12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • immovable
    #662
    Igen. Betöltöm, kilistázza mi van benne. Kiveszem a pipát a felirat részről, - video, audio rész marad - majd újra összerakatom egy külön fájlba. Próbáltam beleintegrálni a magyar feliratot de vmi hibát írt. Még próbálgatom, most látom először ezt a progit.
  • Malakai
    #661
    Azért megkérdem, ugye nem csak szétszedted, de össze is raktad újra egy mkv-be (video+audio, esetleg a magyar felirat)? :)
  • immovable
    #660
    Rendben. :) Néha úgy érzem, hogy valami hihetetlen következetlen egy szakma ez. :)
  • Teppik Amon
    #659
    Azért még próbáld meg simán átnevezni a feliratot monduk 1.srt-re. Kozmikus dolgokat tud generálni a modern számítástechnika :D
  • immovable
    #658
    Na. Hát kiszedtem a beépített feliratot, de így már se hang se kép. Persze ez csak az asztali lejátszónál van így, gépen megy minden, de mivel az egy laptop, így nehéz azon mozizni. :) Nem szenvedek tovább, lekapok egy másik rip-et. Azért kösz mindenkinek a segítséget.
  • immovable
    #657
    Elvileg nem. Első 3 rész ok volt így. Most próbálom az ajánlott progit, kiszedem belőle az angol feliratot aztán meglátom mi lesz. Am próbáltam azonos névvel is. :(
  • Herold
    #656
    Nem kéne a filmnek és a feliratnak azonos nevűnek lennie?
  • immovable
    #655
    Megnézem.
  • Malakai
    #654
    mkvextract-mkvmerge
    Megpróbálkozhatsz velük.
  • immovable
    #653
    A film saját feliratát nem lehet valahogy kiiktatni vagy vmi?
  • Malakai
    #652
    Ami még gond lehet az a film sub sávjaiban összeakad esetleg valamivel, de az nincs meg nekem, úgyhogy nem tudom...
  • immovable
    #651
    film: The.Walking.Dead.S01E04.720p.BluRay.x264-SiNNERS.mkv
    felirat: The.Walking.Dead.S01E04.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.hun.srt

    A feliratok.info-n lévő adatok szerint ehhez való, s az első 3 résznél oké is.
  • immovable
    #650
    Most leszedtem egy subtitle workshop nevű progi, csinált rajta hibajavítást (23 hiba) de így sem megy. De azért még próbálkozom. Azért kösz az ötletet.
  • Malakai
    #649
    Melyik verzió ez? Mármint a feliratok.
  • artschi
    #648
    akkor passz :(
  • immovable
    #647
    Hát így sem megy, és fogalmam sincs miért. Az első 3 rész .srt felirata tök ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkezik, mint az uccsó 3 és mennek, 4. résztől viszont már nem.
  • immovable
    #646
    Igen .srt kiterjesztésű. Gondoltam már rá, hogy valahogy .sub-ot vagy vmit kéne vele csinálnom.
    Értem megpróbálom. Remélem segít, mert jó kis film, asszony pedig nem tud angolul.
  • artschi
    #645
    Gondolom, .srt kiterjesztésű a file. Egy próbát megér szerintem: a felirat file "kódolását" kellene Unicode-ra megváltoztatni.

    Vagy fogod az .srt tartalmát, kimásolod, nyitsz egy új file-t ugyanolyan néven, belemásolod és elmented, ügyelve a kódolásra.
  • immovable
    #644
    Hi. Lehet nem ide kéne, de'hát hova. :)

    Valakinek van tippje a problémámra?

    Leszedtem HD-ban (720p) mind a 6 részt angol nyelven, beépített angol felirattal. Leszedtem hozzá külön magyar feliratot is. Az első 3 résznél nincs is gond, az utolsó 3 résznél viszont nem tölti be (nem is látja) a magyar feliratot. BluRay lejátszón nézem egy külső vinyóról, USB-n keresztül.
    Mi a F**z lehet a gond? Már "ezer" fajta feliratot leszedtem hozzá. De akkor sem akarja az igazságot. Kipróbáltam egyező címmel, anélkül, de akkor is csak az első 3-nál megy.

    Ha nagyon OFF akkor sry.

    Am nagyon jó kis sorozat.
  • Jim Morrison
    #643
    pfff s01e02... darapolas....
  • Malakai
    #642
    Úgy tudom, hogy az egy kiszivárgott végleges volt, szóval ugyanaz, de nem 100, magam azt nem néztem meg, mert kaka minőségű volt. :D
    Hacsaknem másik is van...
  • qtab986
    #641
    A Days Gone Bye (pre-air) része különbözik valamiben a csak egyszerűen Days Gone Bye résztől?
  • Malakai
    #640
    Okt 31 = nov 1.
  • Herold
    #639
    Mikor is folytatják?
  • Malakai
    #638
    Frank Darabont magyar származású és más magyarok is vannak a stábban.
  • qtab986
    #637
    Tudja valaki, miért vannak a magyar utalások a filmben?
    Például az egyik karakter neve Dale Horvath (bár az imdb szerint Dale Horwath), vagy a teherautó oldalán a felirat:
    Ferenc
    BUILDERS
  • tutituti
    #636
    kis érdekesség:
    http://blogs.amctv.com/the-walking-dead/2011/03/the-walking-dead-cast-survival-tips.php
  • Herold
    #635
    Most megtudjuk az igazságot.
  • G_ArchAngel #634
    Eddig is volt: Left 4 Dead
  • mascarun
    #633
    Játék készül a Walking Dead-ből!
  • Szolnokboy1
    #632
    igen. lesz.
  • szucsy89
    #631
    Sziasztok!

    Az első évad csak 6 részes volt? És lesz 2. évad?
  • SötétBarom
    #630
    brotip
  • tigeroo
    #629
    az energiát így tényleg meg lehetne oldani valahogy

  • Herold
    #628
    Ezt ismeri valaki?
    Fort Zombie
  • Szolnokboy1
    #627
    TWD-játék
  • sparrow35
    #626
  • MR ME
    #625
    ha van sok pénzed én simán bebaszlak a frigóba
  • sparrow35
    #624
    Keresek önkénteseket akik segítenének lefagyasztani engem a második évad kezdetéig, jelentkezni pm-ben. Köszönöm.
  • ProGabe #623
    miért csináljanak, ha a kutya sem nézné azokat? usa-ban nyáron big brother-ök és hasonló szutykok mennek a nagy csatornákon