52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • holecsko10
    #49936
    Gyorsan lejárt a Michelin DLC.
    Már azt írja a jutalom véget ért.
  • toocha
    #49935
    A steamben a DLCknél is azt írja hogy telepítve?
  • ets2mplayerHUN
    #49934
    skacok valaki segítene nekem??
    beaktiváltam ezt a DLC-t: http://blog.scssoft.com/2017/01/michelin-fan-pack.html és nincs ott nekem semmi sem miért nem ? kb.mindegyik kamionon megnéztem de az égvilágon semmi
    egy másik magyar pedig mondta,hogy neki jó neki minden ott van de nekem sehol semmi
    az a DLC beaktiválva mégis sehol semmi -.-"
  • papi08
    #49933
    A másik módszer 3 euró a Steamen. :)
  • Puhos
    #49932
    Akkor maradnak a mod-olt gumik, ezért nem fogok se twitter se pedig insta fiókot létrehozni. A facebook fiókomat is csak hetente egyszer nézem.
  • Stefan28
    #49931
    Amit Szabi linkelt legalul mindent meg kell csinálni facebookra instára el menni megnézni és utána ki dobja a kodot.
  • Puhos
    #49930
    És hogy lehet "megszerezni?"
  • Szabi #49929
    végre megérkezett, az ingyenes Michelin Fan Pack :D
  • Stefan28
    #49928
    szia!
    Nekem is ez van rá frrissitettek és mindent megint össze kuszált igaz jó verzió de a számok mögötte Pl.1.26.3.0 ennyit számít.
  • Puhos
    #49927
    A mod kompatibilis a játékkal (verziószám)?
  • Tramdriver100
    #49926
    Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Újra elővettem a játékot de a mod mappába bármit beteszek és aktiválom, összeomlik a játék. Csak az alap térképpel tudom használni. Eredeti dobozos játékom van a streamra beregisztrálva. Előre is köszönöm a válaszokat.
  • DIESEL DOG #49925
    Mannheim (DE) - La Jonquera (ES)



    Szia Zoli!
  • szazoltan
    #49924

    Szia mindenki, szia Dog.


  • Laca54321
    #49923
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az megoldható e, ha nekem bent a jazzycat féle trailer pack, de letöltök mellék plussz 1 pót módot és én csak ezt szeretném fuvarba megkapni, hogy erre van valamilyen lehetőség, be állítás? köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Laca54321, 2017.01.08. 11:11:59
  • BigdaweM12
    #49922
    ki hányas szintű a játékban? én most léptem át a 200at de lesz vége? vagy végtelenségig mennek a szintek?
  • SimaSuna #49921
    Dugó pajti volt? Karcagi faszacsávó. Brixinél melózik :D
  • Axtros
    #49920
    Mert nem zip kiterjesztésűnek kell lennie, hanem scs-nek. Bár maga az scs egy sima zip állomány, ettől függetlenül a módkezelő nem fogja figyelemebe venni, mert a kiterjesztést nézi. (Éppen ezért scs és nem zip, mert a zip egy általános és sok helyen használt szabvány kiterjesztés azonosító. Ezért találták ki az scs-t, ami speciális.) Írd át a zip-et - csak a fájl kiterjesztést - scs-re és úgy legyen bent a mod könyvtárban. Akkor már látni fogja a program.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2017.01.06. 17:52:29
  • Puhos
    #49919
    Köszi a segítséget! Be van csomagolva, a kiterjesztése .zip, így van a mod mappán belül, de sajnos így sem látom még sehol sem.
    Szerk. Megvan, de mivel a MAN amivel vagyok az is egy mod, így azzal nem megy együtt.
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2017.01.06. 17:07:37
  • kamionos dzsó
    #49918
    Csomagold be egy .zip fájlba és úgy rakd bele a mod mappába.
  • balika223
    #49917
    Hali.

    WinRAR-ban van? Mert ha igen akkor csak tedd be a mod mappába.
  • Puhos
    #49916
    Hali!

    Kéne egy kis segítség! Letöltöttem ezt a mod-ot (http://ets2.lt/en/back-lights-for-interior-v-1-0/), viszont ebben nincs .scs kiterjesztés, hanem három mappa (def, material, vehicle). És így nem látom, hogy szerepelnének ezek valahol. Mit kell tennem, hogy megjelenjen a mod? Köszönöm a segítséget.
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2017.01.06. 16:29:37
  • balika223
    #49915
    Üdv mindenkinek.

    Annyit szeretnék kérdezni/kérni hogy tud-e valaki nekem csinálni egy Hungarocamion céglogót a "Új profilon" belül?



