5972
  • Solt
    #311
    Na jó, akkor irány a megadott TS szoba... :)
  • Szabi #310
    vártam fél órát, de egyikőtöket se láttam lobbyban, ts-en meg egyedül vagyok :D
  • precise
    #309
    ok akkor eloszor steam chaten irunk egymasnak es ott megbeszeljuk, csige791 vagyok, írjatok és meglatjuk mi lesz
  • Solt
    #308
    Max fél óra és vagyok... ha belefér telepítek TS-t, ha nem, akkor marad a chat...
  • precise
    #307
    van chat is.
  • Szabi #306
    10 és 14 között kéne boltba mennem, szóval rendben, remélhetőleg hamar végzünk :D

    teamspeak szeró: utp.hu:31337, a restacar részlegen, és azon belül is a Spintires szobába mehetünk :)
  • Solt
    #305
    Nekem nincs telepítve TS, mostanában sajnos nem kellett... van chat a multiban?
  • precise
    #304
    Akkor legyen 10:00-kor, megcsinálunk egy pályát és mindenki megy a dolgára. Hogy lesz, ts vagy mi?
  • Solt
    #303
    Én kb 10:00 és 14:00 közt érek rá...
  • Szabi #302
    napközbe valamikor lesz egy párórás dolgom, de délelőtt elméletileg jó nekem is :)
  • precise
    #301
    Szabi, Solt, akkor holnap mikor toljuk online? Nekem délelőtt a legjobb de egész nap ráérek.
  • Szabi #300
    "teljes", megjelent verzió, de még sok-sok ingyenes frissítést és tartalmat ígérnek, meg majd persze lesznek DLC-k is :D
  • precise
    #299
    Igen teljes Steamen megvehető.

    Az előző hozzászólásom tárgytalan, már van magyar face csoport.
  • Haulin
    #298
    Ez már teljes? Mikor legutóbb kipróbáltam a bétát még hírben sem volt a teljes. (igaz ennek már vagy két éve XD )
  • precise
    #297
    Csináltam egy Facecsoportot ott is lehet találni talán társakat multihoz, meg infókat megosztani.
  • Solt
    #296
    Az egyik Uralon van pár rönk, be viszem, kiváncsi vagyok mennyi pontot ad rá.

    @precise: Oké.
  • precise
    #295
    Ne felejtsétek majd multi előtt angolra állítani, mert magyar nyelven, kifagy amint a kötelet egymásra akasztjuk! (ha csak nem jött ehhez a hibához egy hibajavítás)
  • Szabi #294
    "FOSZTOGATÓ
    Szállíts le 20 pontnyi rönköt, amit nem Rönklerakaton találtál"
  • Solt
    #293
    Igen, csak én magyarul játszom, és ott ugyanez "ponyvás"-ként szerepel. :)
  • precise
    #292
    Van olyan hogy Garage Trailer vagy Garage Carriage. Az előbbi nyerges megoldás és 4 pont az utóbbi meg sima plató ponyvás és 2 pont.

  • Solt
    #291
    No, ha minden igaz, akkor a ponyvás platós vassal kell bejárni a lezárt garázsokat.
  • Solt
    #290
    Pár rönköt fel tudok tenni, látszik is, hogy ott van, de nem ad érte pontot... :)
  • Solt
    #289
    Rendben... nekem holnap este dől el 100%-ra, hogy ráérek-e szombaton...

    Más: Garázs pontokat, hogy lehet szerezni? Használok minden kütyüt, mentem oda rakottan, üresen, de semmi... nem tudom feloldani őket... :S
  • precise
    #288
    Solt, szabi:
    Ok akkor szombaton délelőtt összejövünk, de fejezzük is be amit elkezdtünk, mert már rengeteg időd elpocsékoltam kilépegetős emberekre. Az acsi azt írja, hogy legalább hárman kell lenni.
  • Szabi #287
    jókérdés, de elméletileg elvihetők, mert van ilyen falopós acsi is :D
  • joceruza
    #286
    Töltöttél már le hozzá modot? Nézted mik vannak bent? Bemásol,felülír,ennyi. Biztonsági másolatot azért nem árt készíteni előtte.
  • Solt
    #285
    Menet közben találtam rönköket, amit megpróbáltam felrakni a közepes rönk pótra, de nem engedi... azt írja, hogy "plató kell neki". Oké, hoztam egy platós Uralt, de arra sem bírom feltenni... ilyenkor mizu? :)

  • dantre
    #284
    Sziasztok
    Új vagyok még és segítséget kérnék tőletek, mégpedig abban hogy hogyan tudom a letöltött járművet beletenni a játékba, gondolok itt a másolási helyre illetve az utána következő műveletekre....
  • Szabi #283
    szombat-vasárnap szinte egész nap tudok lenni én is :)

    a restacar-os spintires teamspeak szobába is felmehetünk szerintem, hátha ott is lesz néhány aktív játékos :D
  • Solt
    #282
    Ha nem dolgozom szombaton, én jövök... ( legalább dumálunk egy jót )
  • precise
    #281
    Keresek minimum 2 embert akinek eredeti a játéka, az összes pálya megcsinálásához. Single-ben már megvannak de vannak olyan öcsik, amik online-ra kaphatók.

    Vasárnapig szinte egész nap ráérek.

    Steam név: csige791 (tört játékosok kíméljenek, nem működik vagy ha igen szarakodni kell vele amihez nincs kedvem.)
  • zorrobomber
    #280
    Szerintem simán mentés opcióval is meg lehetne oldani, vagy úgy mint az FTL hogy kilépéskor ment.
  • Baxo
    #279
    Speciel játék mentés nekem arra kellene, ha mondjuk nincs 3 óránk egy pályát végig vinne, akkor mondjuk egy 1,5 órás melónk ne menjen kárba és ne kelljen újból kezdeni. Ezt meg lehetne oldani úgy, hogy lennének mentési pontok a térképen és ha elérsz oda akkor mentené a játék állását amit vissza lehetne tölteni.
  • Solt
    #278
    Pedig jó lenne, ha nem engednének nekik... olyan jó, hogy van végre egy játék, amiben előre kell gondolkozni, és nem lehet fél másodpercenként menteni!
  • kekeN7
    #277
    Amilyen sírás van miatta a Steam fórumon, biztos...
  • Baxo
    #276
    Köszönöm a választ!
    és valaki hallott esetleg arról, hogy ezt a bakit javítják a fejlesztők egy patch formájában?
  • Szabi #275
    nem lehet menteni, és nem lehet visszalépni.. de ha pl. alt+tab-ozol akkor is kidob a szerverről és nem enged vissza :/
  • Baxo
    #274
    Haverokkal tolnánk multiban, lehet menteni a játékot?! Ha single-ben kilépek akkor azt elmenti. Másik, hogy ha én vagyok a szerver és a többiek megszakadnak, akkor vissza tudnak csatlakozni a szerverhez?
  • Solt
    #273
    Valami Logitech kütyüm van, de azt nem akarja... :D

    Nem próbáltam, de nem is fogom... nem bírom az ilyen mókolásokat... vagy működik valami, vagy nem! :)) Azért KÖSZÖNÖM! ;)
  • Fox44
    #272
    másikat nem is fel?? :D Egyébként próbáltad a x360ce-t?