5972
  • vmarc
    #562







    The Pit - Winter Season v 1.1

  • Musicking
    #561
    Új map-ok
    http://spintires-mods.com/spintires-2014-mods/maps-spintires-2014-mods/

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.01.04. 00:43:13
  • Kicsizoli
    #560
    Üdv csak nekem tűnt fel hogy a pályák egyes részei ismétlődnek?

    Ez az új frissités igen durva lett, olyan helyeken ahol eddig simán át tudtam menni pl kisebb folyó/patak vagy minek nevezzem teherrel tehernélkül ugy benne maradok mint a franc...

    egyébiránt jó volna ha több küldetés volna a pályákon... gondolom ez hiú remény..(ne csak rönkszállítás meg garázsnyitás volna)
  • bud0
    #559
    El fogja fogadni.
  • Edmond14
    #558
    A Spintires-ben leszállítottam 6 pontot egy falerakóhelyre. Még 2 kell a 8 ponthoz. De mi történik, ha én mondjuk egy 4 pontos farakományt viszek oda? El fogja fogadni a játék a szállítást, vagy csak és kizárólag 2 pontos rakományt lehet elvinni?
  • kobi14
    #557
    Az a baj hogy 2 lerakó helyett mutat ugyan ott és csak 1 helyre tudsz lerakodni.
  • chris0000
    #556
    jah vmi frissítés volt,mert a szimuláció is még nehezebb lett.
    dif.zár nagyon könnyen sérül,le is kapcsol magátol és tolja felfele a sérülés pontokat.:)
    új pálya
    látszik a hő a kipufogónál
    jah és az aktuális pályát nem lehet folytatni,újra kell kezdeni.:)
  • Solt
    #555
  • Szabi #554
    kaptunk egy új pályát :)
  • Solt
    #553
    Jött egy 500 megás frissítés, infót nem találtam róla.
  • trialboj
    #552
    8.50 ajró Steamen. Aki még nem próbálta ennyiért simán megéri. Sajnos nem valami összetettek a küldetések, egyszer végigjátszva minden pályát könnyen felejthető, nem igazán ösztönöz hogy újra játszd más útvonalakkal. De elsőre mindenképp nagyon érdekes és olykor nehéz volt.
  • Solt
    #551
  • Szabi #550
    há-há, én GMG creditből vettem :D
  • Solt
    #549
    Dettó... :S
  • GPx8
    #548
    F*sza, hogy telejes áron vettem meg, hogy támogassam a fejlesztést...
  • Szabi #547
    lehet persze, én csak azzal játszottam :)
  • Timbu
    #546
    Én azt nem értem, hogy ha a Kickstarteren szedték össze a pénzt és a Steamen jelent meg, akkor hogy kerültek egy kiadóhoz a jogok? Az meg az elejétől furcsa volt, hogy szinte sehol nem lehetett róla egyértelmű információt találni, hogy ez orosz fejlesztésű játék lenne. Mintha az lett volna a cél, hogy "ha azt hiszik, hogy angolok vagyunk, akkor jobban bíznak bennünk." Pl. #248
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2014.12.22. 09:23:11
  • darki81
    #545
    Sziasztok!
    Feltennék egy hülye kérdést: ezt lehet kontrollerrel irányítani?
    mert ha igen akkor lehet megveszem steamen, mert most 8,49€
  • Solt
    #544
    Nnnnna... bravó... :S
  • RatBaG #543
    az orosz fejlesztő azt állítja, hogy az angol kiadó lelépett a lóvéval, őt meg gyakorlatilag kizárták a jogokból, így nem tudja az updateket feltolni steamre, stb, szóval game over. a kiadó persze ezt hárítja.
    talán érdemes kivárni a fejleményeket. de persze akinek 8.5 eurot megér így félkészen-befejezetlenül is, annak hajrá!

