5972
  • zorrobomber
    #472
    jó lesz, remélem valamit kezdenek a kameranézettel
  • Solt
    #471
    Ne Info jöjjön, hanem a frissítés! :)
  • kemszi2
    #470
    már igazán ideje lenne
  • Szabi #469
    elméletileg a héten jön infó az új frissítésről
  • Nohab
    #468
    Kikeresed Googléval a térképet. Ha kell a térkép, csak ledobod tálcára a játékot.
  • tomi161996
    #467
    és nincs hozzá valami mods vagy kód :O
  • Szabi #466
    fellehet persze, meg kell keresni a fekete tornádót és közel menni hozzá :D
  • tomi161996
    #465
    helló azt szeretném kérdezni hogy esetleg a térképen valahogy a takarást fellehet oldani mert elégé idegesítő hogy nem tudom az úton kihelyezni az útvonalat ? :O :)
  • Szabi #464
    jöhetne már valami frissítés.. :-/
  • zorrobomber
    #463
    Csak mellé állsz.
  • tomi161996
    #462
    helló hogy tudom a járműveket elérhetővé tenni ?
  • jocking
    #461
    Nem számít, megcsináltam. Plusz csináltam rendes magyar (és angol) neveket a kiegészítő alkatrészeknek.
    Ha valaki esetleg érdekel:
    Nem bugos kamaz
  • jocking
    #460
    Kéne 1 kis segítség.
    Feltettem ezt a modot:
    Kamaz 43101
    Minden működik (bár a kiegészítőket elég furán írja ki, gondolom nem készült hozzá magyar string), de valamiért az országúti kerekeken nincs textúra, sima fehér a gumi az összesen. Mitől lehet ez?
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.09.08. 14:50:27
  • f2d
    #459
    Köszi szépen.
  • allock #458
    C:\felhasználónók\felhasználónévanamithasználsz\AppData\Roaming\Spintires

    persze a rejtett fájlok és mappák legyenek láthatóvá téve előtte anélkül nem fogod megtalálni
  • f2d
    #457
    Sziasztok,

    meg tudnátok mondani, hogy kilépéskor hova ment a játék?
    Előre is köszi.
  • Szabi #456
    átállitani a nyelvet angolra
  • Oxsotus
    #455
    Üdv!
    Mit lehet kezdeni azzal, hogy ha multiplayerbe vontatni akarjuk egymást, akkor crashel a játék?
  • Csabi2007
    #454
    Egy idő után egyébként az óra mellől is eltűnik a játék hangerő szabályozója..
  • Csabi2007
    #453
    Intróig van hang utána semmi.. :(
  • Csabi2007
    #452
    Próbáltam :(
  • allock #451
    huzigáld meg a csuszkát a beállításokban
  • Csabi2007
    #450
    Valaki??
  • XRV
    #449
    3490Ft a galaxisban
  • Csabi2007
    #448
    sziasztok! Tegnap beleszerettem ebbe a játékba mikor kipróbáltam annyi a bajom hogy nincs hang.. Sokszor újraraktam már hang driver frissítve játékban hangerő maxon meg az óra mellett is.. Ötlet??
  • ACE
    #447
    Ez durva ezt hogy lehet belerakni?
  • Szabi #446
  • Szabi #444
    kéne multizni.. jönne valaki ? :)
  • Szabi #443
    Hát ez nem sok.. de legalább sokáig készült.. :DD
  • Rayden02
    #442
    Hotfix 30.07.2014

    Fixed:

