5972
  • Haulin
    #431
    Benzin: Például a vulcano pályán , ha közepes rönkutánfutóval mész, igen is számít a benzin. Mire már a célhoz érsz, alig van 30 liter benzined. (és ezt még normál módban a legrövidebb úton tettem meg). Legtöbb helyen se az összkerékmeghajtás, sem a difi nem elhanyagolható, mivel oltári meredek, dombos a pálya. (a nélkül olyan 60 lenne a célnál). Hosszú rönkpótkocsit meg nem igen vállalnék be a rövidített úton, mert egyszerűen nem fér el. Ha meg a hosszabbikat választom nem tudom, lehetséges el sem érnék a célig benzin miatt. Az tény hogy a benzinnek nem mindig van értelme. Viszont a sérülés rendszer pocsék. Sima úton mész , le sem ér az alja és van mikor 200at levesz. Nagyon könnyen sérülnek, ahhoz képest hogy terepre vannak szabva.

    Kamera: Gombokkal is jó(jobb) navigálni, mint a semmi. Freetrack? Az nem tudom mi, de egy jobb egérgombos megoldást a fülkében is el lehetne viselni és csak az egeret kéne mozgatni. :D (lehet ez a freetrack? :D ) Amúgy a belső nézetet nem volna nagy meló kidolgozni egy modllezőnek, aki érti is mit csinál. Pár járgány van, nem egy gta áradat. :) Későbbiekben meg a modderek akik maguk csinálják a járgányokat ők is könnyen megbirkóznának vele. Talán még a gépigényen sem ütne akkorát. Azt vettem észre, hogy az átlátszódó növényzet ami néha laggot generál. Ha a belsőnézetet megcsinálják bőven kilehetne azt szedni, eddig sem tartottam valami realisztikusnak, csak a kamera miatt előnyös.

    Update/patch(?): Valaki esetleg nem tudja mikor fog kijönni, ha terveznek ilyet egyáltalán? Neten utána néztem de mivel 101 verziót beraktak már az évek során a játékról ezért nem tudom nyomon követni a 2014es verziót.
  • Norbi1990
    #430
    Vágom, köszi.
  • Musicking
    #429
    Közepes rönkből 3at, hosszúból 2-t, kicsiből 5-6-ot felraksz az arra alkalmas szállítóeszközre. Majd átváltasz a rönkszállító járműre, morot beindítod, egérrel ránavigálsz a platóra, aztán rákattintasz az egerszimbólum ikonra.
    Közbe mutaja hogy a rönkök első és hátsó része megfelelő pozicióban van-e, ha valamelyik piros akkor nem pakolja fullra, azt is jelzi mennyi nincs a helyén.
    A futónak egyirányba kell állni a járgánnyal és számít a vizszintes sík is.
    Volt hogy odébb kellett állnom a szállítóval, majd megigazítani az addig elmozdult rönköket és csak úgy engedte.
  • Norbi1990
    #428
    Valaki megmondaná, hogy a daruskocsival, hogy lehet felrakni a fákat egy másik kocsira, hogy az rögzüljön is rajta?
  • Musicking
    #427
    Az ets 2-t csak freetrackkel tolom, az úgy tuti. Ha a fejlesztők nem teszik bele a headtracking-et a statikus belső nézetnek nem sok értelme lesz (gombokkal navigálni meg elég gáz), mert nem egy pályaautózásról van szó, ahol a pálya adottságából eredően nagy meglepetések nem lehetnek. Ráadásul minden tipushoz más-más normálisan kidolgozott műszerfal is kell, mindkét dolog nem kevés idő.
    Tehát inkább a játék moddolását és a pálya- és feladatsor szerkeztését tegyék lehetővé, mert anélkül nem sok kihívás marad a már végigjátszott játékban.
    Az állandóan változó időjárás és ennek megfelelően változó terepviszonyok azért az tudna dobni rajta.
    Ha a játék motorja lehetővé teszi mehenének 4-5x nagyobb térképek hogy legyen értelme az üzemanyag szálltásnak, esetleg adott felépítésű járgányokkal korlátozott üzemanyaggal teljesíthető feladatok.
    Továbbá még vissza lehetne kanyarodni a feloldhatók lennének különféle járműkiegészítők, tuningok.
    Tehát lenne potenciál a játékban, csak az ezekhez szükséges opciók elérhetőek legyenek a moddolás során.
    Bár hiába hiánypótló játék a piacon, így nem lenne kitéve annak hogy megjelenés után pár hónappal rohamosan leessen az ára (pl. arma3 10e->2e)
  • Haulin
    #426
    Lehet igazad van, de jobb félni mint megijedni. :D Csinálnak neki egy rendes forgós kihajolós kamerarendszert, abban jobban bízik az ember. :) (kivitelezéstől függ a kép a képben). Ets 2-vel meg annyit nem játszottam csak pár szállítmányt, szóval azért is írtam az omsit mert ott biztosra tudtam a nézeteket.
  • ACE
    #425
    Nekem 14 Fontra jön ki, az meg 5600 Ft, akkor inkább tecsó. :D
  • RatBaG #424
    http://www.reddit.com/r/Spintires/comments/2ad239/spintires_on_sale_for_21_30_off_on_gmg_with/
  • Kaslerka #423
    Srácok, nincs esetleg valami mód (vagy mod) rá, hogy el lehessen tüntetni a bal alsó sarokból a szövegeket? Egy videót szeretnék készíteni és az nem kellene benne legyen.
  • oneal1
    #422
    mit szúrtam ki a tescoban?

