12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • CharrDen
    #342
    Én amit nem értek: ez az apokalipszis mikor kezdődött? Sok zombi már szürke és tiszta rohadás, a testnek meg kell egy kis idő míg eljut oda.
  • [HUN]Crassus
    #341
    nos igen ilyen atomdurva apokalpszis szitu van ezek meg halat sütögetnek....én is azonnal valami jól védhető erődszerűséget keresnék
  • AntiHero
    #340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most az nem mind1? Gyalog oda értek és kész.:)

    Más:

    A tábor amúgy szarul volt megcsinálva akárki akármit mond. Kicsit körbe keríthették/építhették volna. Komolyan a nyugdíjasoknak több védelme volt mint nekik.

    Én biztos nem maradtam volna ott vagy ah ott akartak volna maradni többen legalább körbe építem vagy valami. Nem értem miért kell hülyének lenni egy filmben az embereknek..
  • mascarun
    #339
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy tudtam hogy a halál pillanatában minden izmod elernyed! Erre a szegény szőke kiscsaj meghal és ráncolja a homlokát! És persze megint a legjobb nőt kell megölni a sorozatban. -.-


    Amúgy jó rész volt!
  • ldavid
    #338
    jó volt, de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy jutottak vissza a táborba? szaladtak odáig az "üres" utcákon vagy mi?
  • Malakai
    #337
    Megint képregény, de nem hatalmas spoiler végülis:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Két féle zombit különböztetnek meg a túlélők a Walking Dead-ben, Lurkereket és Roamereket. Előbbi a megszokott zombi, ücsörög, ácsorog, totyog ide-oda, de semmit nem csinál, amíg a közelébe nem mész. Utóbbi viszont mászkál keresi a kaját magától is, így azok kimennek a városból.

    A képregényben ugyanez a támadás volt, viszont ott a redneck tesók nem is léteznek, egyszerűen a városból elfogyott élő kaja miatt kimászkálnak a vadonba.
  • Neoncsoves
    #336
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem annyira elborult az agya, hogy leszarta az öccsét vagy úgy gondolta, hogy ő úgyis őt keresi, és nincs ott...
  • Evoluti0N
    #335
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem azért még Merle se ilyen hülye. Nem tudhatta, h az öccse nincs a táborban és ezzel az ő kis bosszúhadjáratával az ő életét is kockáztatta volna. Szal nem valószínű, h ő vonzotta oda a zombikat. Mondjuk az következő részekben majd kiderül :)
  • Neoncsoves
    #334
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem feltétlenül, inkább nagy zajt keltett - pl. dudált, vagy direkt lassan ment, hogy vonzza a zombikat...
  • G_ArchAngel #333
    Most mar a filmben is:)
  • Malakai
    #332
    Enyhe spoiler képregényből:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott már korábban megkezdődött egy nézeteltérés Rick és Shane között, hogy maradni Atlanta közelében, vagy továbbálni, pont a magában odakolbászoló zombi után. Shane ilyen biztosra játszó figura, úgy gondolja, hogy egyhelyben lenni, egy nagyváros közelében, ahova esetleg a katonaság megérkezhet nagyobb biztonság. Eddig meg lényegében ő vezette a csoportot, ami itt kevésbé hihető a redneck tesók miatt, meg a többi férfi jelenlétével. A képregényben kevesebben vannak a táborban, főleg fiatal férfiból.
  • Szolnokboy1
    #331
    aha, persze, beterelte őket hátra, mi? :DDD
  • sparrow35
    #330
    A kokainnak nincsenek durve fizikai elvonási tünetei, és esett az eső ihatott belőle anniyt h ne egyen halálközelben.
  • [HUN]Crassus
    #329

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a levágott kezű csóka vitte oda őket a furgonnal az holtziher........
  • Evoluti0N
    #328
    Elég durva volt ez a rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Habár számítani lehetett sztem előbb-utóbb egy támadásra. Így, hogy valójában nem is voltak túl távol a várostól, nem volt túl jó ötlet egy ilyen nyílt terepen letelepedni. Messzebb a "civilizációtól" nagyobb biztonságban lettek volnta. Az előző részben, amikor feltűnt az az egy zombi, már akkor odébb kellett volna állniuk.
  • Szolnokboy1
    #327
    október, amúgy ja. :( soká lesz.
  • Kaplan
    #326
    2011 szeptembere a 13 részes második évad premiere, ugye?
  • SötétBarom
    #325
    =(
  • Kaplan
    #324
    korrekt rész volt, tetszett újfent ez is nagyon. egy bajom van, már csak két rész aztán újra böjt... :(
  • G_ArchAngel #323
    ha jól emlékszem 700 lövedéket hozott el a rendőrségről, aminek több, mint a felét elhasználták (odaadta a nyugdíjasoknak és ellőtte) - ilyen tempóban fogy a lőszer, akkor nekiállhatnának fegyvereket kovácsolni...
  • Szolnokboy1
    #322
    ja, az usában elég gyakori.
  • G_ArchAngel #321
    Tehát Ferenc automata váltós furgon?
  • Doomista
    #320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez csak fél off, arra meg nincs törvény. :D
  • Szolnokboy1
    #319
    ez már kicsit off, vagy tévedek?

    am sztem frankó rész volt, csak kurva rövid már megint.
  • Vaxi
    #318
    ideális, ide vele.
  • Doomista
    #317
    belefehérjézek a szemébe aztán majd pislogni fog a ...-ja.
  • G_ArchAngel #316
    szerintem ha az arcara elveznel, akkor is csak bamulna, pislogas nelkul...
  • Doomista
    #315
    nem érdekel, duknám.
  • [HUN]Crassus
    #314
    az az unott érzéketlen faarc:D semmi más:P:)
  • Evoluti0N
    #313
    Biztos én nem értek hozzá, de mi a baja mindenkinek a Prison Break-es csajjal?
  • Szolnokboy1
    #312
    a képregényben fegyverboltból szedik össze a fegyvereket. :)
  • SötétBarom
    #311
    Ahogy kitör a pánik, ezeket pakolják ki először.
  • [HUN]Crassus
    #310
    amúgy a fegyverekért rohangászás miziriát nem vágom...az USA -ban bemész akármelyik bevásárlóközpontba és egy kissebb állam hadseregének elegendő fegyvert és lőszert pakolhatsz össze a sportboltban:P
    Ráadásul fegyverboltokkal is szarásig vannak a városok.....egyes államokban még helikopter minigunt is vehetsz:P:)
  • paly90
    #309
    reménykedjünk benne h egy zombie hamarosan teljesíti kivánságunkat:D
  • [HUN]Crassus
    #308
    jaaaj haljon már meg a prison break-es csaj,mert kikészít:D boooooooooorzalom!!!
  • Danka88
    #307
    vasárnap. rá 1-2 nap és felirat is szokott lenni
  • Fenrir
    #306
    Vasárnap.
  • CharrDen
    #305
    Sziasztok! A 4edik rész mikor lesz? Mármint melyik nap szoktak új részek kijönni?
  • Neoncsoves
    #304
    most komolyan egy kurva bilincsen vitatkoztok? grat
  • ProGabe #303
    egészséges? az elvonási tünetektől kb. semmit sem érezhetett, sem az éhségtől, kiszáradástól... ez egy film basszus :D