• endy papp
    #1188
    Nos vannak jó térképek ,vérdát sokat nem használok van pár ami bejött és azokat használom ,persze kinek mi jön be,voltak-vannak olyanok (térképek) amiket alig tudtam abba hagyni ,komoly kihívás kellet teljesíteni még brutál mod gépekkel is ,anélkül esélytelen lett volna,az ablakon folyt be a víz olyan helyeken kellett átkelnem néha és van amikor lehetetlen helyről kell fát hordani.
    Igazából a steam műhelyből szemezgettem mindig a legjobban értékeltekkel kezdtem,4-5 csillagosok de van hogy a csillag nélküliek is jók.
    Nálam alap hogy zárt garázs legyen mindig mindegyik,anélkül bele sem kezdek,számomra az már egy kihívás.
    Egy csomót félbe hagytam,de csupán azért mert mindig újba kezdtem.....
    Soknál van vidi is mellékelve vagy csak úgy a neten ha rákeresel,mielőtt letöltöttem őket azért mindig lecsekkoltam és elolvastam az értékeléseket hsz.-t.
    Na össze dobtam párat.
    Siberia
    Quarry
    Highwater
    "Road construction"
    Na ezt kb 2x kezdtem újra ,mire rájöttem hogy is kellene.....
    Ha valami ez komoly kihívás,már amelyiknél zárt a garázs,mert 2 verzió is van.
    Longridge
    Itt két havas is.
    A Winter Tale
    The road to the North 2
    Itt vonatozhatsz is..
    Manpupunior
    Na ezt az egyik "Nagy" kedvenc itt trükköznöm kellett még a nagy Uralal is.
    Карта Васильковый Разлив
    Ez is komoly.
    Вырубка трелевочной зоны 4
    Большая Река / Big River
    Itt hidat kell magadnak építened.
    Kolyma
    Выбор пути/Choosing a path
    Akkor pár gépes.
    Na ha ez nem megy el akkor már sokkal nem kell próbálkoznod,volt olyan hely ahol ezt is kikellet húznom...
    Урал-Полярник
    Ez is brutál...
    Ural Polarnik from STALIN
    Ez meg elhúz mindent...sokszor ez mentett ki ha már a nagyok is elakadtak...
    Igazából az üzemanyag miatt tartom....de hidat is tud vinni ,van még egy kisebb mod is de azt most nem találom ,volt hogy csak úgy tudtam megoldani (szopás) nélkül hogy pontont raktam le
    mztk_volat
    Az elején mindig az alap gépekkel fedeztem fel ,de ráuntam és azóta ezeket használom,nyilván picit túl vannak lőve ,de kinek mi...
    Decay Merica Wilds Truck Pack
    Mint mondtam nem sok mod gépet használok ,sőt az elején semmit sem de ezekkel azért mindig van remény....
    Nyilván ezekkel együtt az alapokat is de mikor az ablakon folyik be a víz ott ezek átgázolnak,de van hogy ezekkel is kihívás néha.
    kb. 3x ennyi mapom van benn de most így hirtelen szerintem el leszel ezekkel is egy darabig