52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • gyo76zo
    #50296
    Az uj Hotfix a tegnap jott ki,ami eltunteti a kapukat.
  • kejfeljancsi
    #50295
    Nem lehet akkor sem :) megakadsz mintha ütköznél :) az volt a megoldás letöröltem a hotfixet, amit feltettem , és letöltöttem újra, azóta nincsenek kapuk, nincs akadály. Úgy néz ki pont utána lett csinálva újabb hotfix pont hogy én leszedtem.
  • Stefan28
    #50294
  • Frequency
    #50293
    Én rájöttem arra,hogy addig kell várni a kapunál ameddig a hangját hallod,ha elnémul akkor teljesen nyitva van és simán be lehet menni.
  • kejfeljancsi
    #50292
    szia Papa51. Szerintem ha van érvényes kodod hozzá, regisztrálj a Steam.re töltsd le ónét a játékot, ott frissíti magát automatikusan. csak regisztrálni kell a Steamre. másodsorba meg üzennem a sok okostojásnak itt, aki mindenkit hülyének néz, segítségként a kapus témához annyit kellet volna írni töröld le a hotfixed lehet elévült, és tölzsd le újra, nem hülyének nézni mindenkit, hogy nem tud egy 3 részes beillesztést megcsinálni helyes sorrendbe.
  • Papa51
    #50291
    Sziasztok!
    Régi , de most új játékos lennék. Megvettem annó az eredeti dobozos játékot, de pár év kihagyás után , most újra szeretnék játszani ezzel a játékkal. Csakhogy a frissitések nagyon előrehaladtak az évek folyamán. Azt szeretném tudni, hozzá értő kollégától, hogy lehetséges az, hogy előlről kezdve kell feltenni a frissítéseket? Próbálkoztam egyből a legalább 1.24-es verzióval a magyar map miatt is, mert régen is tetszett a Frank munkája, de nem sikerült a telepítése a frissítésnek. Elkezdtem innen-onnan letölteni a kezdetektől a frissítéseket és telepíteni, de már a 1.10-es körül elakadtam, mer nem találtam folyamatos folytatást. Mert csak úgy voltak feltöltve a netre , hogy az egyikről a másikra frissítés. De, aztán megszakadt a sor. Lehetséges, hogy nem fogok ezért újra az új verzióju játékkal játszani? Az eredeti ETS2 oldalon már nincsenek régi frissítések. Van segítség erre a problémára. Büntet a sors mert hűtlen lettem kicsit a játékhoz? Köszi, ha valaki válaszol és megírja a frankót! Üdv.
  • kejfeljancsi
    #50290
    Nem tudom, én azt a hotfixet szedtem le ami a 1.27es verzióhoz van. A Map a by Franky-s. szóval nem értem. De lehet én vagyok tényleg a hülye. Pedig nem jók a kapuk, nyitva van és nem enged át, mintha nekimentél a falnak megállít és sérül is a kamion.
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2017.05.28. 14:48:36
  • Bukephalos
    #50289
    Én magam nem használom jelenleg a Hungary mapot, most nézegettem a hsz-ket, nyomon követve a map-ot, hátha lesz bővítés?!
    Annyiban igazat kell adnom keljfeljancsinak, hogy tényleg valami rossz a mapon, Indian56 szerint a Heavy DLC kavar(hat) be. De javította a hotfixet, kikapcsolva a kapukat, szóval elvileg jónak kell(ene) lenni . . .
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.05.28. 13:55:41
  • kejfeljancsi
    #50288
    Hát gyerekek nem tudom, nekem ezek a kétkapus telephelyek elérhetetlenek, nyílik a kapu rendesen de nem lehet áthajtani ütközöl, és ráadásull még a kamion is sérül. most már 5x megcsináltam azt kivettem a modokat, és visszahelyeztem, base, models, hotfix lentről felfele a sorrend. Egyszerűen nem lehet bejutni. valami nagyon el lett baszva
  • mumus70
    #50287
    Akkor nézzétek és hallgassátok! Vigyázat, az audiovizuális tartalom cerka állító hatást válthat ki!