    Előre is köszönőm a válaszotokat.! További balesetmentes jó utat.
  • 20140630
    #49914
    Hello Elindult a steamen a Magyar Konvoj Ets2 -MP csoport ahol havi 1-2 konvojt tartunk csak Magyaroknak

    Bárkit szivesen látunk akár cégben van akár nem.

    Attila 777 voltam
  • Cziras
    #49913
    https://www.facebook.com/istvan.barat.92

    Parancsoljatok :) Benne van a profilomban minden. :)
    A kolléga beceneve, Dugó, de a profilomban minden benne van. :)
  • SimaSuna #49912
    Hajdúszoboszlón lesz majd nyáron.
  • joceruza
    #49911
  • Bukephalos
    #49910
    Nagyszerű!

    Lehet tudni a segítőkész "kolléga" -ról valamit?
  • Cziras
    #49909
    Mostmár csak egy vágyam lesz ezzel kapcsolatban. :) Egyszer eljutni egy kamionos találkozóra. :)
  • Frequency
    #49908
    Én mondtam hogy sikerülni fog ;)
  • Cziras
    #49907
    Sziasztok :) Van egy történetem ha nem bánjátok, leírom ide is. :)

    Egy 22 éves mozgássérült srác vagyok akinek az egyik nagy álma többek között az és az volt hogy beülhessen egy tapasztalt kamionos mellé 1-2 körre, persze csak belföldön belül természetesen.

    Én ezt részletesen megfogalmaztam, amit mindjárt be is másolok, és elkezdtem szórni facebookon és fórumokon.

    Itt a történet:

    Olyan kamionosokat keresek és szeretnék találni akik vagy szabolcs megyeik, vagy járnak szabolcs megyében.
    Az ok a következő: Én egy 22 éves mozgássérült srác vagyok, Nyíregyháza mellett élek, és egy jó ideje szeretnék egy sokat tapasztalt kamionos mellé beülni 1-2 körre. Na most én ezt az 1-2 kört természetesen nem úgy gondoltam hogy én is oda lennék napokat, hiszen nem is bírnám egyhuzamban a több napos utakat, hanem azt az 1-2 kört én úgy gondoltam hogy a megyén belül kb bárhol ha megbeszéljük hogy mikor és hol. Ez a dolog eddig 2 dolog miatt nem jött össze.

    1. Egy kamion nem egy kisbusz vagy személygépkocsi ergó nem tudnék könnyen fel le vagy ki be ugrálni

    2. Nincs kamionos ismerősöm.

    Ennek tudatában ha bárki megkeres, vagy ír, vagy szeretne megismerni, szívesen veszem. Igyekszem mindenkinek hamar válaszolni.

    Volt több kamionos akikkel úgy normálisan és hosszabban sikerült elbeszélgetnem, viszont ebből a levélből elég nagy osztogatás lett sokan segíteni akartak.

    December 27. én reggel váratlanul teljesült az álmom és beülhettem egy kamionba amíg átmentünk az egyik közeli településre. :)

    Mindenki rémisztgetett vele hogy nem mozgássérültnek való magas lesz az nehéz lesz az, stb stb. Hát mondom én már csak utána megyek és kis idő után, de segítséggel, és odafigyeléssel sikerült. :)

    Sikertörténet! :)
  • Cziras
    #49906
    Köszönöm :)
  • SimaSuna #49905
    Euro Truck Simulator Hungary
    Truckers Paradise
    HunTruckers
    ETS, GTS, STDS, ETS2
    ETS-ETS2-ATS és Minden más
  • Cziras
    #49904
    Sziasztok :) Szép estét :) Facebookon tudtok ajánlani olyan kamionos oldalakat csoportokat, esetleg fórumokat amik aktívak is? :) Eddig csak olyanokat találtam amik eléggé kihaltak. Köszönöm :)
  • Puhos
    #49903
    Köszi
  • szaboz80
    #49902
    Mikor a műhelyben festesz vannak alapskinek, melyek többszínűek. Ezt a kamion modellje feletti 4szögek mutatják. Ráállsz az egyikre, befested, majd a következő és azonnal látod az eredményt.
  • Puhos
    #49901
    Hali! Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet a kamiont többszínűre festeni? Tehát nem letölteni akarok hozzá, hanem a játékon belül amikor a festést választom ki, ott hogyan lehet megoldani?
  • Bukephalos
    #49900
    Szívesen!
  • Nesuten
    #49899


  • Jabar
    #49898
    Rendben, köszönöm.
  • Bukephalos
    #49897
    Csak Magyarország (Jelenleg nagyságrendileg Közép-Magyarország van kész) A HunMap-ot a Restacar oldaláról oldalról töltsd le, az a hivatalos, és ott találsz pontos leírást a telepítésről is