2454
Silent Hunter 5
  • janik
    #1214
    Segitsetek már nekem. Kéne az új patch hez egy crack 1.0.1 hez mert nem találok. 1 link is elég. előre is köszke.
  • Wittmann13
    #1213
    A More Crew Commands modot használja vki?
    Engem álandoan kivág desktopra merülésnél ha fent van.
  • g3o
    #1212
    Folyt.
    Azért egyik-másik megkívánja, hogy manuálisan is beavatkozz, pl. be kell illeszteni valamelyik ini vagy cfg fájlba bizonyos sorokat.
    Erre nézve a dokumentation vagy hasonló könyvtárban vagy txt-ben találsz eligazítást az adott módhoz.
    TÁRCSÁK: Géptelegráf/speedometr, Kompasz/fordulatjelző, Mélységjelződurva és finom...
  • Wittmann13
    #1211
    Hali!

    Fel kell telepiteni a jsgme-t az sh5 mappájába almappa nélkül,ömlesztve.Utána elinditod az exejével (vagy az ikonnal amit kirakott) Csinálni fog első inditásnál egy MODS nevü mappát az sh5 mappájába.Ide átmásolod a modokat,amiket szeretnél.Utána elinditod a jsgmet és átpakolod bal oldalrol jobb oldalra amiket aktiválni akarsz.
    A tárcsák az sh3 kezelőszervei.Jobb oldalon alul.Sebesség,irány,mélység.
    Átirogatni meg csak akkor kell,ha nem eredeti a game,különben nem ad új küldit.
    Leirást hozzá crossy belinkelte 1204 hsz. :)
  • kovajani
    #1210
    Hello! szeretném kérni a témában jobban otthon lévőket, hogy sok kezdő társamnak segitve az többek között az alábbi kérdésekre legyenek szívesek infót adni. Ezek a témák futnak a fórumon, de kezdők, mint magam is nem nagyon boldogulok velük. Nos: a JSGME exével mit kell csinálni-telepités-futtatás-melyik mappa, hogy müködjök az SH3 írányitási formula. Olvasom, hogy TÁRCSÁK. Ez mit jelent? Más.Wittmann 13 írja, hogy át kell irni a küldetés /kampány beadásához a cfg-ket. Ez mit jelent-gondolom a campaign.cfg-ról van szó, s melyiket, mire kell átírni. Egyenlőre ennyit szerettem volna kérdezni, de nagyon jó volna ha a www.silenthunter.hu lap feléledne, s a SH előző részeihez hasonlóan igen sok segitség jelenne meg rajta a SH5-tel kapcsolatban is. Köszönöm.
  • Frigyes54
    #1209
    hallo Foldkozi tengeren hol lehet hordozot talalni vagy csatahajot? Egy 10000 tonnas cirkalot sikerult lonom. Narviknal egy csatahajot.Valaszt elorre is koszi
  • Wittmann13
    #1208
    Ezt probáltam én is.
    Magátol igy sem adja meg a következö küldiket/kampányt
    Csak ha átirogatod a cfg-ket,utána már hozzáférsz a többihez.
    Félmegoldás,de nem rossz. :)
  • crossy104
    #1207
    Azért előbb is adhatnának fejlesztéseket, ha csak 43 közepéig tart a játék.1942 februárban járok, és spec hajótest bevonaton, ill. kettő újfajta torpedón kivül semmit sem ad.De egy gagyi géppuskát is.Semmi új hydrofon, szonár,radar, elterelő,semmi.
  • crossy104
    #1206
    Pedig lehet, hogy nekimentél valaminek.Én majdnem nekimentem egy angol tengónak.Már hármat láttam.Külföldi forumon irta egy srác, hogy Ő bekapcsolva hagyta a travel modot, és neki is ment egynek.
  • crossy104
    #1205
    Igen! Kijön a szöveg, hogy pl. süllyessz el 50.000 tonna teknőt.A szöveg alatt van egy vonal, mint ha aláhúzták volna.Na az jelzi, hogy hol állsz a küldinél.Elsüllyesztesz négy hajót, és kb. a negyedéig sötétebb és kissé vastagabb lesz a vonal.
  • crossy104
    #1204
    Sziasztok! Ma éjjel még dolgozom.Akinek gondja van az olcsóbb játékkal, illetve a kampány résszel az vessen erre egy pillantást.Talán ez megoldja a gondokat.

