52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • bajusza
    #49976
    szép darab, nekem is kedvencem.
  • DIESEL DOG #49975

    ...i need to hurry to my next job...



    @Robertoo21: A pótokhoz való definíciókat itt találod: def/cargo/xxxx (X helye az adott pótkocsi defje amit módosítani akarsz. Ha megtaláltad akkor nyisd meg az sii fájlt és keress benne egy olyan sort hogy mass: xxxxxx (X szám helye, esetedben ennek 31000 kell lennie). Írd át ezt a számot egy neked megfelelő összegre majd mentsd el és kész is vagy.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2017.01.30. 18:33:17
  • Robertoo21
    #49974
    Sziasztok,

    hogy, és hol tudom átírni, hogy egy fuvarnak mekkora a súlya? (jelenleg 31t)
  • Cziras
    #49973
    Sziasztok :) Szép Jó Estét Mindenkinek! :) Kb szeptember óta olvasom a fórumot, de írni, csak decemberbe kezdtem Ugye olvashattátok hogy sikerült kamionnal utaznom rövidebb távon. :)



    Hogy is mondjam..... Jó lenne, és nagyon örülnék neki ha nyáron még lehetne egy két kamionos kalandom. :) Ötletek? Javaslatok? :) Szerintetek hol érdemes érdeklődnöm? :) Kit, vagy esetleg kiket keressek meg?

    DieselDog: Köszönöm a válaszod :)
  • DIESEL DOG #49972
    Ötletnek nem rossz ugyan de igény annál kevesebb lenne rá szerintem. Tekintve azt hogy facebook-on ugye már vannak meglehetősen sok tagot számláló csoportok amelyekbe tömörülnek a kollégák, és ezekben az éppen aktuális információk mint pl. útinform gyorsan terjednek, másrészt a közeli kollégák telefonon (csak pl. viber vagy a telefonos CB a zello applikáció) illetve CB-n tartják a kapcsolatot egymással akár útközben is.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2017.01.28. 20:30:11
  • Cziras
    #49971
    Sziasztok! :) Szép napot, kellemes hétvégét :) Mit szólnátok hozzá ha az egyik chatoldalon mindennap kinyitnánk egy olyan szobát hogy Kamionosok? Szerintetek lenne rá igény?
  • DIESEL DOG #49970

    Groningen (NL) - Heilbronn (DE)



    akos25, Tsaba01, szazoltan:
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2017.01.28. 09:30:41
  • akos25
    #49969




    Le Mans - Budapest 1740 km
  • Robertoo21
    #49968
    Sziasztok!

    tudom, hogy én személyesen is megtettem, de itt is köszönjük a szép vasat!

    Teszteltem a Promods+Rusmap+kamion mód+trailer mód kapcsolatot a Trucksbook-val és teljesen jól működik, semmi probléma nincs vele!

    Remélem tudtam annak segíteni, aki szeretett volna offline gurulni. :)
  • Nesuten
    #49967
    Valami OldSchool


  • akodolanyi
    #49966
    Kosz a Volvot!
  • akos25
    #49965
    Szép estét mindenkinek!
    Mivel jó páran jelezték privátban, hogy igényt tartanának a volvora így, ahogy ígértem, megosztom veletek.


    Letöltés
  • papi08
    #49964
    Ez konkrétan melyik verzió a sok közül? :$
    Esetleg egy linket is szívesen vennénk :)
  • Tsaba01
    #49963

    Utoljára szerkesztette: Tsaba01, 2017.01.23. 23:04:16
  • akos25
    #49962

    Kedves mindenki!
    Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, mégpedig abból a célból, hogy megtudjam, tart-e valaki igényt a képen látható Volvora?
    Lényegében a gépet két modellből gyúrtam össze,és próbáltam az apróbb hibákat javítani. Ha kell a gép, csak szóljatok és feltöltöm... :-)
    Addig is jó éjt mindenkinek... :-)
  • Rozsdika
    #49961
    köszi a segitséget csak most kezdtem a játékot nagyon szuper a játék. Csak most probáltam modot tenni a játékba kicsit bénáztam bocsi.minden rendben,hálás köszi ha esetleg elakadok kérhetek segitséget. üdv attila esetleg egy jo beállitást tudnátok nekem ajálani azt nagyon meg köszöném

