52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Isti1
    #50096
  • DIESEL DOG #50095
    Ez az a bizonyos hülyegyerek stílus... ilyenekre ott a NFS...

    @Zoci: Ezt én sem értettem sohasem, mint ahogyan a különféle autó modokat... értelme kb. semmi pláne hogy kamion szimről beszélünk.
  • i robot
    #50094
    Hozzátenném a -Miért kell 2kilóval veretni?- kérdést.
  • SimaSuna #50093
    Kamion szimulátorban MIÉRT kell busszal menni? Vagy épp kocsival?
    Sose fogom megérteni...
  • Fanatic12
    #50092
  • yossarianHUN
    #50091
    Csak tök irreális lenne. EU-s kamion az életben nem megy az USÁ-ba, ami kereskedelem velük zajlik, az tengeri vagy légi úton zajlik.
  • Szabbi97
    #50090
    Csak sejtem, hogy miről van szó, de egész könnyen orvosolható lenne ez az amcsi dologba átmenés. Kéne olyan fuvart adni, ami átvisz áámerikába, aztán, ha odaérsz a hajóhoz, az átkúrna az ATS-be, aztán ott az ATS-es kamionoddal vihetnéd tovább a cuccot :) Nem hiszem, hogy olyan nagy fejtörést okozna legyártani :)
  • Bal0924
    #50089
    1.Tudom, de jó lehetne átmenni Euból Amerikába. :)
    2. Mármint mod-ok nélkül, alapból benne?
    Én tisztán szeretem átszani a játékokat, semmi mod.

    Egyébként, mi a különbség a 2 Scania között, ami benne van a játékban?
    Látszatra nem látok semmi különbséget.

    Az 1.26-ban nem vettem észre. Biztos valamit elállítottam hogy nem ajánlotta fel. Hogy különböző helyre parkolhatok és különböző TP-t kapok értük.
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2017.03.11. 17:48:13
  • Rozsdika
    #50088
    sziasztok! érdeklödnék ets2 most kezdtem kormányon játszani, csak nem tudom hogy kell hátra menetet kapcsolni, már probáltam gombokat hozzá rendelni de nem megy, meg a váltot milyen álapotra kell kapcsolni. segitséget elöre is köszi.
  • SimaSuna #50087
    1. soha nem fog az SCS FPS verziót csinálni.
    2. Ajtókat ki lehet nyitni, ha tudsz modellezni, egyébként felesleges. Túl gondolod a játékot.
    3. A szemmagasságot most is tudod állítani. F4es billentyűt megnyomod..
  • SimaSuna #50086
    1. Direkt van 2 játék.
    2. Az ETS2-höz is vannak csőrös kamionok.
  • Stefan28
    #50085
    Igen Fdm019 úgy ahogy mondod az az 1.26-tal jött be. :)
  • Fdm019
    #50084
    A pótlerakás már eddig is így volt, talán az 1.26-tal jött be.
  • Aborg
    #50083
    Meg az otleteleshez: nekem az tetszene ha ki lehetne kecmeregni a kabinbol es korbebarangolni a kamiont (FPS nezetbol). Ajtokat nyitni stb. Igy latszana hogy mekkora is a gep. Tankolasnal is erdekesebb lenne. Ja es be lehetne allitani a szemmagassagot is, igy lenne tokeletes a hatas.
  • Bal0924
    #50082
    Sziasztok

    Az új béta update nekem tetszik.
    1.27
    Végre úgy lehet lerakni a pótot, mint az Amerikais-ba :)
    Már csak az amerikai kamionok hiányoznak és jó is lesz a játék. :)
    Nekem jobban bejönnek a hosszú orrúak, mint a lecsapottaké. (vagy hogy is kell mondani a különbségeiket.)
    Vagy tegyék össze a 2 játékot. :) (Európa, Amerika térképek.)
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2017.03.10. 19:57:08
  • DIESEL DOG #50081

