12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #502
    Bennem is sok kerdes felmerult, mikor eloszor lattam a Star Warst, de aztan tultettem magam a megmagyarazhatatlan reszleteken...
  • mascarun
    #501
    No igen! Bennem a legnagyobb kérdés a zombis téma iránt hogy ugye a szemünk egy érzékeny dolog
    A zombik meg ugye rohadnak.
    Mégis mindnek ép a szeme egy kis hályogon kívül! De kb mindenhol úgy ábrázolják őket hogy ha ugyan a testük már majdnem teljesen elrothadt a szemük még mindig ott forog a helyén!
  • AntiHero
    #500
    Amúgy, se tv se rádió nincs a sorozatba? Vagy Mobil telefon esetleg internet?
  • ROCKnROLLA
    #499
    Egyébként nem akarok spammelni,de van egy minisorozat zombis témában, elég jó, érdemes megnézni. DEAD SET
  • tigeroo
    #498
    háát nézd meg és megtudod:P

    amúgy ajánlom nagyon, hasonló sorozat csak zombik nélkül (inkább a élelemhiány/belső konfliktusok/útonállókkal van bajuk)
  • ROCKnROLLA
    #497
    és minden arannyá változott? :DDDDDD (deszarvolt)
  • tigeroo
    #496
    jaja. meg a jerichoban is egy apát játszott aki mindenhez ért.
  • ROCKnROLLA
    #495
    az a néger csávó az a Blöffből a Sol ugye? nem néztem meg imdb-n, de sztem ő az
  • tigeroo
    #494
    köszi, sajnálom akkor :(

    (jólvanna nem degradálóan akartam mondani ne haragudj!)
  • G_ArchAngel #493
    fekete, de IMDB-n csak 2 resz van a neve mellett...

    (tudod, mi feherek vagyunk, az azsiaiak egy resze sarga, masik barna - igy is emlegetik magukat: brown people)
  • tigeroo
    #492
    na és mivan a négerrel? ő szerintetek vissza fog térni? nekem őis szimpatikus volt

    (amúgy a főszereplő már a legelején meggyőzött, amikor a saját házában összeszakadt)
  • I.C.ram
    #491
    Húúú a PBben is milyen embertelen gagyi volt a főszereplő Szkófild. Utálom azt a színészt is. Baromi tehetségtelen.
  • haxoror
    #490
    Nem képregény!

    ZOMBIS képregény!

    Van különbség
  • Herold
    #489
    Ki az, aki manapság képregényt olvas? Azt hittem az már évtizedek óta kiment a divatból.
  • PetruZ
    #488
    Még csak az elején járok, de nem igazán lehet összefoglalni, miről is szól, mert a képregény sokkal tempósabban halad előre. Gyakorlatilag, mint a sorozat, csak már totál más szálon fut a kettő. :)
  • tigeroo
    #487
    aki olvasta a képregényt az nem akarja leírni kis spoilerben hogy miről szól az a 79 füzet?:P vagy ha van a cselekményről "rövid" leírás angolul/magyarul azt linkelhetnétek
  • PetruZ
    #486
    Norman Reedus (Daryl) viszont ott van a felsorolt nevek között a főcím közben. Én is bírom a fickót más filmekből. :) A Dixon tesók egyébként nem a képregényből vannak, vszleg ezért is nincsenek rajta a képen.
  • tigeroo
    #485
    dettó.

    hülye választás volt az a picsa.
  • G_ArchAngel #484
    Nekem a legegyszerubb: PB Sarah-n kivul senkivel nincs bajom:)
  • Danka88
    #483
    Deryl? Na, már azt hittem csak én vagyok ilyen elb*szott, hogy öt birom a legjobban. :)
    Remélem fontos szereplő (bár eddig ugytünik, hogy az) lesz végig. Bár nem látom a bannerban ahol gondolom a ténylegesen főbb szereplök kaptak helyet. (Bár a szöszi is rajta van aki meghalt, ha jól látom)
  • ROCKnROLLA
    #482
    Monitorsugárzás :DDDDDDDDDd ezen besírtam

    Engem is csak Lori zavar, de ő viszont hihetetlen módon. egyszerűen irritál. Nekem is a Deryl a favorit :)
  • Szolnokboy1
    #481
    az, hogy ilyenre írták a karakterét nem a színész hibája. sztem lincoln elég jól hozza az elvárhatót, ha még azt is hozzácsapjuk, hogy brit létére hiteles déli akcentust beszél, még jobb a helyzet.

    Lorit (sarah wayne callies) leszámítva sztem nincs gond a színészekkel, a kis szőke csaj(emma bell) elég bénácska volt színészileg isten nyugosztalja, az andreát játszó színésznő (laurie holden) alapból nem szimpatikus, mert defaultban olyan fejet vág, mint akinek folyamatos székrekedése van. amúgy nincs baj a gárdával. a személyes kedvencem daryl (norman reedus), de nem a színész hanem a karakter miatt.
  • G_ArchAngel #480
    Koztunk elnek, de egyelore WOW-playereknek alcaztak magukat es monitorsugarzast esznek:D
  • haxoror
    #479
    ???

    valótlan helyzet?

