5972
  • Robertoo21
    #191
    Sziasztok! Pontosan miről is szól a játék? Nagyon körvonalazva "A" pontból "B" pontba történő szállítás? játékmenet? Köszönöm a válaszokat, előre is!
  • GPx8
    #190
    Most majd megtanuljátok tisztelni az orosz teherautó söfőröket! :D
  • kemszi2
    #189
    Üdv a klubban :D
  • chris0000
    #188
    2-3 napja kínlódok a parton szim módban,de még nem sikerült 1 fuvar rönköt leszállítani.:)
  • ACE
    #187
    Tudtommal tervezik, hogy egy update-ben belerakják a belső nézetet.
  • kemszi2
    #186
    Na már 2x szívatott be a játék persze azért magamnak is köszönhettem a dolgot :D
    1. Elakadtam a rönkszállító Urallal,mire kicibáltam,eltűnt alóla 2 kerék a bal oldalról így használhatatlan lett,és a javítás sem segített rajta,szóval gondolom valami bug lehetett
    2. leamortizáltam mindent amit lehetett ráadásul jó messzire a zil-től,maradt az ural,az meg mikor csatlakoztattam a rönkszállítót,felpattant a levegőbe és ,hogyhogy nem egy túl mély vízbe érkezett amiben rögtön megpusztult
    Erősen gondolkodom rajta,hogy felhagyok a szim móddal amíg ilyen bugos :D
    ami még zavaró a szim-ben,hogy szerintem túl könnyen amortizálódnak a gépek.
    +hiányzik a belső nézet főleg az UAZ-ban. Erdős részen jönne jól,hogy könnyebben kikerüljem a fákat :D
  • zorrobomber
    #185
    A térképen levő cloaking feliratokhoz kell menni, ott vannak.
  • MauroN
    #184
    Fekete tornádó? Én még olyat nem is láttam..
  • zorrobomber
    #183
    A fekete tornádóhoz kell közel menni. Először azt hittem valami graf bug :)
  • MauroN
    #182
    A takart területeket hogy lehet feloldani?
  • precise
    #181
    Akinek eredetije van vegyen fel steamen multi mókához: csige791




  • zorrobomber
    #180
    üzamanyag szállító hadművelet félresikerülés :)
  • CamelX
    #179
    Hogyan akadjunk el MAZ-al 101

  • kekeN7
    #178
    1-2 napon belül lesz. :)
  • gepesz89
    #177
    sziasztok valakinek nincs kedve multizni ?
  • zorrobomber
    #176
    Egyelőre előbbi a helyzet de már nem sokáig!
  • precise
    #175
    Steam felhasználói profil képem. Gondolom te törttel nyomod, vagy nincs képed steamen.
  • zorrobomber
    #174
    A jobb felső sarokban mi van abban a négyzetben? Nekem az fekete szokott lenni.
  • precise
    #173
  • CamelX
    #172
    Kis off, de adja

  • oneal1
    #171
    4 fős szerók vannak, együtt tudtok menni, lehet segédkezni ilyesmi:)

    el levet vele lenni!:)
  • zorrobomber
    #170
    Én is köszönöm a segítséget!
  • VJP
    #169
    Örülök, hogy segíthettem!
    Csak arra figyelj, nehogy hátba durrantsd magad, mert be tud gyorsulni a hátsó jármű ha nem figyelsz!
  • allock #168
    Uccsó sor nekem új.
  • VJP
    #167
    Köss össze két autót, nyomd meg a "V" betűt és nézz ott körül. Magyar nyelven összefolynak a szavak, de angolul olvasható.
    A "steer" felirat mellett a kerekeket lehet forgatni, vagy automatára rakni.
    Ha a "pull"-ra kattintasz akkor átvált "accelre" és akkor az "F" gomb nem csörlőz hanem gázt ad a másik járművön.
  • allock #166
    Advanced fülön beállítod merre kormányozzon, jobbra balra vagy automatán követ asszem.
  • zorrobomber
    #165
    Nem! Hogy?
  • VJP
    #164
    Azt ugye tudod, hogy a vontatott járművet is lehet irányítani a vontató járműből?
  • zorrobomber
    #163
    A vontatás vége :)
  • zorrobomber
    #162
    Igen, én is azért indítottam el, mert hát Plains, biztos ez a legkönnyebb pálya :) Közben meg a középső tisztás tényleg mocsár, és ahol elakadtam persze még látótávolságban sincs kb. fa :) Mindenesetre ott szerintem az emelkedőkre érdemes figyelni, nem derékszögben rájuk fordulni.
  • GPx8
    #161
    Jött egy pár hasznos kiegészítés. Pl. UAZ kereső fényszóró, ZIL "billencs", stb.
    Nem tudom, hogy lehet a full verzióba ezeket installálni? A játék steam mappájában alig van valami.
  • jocking
    #160
    Na ez tipikusan az a pálya, ami a maz nélkül egy kínszenvedés. Azt hinnéd, hogy a pálya közepén a "tisztás" jó útvonal a fatelep felé, aztán kiderül, hogy egy rohadt nagy mocsár az egész...
  • zorrobomber
    #159
    Nálam ő akadt el(Plains pálya asszem), se előre se hátra sehova.

    Éjszakára sikerült kirángatni :)
  • #158
    AMD kártyával másnak is mindenféle artifactok jelennek meg a képen?
  • precise
    #157
  • CamelX
    #156
    Üdv a sorban :D me = 3. délután/este :D
  • kekeN7
    #155
    Nem szabadna, hogy ez ennyire tetsszen nekem.
    Soha nem voltam oda ezekért a régi ruszki dögökért... meg úgy eleve a kamionokért sem. Azt hittem, hogy ez csak egy hülye techdemo.
    Aztán... mégis erre ment el a fél délutánom. :((
  • macleody
    #154
    Srácok, virágboltival multihoz kell a steam? Vagy hogy lehet egymáshoz kapcsolódni?
  • CamelX
    #153
    Mud facepalm?!
  • precise
    #152
    Kamahárom elakadt. Krazzal sem tudtam kihúzni