    Rennes (FR) - Basel (CH)


  • bbalazs78
    #50080
    Oké,Köszi!Megrendelem eredetibe.
  • hotwheels
    #50079
    Москва


  • SimaSuna #50078
    Meg kell venni a játékot.
    Tört játéknál fordul elő ez a jelenség.
  • bbalazs78
    #50077
    Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy nálam 1.26.2 verzió alatt fuvar közben már egy ideje eltűnnek a pótok, másnál is jelentkezett ilyen probléma?Van-e rá megoldás?köszi!
  • norbee46
    #50076
    :))
  • SimaSuna #50075
    Kedves SCS!

    Nem fröcskölöm tele a posztot.

    1. Emelhető tengelyek..
    2. Országonként eltérő rendőrautó...

    *****nyádért nem kompatibilis a Promods és néhány mod?
    Miért kell folyton szétb*szni a játékot ilyen faszsággal?...
    Mi a hónalymankósretkesku*****yátok köze van ezen csodálatos update-knek a térképhez?
    Megint felcsesz idegileg, hogy ez a nyomorék társaság nem optimalizálja a játékot...

    Well done. Feltétlen fontos ápdét megint.
  • Szabi #50074
    Euro Truck Simulator 2 Update 1.27 Open Beta

    MAIN FEATURES
    Country Specific Police Cars AI
    Trailer Liftable Axles
    Differential Lock
    Adaptive transmission modes (power, normal, eco)
    Improved engine simulation model (friction, braking, consumption)
    Transmission input shaft simulation (double clutch)

    MINOR CHANGES
    Volvo with Allison gearbox can shift up over 4 gear.
    Air pressure simulation improved (pressure buildup, cut-off sound, application pressure)
    Coin sound tweaked.
    FOV range increased to 40-120 degrees in adjuster.
    Engine brakes set to 3 positions (as most current truck have). For one-key-hold control you can still use full strength.
    If engine brake toggle input is not assigned, increase/decrease engine brake inputs work similar to retarder (in range from 0 to maximum)
    Multiple fueling points on gas stations
    g_force_economy_reset flag is disabled after economy reset.

    MODDING INFO
    Single "overrides" (forced default) rule can be used instead of defaults-suitable rule pair across linked accessories.
    All pressure unit set consistently to bars (data, animation, dashboard ui).
    Nominal air_tank_pressure value added to chassis data.
    Changed interior animations: all air, oil and brake pressure (gauges, indicators)
    New interior animation: trailer axle lift (indicator), differential lock (button, indicator)
    New engine data: resistance_torque (measured at 2000rpm)
    Coin sound made moddable in the same way as other sounds (through ogg file).

    WORLD OF TRUCKS
    Connecting DLC's owned by the player to his World of Truck account to make the content available for all World of Trucks features.
  • DIESEL DOG #50073


  • Frequency
    #50072
    Szia!
    Az a baj,hogy ahány G27-es tulaj,annyi féle beállítás létezik.Ez érthető is,hiszen mindenki a saját szája ízlésének megfelelően állítja be.
    Próbáld meg ezt,hátha bejön neked is..

    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2017.03.02. 16:11:52
  • akos25
    #50071

  • Nyethuszar
    #50070
    Sziasztok ! G27-eshez van valakinek egy jó beállítása ? Mind játék mind profiler érdekelne. Köszi előre is a segítséget
  • Frequency
    #50069
    Végre nem kell vizslatni az út melletti traffi táblákat,itt egy jól működő radar detektor!Én a női hangost másoltam be,gyors fuvaroknál is jelzi a traffipaxot ,tábla előtt kb.100 méterrel :)
    Radar detektor
  • viktor94
    #50068
    Hát igen. Amiket az előttem hozzászólók is írtak, kár érte hogy nem valósítják meg. Még egy hasonló dolog amit sajnálok, az hogy az AdBlue-t nem lehet külön tankolni a kúton.
  • gumikacsa
    #50067
    Igen, van rengeteg jó ötlet. Sajnos ezek nagy részére az Scs azt mondja, hogy nem megvalósítható. Igaz, a multiplayer-re is ezt mondták, Aztán mégis meg lehetett (igaz, az ahogy jelenleg meg van valósítva, az azért nagyon nem az igazi....)

