12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • trident
    #622
    Az első rész is megtalálható jó minőségben: The Walking Dead S01E01 720p HDTV x264-CTU (eztv-n néztem utána, de én is a gyengébb minőségűt néztem meg első részből)
  • mascarun
    #621
    Igen! Torrent!
    Mondjuk én az első résszel csak rossz minőségben találkoztam!
    De feltételezem hogy ki fogják adni egy idő után DVD-n is.
  • [HUN]Crassus
    #620
    torrent?:)
  • Renjike
    #619
    Sziasztok honnan lehetne letölteni a sorozat részeit jó minőségben?
  • Evoluti0N
    #618
    Egyszerűen csak azért 6 részt forgattak le, mert nem tudták, h milyen fogadtatása lesz a sorozatnak, mennyire lesz sikeres. 6 sikertelen részből kevesebbet lehet bukni, mint 1x-ből. Azonban, mint tudjuk, sikeres lett és így folyatni fogják jövő ősztől a 2. évadot, immár 13 résszel.
  • karajjj
    #617
    mert ezért annyi pénzt kaptak most, hogy nem fogy el, csak őszre
  • Neoncsoves
    #616
    valamikor a színészeknek meg a rendezőnek is kell tököt vakargatnia
  • DeerHunter01
    #615
    ja :D
    miért nem tudnak nyárra csinálni sorozatokat...vagy tavaszra.
  • karajjj
    #614
    majd jövő ilyenkor megnézed :D
  • DeerHunter01
    #613
    Jó kis sorozat ez, most daráltam le a 6 részt 2-3 nap alatt.
    Jöhet a 2. évad :)
  • kiskapucska
    #612
    Azt hittem, hogy valami jobbat is kihoznak ebből a sztoriból, de az utolsó egy-két rész számomra rém unalmas volt, és vergődtem, hogy legyen már vége. Remélem ezért is bocsátották el az írógárdát, és jövőre valami értelmesebbet hoznak össze. Mi értelme volt ennek a dokis-szálnak, ha valójában nem tudtak meg semmit.
    A csaj meg tuti terhes, mert nem szoktak eltérni a képregény sztorijától - ld. Heroes.
    Remélem kicsit összeszedi magát az AMC, és csinálnak olyan jó sorozatot ebből, mint a Breaking bad.
  • I.C.ram
    #611
    Szerintem azért volt pár klisé eddig is.
  • G_ArchAngel #610
    twitter-re nyomta ki egy fashion blogger, hogy jo ajandek zombi rajongoknak karajcsontra
  • mascarun
    #609
    59$

    A pulóver Linkje!
  • mascarun
    #608
    Jahm ezt én is láttam egyik poénképeket gyűjtő oldalon. Lehet hogy ő is onnan szedte és nem tud konkrét linket adni!
    De majd utánna nézek!
  • G_ArchAngel #607
    Kerdeztem, aki linkelte, de nem valaszol egyelore...
  • Megtörhetetlen
    #606
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha tippelnem kéne hogy mit mondott neki a doki akkor arra tippelnék, hogy van megoldás és hogy merre induljanak tovább, igen az is lehet hogy a várvizsgálat eredményéből derült ki valami persze nincs kizárva de nekem gyanúsabb az első, vagyis remélem!
  • SötétBarom
    #605
    linkt
  • G_ArchAngel #604
  • tigeroo
    #603
  • mascarun
    #602
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És a Néger csóka az apa nem ?
  • böröczk
    #601
    de ratyi
  • Doomista
    #600
    Itt is az a helyzet. ték.
  • Evoluti0N
    #599
    Ha nem olvastátok a képregényt, akkor spoiler.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A képregényt addig olvastam, ameddig el nem indultak a táborból és ott kiderül, h terhes a nő. Szóval nagyon valószínű, h itt is az a helyzet.
  • Neoncsoves
    #598
    lehet azt súgta a fülébe hogy megdugtam a nődet
  • böröczk
    #597
    de az irtó klisés lenne egyrészt, amitől a sorozat viszonylag mentes, másrészt nem olyan arcot vágott.. meg már úgyis ott egy gyerek, egy második nem akkora poén : D
    de fogadhatunk tőlem.
    inkább, hogy fertőzött az egyikőjük, vagy nincs már senki rajtuk kívül (már a létesítmény, vagy óriási amerikai felmentősereg, blabla), vagy, hogy van ellenszer, vagy akármi, amire nem is gondolhatnánk..
  • I.C.ram
    #596
    Na mibe fogadunk? :)
  • böröczk
    #595
    az <-- ilyen
  • haxoror
    #594
    +1

