52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ntex
    #52640
    Köszi, meglesem :)
  • SimaSuna #52639
    GRASS mod
  • ntex
    #52638
    Üdv. Létezik olyan növényzet mod a játékhoz ami szebbé teszi a terepet, de nem annyira zabálja meg a gépet? Ryzen 5 5500, 32GB RAM, RTX 3060 12GB a rendszerem paraméterei, szóval nem erős túlzottan a gépem, de az alap terep kinézete már eléggé bántja a szemem így 2024-ben. Promods-ot használok, a legutolsó West Balkans DLC kivételével az összes map DLC-vel rendelkezem.
  • joccy
    #52637
    Sziasztok! Segitséget kérnék! A kaminos rész után ki szeretném probálni a bus modot. MIndent végig csináltam, potkocsi passanger-es, a bus mod szépen betölt, kiválasztom a "fuvart", az utasok a buszmegállóban, beállok és nem történik semmi. A parkolás segitö bekapcsolva, pontosan beállok a busszal és nem veszi fel az utasokat. Hiába nyomom az Entert, bármit, nem történik semmi. Mi lehet a hiba?
  • regelek5
    #52636
    Sziasztok! Most ismerkedek ezzel a használt kamionos dologgal ETS 2-ben. Az egyik sofőrömnek elromlott a kamionja, és nem szállít. Komoly, hogy 124 Millióba kerülne megjavíttatni, amikor egy új "csak" 40 Millió? És ha eladom, és újat veszek neki, idővel az is lerohad, vagy az jó marad? És ha van 100 sofőröm, mindegyiknél el kell ezt játszani, hogy eladom és újat veszek nekik?
  • SimaSuna #52635
    ha összeomlik a játék...

    Lehet sorrend, lehet mod.
    game.log.txt elárulja.
  • nono28
    #52634
    Sziasztok!

    Promods-ot használok és olyan problémám van hogy,Portoban illetve Besztercebányánál kilép a játék.Mi okozza ezt a hibát?A West Balkán dlc nincs meg,lehet köze a kilépéshez?
  • bajusz_ati
    #52633
    Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • bajusz_ati
    #52632
    Áldott, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek.
  • kejfeljancsi
    #52631
    Köszönöm a választ, közbe rájöttem, csak legelöször nem mutatta a portokat. Mostanság kicsit kimaradt a gázpedál nyomogatása.
  • SimaSuna #52630
    Route to wonderland
  • kejfeljancsi
    #52629
    Sziasztok,
    lenne egy kérdésem, hogy lehet eljutni a küldetés sorozat szálítmányaival, arra a külön helyre? Ami konkrétan Spanyolország alatt van a szoros túloldalán másik kontinensen? Ha levan szedve a Promods ugyebár küld oda fuvarral de hogyan jutok át oda? Help
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2023.12.17. 13:15:10
  • sziliii97
    #52628
  • sziliii97
    #52627
    Igen, ide másoltam mindent, csak scs fájlok vannak. A vicc az egészben, hogy steam műhelyből kipróbáltam egy trailer packot, és azt meg látja a játék.
  • SimaSuna #52626
    c:\Users\neved\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod\

    ide másoltad?
    .zip
    .scs

    kiterjesztéseket fog csak látni!
  • sziliii97
    #52625
    Letöröltem minden one drive-al kapcsolatos dolgot, vírusírtónál is bevan rakva kivételek közé, hogy az se tudjon beleszólni, de így se látja. Nem értem mi baja lehet. :D
  • SimaSuna #52624
    ha használsz one drive-ot akkor töröld le.
  • sziliii97
    #52623
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy steam-es játékot használok (1.48) és bármiféle modot szeretnék használni, a játék nem látja.Régebben rengeteg féle mapot. trailert, kamiont használtam mindenféle hiba nélkül, viszont most egyszerűen semmit nem lát a játék, pedig minden kompatibilis 1-48al.
    ProMods-ot szeretném leginkább használni, de azt se látja, megvan az összes dlc meg minden ami szükséges hozzá, jó helyre van bemásolva, hol lehet a hiba? Találkozott már valaki ilyen problémával?
    Előre is köszi a segítséget.
  • szaszy0830
    #52622
    Szia! Na most kb. huszadjára újra raktam a promods-t. És lááám.
    Jó lett!! :D
    A sorrendet véletlenül elszúrtam. Most vettem észre csak. Mennyit bénáztam vele...XD
    Köszi a segítséget!
  • szaszy0830
    #52621
    Igen. Mindent is. Eddig is használtam a Promods térképet. Semmi gond nem volt vele.
  • kejfeljancsi
    #52620
    Bocsánat a térképes cuccnál én tévedtem .:) Az a 2 igazából 4 db mod :)
  • kejfeljancsi
    #52619
    És ráadásul ugyan úgy össze omlik a játék a térkép nézetnél, hiába tettem be azt a 2 modot ami az ellen van elvileg
  • kejfeljancsi
    #52618
    Igen, anélkül le se szedné ezt a mappát elvileg. Mindig kipipálom, hiszen azért vettem meg a dlc-t annak idején :)
  • SimaSuna #52617
    promods def készítéskor a special transport ki lett pipálva?
  • kejfeljancsi
    #52616
    De barátom hogy aktiváljam ha a játékon belül, nem látszik egyáltalán a módok között? Hiába teszem be a mod mappába mint a többit, ha elindítom a játékot nem látszik , nem tudom aktiválni. Ezek szerint vagy vak vagy hülye vagyok.
  • SimaSuna #52615
    .zip - mod mappába beteszed és aktiválod.
    Te semmit nem fogsz belőle látni max annyit, hogy ezekkel a trélerekkel van munka.
  • kejfeljancsi
    #52614
    Ezt én is megleltem, de a Mod mappába helyezve nem látszik, (ezért nem értem hova is helyezzem?) Meg ha nem csomagolom ki hogy fogja kezelni a játék? stb? Nekem nem tiszta ez teljesen. Csak ezért tettem fel a kérdést.
  • SimaSuna #52613
    DLC support.