    - Chat names showing host, not author
    - Scavenger achievements unobtainable
    - 'Student Driver' Achievements obtainable with cheating
    - MAZ 7310 hardpoint issue
    - MP chat window randomly closes when typing
    - Winch issues with UAZ
    - Drive carefully achievements unobtainable
    - Can't assign ESC key
    - Long trailer tyres underground
  • vmarc
    #441
    Szeva Kobi mondhatni, bár most megint LS fele kacsingatok. Egy hete nem hordtam rönköt csak a forestmod-ban... :D
    üdvözlet néked!
  • precise
    #440
    de az új verdák felül írják a régieket, tehát jelenleg nem tudsz úgy berakni új paripát, hogy ne tűnne el egy alap gép.
  • jocking
    #439
    Szerintem már működik, én is raktam már be olyan modot, hogy a darura is tudjak vontatókötelet akasztani. Amik a megjelenés óta jelentek meg, azok már a teljeshez vannak, de a demohoz készített modokat nem lehet beletenni.
  • precise
    #438
    hamarosan engedélyezik a teljesben is moddingot.

  • jocking
    #437
    Sehogy. Azok a modok még a demohoz készültek, nem a teljes játékhoz (ahol egész más volt az interface).
  • Opelfan
    #436
    Srácok most nézegettem, hogy rengeteg addon van ehhez a játékhoz. Le is töltöttem néhányat de bepakolni nem tudom. Néhány leírást találtam, hogy hogyan lehet bepakolni őket de ez kivétel nélkül mind valami DEV DEMO vagy mihez volt, ahol egy belső menürendszeren keresztül több autót be tudott tenni játék közben.

    Hogyan lehet a gyári dobozos verzióba ezeket az autókat betenni?
  • Haulin
    #435
    Sajnos egy ideig nem tudom elővenni a játékot. (kábé karácsonyig) remélem akkor is lesz közönsége. :D Aszfalton difit és az összkereket kikapcsolom, de sárban nem akarnám mert túlságosan beásná magát és még egyszer el kell arra haladnom . :D Nekem a benzinnel csak egyszer volt problémám szimulációs módban, de vittem a kis tartálykocsit és megoldódott. :D

    Hát én szimulátorokat 6-8 éve már kormány nélkül hajtom. Előtte is csak egy amatőr 90°-os kormányom volt, ami semmit nem ért. :D Nem hozta át azt az érzést... Drágább kormányra meg nem fektettem bele . :D Inkább meg szakadok a melóban és leteszem a nehézpótra és legalább nem kell monitorok előtt ülnöm. :) Régen öltem volna egy normális kormányért, hogy átadja teljes mértékben a vezetés élményét, de rájöttem hogy pc-n ez (még?) nem valósítható meg. Talán a jövőben lesz olyan fejlett a technika.
  • zmok
    #434
    Az egyik telep bejáratát félig eltorlaszolták a kövek, simán félreraktam őket, így könnyebb volt kijönni megrakva...
  • Musicking
    #433
    Manapság már normális szimulátor nem jön ki headtracking nélkül, keress rá a youtube-on trackir, freetrack, freetracknoir szavakra.
    Mondjuk ha tövig nyomod a kakaót akkor persze hogy kifogy nafta.
    Ha az Uralt veszem megpakolt hosszú futóval aszfalton 2-3 liter, sárban 5-7 literből is meg lehet úszni.
    Ha lett volna több időm küldtem volna én is képet a bajnokságra, mert ott az uaz-al cirka fél tankból bejártam a takart területeket.
    Tolj pm-be egy steam accountot majd átpasszolom pár kihívást kedvelő usernek, monjuk az utóbbi héten én se röffenettem be a spintirest.
  • Haulin
    #432
    elnézést a duplázásért:

    Azt még hozzátenném hogy sokkal jobb játék lenne, ha több magyar multizna. Neten, youtubeon próbálgattam nevekre bukkanni. Akik vannak , azok 3-4 napja nem voltak fent (inaktívak). Külföldiekkel....hát mit is mondjak. 20játékosból, jó ha egy aki normálisan akar játszani, nem csak a maga útján megy. Elakad és kilép. Na ezt magyaroknál nem tapasztaltam , de iszonyat inaktívak, pedig el lehetne vele szórakozni. :D