  • kejfeljancsi
    #50286
    Külön profil a kettő :) nem lenne szabad összeakadnia, bezavarnia a másikba. Jé és ott ahol javasoltátok a keresgélést ugyan ezzel a hibával kerestek megoldást amivel én. Akkor csak nem én vagyok a hülye, hanem valami el van baszva.
  • macleody
    #50285
    Nekem sose volt fent a se a promods, se a hungary map, de ezek nem csak külön működnek? Szóval ha a hungary mapot használod nem kell kikapcsolni a többi mapot?
  • kejfeljancsi
    #50284
    Sziasztok, én szókimondó vagyok, és tudom néha nem a legjobb erény. Ámbár mindent úgy aktiváltam ahogy az oktató videón van. Szépen sorban. Elmondja mi mi felet kell legyen. Érdekes módon mióta felraktam a hungary mapot, akad a ProMod-os is, pedig az nem szokót, és minden még a grafika is az extrákon volt mindig. Most az is akad nem beszélve róla hogy belógnak a ProMod-nál dolgok az útra mik közbe vetettel. Olyan helyeken dobál be gyorshajtást, ahol nincs is mérő. Nekem a Hungary mapba egyedül az tetszik hogy a telephelyek nem egyszerűek. Visszatérve a hibára, nyílik a kapú, azzal nincs gond, csak éppenséggel nem tudok behajtani mintha ki se nyílt volna. És bocsánat ha valakit megsértettem. Ja igen és a Hotfix is megvan, hiszen anélkül el se indul .
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2017.05.28. 10:56:53
  • macleody
    #50283
    Arról nem is beszélve, hogy normális hangnemben is megírhattad volna a véleményedet, ha már kaptál egy ingyen térképet. Főleg ha a te balfékséged miatt nem működik megfelelően.
  • mumus70
    #50282
    Nekem sem volt ilyen gondom vele, szerintem meg remek munka! Viszont egyáltalán nem mindegy milyen sorrendben van fent, ha jól emlékszem 3 összetevőből áll. Úgyhogy a hiba a te készülékedben lehet.... :p
  • Bukephalos
    #50281
    Szia!

    A Hungary map kicsit erőforrás igényesebb, de pont ettől lehet életszerűbb, részletesebb a map.
    A kapuknak meg nyílnia kell, ha minden szükséges össze tevőt/hotfixet aktiváltál a megfelelő sorrendben. Ha gondod lenne itt találsz, illetve tudsz segítséget kérni
  • kejfeljancsi
    #50280
    hát én nagyon csalódott vagyok a Franky magyar mapjával. Akad, vannak olyan telephelyek ahol a bejárat kétszárnyas kapu, oda se be se ki nem lehet menni. Volt fuvarom amit ilyen helyre kellet szállítanom, és egyszerűen nem tudtam leadni mert nem lehet behajtani. Én többet vártam ettől a maptol, de sajna magyarul megmondom, ez egy nagy halom szar. És hát ugyebár előre nem tudod milyen bejárat lesz a telephelyen ahova mész. Szóval az értékelésem 10-ből 0.5
  • Bukephalos
    #50279
    Üdv!
    mapban tudom ajénlani Franky magyar mapját, a Promodshoz pedig a Rusmap és a Southern Regio map-ot
    Trailerben nagyon jó Jankoo magyar céges trailer festés pack-je
    BDF Tandem packja is kellemes élményeket tud nyújtani, ráadásul kis változatosság is az állandóságban :))

    Amúgy itt és itt is érdemes nézelődni.
  • RedRiot
    #50278
    Sziasztok magyar kamionosok!
    A múlt héten bukkantam rá erre a játékra, és azóta nem bírom abbahagyni. Már jó pár éve szimulátor megszállott vagyok, de eddig még nem igazán éreztem rá a kamionozás szépségére. Évekkel ezelőtt kipróbáltam a széria valamelyik korábbi darabját (18 Wheels of Steel talán) de az nem ragadott meg.
    Az ETS2-t viszont nagyon eltalálták a fejlesztők, modokkal kiegészítve pedig talán ez a játék adja vissza legélethűbben a közúti vezetés élményét. Ez egy olyan játék ahol a modok tényleg nagyon sokat dobnak az alapjátékon. (Az IWR-en például ledöbbentem: amellett hogy sokkal szebben néz ki a játék mintha még a frame-rate is javult volna, ritkább a laggolás. De a Jazzycat féle traffic modok is hihetetlenek, tényleg olyan lesz a forgalom összetétele mint a valóságban. Megálltam az előbb egy benzinkútnál és csak bámultam a jövés-menést: tényleg mintha az M3-as mellett nézelődtem volna :)

    Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni a közösségtől: mik azok a modok amik talán nem annyira közismertek de szerintetek beszerzésre érdemesek? Előre is kösz!
    Eddig a ProMods mapot, Jazzycat forgalom pakkját, az IWR-t és a Realistic Physics-et raktam fel. Nagyon erőforrás-igényes dolgokat kerülnék mert egyelőre csak kétmagos (Pentium G4400) procim van.