    Mindent meg lehet találni csak keresni kell.

  • kejfeljancsi
    #52611
    Az én kérdésemmel kapcsolatban, valami tanács?
  • vonyarc
    #52611
    Sziasztok!
    Játszik valaki xboxon, böngészőben, geforce now-val, steam fiókból?
    A kontroller beállítással szenvedek.
    Bill. nélkül szeretnék játszani,csak xbox kontrollerrel.
    Lehetséges?
  • SimaSuna #52610
    Minden térkép DLC megvan?
    Sorrend jó?
    A DEF-et is letöltötted?
  • szaszy0830
    #52609
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a ProMods-al kapcsolatban. Ma töltöttem le a 2.66 verziót az 1.48-as Ets-hez.
    Mindent bemásoltam a mods mappába. Sorrendbe raktam a mods mentésénél is, ahogy kell, de valamiért kidob a játék. :( :(
    A feléig betölt aztán kidob. Mi lehet a gond? Eddig minden verzió jól működött nálam. :(
    Köszi előre is!!
  • kejfeljancsi
    #52608
    ezek a fájlok vannak a DLC Suport nevű zip csomagba.
  • kejfeljancsi
    #52607
    Sziasztok, van egy olyan kérdésem hogy a DLC suport nevű promodsos cucc mire jó hova kell azt beilleszteni? Ez nekem valami új nem találkoztam még vele. 3 db pótkocsinak valami dlcje vagy mi mi van benne
  • SimaSuna #52605
    Mivel Steamworkshop-os mod...

    Közzétéve:
    Frissítve:
    2021. dec. 30., 22:34
    jún. 18., 17:30
    7 változásjegyzék ( megnézés )

    neked nem kell, automata frissül majd...
  • Sinba
    #52605
    Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni. Valamikor régen játszottam már az ETS2-vel. Még az 1.2x-es verzióval. Most megint kedvet kaptam hozzá, de a játék már az 1.47-re frissült. A régi verzióban, ha bekapcsoltam az útinform adatokat és a gps téképet, azok a képernyő jobb alsó részén voltak. Ebben az újban a gps térkép maradt a régi helyén a képernyő jobb alsó részén, de a szöveges rész (célig való távolság és idő, rakomány adatok, jármű és rakomány sérülés mértéke stb.) átkerült a képernyő tetejére. Nekem sokkal jobb volt a régi helyen, mert ott volt minden információ. Most külön kell a gps-t nézni, külön ezeket az infókat, na és még vezetni is kell. Nem lehetne ezeket a képernyő tetejéről a régi helyükre visszaállítani? Végignéztem a beállításokat, de nem találtam rá megoldást...
  • kejfeljancsi
    #52604
    Az nem zavar engem, hogy még nincs meg az új verzióhoz a frisités , addig tolom modok nélkül. csak arra lennék kíváncsi, hogy az itt https://promods.net/viewtopic.php?p=347714#p347714 szereplő két mod az összeomlás ellen ami van, ezeket elég egyszer letölteni vagy kell ezeket is mindig fríssiteni.
  • wollnerd #52603
    Akkor tényleg várni kell mire felfrissítik a mapot.

    Vagy a bétáknál kiválasztani a temponary 1.47-et és visszáállítja a játékot a steam arra verzióra és ellehetsz ezzel amíg kész nem lesz az
    map update.
    És is ezt csináltam a 1.47 megjelenésekor, visszaálltam a 1.46-re hogy tovább játszhassak a térképkombinációmmal. :)
    Jelenleg ezt nem tettem meg, mert mostanában úgyis Grad Utopia map-on játszom, ami kompatibilis az új patchel. (mert önálló térkép mint a Hungary map.)

    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2023.08.11. 23:08:06
  • kejfeljancsi
    #52602
    Sose volt nekem ezzel gondom, hogy állítgani kelljen bármit is, az utolsó frissitésnél jelentkezett. Szerintem nem lett tökéletesen kompatibilis, ez az egy mod. Valamiért a MAP mod nem sikerült tökéletesre :) de aki dolgozik hibázik is ezt jól tudom. Reméljük majd ezzel a frissitésel javulni fog :) Amúgy azt a két Modot is mindig kell frisssiteni?
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2023.08.11. 18:24:04
  • wollnerd #52601
    Akkor ezt próbáld. Ezzel meg lehet úszni a fájlmódosítást.
    Két modra van szükség, melyet a Steam workshop-ból letölthető. A Map Background modot minden térkép mod fölé kell helyezni a loadorder-ben és a crash fix-et pedig ezfölé avagy a "map BG" fölé kell tenni.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2023.08.10. 21:58:28