látni hogy milyen a talaj. :) Jó kicsit át kell vergődni magad a bozóton de ha használja az ember a csörlőt biztonságosabb, csak sajnos hosszabb. :)
  • Solt
    #365
    Az igen... :))
  • Szabi #364
    18nap alatt vettek 100.000 példányt a "játékból"... most már nem mondhatják, hogy nincs pénz fejlesztésre :D
  • j0nNyKa
    #363
    most szóltam először és utoljára hogy fejezd abba
  • Musicking
    #362
    Nyilván lesznek különbséget egyforma nyomvonal esetén is, mert pl a megpakolt Ural-al is lehet 7 és 42 liter/perc fogyasztást is produkálni. Sokszor nagyobb fogyasztással 'átrepülve egy-egy szakaszon' kevesebb fogyasztást eredményez mint kapirgálva végig döcögni.
  • kekeN7
    #361
    Ezen az útvonalon szerintem nem nehéz, csak a sokadik fordulóra a tóba bemenő illetve kimenő út majdnem járhatatlan lesz... de ha azt megoldod, onnan kb sima ügy.

  • Haulin
    #360
    Köszönöm. Igen az uazzal elindultam, felváltva mentem a nagy faszállítóval (uaz előtte) nehogy beüssön valami, de az uaz beragadt egy mocsarasabb részben de már a faszállítóval túl előre mentem és nem mertem megkockáztatni a tolatást így tovább haladtam. Már a cél előtt pár (száz?) méterrel egy figyelmetlen manővernek köszönhetően borultam. /uaz nem mozdult a kék faszállító pedig a folyásíránnyal szemben lerobbant a patakban. Ne kérdezd hogy csináltam :'D )
  • kekeN7
    #359
    Szerintem azt hagyd a fenébe, a kis UAZ-zal menj le a fatelepig, ott lesz normális gép, gyakorlatilag azzal egyedül teljesítheted is a pályát.
  • Haulin
    #358
    Elnézést a duplázásért. A videóban látottakat meg lehet csinálni? Én szenvedtem a daruval de még követ sem vett fel, támasztéknak használtam de mind hiába mert 10 méter után buktam egy szép lassút :D Amúgy jó játék de kicsivel több pályát készíthetnének hozzá a fejlesztők (kicsit változatosabb, másabb környezetben) Illetve még egy kérdés. Van a dombos pálya. Azon csak a szerelő kocsi van meg kezdetben. Gondolom én valahol a lerakat és a cél között van a faszállító, de sehol nem találtam. Ebben tudna valaki segíteni?
  • Haulin
    #357
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Üdv. Volna pár kérdésem felétek. Az első pályán vergődöm éppen, és kezd pofátlan lenni a játék. /Szimuláció módban játszom, mivel így nagyobb tétje van a dolgoknak/ Nos van a kék teherautó, s iszonyatosan rosszul megy. Kisebb folyón nem tud átkelni (más utat nem találok a célhoz). Már mindegyik pályát kipróbáltam, lassan egy hete csak szoktam a gépeket. Az "eredeti"-ben is ilyen gyenge az a gép? (difi bekapcsolva). Nos ezért is írtam spoilerbe, igen nem vettem meg a játékot MÉG, majd ha kicsit faragnak a hibáin /vagy tesznek hozzá/ akkor fogom megvenni. Mielőtt szidni kezdetek, biztosan megfogom venni, már csak a multi miatt is.
  • Musicking
    #356
    Próbáld az X360CE progival. Az emut az advanced menü alatt gamepad-ról, wheel-re állítani.
  • Joybull
    #355
    köszönöm
  • kekeN7
    #354
    "Q: Does SPINTIRES™ support USB steering wheels?
    A: Not at this time - Such support will be added in the first major update."

    _Még_ nem...
  • Joybull
    #353
    sziasztok. Egy kis segítség kellene, hogy lehet kormányt beállítani, illetve lehet-e?
  • Musicking
    #352
    Szerintem meg ezzel kapcsolatban az pampogjon itt aki még sose warezolt semmit. A warez mindig is jelent volt , meg lesz.
    Még üzleti pontenciál is van benne, nézz után mennyire esett le egy adott terület internetforgalma ha átmenetileg lekapcsoltak egy nagyobb tárhelyet, ftp-t vagy trackert.
    Ebből kindulva az üzleti szférán kívül, az otthoni felhasználónak felesleges hiper-szuper sávszélesség ha nem töltöget orrba-szájba.
    A fejlesztők úgy is töredékét kapják a pl steames árnak, ha nem így lenne a steam nem durrogna az orosz verziók vpn-es aktiválása miatt (ezek 3000-3500 körül mozognak, pedig az is legális).
    Továbbá az elborultabbjai biztos nem találkoztak olyannal hogy valaki a warez után veszi meg az adott programot vagy játékot.