52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • mumus70
    #50216
    Akit érdekel a Hungary map, link a videó leírásban!


    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.05.05. 08:30:44
  • akos25
    #50215
  • BigdaweM12
    #50214
    sziasztok! létezik olyan mod amitől az éjszakák olyan sötétek lesznek mint "régen"? mert így kb semmi se indokolja a tompított fényszóró használatát a refiről neis beszéljünk. simán végig lehet vezetni egy éjszakát helyzetjelzővel a büntetések persze jönnek (nem vág földhöz az a 250euro de akkor is)
  • Bukephalos
    #50213
    Igen, legutóbb pont hétvégén a Fhanszia DLC-t. A pénz elutalását követően 5 percen belül megkaptam a kódot, 10 perccel utána már indultam az első fuvarral
  • Robertoo21
    #50212
    vásároltál már az oldalról? Megbízható?
  • Bukephalos
    #50211
    A belinkelt árakat vettem figyelembe emlékezetből
  • Robertoo21
    #50210
    én megvettem mindet steamről a megjelenések napján köszi :)

    Csak a 6000 ft az összes dlc-t vettem kicsit kevésnek. De amint írtad, igen, érdemes keresgélni és figyelni a leárazásokat, akciókat.
  • Bukephalos
    #50209
    Érdemes keresgetni.
    Egy tipp: ide érdemes lehet elnézni :MMOGA

  • Bowie
    #50208
    Kedves barátom szokta mondogatni hogy, egy pizza árából meg tudod venni a játékot.......
    Utána meg fognak szűnni a modos és egyéb problémáid..
  • Puhos
    #50207
    Warezba ne várj nagy segítséget.
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2017.05.03. 17:48:06
  • mumus70
    #50206
  • mumus70
    #50205
    Igen,értem.... viszont a legújabb verzió, és a full DLC packot tartalmazza + feltoltam még a magyar map-ot. :D
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.05.03. 17:15:34
  • SimaSuna #50204
    Steam-en vettem egy csomó DLC-t.
    24.000 helyett szerintem ha 6.000ft fizettem összesen.

    Mondjuk a saját kamion építése drágább volt...
  • Robertoo21
    #50203
    azért ezt inkább pontosítanám.
    Az én packom például :
    Steames árak :
    Alap játék :19.99€
    Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! 17,99 €
    Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia 17,99 €
    Euro Truck Simulator 2 - Going East! 9,99€
    Euro Truck Simulator 2 - Schwarzmüller Trailer Pack 2,99€
    Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack 4,49€
    Euro Truck Simulator 2 - Cabin Accessories 3,99€

    Ez összesen 77,43 €, amit a mai árfolyammal nézve : 24,175 forint.
    Ebben persze nincsen benne pl. a scania fanoknak készített dlc, a zászlók festések blabla... 120 € csak a teljes DLC paletta ára...

    Senkit nem szeretnék elkergetni, de ez a valóság és ne később koppanjon, amikor már be van zsongva és vásárolni szeretne.
    Szépen lassan, persze be lehet ruházni, mert egyesével nem nagy költségek...valakinek ez is nagy, nem szeretnék vitát kelteni csak segíteni szerettem volna :)
  • Bukephalos
    #50202
    A virágboltos verzió a gond.

    Amúgy a készítő jelezni szokta, melyik dealernél lehet megvenni, bár a volvo-t gyanítom a volvo kereskedésnél.
    Illetve, ha nem rég kezdted a játékot, lehet még nem vagy azon a szinten, ahol a játék feloldja és elérhetővé teszi a kamiont.

    Vedd meg, az alapjáték már 1-2000 Ft-t elérhető, a teljes pakk (összes térkép DLC-vel) ki szokott jönni 5-6000 -ből. Hidd el jobban jársz, már csak a modok miatt is
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.05.03. 14:55:47
  • mumus70
    #50201
    Sziasztok! Nemrég fedeztem fel a játékot, segítsetek kérlek. Beraktam egy csőrös Volvo mod-ot, látja is a mod kezelő, kijelöltem, be is rakta aktívnak oldalra. De ez hol látszik a játékban? Kereskedőnél nincs, tehát nem lehet megvenni, a gyors munkáknál sem adja be listába, tehát ott sem lehet menni vele. Vagy csak úgy berakta és elvan magában valahol egy eldugott parkoló mélyén? Egy Mercivel is így jártam, beraktam, látja is, meg aktívnak jelzi, de nyoma sincs sehol, oszt ennyibe maradtunk, csak a megabájtokat növeltem a könyvtárban.... :p Mi a titok? :p ("virágboltos változat) ;)
  • Stefan28
    #50200
  • mumus70
    #50199
  • ets2mpHUN0519
    #50198
    amúgy az új pótkocsi DLC-ből nem lesz semmi
  • joceruza
    #50197
    Helló!
    A Promods-os trailer pack-ot milyen sorrendbe kell betenni a map után?
  • mumus70
    #50196
  • SimaSuna #50195
    az ets2 grafikai motorjához kell grafika módosítás, nem a ProMods-hoz.
    De a keresőben megtalálod.