    Utoljára szerkesztette: Rozsdika, 2017.01.22. 19:39:46
  • Puhos
    #49960
    Én most szedtem le a hungary map-ot, a leírásnak megfelelően jártam el és tökéletesem működik. A játék verziószáma 1.26.4 (steam).
  • Rozsdika
    #49959
    köszi a segitséget megprobálom.nagyon rendesek vagytok.
  • hangacsi
    #49958
    A restacar-ról van a magyar map?
    Ott van a hivatalos, és jó a leírás is.
    Nekem működik.
  • Puhos
    #49957
    A játék verziószáma megfelel a magyar map-ban leírtaknak? Szerinted a felvett sofőr mivel fogja szállítani az árút?
  • Rozsdika
    #49956
    sziasztok szép napot. érdeklödnék hogy a magyar mapot szeretném betenni a játékba de meg fagy a játék betöltés közben. Már néztem róla videót de nem sikerül valamiért légyszi segitsetek mi lehet a gond. Érdeklödnék hogy ha veszek fel sofört akkor kell kamiont is vennem neki. üdv attila
  • Nesuten
    #49955
  • Nesuten
    #49954
    Sacramento volt a célállomás
    Mack V8 500 Superliner




    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2017.01.22. 00:00:12
  • Tyson86
    #49953
  • Stefan28
    #49952
  • Nesuten
    #49951
    Helló mi ...

    Dániából Franciaországba

  • Zsolt7411
    #49950
    Sziasztoka Logitech shifter csak a g 25,g27,g29-hez jó?régi logitech kormányhoz nem?
  • szazoltan
    #49949


  • norbee46
    #49948
    Nem.
  • Robertoo21
    #49947
    szép munka, köszönjük!

    Egyéb : Trucksbook használható offline is?
  • Bukephalos
    #49946
    Köszi, szép munka!
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.01.14. 07:49:41
  • DIESEL DOG #49945



    Frissítettem a Tomtom navigátor modot. Bővebb részletek a linkre kattintva!
    LETÖLTÉS

    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2017.01.13. 23:37:42
  • Robertoo21
    #49944
    van egy alap Steam mappám a C:Program files mappában és a steamre regisztrált játék(ETS2) az E meghajtón van.
    Amikor letöltöm a Truckersmp client-t, hogy online tudjak játszani, ott a steames könyvtárat kell megadnom neki, de ezt nem engedi, invalidnak írja.
    Hogyan lehetne ezt javítani?


    Bocsi a dupláért
  • Robertoo21
    #49943
    Sziasztok!

    próbálok regisztrálni truckersmp-n és trucksbook-on, de azt írja, hogy a steam fiókom nem publikus.
    A fiókomon minden publikus nem értem. Valaki találkozott már a problémával?
    Steam jelszó módosítás segíthet?
    Ákos : szép gépezet papa :)
  • szazoltan
    #49942
    Ákos
  • akos25
    #49941
    Az új vas:
  • Axtros
    #49940
    Ezt meg fogják csinálni, és ki is fogják adni, mivel a Scania az ETS2 főszponzora - de ez még a programban is tetten érhető. Ha a Scania előrukkol valamivel, akkor az SCS arra egyből ráugrik. Bárcsak a többi gyártóval is ilyen "jó kapcsolatokat" ápolnának, és akkor talán mi játékosok több modellel lehetnénk gazdagabbak - és talán több tartalommal. Nem csak akkor, ha valahonnét előugrik egy "jött-ment" szponzor, mit most legutóbb a Michelin :), aminek köszönhetően megint kaptunk egy új festést, meg egy bögrét. ... Ja, meg egy Michelin babát...hú de nagyon jó! Ez ám már tartalom, egyenesen DLC! :)
  • Nesuten
    #49939
    Ígéretek Ígéretek
    http://blog.scssoft.com/2017/01/new-scania-s-and-r.html

    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2017.01.12. 21:18:41
  • ets2mplayerHUN
    #49938
    helo mindnekinek
    INGYENES játék FREE game: https://www.humblebundle.com/store/dirt-showdown-free-game
  • Isti1
    #49937