5972
  • Solt
    #351
    Zseniális ötlet... :)
  • oneal1
    #350
    szerintem meg neked kéne befejezni itt a vergődést az általad említett "gyerekkel" szemben....:D akinek mellesleg igaza van:D

    Más topicban bann jár a varezért...
  • oneal1
    #349
    ez kurvanagy!!!:)
  • nico79
    #348
    Kicsit nagy a szád.De hát mit is várok tőled. Szerencsétlen.
    Szánalmas. Majd megtanulod. Nem vitatkozom gyerekkel ,mert felesleges. Csak a száját jártatja és más pénzét lopja.
  • Szabi #347
  • Solt
    #346
  • Szabi #345
    már akkor is büszkén loptál ? grat.. :DD
  • precise
    #344
    Megvettem. De szerintem minden kérdésedre normális hangnemben válaszoltam. Leírtam, hogy a tört miatt van gond, és azt is, hogy van rá megoldás. Nem kérdeztem miért nem vetted meg mert nem érdekel, nem az én dolgom.
  • precise
    #343
    Hát meglátjuk, szerintem elég nagy különbségek lesznek, szoros eredmény esetén megosztott helyek is lesznek. Azért ez megmarad fun szinten, a lényeg, hogy legyen valami célunk amiért játszunk, miután minden pálya megcsinálva.
  • nico79
    #342
    Majd ráérek megsajnállak.Ígérem szakítok rá időt. Egyébként megoldottam és tudok multizni is.
    Lépjünk túl ezen már.
    Én meg már akkor melóztam mikor te még meg sem születtél. Pont.
    Kilehet zárni innen ha valakinek nem tetszik.
    Köszönöm
  • Szabi #341
    persze, nem vette meg, de azért ott vannak lentebb a képek hogy multiztunk :D

    engem eltartanak még, de ma is 11órát melóztam.. a játékot meg ingyen vettem, kreditért..
  • Baxo
    #340
    keress rá a fix nevére googliban. A játék teljes verzióját több helyen is megtalálhatod. Nekem codex-es van nmagról.
  • nico79
    #339
    Sajna amit lejjebb találtam az 404 nincs már meg.
    De demó? Meddig lehet azt játszani? 1-órát?
  • nico79
    #338
    Microsoft Visual C++ runtime error.
    Köszönöm kipróbálom
  • Baxo
    #337
    valahol itt lejjebb linkeltek egy fixet. Azt rakd fel csinálj kamu steam fiókot és angol nyelven játszd, ne tedd magyarra. Próbáld ki így és talán működik.
  • Solt
    #336
    Ez már a te döntésed, de ettől még a hiba oka az, hogy nem eredeti a játék, és ezt már írták is neked.
  • nico79
    #335
    Ha újra kezdem akkor már valamikor az első pontot sem adja meg.
    A hiba üzenetet sose láttam.
    Passz.
  • nico79
    #334
    Mint írtam nem rád értettem,de tényleg ne nyissunk ebből vitát.Mint írtam akkor nem veszem meg hanem megvárom. De nekem nem fontos annyira ez a játék,hogy megvegyem. Inkább költöm a gyerekeimre.

    Egyébként csak tanácsot szerettem volna kérni a játékkal és hibával kapcsolatban.
  • allock #333
    Ha újra kezded akkor már engedni fogja. C+-al vagy mivel szokott kidobálni.
  • zorrobomber
    #332
  • Solt
    #331
    Nem akarok vitát, de abból a szemléletből már igazán kinőhetnénk, hogy számítógépre százezreket költünk, de a pár ezres programokat meg lopjuk... Akinek gépre, villanyszámlára, internetre van pénze, annak legyen játékra is...

    A többivel meg alaposan mellé lőttél... 19 éves korom óta a saját lábamon állok.
  • nico79
    #330
    Ne értsd félre nem pontosan rád értettem.Nem tudom ,hogy te hogy vagy miként élsz.Nem is érdekel.De én inkább várok akkor egy kicsit a működő verzióra.
  • nico79
    #329
    Szerintem én passzolom. Nekem van hova költenem azt a 7500-Ft-ot.
    Tudod engem nem tartanak el.
  • Solt
    #328
    De megvette, és rajta kívül még elég sokan megvettük... tedd te is azt.
  • nico79
    #327
    Bocs de nem hiszem,hogy te megvetted az eredetit.
    Szerintem itt több mint a fele vagy tört verzióval vagy demoval játszik.
    Kinek nem inge nem veszi magára,de köszi a tippet.
  • Musicking
    #326
    Ezt tökéletesen nem tudod letesztelni. Beletoltam kb 70 órát van rálátásom a dolgokra. A két fatelephez vezető sáros utak elég szélesek, pontosan úgyse tudod eltalálni a megadott útvonalat, amikor már fél nyom eltérés is számíthat.
    Replay fájl hiányában max multiban tudnád leellenőrizni, de ott ghost mód hiányában a te nyomvonalaid is módosíthatják a letesztelést, mertsok elpörgött kerék sokra megy.
  • precise
    #325
    Hát aki arra büszke, hogy csalással nyer, azt még meg is tapsolom. Amúgy a nyertes módszerét lefogom tesztelni, ha nagy a különbség, akkor esélyes, hogy csalt.
  • precise
    #324
    Ne virágboltban vedd meg a gamét és működni fog. Azért dob ki, mert akar adni acsit, csak nem tud mert tört verzióval játszol. Van rá megoldás de én nem tudom mi.
  • Musicking
    #323
    Mivel a steam se ellenőrzi indításkor a fájlok épségét ott is lehet nagyokat alkotni, átírják az üzemagyfogyasztást, vagy a járgányok és opcionális bővítményeik súlyát.
    Amúgy csak hogy szorosabb legyen a versengés, uaz-al felfedezni a terepet, rönköket meg a rejtett fatelepekről kell vételezni.
  • nico79
    #322
    Sziasztok

    Nekem lenne egy olyan problémám,hogy mikor Fel akarom fedezni az utolsó területet kidob. Ha a garázs utolsó 2-pontját akarom befejezni kidob. Erre van valami ötletetek?
  • zorrobomber
    #321
    kiváló ötlet!
  • ronso
    #320
    Azzal sem mert nekem pl kikapcsol a gamepad
  • Solt
    #319
  • precise
    #318
    Csináltam egy kisebb verseny szerűséget, meglátjuk mi lesz belőle.

    SpinTires Bajnokság
  • Solt
    #317
    Na igen, az egy kicsit meglepett... :) Remélem ezeket az első nagyobb tapaszban javítják...
  • Szabi #316
    majd hogy nem lehet rárakni a járgányomra csak alá dobni :D
  • Solt
    #315
    Kár, hogy nem látszik a rönk a darun... :)
  • Szabi #314

  • precise
    #313
    A mai online-ból egy pillanatkép. Falopás közben :)

  • Solt
    #312
    A "fogadóban vagyok"...