    IWR
    ReShade
    Lotus

    Mind jó promods-al, én is azzal használom a Promods-ot.
  • kejfeljancsi
    #50194
    szia, ha te tudod hol lelhető meg, nekem is küld át a linket :) köszike
  • kejfeljancsi
    #50193
    ZOCI RACING nem nehéz használni, de ahogy látom csak olvasol nem értelmezel, én nem ETS2 keresek hanem ProMod-ost :)
  • SimaSuna #50192
    mennyire nehéz a google-t használni.

    "ets2 graphics mod."

    aztán lehet válogatni....
  • Fdm019
    #50191
    Hát, talán a workshopban lévő Realistic Graphics moddal (bár az sem az igazi, piva modja lenne az, de nincs frissítve régóta, csak ATS-hez.)
  • BigdaweM12
    #50190
    de ha arra lenne válasza valakinek hogy mi a kurvaistenért fagy le a játék félóránként amikor eredeti és egy darab mod nélkül használom azt megköszönném ;)
  • BigdaweM12
    #50189
    köszönöm a semmi választ! :)
  • szazoltan
    #50188
    1.27- hez már ki adta.
  • tallerkrisztian
    #50187
    "macleody" helyett "toocha">>>Sorry most vettem észre elírtam
  • SimaSuna #50186
    Türelem. Fogsz róla értesülni.
  • kejfeljancsi
    #50185
    Sziasztok, mit tudtok arról, hogy esetlegesen a ProMod mikkor vakarja össze magát és rukkol elő az új térkép móddal ami jó a legújabb játék verzióhoz?
  • tallerkrisztian
    #50184
    "macleody"

    Ment privát!

    A többieknek aki a régi "Fizetés hangot" akarja használni inkább a
    Fizetési hang
    linken letőlthető a Mod

    Működik, más moddal együtt nem próbáltam ki!!!!
    Utoljára szerkesztette: tallerkrisztian, 2017.04.29. 14:55:34
  • toocha
    #50183
    Ha megvan a megoldás írd már meg lécci, mert ez a csipogás kikészít, és nem találok rá megoldást hogy kikapcsoljam vagy lecseréljem.
  • tallerkrisztian
    #50182
    A modokat azt tudom hogy hová kell bemásolni.A modolással vagyok gondban, egész pontosan azzal hogy mit és hogy?
    Maga a fájl az megvan csak a Mod készítés lépéseit nem ismerem
  • SimaSuna #50181
    Annak aki várja az SCS hűbelemancát....mert a modderek már rég kiadták :)
  • Szabi #50180
    még néhány hónap
  • macleody
    #50179
    Nem lehet belenyúlni a base fájlba. A modokat máshová kell tenni 0%-os tömörítéssel. Majd valaki megírja pontosan hova, mert nekem most nincs fent a játék.
  • tallerkrisztian
    #50178
    Sziasztok
    Winrarral milyen tömörítési arányt állítsak be hogy jó legyen a "base" fájl/mappa mérete?
    Kicsomagolom az SCSextractorral és úgy az 1.71GB ból lesz 2.94GB

    Ki akarom cserélni a sound/ui/ coin.ogg fájlt az előzőre mert ez a csipogó hang nagyon nem tetszik.

    Ide is írhattok: [email protected]

    Köszönöm
  • BigdaweM12
    #50177
    sziasztok! létezik olyan mod amitől az éjszakák olyan sötétek lesznek mint "régen"? mert így kb semmi se indokolja a tompított fényszóró használatát a refiről neis beszéljünk. simán végig lehet vezetni egy éjszakát helyzetjelzővel a büntetések persze jönnek (nem vág földhöz az a 250euro de akkor is)