    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2014.12.21. 21:54:04
  • Solt
    #542
    Bevallom férfiasan, nem tudok angolul... mi a lényeg? :)
  • RatBaG #541
    ezek után lehet várnék a vásárlással, ha már eddig nem kapkodtam el...
    http://www.pcgamer.com/spintires-creator-claims-publisher-has-frozen-him-out-of-his-own-game/
  • Solt
    #540
    8,5 ajró steam-n a játék...
  • chris0000
    #539
    most sikerült beszereznem jó áron a game-t.
    szimulációba elég kemény.
    a parton vok,de még csak 4 egységnyi fát szállítottam le és persze elfogyott az üzemanyag.
    most lehet utána vinni az üzemanyagot a szuper utakon kis teljesítményű kocsival.tuti ott ragadok vhol.:)
    szimulációba ha felborulok és nem tudom talpra állítani akkor kezdhetem előről a pályát?
    térképek között lehet váltogatni,amelyiket folytatni szeretném?
    steam:chris0000
    thx.
  • chris0000
    #538
    most sikerült beszereznem jó áron a game-t.
    szimulációba elég kemény.
    a parton vok,de még csak 4 egységnyi fát szállítottam le és persze elfogyott az üzemanyag.
    most lehet utána vinni az üzemanyagot a szuper utakon kis teljesítményű kocsival.tuti ott ragadok vhol.:)
    szimulációba ha felborulok és nem tudom talpra állítani akkor kezdhetem előről a pályát?
    térképek között lehet váltogatni,amelyiket folytatni szeretném?
    thx.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2014.12.13. 22:39:16
  • akyyy
    #537
    lehet ahoz is, hivatalos oldalon a fórumba jelölve is vannak, mely azok amelyek müködnek (nem módosítják a játék fájljait)
  • Solt
    #536
    Lassan itt a karácsonyi akció, szerintem kapni fog egy 70%-ot... annyiért meg már bőven megéri... :)
  • kemszi2
    #535
    az lehet ,most 25 ojró ,azt egy kicsit soknak találom :D
  • Szabi #534
    Steam-en volt már 2600 ft :D
  • kemszi2
    #533
    cdg-nél 3 rugó most,annyit meg ér,tavaszra szerintem lemegy 2 ezerre(de lehet van olcsóbb is valahol)
  • Szabi #532
    meg kell venni a játékot...
  • jezus67
    #531
    Sziasztok kérdésem lenne Spintires codex van nálam ahoz is lehet ujj jármüvet és pályát betnni ha igen hogyan ? Vagy melyiket verziót kell letölteni?


    Utoljára szerkesztette: jezus67, 2014.12.11. 10:02:49
  • Edmond14
    #530
    A Spintires Windows XP-n működik?
  • szilveszter86
    #529
    Helo mindenki valaki tudja hogy a játékban készült képek melyik mappába kerűlnek?
    Kössz ÍRJÁTOK MEG PRIVÁTBA KÖSZÖNÖM :)
    Utoljára szerkesztette: szilveszter86, 2014.12.02. 20:04:21
  • w77d
    #528
    akkor térkép felderítés után a faszom fogja leszállítani a cuccokat hogy kezdhessem megint a nagy feketeségben 1 vagy 2 verdával :D
  • Szabi #527
    nincs, maximum acsikat kapsz :D
  • w77d
    #526
    srácok van a játékban valami jutalom rendszer? Én most csináltam meg a coast pályán a farönkök szállítását és csak annyit kaptam hogy gratula, irány a menü. Nem jár ilyenkor valami kamion kiegészítő? Ja meg a már felderített térképet és járműveket miért bukom el?
  • Solt
    #525
    Köszönöm Uram! :)
  • Szabi #524
    első körben a kommenteket törlöm csak.. a folytatásért már felkiáltójelek járnak..

    2600ft a játék steamen.. nem tudom elhinni, hogy ha valakit érdekel a játék akkor nem tud ennyit fizetni érte..
  • zorrobomber
    #523
    Ezt valaki belemoddolhatná :)
    Út a pokolba – a világ legveszélyesebb szövetségi autóútja