    Te meg miről beszélsz?
    Mindenki tudja hogy a zombi-apokalipszis meg fog történni, csak idő kérdése, addig kell felkészülni az elkerülhetetlenre amíg még van idő.

  • G_ArchAngel #478
    Ezen gondolkodtam minap en is, de aztan forditottam egyet az allaspontomon:
    Szerintem jo ez a kicsit rutintalan szinesz, mert sokkal esendobb tole a karakter. Valljuk be, ebben a helyzetben senki nem lenne szuperhos. Itt inkabb egy egyszeru emberre van szukseg, egy kisvarosi sheriffhelyettesre, nem pedig John Rambora.
  • I.C.ram
    #477
    Igazából én a színészeket dobnám ki. Tele van nagyon gyenge színészekkel. A főszereplő szerintem kifejezetten gyengén játszik.
  • artschi2
    #476
    banyek, pedig rákerestem... akkor del pls, htx.
  • G_ArchAngel #475
    Hoppa, 7 kommenttel lentebb mar olvashato!
  • artschi2
    #474
    Hoppá, mai hír...

    Frank Darabont kirúgta a The Walking Dead íróstábját, s a második évadot valószínűleg angol mintára szabadúszókkal fogja elkészíttetni. Az 1. évados DVD egyébként tavasszal jön.

    sorozatjunkie.hu
  • G_ArchAngel #473
    6

    (valojaban ez 0., premier evad)
  • Kosadzk1
    #472
    hány részes az első évad?
  • Herold
    #471
    Ráadásul nem is egyformák. Ha az ember jobban megnézi, simán meg tudja különböztetni a japánt, a kínait és a koreait.
  • Herold
    #470
    Nem lehet, hogy pont abból a kutatóintézetből szabadult el a zombivírus?
  • ROCKnROLLA
    #469
    LOL :DDDD nem néztem, de pár napja pont ezt álmodtam :D
  • mascarun
    #468
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nézted annak idején a "Sliders" című sorozatot ott kiderült már hogy a zombik fogyasztó szerként alkalmazott nikotintablettáktól változtak át! xD
  • PetruZ
    #467
    "Frank Darabont kirúgta a The Walking Dead íróstábját, s a második évadot valószínűleg angol mintára szabadúszókkal fogja elkészíttetni. Az 1. évados DVD egyébként tavasszal jön." ('junkie)

    Lehet az öreg is érzi, hogy valami elcsúszott így, a vége felé?
  • G_ArchAngel #466
    Jim kellene neki, mar fertozott, de meg el:)
  • AntiHero
    #465
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkább foglalkozzunk azzal mi lesz az új szereplő szerepe.

    Szerintem azért engedte be őket, hogy legyen min kísérleteznie. Alapból elgurult már nála a gyógyszer szerintem valami pcihopata lesz.
  • G_ArchAngel #464
    Glenn koreai, nem kinai. Rohadtul tele van f.sza a koreai es japan haverjaimnak, hogy az osszes azsiait reflexbol lekinaizzak.

    Valoszinuleg talalnak majd fegyvereket, ezen nem kell kattogni, egyelore van eleg a jelenlegi helyzetben is.
    De mint lentebb is irtak, eselyes, hogy elsokent mindenki fegyverert indul.
    A nagy fegyverkezes es fegyvertartas nem jellemzo egesz USA-ra. Ez szinten csak egy filmekbol felkapott baromsag.

    Vizieromuvek evtizedekig tudnak emberi beavatkozas nelkul mukodni. USA-ban jelentos reszet az aramnak innen nyerik. Ha gond merul fel, az automatika le tudja kapcsolni a hibas szakaszt es csokkentett energiaval mukodhetnek tovabb. Szeleromuvekre ugyanez igaz. Elosztokat, trafohazakat is automatizaltak, most sem all meg Mo.-on sem Jozsi bacsi a relek mellett es kapcsolgatja at a felmerulo igeny szerint.
    Ettol fuggetlenul meghibasodos lephet fel, de a katasztrofa csak par hete tortent a filmben, igy mukodnie kellene az aramnak, hacsak nem direkt kapcsoltak le valakik, valahol, valamiert.

    Az 5. resz kutatolaborjaban pl. volt aram, a kamerat arammal mukodtettek, vilagitas volt, mikor az ajto kinyilt...
  • ROCKnROLLA
    #463
    azt tudom, ennyire azért én is figyelek :D csak vmi konkrétumra gondoltam, h tömegnövelő szertől (:DD) vagy mitől volt..