    spintires 4990 ft :D
  • bmwcrash
    #421
    Hát inkább már az ETS2 kamera mint az omsi-s, az fényévekkel jobb. Meg én ezt laikusként mondom, de nem feltétlenül laggolna ez 'kép a képben' dolog, mert gyakorlatilag olyan mint egy tükör csak nem hatra fele néz hanem kivűlről mutatja. Meg az FS 2004-ben is van ez a kép a képben és semmi akadás.
  • Haulin
    #420
    Inkább forgatható belsőnézet. Kilehetne "hajolni" az ablakon mint az omsiban, illetve felállva nézni mi van közvetlen előtted.(mint az omsiban)

    A kép a képben dolog szerintem belaggoltatná a játékot. Amúgy ha a kamerát valaki tapasztaltabban kezeli, akkor nagy baj nem lehet (csak még is jobb volna belső nézetből).
  • Solt
    #419
    :D
  • zorrobomber
    #418
    Pont ETS2-re gondoltam én is, de akár lehetne mindkettő is. Éés kivettem a biliből a kezem.. :)
  • Solt
    #417
    Inkább úgy kéne mint ETS2-ben... :) Fasza belső nézet, balra ki lehet nézni az ablakon... azt nagyon eltalálták szerintem. Csak normálisabb tükörnézet kéne... :)
  • GPx8
    #416
    Ez egy jó ötlet, be kéne írnod a hivatalos fórumba!
  • Aborg
    #415
    Meg a regi magyar Insane cimu jo kis terepes jatek idejeben eszembe jutott hogy a terepes jatekokban jo lenne valamifele "kep a kepben" megoldas. Peldaul a jatekos vezethetne mondjuk a kabinbol, a kepernyo sarkaban meg lehetne egy kisebb kep ahol a kulso nezet lenne... Ilyen kis kep lehetne akar tobb is, szabadon beallithato nezetekkel, kameraszogekkel, ki-ki izlese szerint.
  • zorrobomber
    #414
    Ja, nagy járművekkel halál menni, legalábbis szerintem. Nem látni semmit aztán persze nyilván darálom a flórát.
  • Szabi #413
    elsőnek legyen lökhárító kamera, utánna jöhet a belsőnézet.. mindenmás ráér még.. :D
  • Haulin
    #412
    Kár. A híd leomlások, kötél szakadások, defektek dobtak volna a játékon. (igaz a defekt annyira nem, mert pofátlanul nagy a sérülés némelyik járgánynál és még egyes fokozatnál is pöckölöm a "w"-t XD) hozzátenném hogy normál módban. Talán a sérülés rendszert nem akarnák kicsit szétcibálni? Hűtővíz felforr, tengely görbülés, kerékcsere vagy akármi. Szerintem e-fajta játékhoz ez is hozzá tartozna, nem csak az "a"ból "b"be menetel aztán a "c"be :D De így is jó!
  • precise
    #411
    van demo steamen probald ki

  • Solt
    #410
    Kár, pedig jó ötlet volt... egy komolyabb ilyen szerelgetős szimet szívesen vennék! :)
  • precise
    #409
    megvettem de fos
  • Solt
    #408
    Uram! A Car Mechanic simről mit tudsz nekem mondani? Érdemes megvenni? :)
  • precise
    #407
    578 bocs
  • precise
    #406
    Jött közben egy 678 literes megoldás is a bajnokságra.
  • kobi14
    #405
    Te is a rabja lettél
  • Babszemzozo
    #404
    sziasztok valakinek van kedve multizni velem ?
  • kemszi2
    #403
    a kerekek bugosak voltak de jött gyorsan egy javítás,lehet erre gondoltak defektnél. Nekem is volt az első nap olyan,hogy két kerék eltűnt a sárban.
  • Haulin
    #402
    Két pályát kivégeztem 3órán belül. Vulcano és a síkság. A kérdésem az lenne a játékkal kapcsolatban:

    -Ti észleltetek defektet, esetleg rozoga hidak leomlását?

