5973
  • DrBrown5
    #603
    Melyik verzióval játszol? Steames, tescos, vagy ncore-os (azaz tört)?
  • cytec
    #602
    Sziasztok. Kérnék egy kis segítséget. Nemigazán tudom mi lehet a gond, de bármilyen mod járgányt szeretnék betenni a játékba az nem működik rendesen. Tehát nézem a neten mindenkinél tökéletesen működnek ezek a dolgok, nálam vagy az abroncsok korom feketék vagy a fülke ablakai vagy éppen valami más. Szóval valami a textúrákkal lehet? Tanácstalan vagyok. Volna valami tippetek?
  • Solt
    #601
    Részemről passz... én semmilyen modot nem használok... :)
  • DrBrown5
    #600
    Egyébként letöltöttem két különböző kamera MOD-ot is és semmi változás sem történt, pedig a leírtak szerint ( a szokásos módon) tettem be. Nem tudtok esetleg valami használhatót?
  • Solt
    #599
    :D
  • GPx8
    #598
    Aztán jól beleragadsz a sárba és éhen halsz. Vagy megesz egy medve... :)))
  • Solt
    #597
    Addig külső nézetre váltok, ezzel szimulálva, hogy kiszálltam! :)
  • DrBrown5
    #596
    És hogy akasztod be a csörlőt belső nézetben? :P Csak piszkálódok ám, tényleg szórakoztató lenne egy belső nézetes mod, de gyanítom, erre nem sok esély lesz mostanában...
  • Solt
    #595

    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.01.28. 14:32:33
  • zorrobomber
    #594
    +1 :)
  • Solt
    #593
    Nem tudom mikor került bele, de már toltam vele... :))

    A belső nézet jöhetne már, mert ettől a külső forgolódástól már agybajt kapok... :)
  • Szabi #592
    rég játszottam már a játékkal, de nekem nem rémlik ilyen járgány, szóval én új tartalomnak gondoltam :D
  • Solt
    #591
    Jaaaa... azt hittem van valami jelentése! :)
  • Szabi #590
    passz, de jó kép :)

    amúgy "Spintires megváltoztatta a borítóképét." :D
  • Solt
    #589
    Mostanában elég sűrűn javítgatják, remélem érdemi fejlesztések is történnek a háttérben! :)
  • GPx8
    #588
    Érdekes, hogy a gyári gépekben nincs sofőr, pedig lehetne (lásd, néhány mod).
  • Solt
    #587
    Ezen mit kell nézni? :)
  • Szabi #586
  • DrBrown5
    #585
    Értem, köszi szépen! :)
  • Nohab
    #584
    1. Elindítod a játékot
    2. alt+Tab
    3. felrakod a modot
    4. megnyitod a már futó játékot
    5. játszol