    Papír kitöltés, már ha csak valami leegyszerűsített formában megjelenne, már az is sokat dobna, természetesen kikapcsolható állapotban, annak, aki nem akar ilyenekkel szöszölni (mazsoláknak :P ). Egy időben nyomtattam saját menetlevelet, és azt töltögettem játék közben, ez akár opció lehet másnak is. :D
    Komolyabb rendőri jelenlét is jó lenne, ha néha csak szimplán leállítanának, igazoltatni, vagy valami szabálytalanság esetén villogva félreállítanának.... :D Félek, ilyen soha nem lesz. Nekem a vámolás annyira nem hiányzik, de ha lenne, nem bánnám.

    Nekem személy szerint ebben a verzióban, hogy felveszel egy pótot, célállomáson lerakod, otthagyod, a rakodás sem hiányzik.
    Más kérdés, ha az ember saját póttal menne, amit üresen visz. Akkor jó opció lenne, hogy a rámpához kell állni, eltelne bizonyos idő, amíg berakodnak, és úgy lehetne menni. Kirakodásnál ugyan ez. Olyan úgy sem lesz soha, hogy Te mint játékos végignézed a rakodást, igazából nem is látom sok értelmét, de jelzés szinten azért bekerülhetne (hangsúlyozom saját póttal)

    Mérőállomások egyáltalán vannak az EU-ban? Nem igazán nemzetköziztem kamionos pályafutásom alatt, így nem tudom, de itthon még nem találkoztam ilyennel. Mérlegelős kápéemmel annál inkább.
  • papi08
    #50066
    Kár hogy az ATS-ben sincs értelme, mert nincsenek túlsúlyos rakományok. Jelenleg arra jók hogy valamire kelljen figyelned amikor a map 90%-át kitevő autópályán közlekedsz, azt is csak azért, hogy a kihagyásért ne kapj büntetést.
  • Puhos
    #50065
    A tengelymérő rendszer az ATS-ben szerintem jól működik. Látod a gps-en, illetve ki is írja a játék, hogy be kell menned. Onnan símán át lehetne "venni". Persze ha akarnák!
  • szaboz80
    #50064
    Továbbá - már itt is esett szó róla - jó lenne egy tengelymérő rendszer.
    Meg lehetne csinálni, hogy a rakományfelszedésnél lennének túlsúlyos fuvarok, amit busásabb pénzért szállíthatsz. Az autópályán - akárcsak egy benzinkút - lennének mérlegek, melyek véletlenszerűen lennének nyitva. Ha nyitva be kell menni, túlsúly esetén busásan fizetni. Ha elmész mellette, akkor még nagyobb büntit kéne fizetni. Apró dolog - hiszen hasonló már megjelent korábbi kamionszimben - de, szerintem feldobhatja egy kicsit.
    Ugyanígy örülnék a pihenőidő átdolgozásának (valóshoz való közelítése) és a kamionba való alvásnak is.
  • Maceehun13
    #50063
    Szerintem több dolog is bejöhetne még a játékba .Pl:Lehetne az,hogy a rendőr megállít és nem csak kiírja ha bírságot kapsz. Papírokat kéne kitöltened,vámolnod kellene ,De lehetne olyan animáció is amiben mondjuk látszódik a fel/le rakodás és nem csak annyi ,hogy leereszkedik a gólyaláb és ottmarad a pótkocsi te meg mehetsz a kövi fuvarért. Ezek szerintem sokkal jobban feldobnák a játék élményét ,mint egy ilyen kerék emelős akármi.
  • gumikacsa
    #50062
    Ez sajnos így van. Ők megmondták (nem is egy riportban), hogy a két játékot (ETS2, ATS) még évekig életben akarják tartani tartalomfrissítésekkel, és egyenlőre nem gondolkoznak ETS3-on. Az ETS2-ben még 3-4 terület DLC simán benne van, a Francia alapján pedig simán kihúzzák egy-egy terület elkészítését 1-1,5 évig, így még 3-5 év simán van a játékban. Az ATS-ről ne is beszéljünk, abban ezzel a tempóval még 30 év is van. A DLC-ket pedig szinte teljes játék áron adják, és amíg fogy, nem érdemes következő részen gondolkodni, DLC-kel simán eltartják magukat.

