Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#203
Kell az MPFIX, és akkor a multi is megy rajta. Linket nem tudok adni, mert ami eddig volt meghalt!
(Achievementet kapsz, azért vagy ki.)

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#202
Engem kidobál ha valamit végig csinálok. Pl minden tkarást feloldok, vagy minden garázst megnyitok. Ez a tört játék bugja, vagy az én kis egyedi bogaram.
Szabi
#201
végre van kulcs 3.799Ft-ért is.. 😊


viszont orosz..


és vpn-es... pfúúú 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#200
Ez a kerék eltünõs móka nem tört játék függõ, ma jött hozzá hotfix

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

joceruza
#199
Még van mit finomítani rajta,de már mûködik!

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

joceruza
#198

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

#197
ez miez?

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

joceruza
#196
<#nyes>

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

#195
Nekem eredetim van és a leírt bugok egyike sem jött elõ nálam. Pedig már a River pályát fogom csinálni.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#194
Felderítettem egy térképet teljesen , és a játék újraindítása után semmiu nem volt mentve ...... 😞
zorrobomber
#193
Igen. "A" pontból elmész "B" pontba a rakományért(fáért), aztán elviszed "C" pontba. A térképen a "köd"-öt a cloaking pontok felkeresésével tudod eltüntetni. Erre szükség is van, mert részletes a térkép és jól tervezhetõ rajta az útvonal. Minimap nincs, a fejlesztõk szerint szándékosan, hogy kicsit kényszerítve legyen a játékos az útvonal memorizálására. Általában több jármûvel kezdel, de vannak még elszórva a pályán, amiket ha megtalálsz és közel mész hozzájuk akkor feloldod õket. A már megtalált jármûvek között szabadon választhatsz, vontathatod egyikkel a másikat, akár platón is lehet szállítani egyiket a másikkal. A vontatókábel elég fontos szerepet játszik egyébként is, fához kötve tudod csörlõzni magad.

#192
Síkságon vagyok én meg nagyon el. Beleestem abba a hibába hogy megpróbáltam átkelni a mocsáron, és a megmentõosztag sorra amortizálódik le. Tegnap amit alább linkeltem, hogy utolsó reménységem, a MAZ is elakadt, azt hiszem így kakukk, már csak egy kóbor sérült ural-om maradt szabad keréken, nem hiszem hogy megmenti a napot 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

Robertoo21
#191
Sziasztok! Pontosan mirõl is szól a játék? Nagyon körvonalazva "A" pontból "B" pontba történõ szállítás? játékmenet? Köszönöm a válaszokat, elõre is!

-Kisfiam, mi van a kezedben? -GÖRCS!!!

#190
Most majd megtanuljátok tisztelni az orosz teherautó söfõröket! 😄

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

kemszi2
#189
Üdv a klubban 😄
#188
2-3 napja kínlódok a parton szim módban,de még nem sikerült 1 fuvar rönköt leszállítani.😊
#187
Tudtommal tervezik, hogy egy update-ben belerakják a belsõ nézetet.

steam, origin: ACE_hun

kemszi2
#186
Na már 2x szívatott be a játék persze azért magamnak is köszönhettem a dolgot 😄
1. Elakadtam a rönkszállító Urallal,mire kicibáltam,eltûnt alóla 2 kerék a bal oldalról így használhatatlan lett,és a javítás sem segített rajta,szóval gondolom valami bug lehetett
2. leamortizáltam mindent amit lehetett ráadásul jó messzire a zil-tõl,maradt az ural,az meg mikor csatlakoztattam a rönkszállítót,felpattant a levegõbe és ,hogyhogy nem egy túl mély vízbe érkezett amiben rögtön megpusztult
Erõsen gondolkodom rajta,hogy felhagyok a szim móddal amíg ilyen bugos 😄
ami még zavaró a szim-ben,hogy szerintem túl könnyen amortizálódnak a gépek.
+hiányzik a belsõ nézet fõleg az UAZ-ban. Erdõs részen jönne jól,hogy könnyebben kikerüljem a fákat 😄
zorrobomber
#185
A térképen levõ cloaking feliratokhoz kell menni, ott vannak.

#184
Fekete tornádó? Én még olyat nem is láttam..