    Természetesen a társaidnak is ugyanazokat a modokat kell használniuk.
  • DrBrown5
    #583
    Ha berakok a játékba mondjuk egy vehicle mod-ot, akkor ugrik a multipalyer lehetőség, mert nem eredetiek a fájlok a kiírás szerint. Van erre valamilyen megoldás? Vagy mindig ki kell törölni a mod-ok fájljait ha multizni szeretnénk? A Steam-en vettem a játékot, eredeti és a legújabb frissítés van fent.
  • akyyy
    #582
    nem szabad warezolni
  • GPx8
    #581
    :)
  • Solt
    #580
    Össze kell ragasztani...
  • Szabi #579
    sehogy, meg kell venni
  • Edmond14
    #578
    Ha tört verzióm van, akkor hogy lehet megoldani, hogy frissítsen?
  • Musicking
    #577
    Alapból pályánként egyet ment, ha frissít a steam akkor ugrik minden mentésed, ha 1 fontosabb fájlt megváltoztatsz akkor is. A Spintires launcher-el elég jól lehet rendezgetni a mentéseket, (export, import, adott játékállással folytani).
  • i robot
    #576
    Csak 1 játékot ment!
  • Edmond14
    #575
    Amikor másnap elindítod, akkor a menüben a Folytatásra kattints!
  • 1978
    #574
    Sziasztok! Megtudná nekem mondani valaki,hogy amit eddig földerítettem fekete területet és az aktivált gépeket miért nem adja vissza amikor akár másnap játszani akarok?Kezdhetek mindent előröl!
    Előre is köszi!!!
    Utoljára szerkesztette: 1978, 2015.01.17. 11:06:52
  • DrBrown5
    #573
    Nem tudjátok véletlen, hogy nem oldották-e meg már multiban a többi játékos hangját? Korábban olvastam valamilyen angol fórumon, hogy lesz rá patch, de azóta nem találok róla semmi hírt. Azért az alap lenne már, hogy halljam a többiek gépének a motorját. Arról már álmodni se
    merek, hogy esetleg nyomot is hagynának a sárban... :)
  • Musicking
    #572
    Az Oovee ténykedése a nem túl felhasználóbarát, a vasárnapi frissítés óta nem mennek az átszerkeszett térképek se, ráadásul teljesen más kódolást kaptak, ugyanazon térképek esetén más a fájlméret is. Steamben a játék tulajdonságaitnál megjelenő ablakban a BETA fül alatt kiválasztod a LEGACY verziót 2015-01-02 ezzel még mennek a ' ,V3'-as térképek. Viszont ha rajtuk múlik akkor egy hét múlva már ezzel sem.

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.01.13. 11:34:49
  • visszalépés
    #571
    Kipróbáltam én is a pályákat mikor feltetted ide.Köszönet érte.Viszont a frissítés óta ugye nem működik.Van erre megoldás? Nem túl felhasználóbarát így a játék.
  • Musicking
    #570
    pontosan
  • i robot
    #569
    Tehát ha egy mod térképet akarunk használni multizni, akkor mindenkinek fel kell rakni azt a térképet és úgy menni fog?
  • Musicking
    #568
    Na újra gépközelben.
    A Sent pálya érdekessége hogy a garázs, a fatelep és a lerakóhely magas dombokon van az oda vezető út mindegyik esetben szűk és süpedős (a csörlő nem fog kihűlni), a járgányok egy része sérült vagy üzemanyag nélkülii. A rönköket nem lehet automatic felpakolni, így végre kötelező a daruzás. A tengelyig süllyed csörlőzhetetlen járgányok mozgatásásra található a pályán egy kisBenga ( MAZ D-537) , amit a német multisok csak Beast-nek hívtak.
  • Musicking
    #567
    A host-éval fájlaival nem egyező játékosok indításkor vagy az első különböző tartalom beolvasásakor (pl másik járgány felbukkanásakor, különböző verziójú térképek esetén V3-R3) ledobódnak. Gyakorlatilag az idáig kidobott összesbe belenéztem azért hogy normálisan fut-e, mindegyikben akad kihívás tehát mindegyiket. :)
  • i robot
    #566
    Köösziiii!
    És ha multiban függenénk vele mindenkinek fel kell tenni vagy csak annak aki host-ol?
    Gondolom már kipróbáltál párat! Melyiket ajánlod?
  • Musicking
    #565
    Az utolsó build óta (Buildid: 486111) az ?R3as kódú custom térképeket nem látja a játék. Van rá megoldás ha hex editorban vagy notepad++ -al megnyitod a térképeket és az első három karaktert ,V3-ra cseréled és elmented. Ha egyjátékos módban megy a térkép akkor többjáték módban is fog menni csak egyezzenek a játékfájlok. Aki nem járatos a futó játék alatti moddolásban az kezdésnek csak a '2 fájlos térképeket' használja, a moddolt (plusz komponenseket) tartalmazó térképeket csak futó főmenü alatt lehet moddolni másképp tiltva lesz a multiplayer opció.
    Aki nem akar a térképek kódjának átírásával foglalkozni az INNEN letöltheti a jelenlegi build-al működő térképeket. Leírás ITT



    Sakharini állapotok


    a moddolt Sly Road


    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.01.09. 11:10:33
  • i robot
    #564
    Sziasztok! Ezek a mod térképek multiplayer-ben is használhatóak?