2454
Silent Hunter 5
  • g3o
    #1254
    Jobb lenne, ha CSAK a magyarítás lenne, és a többit nem vágná keresztbe... Nem szeretném, ha az eddig feltett és megszokott grafikák és működő módok a "magyarítás" után gajra mennének.
    Már ha jól értelmezem ezt a MOD halmazt!
  • DonZorro
    #1253
    Lesz egy pár grafikai javítás, kezelőfelület, gombok, AI javítás stb... Tulajdonképpen, ez egy csokorba szedett MOD halmaz lesz egyenlőre!
  • TG Gida
    #1252
    Előre láthatólag mik lesznek benne? Olyanokra gondolok,hogy 3-hoz hasonló célzás, irányítás, navigáció, hangok.
  • g3o
    #1251
    Korrektor kell?
  • DonZorro
    #1250
    Készül már Gida Bácsi! Már tesztelésen túl vagyok, csak a dokumentáció van hátra...
  • crossy104
    #1249
    Szia! Tört verzióval nem tudsz rendesen játszani.Ez, és még sok minden a törés miatt van.Megoldás nincs!Felesleges keresgélned.Sajna ezt meg kell venned ha kell.
  • TG Gida
    #1248
    Hali!
    Készül a HUNter pack?
  • DonZorro
    #1247
  • almatróz
    #1246
    Hello! Szeretnék kapcsolatba kerülni olyan játékossal, aki tudja játszani a Skidrow féle változatot s nem csak a lengyel hadjáratig. A térképen megjelenő vaskereszt ikonra-kb.Lengyelország felett- kattintva bejön a hadjárat neve, a küldetés eredményességét jelző csík, ez teljesen "fehér" azaz nem jelzi, hogy elvégeztem a feladatot, pedig elsülyesztettem a hajókat, kiírja, hogy dokkoljak Kielben, Kielbe megyek, dokkolok, s minden kezdődik előlről, mintha most kezdeném, kapitányi, flottila pk-i szöveg, stb, de semmi uj feladat/ aminek elvileg a bal felső sarokban, illetve a térképen vaskereszt ikon formában kellene megjelenni/. Hiába tanulmányoztam a Zygmunt Torpedo féle leírást, öszintén, nem sokat értettem belőle, ezért szeretném kérni-gondolom sok hozzám hasonló játékos nevében-, hogy a nálam e témában lényegesen jártasabbak szíveskedjenek leírni lépésről-lépésre a probléma lehetséges megoldását. Előre is köszönöm!!!
  • Frigyes54
    #1245
    hali kinlodok az iranyitassal is mondjon valaki jo otletet. meg meg egy kerdes miert kell egy 4000 tonnas hajoba 2-3 torpedo? anagyobbakrol nem is beszelve. sok szempontbol csalodas az 5-os.
  • danikamm
    #1244
    Hogy álltok a magyarositással?
  • g3o
    #1243
    Amilyen lelkes tengeralattjáró parancsnokok vannak itt, tőlük/tőlünk aztán nyugodtan mehetnek a konvojok a világ 4 tája felé bármelyik este 9-kor
  • PanzerWolf
    #1242
    Ha valakit érdekel akkor eladom a Collector's verziómat 11000ft-ért.
  • g3o
    #1241
    Amennyire realisztikus az is, hogy te is kint állsz és kukkolod a manuszokat
  • Karabiner
    #1240
    Ma megpróbálkozunk megint egy multival. Este 9 óra gyüli TS!
  • nagypite
    #1239
    warez változatban állnak kint
  • crossy104
    #1238
    Ha eredeti a játék, és nincs fent régebbi Mighty Fine Crew mod akkor egyedi esetről van szó.
  • Rodman6
    #1237
    Most próbáltam ki először a SH5-öt. Az mennyire realisztikus hogy mikor lemerülök a víz alá akkor a két távcsöves manusz ugyanúgy áll és figyel a tengeralattjáró felső és külső fedélzetén?
  • Karabiner
    #1236
    ma 19 óra Ts gyülekező!

    Tegnap 4 voltunk fönt. Én általában napközbe este 9 előtt nem tudok fölmenni max utána.
  • crossy104
    #1235
    Ki szeretne multizni gélután vagy este?
  • crossy104
    #1234
    Ma délután egy kis multi???
    Valaki irjon ki egy kezdési időt.Mikor menjünk TS-re.