    http://thepiratebay.org/torrent/5425969/Silent_Hunter_5_Mod_tutorial_for_Campaign_Offline_Play

    Más: Most vagyok fogatlan orosztlán, de csak felül.Öt implantátumot tesznek be felülre.Kettő és fél hónap múlva meg a többi cullangot fogakkal együtt.Azt mondta a doki néni, lesz szép szinész fogsorom / hatszázért/ Épp azon gondolkodtam, milyen gépet vehetnék az árán
  • g3o
    #1203
    Ehhez a jéghegyeshez ezt a fájlt kellett letölteni? -> Test_Iceberg.rar
    Egyelőre nincs időm az sh5-höz, de eltenném ezt is...
  • g3o
    #1202
    Csak nem fogatlan oroszlánná válsz?
  • Stief
    #1201
    Semmi baj valamiért a képek nem mentek el :(
  • Stief
    #1200


  • Stief
    #1199


    Mellékeltem képet! Szóval ennek a kis csíknak kell feljebb menni?
  • Stief
    #1198
    Azért akkor gyógyulást kívánok! Épp most voltam küldetésbe nagyon mérges voltam szóval ma pihentettem a gammát, mert egyszerűen minden ellen nélkül meghaltam! Nagyon komoly! Közelbe nem volt senki! Na szóval ha keresztre kattintok akkor szöveg jeleni meg és alatt az kis csík, annak kell feltöltődnie? Rettentő bugos amúgy gamma! Lenne egy kérdésem eredetivel nyomod? Mert az enyém nem az! Az lehet hiba?

    Köszi a helpet!
  • Stief
    #1197
    Azért akkor gyógyulást kívánok! Épp most voltam küldetésbe nagyon mérges voltam szóval ma pihentettem a gammát, mert egyszerűen minden ellen nélkül meghaltam! Nagyon komoly! Közelbe nem volt senki! Na szóval ha keresztre kattintok akkor szöveg jeleni meg és alatt az kis csík, annak kell feltöltődnie? Rettentő bugos amúgy gamma! Lenne egy kérdésem eredetivel nyomod? Mert az enyém nem az! Az lehet hiba?
  • Karabiner
    #1196
    új fogakat kapsz?
  • crossy104
    #1195
    Holnaptól kettő hétig nem dolgozom, táppénzen leszek./fogorvos/ Lesz időm irogatni.
    Nos: a bal felső sarokban ott a kampány, ill. a küldetések sorban.Ott van mindnél, hogy mit kell csinálni, ill. a lejárati idő is.Ráklikkelve a térképan a keresztre ki is rajzolja a feladat helyét vagy vonal, vagy egy kör formályába.Hatalmas hiba, hogy több küldetésnél sem lehet pontosan tudni, milyen teknőt kell kiiktatni.Ezt én úgy oldottam meg, hogy mentettem.Indult a kampány pl. Norvégiánál és az általam megfelelőnek gondolt hajó észlelésekor mentettem.Kilőttem, és ha / ráklikkelsz a küldi helyén a keresztre, akkor a feladat alatt lesz egy vonal,ott láthatod mennyin áll/ a vonalnál növekszik a csik sötétedése akkor jó. Ha nem akkor betlt, és keresek másik fajta hajót.
  • Stief
    #1194
    Hú de jó hogy írtál nekem! NA szóval legelső küldetés Norvégiánál!
    De tehát meg vannak jelölve azok hajók amiket el kell süllyeszteni?
    Msn vagy skpyon felvehetlek?
  • Wittmann13
    #1193
    Vinyón van. :D
    Na ugy tünik müködik is,meg nem is.
  • samsung123
    #1192
    itt a jéghegyes topik
  • crossy104
    #1191
    Szia! Nincs a játékban jéghegy.Sajnos!!!!!!!! Egy küldi van állitólag, valaki csinálta, nem tudom igaz-e.Subsim-en nézz utána, hátha dolgozik rajta valaki.Egyszer találkoztam a forumban ilyesmivel, de nem néztem bele.
  • U995
    #1190
    ez télleg az
    aki jáccik vele rakhatna fel képeket, vagy jó videókat, hol lehet ilyen jeges vidékkel találkozni???
  • samsung123
    #1189
    Nagyon ÁLLAT kép
  • crossy104
    #1188
    Az most melyik? Hol és mikor van? Én már az amerikai és északi konvojnál járok 42-ben.

