5972
  • jezus67
    #512
    Igen bevan kapcsolva fulesel nyomnám de hang nélkül gáz. már ujra raktam a gépet és mostmár nemis indul :(
    Az alkalmazást nemsierült elinditani,mert a konfigurációja helytelen. az alkalmazás ujratelepitése megoldhatja a problámát.

    És ezzel készen vok pedig XP-is kéne neki futni :(
  • Solt
    #511
  • baktero
    #510
    Hihetetlen de működik. Köszi
  • Solt
    #509
    Ha jól emlékszem angolra kell állítani... :)
  • baktero
    #508
    Sziasztok, nekem egy olyan gondom van, hogy rendszeresen kihajít a program, ha átdobom a csörlőt vkinek. Vásárolt program, nem letöltött. Mi lehet a gond, mert elég idegesítő ez a jelenség.
  • jezus67
    #507
    Igen fejhalgatóról megy -zene film stb--azoknál van hang de a játéknál nincs akkor mi a gond leszedtem egy ujjabat 2014 ugyan az a gond nincs hang továbrasem :(
  • kemszi2
    #506
    én is ezt akartam kérdezni
  • Szabi #505
    hangszóró be van kapcsolva ? :D
  • jezus67
    #504
    Nálam nincs hang milehet a gond ????
  • Musicking
    #503
    Részben moddolható, jó példa még erre a Camel Trophy Mod.
  • Szabi #502
    sehogy, ha bármit változtatsz a játékban, akkor nem enged fel multira
  • Haulin
    #501
    lehet a régebbi verzióhoz van és azért? Vagy warez verziod van? :D
  • akyyy
    #500
    de akkor kiírja hogy nem egyezik az eredeti fájlok és letiltja a multit :đ
  • Haulin
    #499
    Valaki a legfrissebb patchel kapcsolatban tudna írni? (jobb lett-e, s mitől) illetve a legfrissebbhez hol találok pályákat? :D
  • Haulin
    #498
    Letöltöd és beteszed a helyére :D
  • akyyy
    #497
    hogy lehet betenni új pályákat?

    hogy lehet úgy betenni hogy mutliba is mehessünk rajta ? :D
  • bmwcrash
    #496
    Ja értem, akkor még nem ruházok be rá:D
  • zorrobomber
    #495
    Ja, én is ezért nem indítottam már el egy ideje. A kis tragacsokkal még csak-csak el lehet szórakozni, de a nagyobb járművek totál kitakarnak mindent. Pedig igény lenne rá :)
  • Szabi #494
    passz, még nem próbáltam, hiába lehet kormányt használni ha továbbra se látom, hogy merre megyek :D
  • bmwcrash
    #493
    Mennyire működik a kormány érzékelés meg az FFB? (esetleg G27 tapasztalatok)
  • Szabi #492
    jött egy újjabb hibajavítás az elöző frissitéshez.. :D
  • Timbu
    #491
    Steamen akciós.
  • zorrobomber
    #490
    Nem szaggatják az istrángot :)
  • Szabi #489
    DEV Update 27.10.14

    Hello Everyone,

    The update is now ready for download - boot up Steam and if you have the option selected for automatic download, Spintires will download on its own.

    It has already been posted, but here is the list of items included in the update:

    - Steering wheel support​ - Supports all steering wheels
    - Bouncing rocks fixed
    - Vehicle damage calculation more accurate (higher damage)
    - Engine auto start when pressing accelerate
    - "Engine stalling" progress bar looks changed
    - ESC key (default game menu) can now be assigned/reassigned
    - Analog Controller input

    - Lobby buttons no longer grey out
    - Ingame chat history and scroll
    - Multiplayer inter-truck winch pulling improved
    - Multiplayer trucks no longer fly through air when connecting

    Not everything that was supposed to be in the update has been included - the reason is because some more work is required to finalize them.

    Mod support has been postponed as the system that is being created for the core game is a bit more complex and it taking some more time than expected. It was decided to release the update without it rather than to postpone the entire update.

