52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #50056
    Ne keverjük az OMSI-t az ETS2-vel.

    Korábban volt tervben forgózsámolyos trélerek bevezetése, az SCS eddig nem tudta megoldani, bezzeg a modder..bezzeg az FS17-ben már benne van...
  • PetiM44
    #50055
    Ezen nem múlna szerintem az OMSI-ban sem dinamikus a festés, mégis meg lehet oldani a koszolódást, pl. még egy réteg textúra felhasználásával. Szerintem egyszerűen csak nem akarják megcsinálni. A változó évszakokat viszont én is szívesen látnám, saját pótkocsival együtt például.
  • SimaSuna #50054
    Koszolódást nem tudják megcsinálni, mert maga a festés sem dinamikus.

    Tehát ha szalagkorlátot fognál se sérülne a festés, úgy koszolódni se tudna a festés.
    + így az egyedi festések se működnének rendesen.

    Az ablak koszolódásra van mod..
    ablak módosítás

    De ha már ez a tengely emelgetés megy, akkor egy defekt szimuláció se lenne rossz. Bizonyos km-ek után akár a vontatón akár a tréleren előfordulhatna ilyen.
    De ahhoz már saját tréler kellene, azt meg még mindig nem oldotta meg az SCS. De a bogis tengely az kell mert ÜRESEN úgy se mész sehova...
    30Tonna trágyát meg 2 tengely simán bírja. fck logic SCS...
  • Puhos
    #50053
    Én még el tudnám képzeli az évszakok váltakozását is.
  • yossarianHUN
    #50052
    És még csak nem is lenne kifizetődő. Autóversenyes játékokban még van is létjogosultsága, ott átlag 17-szer koccolja az ember 5 perc alatt a szalagkorlátot 300-as tempónál. Az ETS-ben viszont pont az a lényeg, hogy a szabályokat betartva, minél biztonságosabban vezetve szállítsd le a szajrét sérülés nélkül. Ergo olyan ritka a karambol, hogy azért nem érné meg beépíteni a törést a játékba. Mondjuk én is bírnám, ha porrá törne az egész vontató, mikor nagy néha elbambulok a sztrádán, és a 20 tonnás trélerrel együtt feltekeredek a zajvédő falra, de lássuk be, az SCS-nek az ennél kisebb fejlesztésekbe is simán beletört már a bicskája.

    A koszolódás viszont reális, és tényleg jó lenne. Meg egy "textúra-öregedést" is el tudnék képzelni. Egy idő után romolna a kasztni állapota, kis horpadások, karcolások jelennének meg, lepattogna a festés a lökösről, stb. Aztán a szervizeléssel vissza lehetne állítani a vasat csili-vili állapotba.
  • hangacsi
    #50051
    Én egy koszolódást/mosót szeretnék nagyon. Az sokat dobna rajta.
  • Axtros
    #50050
    A törést nem biztos, hogy engedélyezik a gyártók liszenszei. Sok más játékban sem lehet "valódi" fizikai törést létrehozni ez miatt. De ha ez még nem is lenne akadály, akkor is eléggé nehéz megoldani engine szinten, úgy, ha erre az korábban nem volt felkészítve. Ahogy az eddigiekből látom, az SCS nem éppen arról híres, hogy mélységi fejlesztéseket eszközöljön a programba. Ezt nehezebb, időigényesebb, és főleg erőforrás igényesebb megoldani, mint a tartalomgyártást. És hát ez utóbbiban sem jeleskedik valami jól az SCS. :)
  • Nesuten
    #50049
    Gondolom elfér itt európában?
    2700 mérföld Nyugatról Keletre





  • szaboz80
    #50048
    Ma sem unatkoztam... Irány a zord tél:

    Délebre szűkültek az utak:

