12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • mascarun
    #462
    Jahm! SPOILER!!
  • mascarun
    #461
    "Futótűz MSB3417 adás megkezdve.194 nap telt el, mióta a Futótűz életbe lépett, és 63, mióta a járvány világszerte elterjedt."

    Csak figyelni kell! Nyilván valami fincsi kis kísérlet! Mint általában.
  • Shaman
    #460
    Szerinted az "internetnek" nem kell áram? ha a te szavaddal élhetek...
    Szerverek mind-mind elektromos árammal mennek. Az erőművek amelyek az áramot termelik emberi beavatkozás nélkül hamar leállnak.
  • ROCKnROLLA
    #459
    Én már csak arra vagyok kíváncsi, h mikor derül ki, h mitől lettek zombik a népek
  • AntiHero
    #458
    Igen, mer felkészülünk hátha lesz ilyen:D.

    Majd ha lesz ilyen rakok ide be képeket. Persze csak ha lesz net:D.
  • Vaxi
    #457
    nem tudom, hogy jól látom-e a dolgot, de ti most egy láthatóan valótlan helyzetet feldolgozó sorozat valóságtartalmáról vitatkoztok? :)
  • Megtörhetetlen
    #456
    Először is tudom hogy nem egyszerű lőni vele de ne felejtsd ez Amerika... Ot tne mannyira nagy különlegesség egy fegyver , valamint 2 rendőr van velük meg az öreg is elég rutinosan kezeli azokat a fegyvereket és az íjász gyerekbőlk is kinézem hogy simán tud lőni, ergó maradt az a 3 csaj a gyerek meg a kínai, szerinted olyan hülyék hogy nem tudnának megtanulni lőni????

    A másik ezért mondtam a kisvárost, mivel ahol lakott a rendőr az ő rendőrállomásukon is volt egy nagycsomó fegyver szerintem találnának még olyan kisvárost nem 1-et nem 2-t...

    Az meg hogy nem egyszerű hozzáférni, van egy olyan érzésem hogy ha a fegyverboltokat ki is fosztották szerintem a lángvágókat meg a erővágókat nem vitték el...
    Az internet meg szerintem a legkevesebb ugyanis nem az internettel van a gond hanem hogy áram kéne... Honnan van az áram? Erőművekből, azok sem maguktól mennek ám... HA nincs aki vigye őket egy darabig még menne az aggregátor vagy valami de utána annak is vége lenne és szerintem 2 hónap elég hogy az le álljon ha leáll a szerver akkor baszhatod mert nem fog menni a net, ugyanis a gépedbe hiába van bedugva a lan, ha az átjátszó nem megy, max mindenféle direkt ilyen vész célokra kialakított hálózatok lennének a bunkerekbe ahová most mentek...
    tigeroo, nem spoilerként de pont a következő részben magyarázzák meg hogy miért és hogy mennek, az agyad irányít mindent pici áramütésekkel ha az agyad nem áll le attól még Te menni fogsz...
  • CharrDen
    #455
    És a 2 hónap alatt ennyire elrohadt testükkel létrára másznak :/
  • tigeroo
    #454
    na igen. a jerichoban az EMP bombákkal legalább lezárták az elektronikus kütyükkel való interakciót


    mondjuk kár értelmet keresni az egészben, mikor keringés nélküli húsdarabok hallanak, látnak és emberhúst esznek :P
  • Szolnokboy1
    #453
    "Ebben is van valami, de ott voltak a katonák, mindegyik kezében ott a fegyver... "

    azt mondod, hogy van benne valami, de mégis rákontrázol. minek vennének el tőlük egy nagy valószínűséggel üres fegyvert? ha tele is a tár, nem sokáig elég. meg ezek zömében civilek, szerinted tudnának normálisan lőni azokkal a fegyókkal? te például tudnál? nem. eltalálnál mindent, csak a zombit nem. nem olyan egyszerű lőni azokkal, mint a filmekben. a katonai központokban meg a rendőrállomásokon pedig el vannak zárva a fegyverek sztem nem olyan könnyű hozzájuk férni.