    Information on the next update will be posted in due course, this will include the contents of the next update. We hope you will enjoy the new steering wheel support in the mean time.
  • Musicking
    #488
    Az még nem jutott eszetekbe vajon miért nem raktak bele belső nézetet? Igaz akik csak casualban tolják és csak a bővérűekkel azoknak fogalmuk sincs milyen fullra tolni egy hardcore river pályát a sima kerekes zillel ahol nagyon meg kell nézni hogy hol mennek azok a kerekek.
    Itt látszik kb mennyit lehet látni az adott fix belső nézetből, még ha kapna egy ETS 2-hoz hasonló track ir támogatást, akkor is a játékosok 98%-a nem használná a megfelelő eszköszök hiányában. Kézzel navigálni a kamerát meg elég érdekes olyan helyzetben amikor pl. lendületből kell elengedni a csörlőt.
    A kormányokat be lehet röffenteni egy xbox360 gamepad emuval, progi és rövid leírás ITT.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2014.10.26. 09:39:08
  • Szabi #487
    állítólag hétfőn jön majd a frissítés.. úgy legyen.. :D
  • vmarc
    #486
    Pér kép az utóbbi hetekből. A Kamaz nagyon el van találva!









  • Nohab
    #485
    Van már valami kamera mód, nézd meg azt.
  • Szabi #484
    elméletileg egy hét múlva jön majd a következő frissítés, abba már hátha lesz valami használhatóbb kamera nézet :)
  • Béla9248
    #483
    Köszi! :)
  • Szabi #482
    Üdv, majd egyszer lesz..
  • Béla9248
    #481
    Sziasztok! Valami normális camera nézetet lehet találni hozzá? Esetleg belső nézet???
  • Madi92
    #480
    Írtam privátban! :)
  • Szabi #479
  • Madi92
    #478
    Hali!
    Játszópajtást keresek a játékhoz! :)
    Ha valakit még érdekel a játék egyáltalán.
  • kemszi2
    #477
    komoly plusz tartalomra nem kell számítani egy darabig úgy látom :(
  • zorrobomber
    #476
    "ADD - Freeroam camera "
    A semminél ez is több :)
  • Szabi #475
    Good afternoon Off-roaders,

    A few days ago I mentioned in a topic on the forum that I would be providing you all with information and details of the next update.

    So to begin with, I would like to thank you all for your patience and understanding - a company of our size cannot work as quickly as a lot of the larger companies. But let us not dwell on what hasn't happened, let us focus on what is to come. With the previous Dev Blog post outlining the basic overall plan of what is to be done, below I will provide you with the list of what we can see in the up and coming update.

    This will be the first large update - the list reflects the workload that can be handled at a time and also allows for a shorter development time.

    Bug Description
    - Rocks bounce
    - Trucks fly through air when connecting winch
    - Supports can get stuck under ground
    - Manually loaded logs bug
    - MP Map not synced after disconnect and rejoin
    - When in MP lobby, buttons become greyed out when too many players join and leave
    - Unknown floating bug in MP
    - Remaining texture issues
    - Remaining terrain issues
    - Not all MP sessions show in lobby

    Improvement Description
    Core
    ADD - HUD removal option for taking screenshots
    TWEAK - Increase water depth allowance when vehicle has Snorkel (UAZ)
    ADD - Single map saves
    TWEAK - Controller inputs need to be Anolog instead of Digital (throttle/brake)
    ADD - Freeroam camera
    ADD - Mod support
    TWEAK - Increase draw distance for high graphics settings
    Multiplayer
    ADD - Option to re-join last server
    TWEAK - Chat box: Allow scrollability and toggle.
    ADD - Show 'In Progress...' Games
    ADD - Last truck used


    Estimated Launch date: 22/10/2014 -.-
  • Szabi #474
    sajnos nem :(

    remélhetőleg ezen majd még változtatnak
  • akyyy
    #473
    van valami mód rá, hogy ha multiba csinálok szervert meghivom havert, játszunk, aztán kilépünk, akkor másnap vagy később, tudjuk ugyanazt a pályát folytatni?