    Majd a végén még próbára tettük a "sárkányt":
  • kejfeljancsi
    #50047
    Sziasztok, rég jártam itt a forúmon, mi újdonság van? új map esetleg? vagy mod? igaz mostanság játszani is keveset játszotam, táppénz véget.
  • Frequency
    #50046
    És ebben az a legszebb hogy semmi hatása nem lesz a fizikára :D
  • Maceehun13
    #50045
    A törést is megcsinálhatná az SCS rendesen Pl: Ha valaki neki megy egy villanyoszlopnak akkor ne csak %-ot írjon ki a játék ,hanem rendesen törjön a kamion.
  • Szabi #50044
    én kiszoktam kapcsolni a törést..
  • Stefan28
    #50043
    Nyilván a normálisra úgy értettem hogy ahogy mondod te sem 90-el jársz de nem töröd legalább szét magad tudsz felette uralkodni.
  • gumikacsa
    #50042
    Én normális játékosnak érzem magam, de 90-el nagyon ritkán megyek, átlag 110, 120. Ha lehet menni, több is. Egy darabig játszottam bekapcsolt limiterrel, de hamar beleuntam. Viszont nem értem még be összetört rakománnyal egyszer sem... Ja, de. Pont nemrég 1%, a megszűnő sávból simán belém jött az AI.
  • SimaSuna #50041
    Megértem, hogy licensz díjak, meg stb....de ne ilyen faszságokkal kelljen teletömni a játékot.
    Normális "tuningolás" értem ezalatt az optikai tuningot, szinte semmi...
    Gyári V8 hangról ne is beszéljek...

    Mercim alatt kénytelen vagyok Krichenbaum V8as hangját használni, mert az SCS nem csinál semmit.
    De ez mondjuk jó is.
    Megtanultam a PS-t használni, megtanultam hogyan kell Scania / Volvo hangot átírni a Mercimre, megtanultam a materiálok módosításának hatását...ettől függetlenül az SCS elmehet a pí csába :)
  • Stefan28
    #50040
    Én a scs helyében megkérdezném a normális játékosokat azokra gondolok akik 90km/h közlekednek és nem need for sepeed be érzik magukat hogy mit szeretnétek és ezeket sorrendbe szedni Pl. Saját pót stb...... Ezzel az emelgetős dologgal azt meg csinálhatnák hogyha tengelyen fordítom a potot akkor a guminak kaput és mint a valóságban ami le dörzsölődik ott maradna az úton. Nyilván ha saját pótkocsija van az embernek azt ugyan úgy mint a kamiont szervizbe kellene vinni és ha nem viszi lenne egy durdefekt pl.
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2017.02.24. 21:11:25
  • gumikacsa
    #50039
    Hát, én is ezt mondom. Ennyi idő alatt már teljes Európa, Balkán, esetleg Dél Afrika, Nyugat Ázsia is bele kerülhetett volna, nem két év alatt egy fél Franciaország.... (amit 1 ember összedobna egy hónap alatt (és akkor direkt sokat mondtam)). A kamionokról ne is beszéljek, minimum kéthavonta ki lehetne adni egy-egy új kamion modellt, ez kb annyi idő, amennyi idő alatt egy hozzáértő egymaga a nulláról felépít egy kamiont a játékba (tudom, mert csináltam, és én amatőr modellező szinten is majdnem ennyi idő alatt megoldottam) Scs-ék meg már 80 felett vannak, két játékra)
    Utoljára szerkesztette: gumikacsa, 2017.02.24. 20:31:03
  • SimaSuna #50038
    Szabikám, mit vársz tőlük?

    Ígérték...
    a Range T-t...hol van? Sehol...
    a Man Euro 6-ot...hol van? Sehol...
    Ó hát a Scania S szériát is ígérték....hol van? Sehol...
    - A licenszekről nem kell beszélni, minden megvan, ők tették közzé twitteren a fotózást a hangok felvételét majd a "megjelenési" dátumot...

    A játék optimalizálásával kellene foglalkozni, a kecibuta AI-val és normális kiegészítőkkel..
    Hihetetlen, hogy SisL vagy JeyJey milyen kiegészítőket rakott össze röpke 1-2 hónap alatt....
    De az SCS-nek minderre még váratni kell...pedig 3-4 éves talán már a játék, ha nem több.

    Az a baj, hogy egyedüli a piacon, így sajnos azt csinál amit akar...