    "Amerikában nem 1 fegyverüzlet sokkal egyszerűbb lenne oda bejutni "

    mivel már kábé 2 hónapja tart a zombiláz, nem gondolod, hogy a fegyverboltokat már az első héten kiürítették? De amúgy már említettem itt, hogy a képregényben onnan "vásárolnak be."

    ha nagyon hibát akarunk keresni, akkor én az internet hiányát hoznám fel. az internet túlélne egy atomháborút is, a zombikat meg aztán pláne. de senkinek sem jut eszébe azon kommunikálni, megnézni, hogy hol van biztos zóna, túlélők, stb. ez mondjuk minden zombis filmben hiány, nem egyéni dolog a walking dead esetében. ez bizonyára azért van, mert az internet igencsak megkönnyítené a szereplők dolgát, és nagyon felgyorsítaná az eseményeket. :)
  • tigeroo
    #452
    ez az 5ös rész kicsit összecsapott volt.

    sokszor csak a fejemet fogom hogy milyen hülyeségekből csinálnak konfliktust. amúgy eddig jó sorozat, csak tényleg nemsok minden történt benne eddig, de persze megértem, ha a lélektaniságra mennek rá akkor valamit valamiért :)
  • Megtörhetetlen
    #451
    Ebben is van valami, de ott voltak a katonák, mindegyik kezében ott a fegyver... Hát nah... Meg alapból például én azt sem igazán értettem, hogy a mexikóiakkal nekiálltak fightolni pár stukkerért, holott ott van
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amerikában nem 1 fegyverüzlet sokkal egyszerűbb lenne oda bejutni mint a nyílt utcán egy zsák fegyverért harcolni, vagy ha nem is ez ott a sok katonai központ a rendőrállomások, és még sorolhatnám ami tele van fegyverrel és lőszerrel, például ahonnan jött a főszereplő onnan sem vitték el közel sem az összes fegyvert simán átmehettek volna egy másik kisvárosba, ahelyett hogy a nagyba mennek kajáért, ugye ahol összetalálkoztak, nem tartott volna semeddig kissebb városba menni, kevesebb zombi, és tisztán fegyverhez is tudtak volna jutni.. No de min1 nyilvánvalóan abban kevesebb az izgalom :)
  • Szolnokboy1
    #450
  • Szolnokboy1
    #449
    jah, ki tudja mennyi zombi volt ott? a másik meg, ha fel is vesznek egy-két automata fegyvert, nem kezdhetik el a testeket - lehetséges zombikat - átvizsgálni plusz tárért nyilván, az a lőszermennyiség, ami a fegyverben van - már ha van - úgysem elég. most van puskájuk elegendő lőszerrel, minek kockáztassanak?
  • G_ArchAngel #448
    Amit en neztem, abban a reszben inkabb sietos volt biztos helyre jutni a leheto leggyorsabban, mielott megjonnek a walkerek, mint kutatni a fegyverek utan...
    Azt lehet akkor is, amikor a nok es gyerekek mar biztonsagban vannak.
  • ldavid
    #447
    de nagyon nem. meg az egész valahogy túl hosszú volt
  • AntiHero
    #446
    Ja igen, amikor elindultak az a zene valahogy nem illet oda.
    Ez:
  • AntiHero
    #445
    Tyűű hamar vége lett ennek a résznek:( . Nekem bejött nagyon. De az engem is idegesít, hogy ott van rakat tank, dzsip, minden ami létezik, de nem néznének bele. Pedig lehet bennük fegyver vagy zombi:D ne adj isten benzi :S.

    Gyűjtögetni csak kéne, nem barom módjára megindulni, jó igényesen a semmibe.
  • MrSpock
    #444
    Ezt a részt végigszenvedtem. Mindig bennem volt most majd lesz valami,történnek az események,de maga a párbeszédek,meg úgy alapjában a dolgok valahogy elég laposak. Most unatkoztam rajta. De remélem javul,és nem pörgő akcióra vágyom,csak tényleg haladjanak,tegyenek dolgokat.
  • I.C.ram
    #443
    Azt nem értem, hogy mindig a fegyverek meg lőszer miatt sopánkodnak, aztán elmennek egy komplett katonai bázis mellett, és semmit nem hoznak el. Meg a járműveknél is megy a sopánkodás, aztán úgy mennek, hogy egy autóban utazik kb 1 ember... A lakókocsit is minek viszik magukkal? Csak a baj van vele, és még kaját se visznek benne.
  • I.C.ram
    #442
    De legalább szólna valamiről... :P Ez a rész elég lapos volt.
  • polluxware
    #441
    én speciell a mostanság megjelent B kategóriás horror filmekkel összehasonlítva azt mondom, messze a legélvezhetőbb és legszínvonalasabb alkotás a témában..
  • polluxware
    #440
    ugye megmondtam hogy feltámad a kis szőke! kááár érte megintcsak

    ((ha nem akarna olyan hevesen karmolászni meg harapdálni..))
  • Andr0
    #439
    szerintem jó a sorozat, bár én nem olvastam a képregényt...
  • Waczkor
    #438
    Miután tegnap este kitoltam a red dead redemption undead nightmare-t,majd utána megnéztem az új részt sikerült is zombisat álmodni:D

    Amúgy nekem az új rész is tetszett,prison break-es csaj viszont még mindig irritál.
  • PetruZ
    #437
    Igen, igazad lehet. :( Most néztem meg én is, inkább kár érte, mint tetszett. Valahogy kevésbé érdekes, hogy már totál lemásztak a térképről, de azért még az utolsó részt megnézem.
  • Malakai
    #436
    Én az ötödik rész után így kevésbé hiszem, hogy azt beletennék.
    Gondolom az a jelenet akart az lenni (meg jól rájátszottak a képregényesek tudására), amikor...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...Dale megjelent az erdőben.
  • Montanosz
    #435
    ...amikor a kamerába fröccsent majdnem lekaptam a szemüvegem hogy megtöröljem))
  • Doomista
    #434
    Egyik rész sem volt unalmas, benned a hiba.
  • Deleter14
    #433
    Egyet értek. Picit sem volt unalmas.
  • karajjj
    #432
    tyúú, nem is tudtam, hogy van ötödik rész :D
  • Kaplan
    #431
    Szerintem egyáltalán nem volt unalmas, feszült, dramaturgiailag pedig megint jó rész volt, főképpen a vége. Kár, hogy már csak egyetlen egy rész van hátra.. Jöhetett volna azonnal egy teljes évad. :(
  • Neoncsoves
    #430
    nem az zavar, hogy beszélnek meg ilyenek, hanem irtó unalmasan oldották ezt meg benne ...
  • ForzaInter
    #429
    szokj hozzá.. lesz még jó pár ilyen rész.. ez a sorozat nem arról szól mint a legtöb zombifilm, hogy mennek és halomra lövik a zombikat..
  • mascarun
    #428
    Kép
  • ldavid
    #427
    szerintem is unalmasabb volt, mint a korábbiak, de a vége tetszett azért
  • Herold
    #426
    Na azt hiszem, a kis kedvencünk, Sarah (Lori) most kihozta magából a maximumot.
  • PetruZ
    #425
    A képregénytől már eléggé leágazott a sorozat, úgyhogy nem igazán tudni, mi lesz. Jó, egy sejtése mindenkinek van, hogy egy bizonyos esemény megtörténik-e vagy sem az egyik főszereplővel kapcsolatban (sztem igen, az utolsó részben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fiú le fogja lőni Shane-et
    ), de egyébként a képregényes háttérinfó már nem sokat ér. :)
  • Neoncsoves
    #424
    Ez a rész már megint unalmas volt...
  • magnitudo
    #423
    Kíváncsi vagyok mi lesz ebben az új részben, bár aki olvasta a képregényt azt mondja hogy majd a következő évad lesz az igazán durva...mindenesetre remélem hogy ugyan ilyen jó lesz vagy jobb. Sajnálom hogy ezen kívül már csak egy ész van hátra:(