    az a nő borzalmas
  • mascarun
    #593
    Úgynézem szinte mindenkinek a főszereplő nőjével van gondja!
    Mivel az írói gárdát leváltják így lehet benne reménykedni hogy néhány szereplőt is leváltanak. Gondolom nem csak a hazai embereknek van gondjuk a nővel!
  • FL Zoli
    #592
    Most figyeltem csak meg, hogy A Köd c. fimet is Frank Darabont rendezte, abba főleg azon van a hangsúly, hogy a pánik, meg a félelem miket hoz ki az emberből.


    (bár az eredeti King novella egyértelműen jobb)
  • Doomista
    #591
  • Hoz_Hun
    #590
    Hát ez az utolsó rész egy fokkal volt jobb az előzőnél. Összeségében sajnálom, hogy a utolsó három rész ilyen trógerre sikeredett. A főszereplő nője meg kibírhatatlan.
    Amúgy rendben van a sorozat, de reményeimmel ellentétbe csak egyszernézős. Az fáj, hogy olyan jól indult és az első 3 rész nagyon pörgött. Túl szép volt hogy igaz legyen...
  • SötétBarom
    #589
    Mivan Brigi, felpörögtél? :DD :*
  • böröczk
    #588

    összes kommenteddel egyet értek XD
  • böröczk
    #587
    * meg az a tag a tankban (első rész), feltehetőleg ő is fertőzött volt már (bár arról nem volt szó, miylen úton terjed a betegség, vagyis voltak oylanok, akiket nem haraptak meg, mégis betegek lettek..), megpróbálta megölni magát a tankban, vagy csak simán a láz vitte el..
  • böröczk
    #586
    arra esetleg nem gondoltál, hogy a hadsereg legtöbb tagja is fertőzött volt már, vagy iylesmi... és lehet, hogy rommá lőttek egy hordát, de egy apró baki belekerül, és végigseper az egész seregen.. vagy amikor csak párat küldenek ki, és az óriás tömeggel szemben, hiába vannak überfegyvereik, lőhetik a népet, amikor csak a hedsát segít, pánik, hiba, vége.. : D
    vagy csak elfogult vagyok.
    de tényleg itt egyesek rémesek, régen én is ezt csináltam, nem azt nézik, hogy ez egy jó sorozat, hanem keresik mindenben a hibát.. próbáljátok má meg élvezni..
  • böröczk
    #585
    hát én nem tudom, évadzáróban, a végén én full átéltem azt a pár percet, amikor megtudták, hogy negyed órán belül halottak, iszonyat érzés lehet,lehet, csak a hangulatom hozta, de általában, ahogy írtam is, kritikus vagyok nagyon ebben a témában.
    de szerintem ott megvolt a feszkó, amikor bezárva várták a megsemmisítést.
  • böröczk
    #584
    csakhogy ebben a filmben elég kevés a klisé -.-"

    eddig számomra sikerült meglepetésekkel előrukkolnia, és kiszámíthatatlannak, valósághűnek lennie (már amennyire egy zombájos filmtől telhet)
  • böröczk
    #583


    és egyébként még kategóriájában szerintem ez áll legközelebb a "valósághoz", főleg az első pár rész.
    és végre itt állatokat is zabálnak a zombik, mg midnen élő húst, ami eléjük kerül, és nincs az über zombi hc mód, amikor mint valami túltáplált mutáns legyakja az embert rásprintelve, nincs tele ostoba, buta klisékkel, ijesztgetésekkel, inkább feszültség van benne sokszor, ami egy ilyen film alapja, és attól nem lesz gagyi.
    1-3. részig nagyon lenyűgözött engem, de a 4-6-tal sincs bajom, pedig elég kritikus vagyok az ilyen filmekkel.