    Soksok eurót és munkaórát belefeccöltem abba, hogy a #dirtymercy nézzen ki valahogy...
    Materiálok szerkesztése, DDS fájlok festése, hangfájlok készítése-módosítása...
    Sok sok munkaóra benne van, erre jön az SCS és 1 frissítéssel szétbarmol mindent.
    (Gyönyörű Alcoa kerekem volt, aztán jött az a nyomorék kerékanya festős update....Volt szép Vabis kormányom, de hát az is ment a levesbe...)

    Nembaj, Csigusz barátom segít ha baj van...


  • Szabi #50037
    ha esetleg valaki nem tudná, hogy mi hiányzott eddig a játékból.. :D

    (persze örülök neki, meg minden.. de azért ennyi csend után egy ilyen újítással előrukkolni... :)
  • SimaSuna #50036
    Kipróbáltunk valami brazil csodát...
  • szazoltan
    #50035
    Ütős gép barátom. :)
  • szazoltan
    #50034
  • Frequency
    #50033
    oculus-al.
  • Frequency
    #50032
    Olyan rádió nincs amiben benne van ez a rádió,de letöltöd ezt..aztán beszerkeszted a retró stream címét a listába,és kész is:
    Rádió
  • ets2mplayerHUN
    #50031
    sziiasztok
    a magyar rádiót hol tudom letölteni,amiben benne van a RetroRádió?ets2be
  • Puhos
    #50030
    Közben már megvettem és hála nem buktam el semmilyen meglévő steam-es játékot sem. Ez gondolom azt jelenti, hogy az ETS2 mod tools részét érinti, mivel az már egyszer meg van, így nem kapom meg újra. Azért kösz.
  • yossarianHUN
    #50029
    Ja, jó kérdés. 8K monitoron játszik?
  • vajo
    #50028
    Mivel nyomod, hogy köhög az 1070? :DD
  • 20140630
    #50027
    Azt jelnti hogy ha megveszed buktad a játékot ami már megvan, kivéve ha másnak veszed meg.

    a Wot honlapja az Atshez is készűlt, profilod majd account options. ott is tudod beaktiválni az Ats is
  • Hosszas
    #50026
    Hat nem ilyenre gondoltam, de azert koszi !
  • Tuningtrabi
    #50025
    Helló!
    https://ets2.lt/en/hdr-real-graphics-mod-vr-ets2-1-26-version-3pro-mods-fix/
  • Hosszas
    #50024
    Sziasztok!
    Segitsegeteket kernem, megpedig olyan modot keresek amiben sokkal sotetebb az ejszaka mint az alapjatekban... Elore is koszonom !
  • Puhos
    #50023
    Hali!
    [/URL][/IMG]
    Ez konkrétan mit jelent? Illetve annyi lenne még, hogy egy meglévő WOT fiókhoz (ETS2) be lehet reggelni mondjuk az ATS-t is?
  • szaboz80
    #50022
    Azt hiszem le kellett volna cserélnem a vontatót... :)
  • Stefan28
    #50021
    Hát igen vannak de sajnos most csak ennyit tudok belefektetni és ramot is veszek mellé úgy kb 50 000 Ft lesz. De az ETS-t végre fps hiány nélkül tudnám játszani és a promodal természetesen remélhetőleg.
  • Stefan28
    #50020
    Intel Pentium CPU G3220 3.00GHz
  • macleody
    #50019
    1050-et már nem vennék, max 1050Ti-t. Milyen procid van?
  • Frequency
    #50018
    Ha csak internetezni szeretnél,veheted bármelyiket!50 ezres videokártya sajnos kevés lesz a mai játékokhoz.Nálam a 1070es Strix is izzad néha.
  • Axtros
    #50017
    Egy 4GB-os videókártya ma már sajnos elengedhetetlen ahhoz, hogy a legtöbb mai játék normális sebességgel / megjelenéssel fusson. Én 4GB-osat vennék, gondolva arra, hogy más játékokat is jó lenne futtatni, nem csak az ETS2-t. :)