52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • cxaxoxc
    #50136
    Hű emberek, hát ez a Scania S730 valami elképesztő! Sajnos ugyan még nincs teljesen kész, a műszerfalon a kijelzők hiányoznak és a sebességmérő is csal egy kicsit, de valami hihetetlenül hangulatos és minőségi munka már most is. Hát még ha egyszer 100%-osan is elkészül...

  • ets2mpHUN0519
    #50135
    miért van olyan érzésem,hogy ez a DLC is csak megvásárolható lesz?
    csak azért kérdem,mert elvileg vagyis valaki állítása szerint lehet majd INGYENESEN elérhető valahol
    mellesleg ezért kellett a steam le frissítse a játékot 1.27.1.5re ezért 2-3 ember nem tud multizni mivel a multi csak az 1.27.1.1et támogatja na mindegy
    ilyenkor mi a teendő? nem lehet vissza állitani 1.27.1.1re
    valaki segitene?
  • papi08
    #50134
    Brrúúúúúúú.. végre valami érdekes :)
  • putinson
    #50133
    Köszi, a RusMapot most is használom, a ProRussal játszottam, a többit kipróbálom. Amúgy én is 1.26-tal játszok
  • joceruza
    #50132
    Köszi!
  • marka47613
    #50131
    Tessék: https://www.promods.net/compat.php
  • Bukephalos
    #50130
    RusMap, Russian Open Spaces és Harsh Russian Baikal, valamint a Southern Region mapokat tudom ajánlani nézegetésre, aztán van valami ProRus map is . . .

    Azt nem tudom, hogy 1.27 -hez melyikből jött ki frissítés már, én még 26-al nyomom
  • joceruza
    #50129
    Valaki aki már látta,adna egy linket a Promods 1.27-el futó verziójához? ITT valahogy nem találom......
  • putinson
    #50128
    Sziasztok!
    Tud valaki esetleg olyan add-on mapról (nem muszáj hogy ProMods-szal működjön) ami hozzáadja a játékhoz Kazahsztánt, Grúziát, Örményországot vagy akörüli területeket?
    Előre is köszönöm!
  • ets2mpHUN0519
    #50127
    skacok
    nekem nem jön le az újabb promods map
    csak tölt,tölt,és tölt de nem csinál semmit
    már 2-3 fájlt sikerült leszedjek de a többit nem sikerül
    meg se mozdul a letöltés vagy valami -.-"
    valami ötlet? vagy tanács? esetleg tipp?
    idióta hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi
  • Robertoo21
    #50126
    egyetértek a #50122 hsz-vel, szerintem a legjobb választás! Mondjuk egy Moszkva-Barcelona útvonal ca. 3 órájába hideged meleget meg lehet élni, nagyon profin összerakott változatos map.
    És elkezdtek kis hazánkkal is foglalkozni!

    Ma/holnap felrakom a 3 mapot és akkor leírom a helyes sorrendet, hogyan kell betenni a mod mappába (láttam ez is kérdés volt nemrég)
  • Fenimor
    #50125
    A napfény és árnyék megvalósítások ígéretesek, de játékmechanikailag harmatgyenge próbálkozás.
  • mardal
    #50124
    Egy konkurens próbálkozás:On The Road
  • marka47613
    #50123
    Van már új Promods!
  • SimaSuna #50122
    Promods + RusMap + BalkanMap.

    Egész kellemes fuvarok vannak.
    Jazzy vagy Roadhunter tréler kiegészítőkkel.
  • Bohusek
    #50121
    Továbbá: A jelenlegi Mo-i térképen máig nem tudtam megszokni, hogy az M6 az M7-ből nyílik, valamint vannak olyan országok, ahol az autópálya elágazásnál a mindkét haladó sáv fölött egyenesen mutató nyíl van, majd hirtelen a külső sáv lekanyarodik és csak a belső sávban lehet egyenesen haladni. Ez mindig megszívat, a sok verziófrissítés egyikében ezeket a táblákat javíthatták volna már. Továbbá illúzióromboló, hogy az előjelző táblák, amerre a játéktér már nem terjed ki, a táblák piros X-ekkel vagy kitakart négyzetekkel operálnak. Bezzeg az ATS-ben ki tudták írni a nem bejárható városok neveit a hasonló táblákra.
    Poén: Mo annyival lehetett volna realisztikusabb, hogy az autópályák fölötti átjárók némelyikére rendőrautót és sebességmérő rendőröket is tehettek volna. Valamint Pécsen már nem igaz a 25 emeletes, mint jellemző objektum, mivel már lebontották - igaz, a TV torony is sokkal távolabb van és fenn a Mecseken, nem a város határában, ahová betették. Bár dicséret is illeti őket, mivel az M1 mellé a Turult felrakták a hegyre.
  • Bohusek
    #50120
    Ja, egyetértek. Személy szerint a benzinkúton még a kasszához is besétálnék fizetni, a fuvar felvételénél az irodába bemenni, ott válogatni az egyes fuvarok között a faliújságon, vagy személlyel egyeztetve, stb. Vélhetően ilyen tényleg nem várható. Viszont amit sajnálok, hogy a pihenőidőt nem lehet egy csúszkával alvás előtt állítani (mondjuk az előírás szerinti minimum felett). Nappal jobban szeretek vezetni, így jelenleg, ha éjszakára esik a pihenés vége, nyomok még egy pihit. Csakhogy ez már hosszabb, mint az első, és beleesek a délelőtt javába... Ami viszont tök egyszerű lenne beimplementálni a játékba, az a kávézás benzinkúton, ami meghosszabbítaná az ébrenléti időt pár órával, ami idő alatt beérhetnél a közeledő végállomásra, viszont egy komplett pihi már nem férne be a határidődbe. Igaz, a tahográf figyelmen kívül hagyása miatt így is lenne bünti, de számomra az inkább belefér, mint a megkésett leszállítás - még talán költségoldalról is.