Cooler Master Elite 430 with 3 Cooler Master Sickleflow 120, Gigabyte GA-770T-D3L, AMD Phenom II X4 965 BE(3,4 Ghz), Nvidia GTS 450 1Gb, Kingmax 6Gb DDR3 1333 Mhz Western Digital WD5000-AADS 500Gb

zorrobomber
#183
A fekete tornádóhoz kell közel menni. Elõször azt hittem valami graf bug 😊

#182
A takart területeket hogy lehet feloldani?

Cooler Master Elite 430 with 3 Cooler Master Sickleflow 120, Gigabyte GA-770T-D3L, AMD Phenom II X4 965 BE(3,4 Ghz), Nvidia GTS 450 1Gb, Kingmax 6Gb DDR3 1333 Mhz Western Digital WD5000-AADS 500Gb

#181
Akinek eredetije van vegyen fel steamen multi mókához: csige791




Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

zorrobomber
#180
üzamanyag szállító hadmûvelet félresikerülés 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#179
Hogyan akadjunk el MAZ-al 101 <#nyes>

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

kekeN7
#178
1-2 napon belül lesz. 😊

#177
sziasztok valakinek nincs kedve multizni ?
zorrobomber
#176
Egyelõre elõbbi a helyzet de már nem sokáig!

#175
Steam felhasználói profil képem. Gondolom te törttel nyomod, vagy nincs képed steamen.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

zorrobomber
#174
A jobb felsõ sarokban mi van abban a négyzetben? Nekem az fekete szokott lenni.

#173

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#172
Kis off, de adja <#wink>

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

oneal1
#171
4 fõs szerók vannak, együtt tudtok menni, lehet segédkezni ilyesmi😊

el levet vele lenni!😊

!Forza Ferrari!

zorrobomber
#170
Én is köszönöm a segítséget!

#169
Örülök, hogy segíthettem!
Csak arra figyelj, nehogy hátba durrantsd magad, mert be tud gyorsulni a hátsó jármû ha nem figyelsz! <#idiota>

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

allock
#168
Uccsó sor nekem új. <#eljen>

#hhwnd

#167
Köss össze két autót, nyomd meg a "V" betût és nézz ott körül. Magyar nyelven összefolynak a szavak, de angolul olvasható.
A "steer" felirat mellett a kerekeket lehet forgatni, vagy automatára rakni.
Ha a "pull"-ra kattintasz akkor átvált "accelre" és akkor az "F" gomb nem csörlõz hanem gázt ad a másik jármûvön.

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

allock
#166
Advanced fülön beállítod merre kormányozzon, jobbra balra vagy automatán követ asszem.

#hhwnd

zorrobomber
#165
Nem! Hogy? <#whatever>

#164
Azt ugye tudod, hogy a vontatott jármûvet is lehet irányítani a vontató jármûbõl? <#vigyor5>

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

zorrobomber
#163
A vontatás vége 😊

zorrobomber
#162
Igen, én is azért indítottam el, mert hát Plains, biztos ez a legkönnyebb pálya 😊 Közben meg a középsõ tisztás tényleg mocsár, és ahol elakadtam persze még látótávolságban sincs kb. fa 😊 Mindenesetre ott szerintem az emelkedõkre érdemes figyelni, nem derékszögben rájuk fordulni.

#161
Jött egy pár hasznos kiegészítés. Pl. UAZ keresõ fényszóró, ZIL "billencs", stb.
Nem tudom, hogy lehet a full verzióba ezeket installálni? A játék steam mappájában alig van valami.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#160
Na ez tipikusan az a pálya, ami a maz nélkül egy kínszenvedés. Azt hinnéd, hogy a pálya közepén a "tisztás" jó útvonal a fatelep felé, aztán kiderül, hogy egy rohadt nagy mocsár az egész...

zorrobomber
#159
Nálam õ akadt el(Plains pálya asszem), se elõre se hátra sehova.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Éjszakára sikerült kirángatni 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Törölt felhasználó
#158
AMD kártyával másnak is mindenféle artifactok jelennek meg a képen?
#157

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#156
Üdv a sorban 😄 me = 3. délután/este 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

kekeN7
#155
Nem szabadna, hogy ez ennyire tetsszen nekem.
Soha nem voltam oda ezekért a régi ruszki dögökért... meg úgy eleve a kamionokért sem. Azt hittem, hogy ez csak egy hülye techdemo.
Aztán... mégis erre ment el a fél délutánom. 😞(

macleody
#154
Srácok, virágboltival multihoz kell a steam? Vagy hogy lehet egymáshoz kapcsolódni?