  • macleody
    #50277
    Driverben nézd meg, lehet be van pipálva a combined pedals.
  • kejfeljancsi
    #50276
    Sziasztok, nekem olyan hiba fordul elő, hogy egyszerűen belóg a képbe az útra menés közepette, vagy egy szélerőmű oszlopa vagy egy falrész. Igazából azóta van hogy lett az új verzió, meg leszedtem a Hungary mapot. Jó lenne tudni hogy ez az alap játék hibája, vagy pedig a Hungary map zavar be.
  • aztamindenit30
    #50275
    Miért van az, hogy a játék úgy veszi mintha nyomnám a féket így a tempomat vagy h csak engedjem gurulni nem működik? Elég zavaró a hiba fellépése óta nem is játszom. Logitech Driving Force GT-m van ha nem telepítem a drivert akkor jó de nincs 900fok.
  • mumus70
    #50274
    Aberdeen - szakadó eső........ Grimsby - szikrázó napsütés..... és a hajam még mindig tart!!!!!


    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.05.25. 13:44:50
  • Frequency
    #50273
    Újra...
    kisebb forgalom
  • Frequency
    #50272
    A túl nagy forgalmat átalakíthatod,a hozzászólásoknál látod lépésről lépésre mit kell tenned:
    [URL=http://www.restacar.hu/xen/index.php?threads/traffic-mod-for-hungary-map.313/][/URL]
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2017.05.22. 12:20:00
  • mumus70
    #50271
    De egyébként már rég nem az a verzió van. Most volt egy nagy update. De vedd meg igen, én is megtettem, azóta nincs vele gond, naprakészen frissíti önmagát a steam-en. ;)
  • Robertoo21
    #50270
    Szia! Warezben senki nem fog neked segíteni. Ha megveszed a játékot és akkor nincs ilyen probléma.
    Nézegess leárazásokat, boltok akcióit...
  • hdh08
    #50269
    Sziasztok ETS 2 Gamerek!

    Kérdésem lenne, nemrég összeragtam egy új asztal igépet, hogy teljes grafikán játszhassam e játékkal. Az alábbi hiba lép fel nálam:
    Feltelepítem Crackelem az 1.27.1.1 versiót midnen rnedben megy erre amikor el szeretném indítani a játékot betölti a menüt ahol a profilommal be kell lépjek a játékomba és onnan egyből visszalép zene megy és lefagy nem hozz be utána semmit.
    Tudtok nekem ebben segíten imi lehet a probléma?? Köszönöm
  • mumus70
    #50268
    Na, hallgassátok hogyan dohog, szuszog, hörög és nyöszörög ez a bestia! :D Bár angliát még mindig rühellem, mert a rossz oldalon mennek, de vele élmény minden egyes méter az úton!

    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.05.21. 16:23:15
  • kisfusi20
    #50267
  • Deer
    #50266
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a trailer dlc-k hibátlanul működnek a Hungary mapon?
    A Hungary mapon kívül ezeket a modokat tettem még fel:
    -ATS Truck Pack for ETS2 Platinum Collection
    -Hungary Trailer skinpack (ez bekavar-e a DLC-kbe?)
    -Real Huntrafic density

    Valamint kicsit sokallom a kamionok számát az utakon, ez természetes?
  • kejfeljancsi
    #50265
    Köszönöm a választ :) Közbe rájöttem mi volt a hiba :) kicsomagoltam a hotfix fájlt mielőtt beraktam volna a mod mappába. :)
  • Isti1
    #50264
  • mumus70
    #50263
    Változatlanul örökös harcban a váratlanul leforduló sávokkal.....


    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.05.20. 10:44:13
  • gyo76zo
    #50262
    https://ets2.lt/en/hotfix-for-hungary-map-v0-9-28a-for-1-27-2-1/ .Evel csereld le a hungary_def.scs fajlt
    Utoljára szerkesztette: gyo76zo, 2017.05.19. 23:08:24
  • kejfeljancsi
    #50261
    Sziasztok. Letöltöttem a REntacar-ról a hungari map-ot, eddig még nem volt leszedve. Most mindent úgy csináltam ahogy a oktató videón láttam. és mégse indul el a játék, nem tölti be, A 3 scs fájt a MOD mappába csomagoltam ki. A base a models és a def fájlt. Esetleg valami tanács? Igen mielőtt azt írnátok hogy a fájlokat tegyem át a másik oldalra aktiváljam, megtörtént :) ezt a verziót szedtem le HUNGARY_MAP_byFrank007_0.9.28a_1.27. A segítségeteket előre is köszönöm. ja igen a játék legújabb verziója van meg
  • Tuningtrabi
    #50260
    Szívesen!
  • Jaqen
    #50259
    Köszöntem szépen, működik. Így már csak reálisabb. :)
  • mumus70
    #50258
  • Tuningtrabi
    #50257
    Helló!
    Azt nem tudom pontosan, hogy a promod-hoz jó e.
    https://ets2.lt/en/realistic-economy-mod-2/