2454
Silent Hunter 5
  • DonZorro
    #1094
    Ebben van valami! Akkor majd lesz egy külön MAGYARÍTÁS része is...
  • pz6
    #1093
    Lehetne egy javaslatom a HUNter Pack-al kapcsolatban?
    Ugy kéne megoldani,hogy a kiegészítéseket külön is fel lehessen telepíteni magyarítás nélkül.
    Szerintem elég sokan vannak,akiknek inkább arra van szükségük,nem a fordításra.
  • crossy104
    #1092
    Próbáld úgy ahogy leirtam #997 hozzászólásnál.Akkor nem a szerverre menr hanem a gépre.Nekem igy hétvégén mindig recc nélkül ment.Ja, mióta igy tettem fel a játékot azóta nincs sem netes, sem szerveres gondom.Más: megoldottam a német nyelvet.
  • g3o
    #1091
    Nos, jól megszívtam... :(
    Megint nem ment az UBISOFT szervere a hétvégén, és elindítottam egy crackelt sh5.exe-t, ami állítólag megkerüli a szervert.
    Működött is rendesen, csak a gép kikapcsolása után az OP-rendszer nem indult el többet (reg-fájlokat törölt...)
    Szívás és száradjon le keze-lába, lábaköze az olyanoknak, akik...
    Szóval ha valaki megdobna egy veszélytelenebb crackkal, megköszönném, mert ez a netes csatlakozás eléggé bizonytalan...
  • runi 2
    #1090
    Karabiner ne csodálkozz,én is várom a Hunter packokat.Utánna kipróbálom a játékot,remélem olyan jó lesz mint a három.Na az ütős lett a subsimes packok után.Nekem az a topos eddig.
  • crossy104
    #1089
    Nyolckor végzek, otthon kipróbálom.Lehet, hogy túl gyorsan okéztam le a telepitős részeket. Ha nem lenne akkor marad az ingyenes, és az eredeti exe fájl átmásolom.Széria szám meg adott. Érdekes mert többen megvettük a gyűjtői kiadást amiben elvileg vannak új tengó szkinek, de senki sem találja.
  • Nohab
    #1088
    Nekem ez az első sh ezért még csak kipróbálom (nem eredeti), de a telepítő itt is ugyanaz. Nos akkor a két legördülős nyelvválasztást már magad mögött hagytad. A telepítésnél, mikor lépkedsz, hogy elfogadod a szerződést meg ilyenek. Pontosan nem tudom hol, de lesz egy olyan, hogy két telepítős ikon lesz, és a baloldalukon négy-négy fehér négyzet. A felsőben 4 piros pipa van, az alsóban csak kettő. Ilyen fehér körben fekete pontos választóval tudsz közöttük választani. Az alsónál tudod részletesebben beállítani a telepítést (angolul oda is van írva). Továbbra katt itt lehet kiválasztani hova települjön, majd még a telepítés előtt megkérdi, hogy English voice, vagy German voice, vagy ilyesmit.
    Egyszerűbb lenne képeket beraknom, de most nem fogom újrarakni, mert így is volt kb másfél óra mire feltette.
    Amúgy ha most is az elvárásodnak megfelelően működik, akkor ne rakosgasd le fel, mert így más sikerült hazavágnom egy op. rendszert. Csak írd le és legközelebb majd így rakod fel.
  • crossy104
    #1087
    Tehát a harmadik választást én nem láttam eddig sehol.
  • crossy104
    #1086
    Bocs a bénázásomért, de hol kell pipálni? Elinditom a telepitést,ott kiválasztom az angolt.Utána nem sokkal ismét kérdezi, ott sem lehet pipálni, csak választani.Ott is kiválasztom az angolt.Utána már nem tudok sehol.Legalábbis nem emlékszem.Ecsetelhetnéd.Neked eredeti van?
  • Nohab
    #1085
    Ahogy nézem így kell beállítani a német beszédet és az angol feliratot:
    1. DVD berak angolra katt.
    2. Install angolra rak.
    3. Telepítés beállításai és a német beszédet kipipálni.
  • Karabiner
    #1084
    Én tegnap vártam a népet hogy multizunk, nem jött senki
  • DonZorro
    #1083
    A fordítát azt Karabiner intézi asszem. Az összeállt HUNter_Pack nemsoká kész van! Már csak a magyarítás hiányzik... Várjuk karabíner, várjuk...
  • runi 2
    #1082
    Mikorra várható Zorro a kész verzió? Játékfordításról van infótok?
  • DonZorro
    #1081
    Már gyűjtögetés alatt van a téma. Javítások, billenytűk, grafika, régi SH3 opciók, stb, egy csomagban... (HUNter_Pack)
  • PanzerWolf
    #1080
    Ez mit tartalmaz Zorro?
  • crossy104
    #1079
    Megoldottam máshogy.Feltettem németül, kiszedtem a 700 megás sound-ot, töröltem, feltettem angolul és átmásoltam.Subsim-en irták, most jó.
    Úgy tettem fel különben, hogy az első angol, utána német és minden német lett.Utána német és angol de akkor angol lett.
  • Timur Lenk
    #1078
    crossy104, nekem eredeti van, és hidd el, így lett angol kezelőfelületű és feliratos, de németül beszélő a játék.