    Forgózsámolyos pót: Valóban harangoztak be pótos szerelvényeket, de a jól emlékszem, nem mint forgózsámolyos, hanem mint tandem pótkocsik (bár ebben nem vagyok biztos). A kettő közt azért nagy különbség, hogy a tandem is csak egy helyen csuklik, mint a nyerges szerelvény, a forgózsámolyos pedig két helyen.

    Saját pótkocsi: Ezt szintén az Scs mondta egy riportban, hogy nem lesz ilyen lehetőség az ETS2-ben. Vagyis, hogy majd a saját multijukba az átdolgozott gazdasági rendszerrel talán (áhhháááhááhá).

    Defekt, koszolódás: Mindkettő jó ötlet, jól jönne a játékban. A szervizben a gumis opció is jó lenne, ahol mutatná a gumik állapotát, és ha valamelyik már elég gázos, ki lehetne cserélni csak azt (ez nyilván most is benne van, csak nagyon lebutítva). Ha lehetne saját pót, annál szintén, akár a kerekek cserélgetésével is lehetne játszani, hogy legyen értelme az emelhető tengelyeknek. Így viszont nem sok értelme van, rakott félpót alatt nyilván nem emelem meg a tengelyeket (meg minek).
  • DIESEL DOG #50061

    Klaipéda (LV) - Warszawa (PL)


  • Axtros
    #50060
    Türelem, lesz itt minden, mint a búcsúban, csak évtizedek kérdése az egész...
    Egyébként én már nem igazán értem az SCS hozzáállását. Most vagy fejleszti tovább az ETS2-őt, vagy kihoz egy újabb részt - bár ezt kétlem, meg az nagy munka lenne, főleg az ATS mellett - vagy úgy van vele, hogy itt a játék, immel-ámmal fejlesztünk, rakunk bele némi hülye-gyerek tartalmat - mint most ez a kerék emelgetéses baromság - aztán a nép meg nyávog, de végül is elvan vele. Ez a nesze semmi fogd meg jól taktika, apró pénzekért (festések, kisebb tartalmak, stb.) addig húzzák a dolgot, ameddig csak lehet, aztán köszönjük a részvételt..., leraboltunk titeket..., viszlát.
  • SimaSuna #50059
    Említették ők a Range T-t, az Euro 6 MAN-t, meg még néhány dolgot...de a kormány gomba, meg a színes anya csavar feltétlen fontos volt. Nem is tudtam eddig ezek nélkül normálisan játszani?

    Van még olyan ember a földön ahol használnak kormánygombát?...4-et egyszerre? :D
  • papi08
    #50058
    Valószínű majd az ETS3-ban bemutatják. Abba is kell némi újdonság :)
  • PetiM44
    #50057
    Nem keverem, egyszerűen csak arra mutatok rá, hogy ez nem a textúra változtathatóságán múlik, lényegében csak elhatározás kérdése (lenne az SCS részéről).

    A forgózsámolyos tréler szerintem külön bosszantó, mert az elmúlt években legalább kétszer hangoztatták, hogy dolgoznak az ügyön, amihez képest gyakorlatilag semmit sem csináltak.