5972
  • Solt
    #271
    Urak!

    Csak xbox kontrollerrel megy, másikat nem is fel? :S
  • Kicsizoli
    #270
    Illetve a MAZ (E-7310) műszaki mentő daruját hogy lehet irányítani? köszi
  • Kicsizoli
    #269
    Sziasztok hogy lehet rendesen irányítani a daru nekem nem megy össze vissza emel???

    Egyébként én 3 borítottam fel a Ural közepes hosszú rönkkel a folyóátkelés előtt (coast pálya)az egyetlen jó gép a Kraz a Kamaz gyenge pótkocsi vontásra egyébként jó a terepes. A Zil az vicc :) bár király a hangja :) az Uaz is mese habbal...

    a Coast pálya pipa :) jöhet a következő...
  • vmarc
    #268
    Tegnap én is kivégeztem a plains pályát, bár sok időm nem volt a héten játszani. Végig rövid rönköket szállítottam, egyszer felborultam és nem tudtam visszarakni a rakományt, mert a rönkök elsüllyedtek. :D
    így 5 kört kellett megtennem.



  • Baxo
    #267
    Multiban lehet menteni?
  • precise
    #266
    vannak még öcsik, azokat megcsinálom.
  • Solt
    #265
    Kemény vagy csoki! :D
  • GPx8
    #264
    Pl. taláj ki magadnak feladatokat. Az is egy lehetőség.
  • precise
    #263
    Összes pálya kész, kéne valami dlc...

  • Solt
    #262
    Nem is írtam, hogy annak van köze hozzá. :)
  • ACE
    #261
    Pedig a "szimulátor" módnak az elmerüléshez szerintem nincs sok köze. Inkább a manuális váltás az ami különbség, és hogy nem lehet bárhol éledni.
  • GPx8
    #260
    Ez az egeres kameraforgatás nekem sem jön be. Amúgy igazi időgyilkos játék... :)
  • Solt
    #259
    :D

    A kamera nézetekkel nem vagyok kibékülve, ettől eltekintve nagyon tetszik! :) Szimulátor módban ráadásul kellően nehéz... át akartam vágni valami mezőn, amíg toltam neki nem is volt gond, de ahogy megálltam, pótkocsival együtt elsüllyedt! :D
  • precise
    #258
    Én azt olvastam, hogy a teljes verzióval nem működnek a régi demó modok. Szerintem várni kell míg lesznek újabb vagy frissítet modok.
  • GPx8
    #257
    Ésszel kell rángatni... :)
  • Lucifer001
    #256
    Okés köszi mindkettőtöknek .
  • Szabi #255
    eredeti játékkal nem lehet moddolni, szóval passz.. de a rövid leírások alapján felülírnak egy már létezőt, tehát gondolom ugyanott találod mint az alapokat :D
  • Lamix1982
    #254
    A modokat nekem sikerült még életre kelteni
  • Lucifer001
    #253
    Tehát a kép alatt található linken keresztül letültütt modot ( pl : traktor ) És a megfelelő helyre ( Mediaa) bemásolt file - okat ) ...
    Szóval a játékban ezt hol találom , mert a traktor sehol :P
  • Szabi #252
    Üdv, a fenti kép alatt az a mod felírat nem elég feltűnő ? :D
  • Lucifer001
    #251
    Sziasztok .
    A modokat hol találom meg ?PL : traktor ( amit beraktam )
    Köszi .
  • Solt
    #250
    A multi nem az én világom... Soha nincs rá időm... :)

    Viszont most nagyon felidegesített! :D Elakadtam a sárban, erősen oldalra dőlve... ki akartam rángatni egy másik vassal, erre felborult, és buktam a rakományt! :D
  • kekeN7
    #249
    Először én is azt hittem... de szerencsére nem. :)

    Na, mostantól engem is érdekel a multis móka, persze itt is szerveződhetünk, de ezek is jól jöhetnek: magyar steam csoport[/URL, [URL=http://prohardver.hu/tema/spintires/friss.html]PH! topic
  • Solt
    #248
    Angol brigád fejleszti, nem orosz? Hmmm... ez nekem új! :)
  • kekeN7
    #247
    Mármint angol. :)
  • cargame
    #246
    Multifix-et honnan lehet szedni?
  • Solt
    #245
    No megvettem én is... :) Tipikus orosz program, de csúnyán rá lehet kattanni... :))
  • kekeN7
    #244
    Nem próbáltam, de gondolom az működik, mint az FTL-nél: ha menteni akarsz, kilépsz, C:Documents and Settings\__neved__Application DataSpinTiresUserSaves mappát másolod (vagy csak az adott pálya mentését), utána ha valamit elrontottál, akkor meg vissza. Persze így macera, de ez ilyen...
  • Martinez01
    #243
    Automata mentése van a játéknak, sajnos nem lehet más mentést csinálni :(
  • 16gaborm
    #242
    Módot hova és hogyan tudok betenni?
    Tört verzióba érdemes tenni?
    Mentésről lehet tudni vmit?
  • Robertoo21
    #241
    köszönöm a segítséget!
  • vmarc
    #240
    F1-térkép és ott egérrel rákattintasz az aktív garázsra.
    A játék kérdez egyet:
    Visszamenekíted a járművedet a garázsba?
    Amúgy máshova nem lehet teleportálni a térképen!
  • Robertoo21
    #239
    Sziasztok! hogyan tudom teleportálni az autót a garázshoz, vagy hogyan tudok hatókörön kívüli autót váltatni? Köszönöm, előre is a segítséget!
  • olimano2222
    #238
    Tegyél be egy módot,illetve vedd meg a játékot.Azért fagy le mert kapnál egy achievement-et, Amit a tört játék nem tud steam-re küldeni, és A mod le tiltja ezeket
  • Lucifer001
    #237
    Mert mindig lefagy mikor az utolsó terület tisztításnál vagyok . Az utolsó terület előtt 10m re van az utolsó mentés . Ahogy oda gurulok a "hurrikánhoz" , egyből le i fagy ...
  • Szabi #236
    ott van a fejléc alatt direkt a link az egyik mód-okat összegyűjtő oldalhoz, leírás is van a módoknál :D

    (bár én még egyiket se próbáltam, először felakarom oldani az összes acsit, utána majd lehet moddolgatni :)
  • Lamix1982
    #235
    Modokat lehet bele tenni? És ha igen hogyan?!
  • Fox44
    #234
    Buvárkodik?:D
  • kekeN7
    #233
    Ma én is ilyet próbáltam játszani, csak épp a Zil-lel, az a végén nem jött ki. Hétfőtől viszont én is jövök multizni
  • Szabi #232