    Timur Lenk
  • DonZorro
    #1077
  • crossy104
    #1076
    Szerintem az eredetinél nem lehet megoldani, csak a törtnél.
  • crossy104
    #1075
    Úgy nem jó! Minden német lesz!
  • crossy104
    #1074
    Németül megy a telepités.
  • crossy104
    #1073
    Köszi! Próbálom.
  • Timur Lenk
    #1072
    crossy104, először angolra kell klikkelni (játék nyelve), utána a németre (beszédek).


    Timur Lenk
  • crossy104
    #1071
    Nem emlékszel hogy csináltad? Nekem nem megy.Most az elején választottam a németet utána az angolt és full angol.A másiknál meg full német.Azért sem értem, mert subsim-en irják a sound másolást.Tahát nem csak én balafa... Kettő választás van, és nincs pipa.A legelején lehet választani a nyelvet, akkor elidul a telepitő, és utána nem sokkal ismét nyelv választás van.Melyiknél mit kell jelölni?
  • Karabiner
    #1070
    nem tudom én simán telepítettem német hanggal angol felirattal nem kellet trükköznöm
  • crossy104
    #1069
    Ez a telepitős dolog nem jó.Bárhogy telepitem, német a felirat és a hang vagy angol mindkettő.Nem is látok pipát sehol.
  • crossy104
    #1068
    http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php

    Regisztrálni kell, egy perc.Itt van minden.
  • Frigyes54
    #1067
    Karabiner honnan lehet megszerezni a kanyarodast segito tarcsakat. kerlek segits
  • DonZorro
    #1066
    U-570
  • Karabiner
    #1065
    hétvégén lehetne késő délután este multizni
  • crossy104
    #1064
    Na ezért vagy Te Isten Császár.Én meg bújtam a subsim-et, ott irták igy kell.Felteszem jra, mert bekeverhet.Kétszer kérdez nyelvet a telepitéskor az elején.Először vagy másodszor kell a német?
    Más. Multi lesz valamikor?
  • Karabiner
    #1063
    őő bocsi de telepítő futásakor megkérdezi milyen hangon szeretnéd a játékot csak egy pipa hogy angolul vagy németül beszéljen a legénység
  • crossy104
    #1062
    Igazából úgy a jó, hogy angol felirat, de német a beszéd.Feltelepited németül a játékot, kimásolod a hangokat min a kettő helyről, utána feltelepited angolul, és bemásolod a kettő német hang mappát.Persze kell biztonási másolat az angol mappákról.
  • PanzerWolf
    #1061
    Karabiner ígérte a honosítást.Karabiner???
  • Muki100
    #1060
    Kicsit ironikus, de tényleg olyan mint a Doomhoz a honosítás. Nincs olyan sok szöveg ebbe se, hogy ne lehessen megjegyezni mi mire jó (amúgy meg van angol és német felirat is).
  • crossy104
    #1059
    Felesleges, tehát nem lesz.Ez nem az a fajta játék ahol nélkülözhetetlen mert rengeteg a párbeszéd.
  • highlander15
    #1058
    Nem tudjátok,lesz-e hozzá honosítás?
  • TitaniumRR #1057
    Meglehetősen ellentmondásos a cikk.

    A szövegezésben számtalan dolog miatt kap elmarasztalást, majd kap a végén ehhez képest aránytalanul magas pontszámokat.
  • pz6
    #1056
    Sok mod,meg még legalább fél év,ha nem több...
  • crossy104
    #1055
    Persze!Szerintem hangulatban a legjobb.Sok mod kell, hogy az SHV arra a szintre jusson.De alakul.