  • g3o
    #1233
    Ezt mondom én is! Hiána megyek fel, csak magam vagyok! :(
  • Frigyes54
    #1232
    kosz valaszokat de mar ujra kezdtem harmadszor. menteni nem merek csak az automata mentes van. majd meglatjuk meddig birja
  • DonZorro
    #1231
    Hali, megdobsz egy TS elérhetőséggel Karabiner Mester???
  • crossy104
    #1230
    Én fent vagyok team speak-el de nem hallak.Csak a recsegést.
  • martongl
    #1229
    TS? melyik szeró?
  • Karabiner
    #1228
    ott a TS. csak hát sose jön föl senki rá
  • martongl
    #1227
    nekem bármikor jó de könnyebb lenne ha nem a fórumot használnánk hanem valami programot
  • crossy104
    #1226
    Halihó! Hánykor kezdődik?
  • Nohab
    #1225
    Tonnákat nálad számolja?
  • Karabiner
    #1224
    Ma este multi???
  • LeonSilver
    #1223
    Nem akarom ismételni meg már 1000* elhangzott de azért az mégis csak felháborító, hogy azok szopnak a legnagyobbat akik pénzt adtak ezért a szarért.Mert az rendben van, hogy a warez obizik na de ez ?Az uborka szoftver elmehet a jó büdös csipába.
  • crossy104
    #1222
    Szerintem töröld le a játékot teljesen, utána telepitsd fel.Ha minden igaz a mentéseid meglesznek.
  • Frigyes54
    #1221
    kerem valaki segitsen. az eredeti jatekkal jatszom. egyszer eljutottam a foldkozi tengerig. mar csak 15 nap volt a kuldetesbol. tobbszor mentettem de egyszer csak kidobott ajatekbol. sem afolytatast nem engedte a menubol sem load betolteset sem. ujra keztem de mostmar narviknal kidobott. sem folytatas sem load. szet kapcsol es a sima windos kepernyot adja. mi abanat lehet a baj? igy nem sok ertelme van jatszani. ha valaki tud segitsen
  • martongl
    #1220
    esetleg lenne kedvetek? ha igen írjatok rám privátban.
  • crossy104
    #1219
    Karabiner társaságában már próbáltam.Szerintem jó.
  • martongl
    #1218
    Multit próbálta már valaki? szerintem össze tudnánk hozni egyet most hétvégén
  • g3o
    #1217
    Nos, amikor a flotilla-parancsnokkal trécselsz, feladatot kínál. Amit vagy elfogasz, vagy nem.
    Ha nem, akkor felkínál egy másikat.
    Valamelyikre bólintani kell, különben nincs küldetés.
  • crossy104
    #1216
    Először megkérdezed a nagyfőmöktől mi a küldi, ekkor beadja a térképet, stb.Utána kérdezi feladat nélkül indulunk-e, igen indulunk, mert ezt a részt elcseszték a románok.Lényeg az igen.Utána betölt, elindulsz, és a térképem bal oldalon fent vannak a küldik.A térképen a tengeren kis német keresztek vannak.Rá is lehet klikkelni.
  • kovajani
    #1215
    hello Crossy104.
    az 1204 hsz. alatt belinkelt anyag sajnos nem egyértelmü számomra/gondolom forditási problémáim miatt/.Lényeg, hogy az ott leírt beírásokat mely szakaszban kell elvégezni. Én azt vettem ki belőle, hogy kezdjük el a játékot/ felébresztenek, felmegyek a kapitányhoz, szövegel,kilövök 3 hajót, majd a vaskereszt jelezte küldetést melynél 2 hajó kilővése után utasit a Kieli dokkolásra, visszamegyek Kielbe, leállok a waypointnál s aztán semmi. Ha rákattintok a képernyő jobb felső részén lévő horgonyra , bead egy kis ablakot, melyen három választás van, refit, küldetés vége és várakozás. A küldetés befejezésére kattintva ad csak be egy lehetőséget, ekkor bejön megint az első intro a kapitánnyal, a nagyfönökkel, majd el lehet menni a frissitő tiszthez s aztán a nagyfönökhöz uj küldetésért, ekkor jön a skip majd ezt bezárva ismét a nagyfönöktől start engedély kérés. Erre kérdezi, hogy küldetés feladat nélkül elindulunk-e vagy nem. Ha igen akkor nincs célmegjelőlés, a nemnél meg állunk, mint izé a lagziban. Ekkor kellene levinni a tálcára a játékot a ALT+TAB-val s ekkor kellene kezdeni a különbözö beírásokat?