    További térkép dlc-ket szívesen fogadnék. úgy mint Spanyolország, Portugália, Dél-Olaszország, Horvátország, Görögország, Finnország és tovább keletre, de nem mod formájában. Anno még játszottam azzal a térkép mod-al, amelyik Észak-Afrikát is tartalmazta, de azért sok esetben nem volt úgy kidolgozva, mint a fejlesztők általi részek.
  • ets2mpHUN0519
    #50119
    bakker :DD
    ide telepited:
    Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/mods <-- ebbe a mappába pakolsz minden SCS fájlokat=modokat :D
  • YoGabN
    #50118
    de az 5 file-ban vannak az scs fileok. és ez a kérdésem hogy melyiked a modba ? :)
  • Robertoo21
    #50117
    az oldalon a download linkhez, már soon van írva, szóval lassan letölthető lesz!!
  • ets2mpHUN0519
    #50116
    mod mappába rakd be ennyii majd a modkezelőben aktiváld azokat :D
  • YoGabN
    #50115
    sziasztok srácok!
    Valaki le tudná nekem írni a Rusmap telepítési menetét? Le van töltve mind az 5 file. Hogyan tovább?
    Előre köszönöm. (2 éve off vagyok )
  • ets2mpHUN0519
    #50114
    kössz azt gondoltam h csak az 1.27el lesz kompatibilis ezt jó tudni :D
  • SimaSuna #50113
    https://www.promods.net

    Nehéz utána olvasni gondolom...
    Folyamatban van, legyél türelemmel.
    Fogod látni ha menni fog 1.27-el.
  • ets2mpHUN0519
    #50112
    mikor jön ki a promods map 2.16os verzioja? tudja valaki??
  • Axtros
    #50111
    Próbáld ki. Szerintem igen, de a puding próbája az evés. :)
  • ets2mpHUN0519
    #50110
    skacok
    a legújabb orosz/rus map kompatibilis a jelenlegi TSM mapal?
  • norbee46
    #50109
    Még mindig jobb mint az előző! Már csak azért is mert halkabb, kevésbé idegesítő.
  • toocha
    #50108
    Fizetéskor ez a hang...bazzz :(
  • Robertoo21
    #50107
    Sziasztok!
    milyen programok kellenek ahhoz, hogy a trailer kapcsolási pontját meg tudjam változtatni?
    A trailer mappájában milyen fájlt kell keresnem?

    Köszönöm, előre is!
  • SimaSuna #50106
    Türelem.
  • ets2mpHUN0519
    #50105
    csak a 2.15 van még ami nem kompatibilis a mostani frissítéssel :|
  • ets2mpHUN0519
    #50104
    am nem is jött ki még a promods map 2.16os verziója... :/ és már rég az 1.27 verzió van
  • ets2mpHUN0519
    #50103
    sziasztok
    hol tudom letölteni az 1.8as Virtual Speditor nevű programot?
  • hotwheels
    #50102


  • SimaSuna #50101
    fizetős a google?
    ets2.lt

  • kejfeljancsi
    #50100
    Sziasztok, van új mod? térkép ami a 1.27 frissítéshez jó? előre is köszönöm a segítségeteket. Egy linket megköszönnék :)
  • norbee46
    #50099
  • vajo
    #50098
    Olyan mod nincsen, amikor ráállok a kompra, onnantól én vezetem a hajót? Titta pojén lenne :)
  • SimaSuna #50097
    Hétfő...