Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Most raktam fel a visual c++ meg a direct x-et is.

VOLVO,SCANIA,IVECO,DAF,MERCEDES-BENZ,MAN
Egyébként ez még beta demo... rosszat sejtek mivel, láttam már 2009-es kiadást is valahol, egy tartálykocsit rángatott át a sáron egy Kraz. Korábban kiadott verzió létezhet egyáltalán?! Lehet az oroszoknál egyedül... mindenesetre ezt a fizikát nyugodtan beépíthetnék egy rakás autós/kamionos játékba, mert élvezetes nagyon. Lényeg, ha hivatalos kiadás nem volt még és 2009 óta eddig jutottak el akkor elég kár ezért a játékért, ez tipikusan olyan eredeti game, amiért hajlandó lennék fizetni is...
Az autó benzinnel működik. Kicsi, gyors, kényelmes és stabil autó nem létezik, ez a szaladva szarni effektus. Kocsi: Kappa 2.0 20v, bicepsz: 48 centi... kérdés?
A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...
A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...
A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...
A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
\"Hagyhat valaki milliókat maga után, de ha becsület nélkül hal meg, úgy földelik el mint egy kutyát és csak tolvajok állnak a sírja mellett. \" .
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Fehér ingem tiszta legyen, olyan, mint a hó. Átok engem el ne érjen, ne bánthasson a szó."
\"..Láss is, ne csak nézz baz*meg..\" \"..Az én életem nem valami álom, kimondom azt ami szivemen a számon..\"
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep