12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Cat 02 #422
    Angolul hétfő reggel szokott lenni. addic7ed.com
  • Freddycom
    #421
    Váó, értem, köszi.
  • DöflingR
    #420
    Legkésőbb már kedd hajnalban szokott felirat lenni.
  • Freddycom
    #419
    A menetrendje hogy van a 720p-nek és a hozzátartozó feliratnak? Vasárnap adják AMC-n, hétfőn torrent, szerdán felirat?
  • Szolnokboy1
    #418
    jah, a múltkor láttam a tévében, mondom full hasonlít Lincolnra.

    Herold: kösz, pontosan úgy van. :D
  • PetruZ
    #417
    Egyikben sem. :) A kép címe alapján néztem én is, hogy ő csak valami szlovákiai X-faktoros figura, aztán eddig érdekelt. :)
  • Victor1103
    #416
    És az első figura melyik sorozatba játszik? Én még kajak nem láttam sehol.
  • Herold
    #415
    Nem homár! Én tanúsítom, ugyanaz a csajunk.
    Igaz?
  • Szolnokboy1
    #414
    most mér?
  • Montanosz
    #413
    közben rájöttem honnan ismerős a főhős, hát a másik angol sorozatból a Strike Back-ból

  • [HUN]Crassus
    #412
    atyaég te homár vagy
  • Szolnokboy1
    #411
    csak sztem hasonlítanak nagyon?



  • tutituti
    #410

    már próbálom is.
  • Malakai
    #409
    Igen, el tudom képzelni a fájdalmaktól küzdő idegbeteg narkóst, hogy ezt teszi...
  • Thaison
    #408
    Erre én még nem is gondoltam. A következő részben lehet hogy tényleg fel fog kelni aztán megharap még pár embert. Ááá nagyon kíváncsi vagyok rá, állati jó sorozat, még akkor is az első részből a tankos jelenet visz mindent:) Kíváncsi vagyok milyen lesz majd a második évad, van egy olyan érzésem hogy ez is egy hosszú sorozat lesz...!:D
  • artschi2
    #407
    Walking Dead: Atlanta Run böngészőjáték
  • Dynamic
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De miért kellett volna bepakolni? Elég ha a furgonból integetve magához csal néhányat, majd 5 km/h-val előttük gurulva szépen elirányítja őket a táborhoz.
  • Cat 02 #405
    Nem volt fejen vágva, szal várható. Addig talán a néger is megöli a feleségét :)
  • Freddycom
    #404
    Naaa.
  • Abruzzi
    #403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azért ha belegondolsz bepakolni is nehéz lett volna. Ha mondjuk egyet berúgdos akkor mire mégegyet megprónálna az első már kimászik :D persze van 1 mód, ha bedob valamit csalinak és amikor elegendő bemászott akkor rájuk zárja az ajtót....de erre a keze lett volna a megfelelőbb, azt meg otthagyta :D
  • I.C.ram
    #402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lefogadom, hogy az lesz, hogy Merle bepakolt egy rakás zombit a furgonba, és bosszúból kidobta őket a táborban. Mondjuk ebben az esetben lenne egy hiba, mert a furgonnak nem volt válaszfala a raktér és az utastér között, tehát nem nagyon tudta volna Merle úgy elvinni őket, hogy ne kóstolgatták volna a nyakát :)
  • Teppik Amon
    #401
    Ez egy zombis sorozat, még viszont láthatjuk
  • mascarun
    #400
    Szerintem nem is annyira az a baj.
    Nekem nagyobb nehézséget fog okozni hogy a második évadra sokat kell várni! -.-
  • Andr0
    #399
    Most néztem meg az első 4 részt.. pff nagyon ott van a sorozat:D az a baj hogy csak 6 részes az első évad:D
  • polluxware
    #398
    mekkora sokk volt a számomra hogy megcsócsálták a kis szöszit!

    anyám...... pont őt kellett kilökni a sorozatból, olyan kis tündi-bündi volt

    van egy érzésem a következő rész azzal kezdődik ,hogy magához tér a kicsike......... saztán görög salátát kell csinálniuk belőle

    mekkkora káááááááááááááár érte
  • polluxware
    #397
    abba kell ám nafta is hogy mozogjon..
  • FL Zoli
    #396
    Mikor szétnézett a tankban nekem egyből bevillant Bujtor hangja: "Told előre a botkormányt!":D