    Nem mindegy milyen tipusú hajókat süllyesztesz el.Ha az amire gondolok akkor felfegyverzett teherhajószerű teknők, kék a szonárjele. Kettesével járnak és gyorsak, 15 csomó körül futkoznak.Én úgy oldottam meg, hogy amikor megláttam egyet akkor mentettem, kilőttem, és ha nem ment fel a csik a küldinél akkor nem jó tipusú.Vissza a mentés, és hagytam a fenébe.Eléggé macerás dolog.A Winston küldit 41-ben ki is hagytam.Képtelenség megtalálni őket.Még jó, hogy adott helyette másik küldetést.
  • Stief
    #1187
    Hello! Operation Weserübungban van küldetésem, igazából azt írja hogy el kell süllyesztenem 5 brit hajót a kijelölt zónába+ amit találok battlesipet de igazából már vagy 10 hajót elsüllyesztettem, de nem igazán történt semmit és deadline azaz küldetés vége nagyon közeledik asszem júni vége?! Kérlek segítsetek minek kéne történnie, vagy nekem mit kéne csinálnom?
  • g3o
    #1186
    Mi lenne?
    a) Kezded elölről
    b) Elpasszolod a cd-t 3 ficcsért :)
  • Wittmann13
    #1185
    Még 1 küldi van hátra a total germanybol.Kiváncsi vagyok utána mi lesz. :)
  • crossy104
    #1184
    Próbálkoztak offline campaign moddal, de eddig senkinek sem sikerült.
  • Skyline
    #1183
    Elárulom hogy nem működik.
    Játszhatsz vele,de ahol a DRM működésbe lépne ott behal a game és nem enged tovább...
    Ha megcsinálod a TUTORIAL-t akkor nem kapsz első missziót utána. Ha tutorial-t kihagyod akkor csinálhatsz 1-2 missziót de utána nem ad újat.
    :)
  • Wittmann13
    #1182
    Elárulom hogy működik. :)
  • Karabiner
    #1181
    azok a módok amik csak látványban módosítanak valamit. nem okoz gondot multiba. azok amelyek valaminek a működésbe azok igen. vagy mindenkinek kell lennie olyan módnak, vagy senkinek. ez a u-boat kill mód valószínűleg már nem multi kompatibilis
  • U995
    #1180
    Én sajna még csak a haverom gépén tudtam vele játszani a warezzal.
    De ha végre lesz új gépem, sztem megveszem én is a multi miatt.
    Amúgy ha agyon van MODolva mükődik a multi???
    Meg most már nem szarakodnak a szerverek?
  • Karabiner
    #1179
    U-Boat Killer AI Mod javítja a rombolok csekély érdeklődését. subsimen van fönt.
  • Skynet
    #1178
    Lehet hogy nem nyugdíjas jegyet vett aki megvette,viszont a Warez nem működik...:)
  • Stief
    #1177
    Hello! Operation Weserübungban van küldetésem, igazából azt írja hogy el kell süllyesztenem 5 brit hajót a kijelölt zónába+ amit találok battlesipet de igazából már vagy 10 hajót elsüllyesztettem, de nem igazán történt semmit és deadline azaz küldetés vége nagyon közeledik asszem júni vége?! Kérlek segítsetek minek kéne történnie, vagy nekem mit kéne csinálnom?

    Köszi előre a választ!
  • g3o
    #1176
    A Silent HUNter Team TS-en szokott lenni valamikor valaki? Ahányszor felnéztem, mindig kihalt volt.
  • U995
    #1175
    Sztem aki megvette nem egy nyugdíjas jegyet vett vmi dunai sétahajóra, hanem egy izgit amilyenek az előző részek is voltak, de inkább a 3.rész a best. Talán lehet, majd vmit kezdeni hogy "jobban figyeljenek" a rombolók.