    -Ahogy elnézem a megszerzett pontoknak semmi értelme, vagy tévedek?

    Az első kérdéshez kapcsolódóan: Ezt a defektes/hídomlásos dolgot egyik magyar fórumon találtam a játékleírásban. Azt nem értem, hogy szinte a garázsosdi is fölösleges, hisz mit kezd vele az ember? 1óra 25perc alatt kivégeztem úgy, hogy 3xra futottam neki az egyes garázs és a rönklerakat között, azt is azért mert beszorultam a hosszú rönkössel, aztán mentem a kicsivel s azzal meg szintén bebugoltam egy fába. :) Megtaláltam 7 kocsiból 6ot /persze csak azért mert kellett a benzin/ aztán önfejűségemnek hála, eltévedtem egy kicsit, de aztán megnéztem a térképet (netről) és akkor észleltem fel merre vagyok. Könnyen el lehet tévedni, de szerintem se a sok garázsnak, sem a sok kocsinak nincs értelme. 2kocsival a legnehezebb pályát végig lehet vinni (a multi az más, oda azért jól jön :D )Volna még mit csiszolni ezen a játékon. Esetleg valaki nem tudja, mik lesznek az update-ben? Mert jó volna több mindent szállítani, pl leszedtem egy trailer módot amiben volt munkagép. Azt is jó volna használni. :D Például föld zúdult az egyetlen útra ami a célhoz visz és ki kéne kaparni :D Ha már daruzás is van benne, ez miért ne? XD Bár ahogy elnézem a pálya grafikai felépítését, kizártnak tartom hogy maga a föld pakolható legyen, akármennyire is fröcsköl kaparásnál. :) /bugos talajnál látni, mintha papíron menne egy matchbox :D/
  • kis kindertojás
    #401
    Egy kis videó:
  • precise
    #400
    Magyar bajnokságra: 833 liter, bár sok mindent nem jól csináltam.
  • Szabi #399
    a garázsnál tudod "tuningolni" a járgányodat :)
  • Robertoo21
    #398
    Sziasztok! Próba után nagyon megtetszett a játék, hajlandóságot mutatok a vásárlásra(később szívesen csatlakoznék multihoz)
    Olyan kérdésem lenne hogy , hogyan tudom megszerezni a hosszú rönkszállítót? Köszönöm!
  • Solt
    #397
    Én dolgozom a hétvégén... :(
  • precise
    #396
    Vasárnap elérhető vagyok multira, csak eredeti játékosoknak. Solt, Szabi? Meg jelentkezett még egy ember ő is jönne.
  • Haulin
    #395
    Én várok vele amíg kijön a nagyobb patch, na meg ha már költök pcre akkor veszek vagy erősebb ramot, vagy videókártyát a gépbe. Attól hogy most még így játszok, megfogom venni és az esetleges dlcket ha lesz. :D
  • oneal1
    #394
    jó lenne nyomni csapatban, egy cimbimmel meg akarjuk venni hamarosan!
  • Haulin
    #393
    Ha végig csináljátok az adott pályát akkor megkapjátok rá a pontot. Multit még nem menti el, csak ha befejeztétek teljesen a pályát /tanács. Magyar nyelvről váltsd át angolra ha multiztok, mert a csörlő bugos lesz a Magyar nyelvtől és kifagysz/ Ha jól informálódtam, a nagyobb patch-ben benne lesz a multiplayer mentésének lehetősége.

    Esetleg nem kell még egy olyan tag, aki komolyan veszi a dolgot? Ez alatt azt értem hogy nem ökörködöm el, mint singleplayerben. :D Ott más, mivel egyedül vagyok felelős a dolgokért és akár 10órát is eltöltenék egy pályán, illetve jól kiismerem addig is. Csapatjáték másról szól. :)
  • oneal1
    #392
    ha pl játszotok multiban és kilockoljátok a dolgokat akkor az elmentődik vagy előről kell?:)