    Amúgy tetszik a sorozat, többször nézős. Csak hát igen, vannak hibái, mintha a készítők kapkodnának kicsit. Pl. első rész elején belovagol a városba mutatják a rengeteg katonai járművet, védelmi állásokat, biztos lenne pár gépfegyver + tár a környéken, a tank mellett ott egy bazinagy gépágyú full lőszerrel. De nekik a nyomorult shotgunok kellenek.
    Apropó: a gránát hova lett? az ingébe tette, többet nem láttuk:)
  • [HUN]Crassus
    #395
    az már állt....azt meg nem állítod ám ha megy:P
  • CharrDen
    #394
    Nekem tetszett a megoldás, hogy a tankot milyen könnyen "megállították". Egyszerűen rámásznak.
  • [HUN]Crassus
    #393
    még m1a1 abrams is volt:P azt kapargathatták volna a zombik:)
  • sparrow35
    #392
    Ó te jó ég, akkor lehet hogy végig életben marad. :S
  • Szolnokboy1
    #391
    az az.
  • sparrow35
    #390
    prison break-es csaj az ki? Engem a főszereplő felesége irritál.
  • Szolnokboy1
    #389
    :)

  • Szolnokboy1
    #388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben az évadban főszereplő. Még két rész van hátra, szóval semmi akadálya, hogy meghaljon akár már a következő részben.
  • Evoluti0N
    #387
    Elolvastam néhány részt a képregényből. Elég sok különbség van a sorozat és a képregény között. Gondoltam, h végigolvasom mindet, de nem akarom lespoilerezni magamnak az egész sorozatot. Nagyon nehéz visszafognom magam. :D
    A képregény addig olvastam el, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy döntenek a támadás után, h továbbállnak. Na most arra leszek nagyon kíváncsi, h ugyan a filmben is meghal-e Shane. Habár mivel a főszereplők között van, ugye második a kezdődésnél, így elég valószínűtlen. Azonban ez azt fogja eredményezni, h még több lesz az eltérés a képregény, meg a sorozat között.
  • G_ArchAngel #386
    Nem olvastam a kepregenyt, nem tudom mi varhato, de sejtesem szerint kb. 5 evad, 50+ fejezet.

    Ugy erzitek, hogy a negyedik reszben mar meg kellene oldaniuk minden problemat? Aztan utana mi lesz, minden heten kinyirjak az ostromlokat, akik kaparjak a bevehetetlen eroditmeny falait?

    Ennyi erovel ott voltak a helikopterek, Humvee-k, talan ossze tudnanak ontogetni egy kis uzemanyagot, elmenekulni es akkor mar masodik evad sem kellene. De jo is lenne!
  • Montanosz
    #385
    Azért az kissé zavaros hogy a zombi-apokalipszis kellős közepén csak úgy kedélyesen piknikeznek a szabadban minden védelem nélkül.
    ennyi idő alatt már egy palánkvárat, vagy legalább egy kerítést felhúzhattak volna. aztán amikor jönnek a zombik csak visitoznak meg kalimpálnak)))
  • tutituti
    #384
    Nagyon tetszett az új rész,eddig nem írtam ide.Idézet nagyon jó volt a mostani részben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Neked adom minden remény és vágy emlékképét melyek illenek majd
    személyes igényeidhez nem jobban, mint az enyémekhez,
    vagy én előttem apáméhoz,Neked adom,nem azért, hogy emlékezz az időre,hanem hogy megfeledkezz
    róla egy pillanatra most és akkor és ne azzal töltsd életed,
    hogy legyőzd az időt."
    William Faulkner (The walking dead se1. ep4.)
  • G_ArchAngel #383
    A voodoo zombik adjak az egesz alapjat: persze anno magianak tulajdonitottak, amit mereggel ertek el, de ezzel is osszekapcsolhato, hogy a zombi-apokalipszos mindig vmi vegyszerbol, meregbol vagy felresikerult kiserletbol indul(t) el.

    Ha fantazialunk, akkor oke ez tipus, ami ebben a filmben van, akar tul is elheto az egesz, de mas lenne a helyzet, ha az Umbrella cseszi el az egeszet:)