2454
Silent Hunter 5
  • Skynet
    #974
    Ubifos és egyéb hatalmas intelligenciára utaló UBi fikázóknak:

    Nem az Ubi tehet róla hogy eredeti játékkal nem lehet játszani,hanem az a rengeteg szájbavert buzeráns kis patkány aki ahelyett hogy megvenné DDOS-olja az Ubi szervereket,mert nincs a mai napig működőképes crack a DRM játékokhoz.
    Tehát nem Ubifos és Ubifail....Hanem fasszopó warezos kis buzik...
  • U995
    #973
    Zsolti PÜ.
  • csoly
    #972
    Ahelyett hogy idegeskedtek és nagyon merülnétek kicsit nyomassátok vagy a hármat vagy a négyet amíg nincs UBISFOSSERVER. Én azt teszem és nem idegeskedek...
  • crossy104
    #971
    Dehogy! Bujom a fagyási forumokat, most dolgozom, holnap kipróbálom.Az irják, ha elindul akkor kis ablanknál a beállitásnál/ fogaskerék jel felül/ klikkelni kell, hogy disable server synkron, utána gyorsan kilépni.Ha megvan újra kell inditani a játékot, és intro közben ki kell húzni a netkábelt.és új kampányt kezdeni.
  • U995
    #970
    Félre ne érts Zsolti!
    Nem kárörvendésből röhögök, hanem az UBIFOSON.
  • crossy104
    #969
    Warezzel meg eddig nem lehetett játszani, mert nem engedett tovább a kampányban.Bár már arra is van trükk, a piratebay-n van fent hozzá egy dolog,le lehet szedni abban van egy részletes leirás, mit kell átirni a játék campaign mappájában.Utána ott is nyomhatod a kampányt is. Bár nekem kissé bonyolultnak tünt.
  • crossy104
    #968
    Van akiknek megy, de inkább szerencse kérdése.
  • U995
    #967
    UUU ez gáz, 14ezerért. Még jó hogy nem vettem meg gép nélkül előre.
    Hát ha jól olvastam egyik új UBIFOS-os játékkal se lehet játszani eredetivel.

    UBIFOS GAME OVER
  • ogre1968
    #966
    Hali
    Hogy lehet SH 5-ben célon tartani céltávot mérni?
    Sok torpedóba kerül egy hajó mert egy csomó mellé megy nem követi a célt sem mint az előző verziókban.Tud vki segíteni?
  • crossy104
    #965
    Akkora anyázás megy külföldi forumokon, hogy eszméletlen.Sokaknak nem indul, de ha el is indul, eltünnek a mentések.Kezdhetik előről stb.Játék közben sorra kidobálja őket, pedig 70 megás netjük van.
  • crossy104
    #964
    Annyira ideges vagyok,hogy nem látok.Bármit csinálok, lefagy.Feltettem a komplett rendszert újra, szüz wonfos 7, install, elindul, intro is megy, de amikor beadja a dokkot, és kiirja hogy várjak mert a játék mentéseit szinkronizálja a UBI szerverrel akkor kifagy.Próbáltam mindent.
  • Adr74
    #963
    Szerintem accounthoz kötött, mint minden más.Én is úgy bírtam eladni, hogy egy másik felhasználói néven regisztráltam...

    Egyébként ne add el, mert lehetséges, hogy javítanak a dolgokon.Én azért adtam el mert nem tudok mit kezdeni vele a patch kiadásáig, sőt nálam ez a 14E Huf azért nem semmi egy használhatatlan "valamiért".
  • U995
    #962
    Zsolti most tényleg abba hagyod???
  • crossy104
    #961
    Hogy lehet a UBI-nál kitörölni az accountot?Ha eladom a játékot más nem tud vele járszani, mert a szériaszámba beleköt, hogy más már használja.Mi a megoldás?
  • crossy104
    #960
    Basszus! Feltettem újra a windows 7-et, feltettem a játékot, és igy is kifagy.Már nincs ötletem. Eladom, és játszom warezzal.Bassza meg a UBI a szarát.Több játékot nem veszek meg.
  • gyozo
    #959
    Ott már nincs gond. A legelején gondolkozott el sokat, amikor próbál csatlakozni az ubisofthoz, még a nyitó videók előtt.
  • giczinger
    #958
    pár másodperc és fél perc között
  • crossy104
    #957
    Mi az hogy lassan indul? Nekem elindul, betölti a játékot, és utána középre kiirja, hogy Please wait games save server stb.De ott lefagy.Neked ott mennyi ideig vár?
  • gyozo
    #956
    Nekem is eredeti és megy. Mondjuk kicsit lassan indult, de megy.
  • Adr74
    #955
    Már lentebb írtam nekem eredeti volt.Nekem is ugyan azok a problémák voltak amiket leírtál.Nagyon sokat idegeskedtem rajta, így már meg is váltam a játéktól...
  • Zogu
    #954
    Köszi. Megvan. Már csak azt nem tudom, hogy sok közül melyik az, amelyik az SH4 billentyűkiosztását állítja be.
  • crossy104
    #953
    Akinek eredeti van, az tud játszani vele?Vagy csak nekem szarakodik a játék szerveres mentés betöltése?
  • gyozo
    #952
    Ha valaki a return to course gombot belehackelné komplett mod letöltés nélkül, akkor a játék könyvtárába a \data\Cfg\Commands.cfg file-ba a [Cmd253] részt egészítse ki a Key0 sorral a lentebbi módon:

    [Cmd253]
    Name=Return_to_course
    Contexts=1
    Key0=0x52,c,"Ctrl+R"
    MnID=0x3F060004
    HasDelayedExecution=Yes
    CommandClass=Course
    Sound_0=ELO_Navig,MC_CR_NAV_16

    Kipróbáltam, működik. Lehet más gombot is választani, csak akkor figyelni kell, hogy a 0x52, ami magát a billentyűt jelenti, shift esetében s, Ctrl esetén legyen c legyen. És azért keressen rá mindenki, nem ütközik-e egy már beállított billentyűvel.
  • giczinger
    #951
    na találtam a vonalon egy csomó hajórajt
    azt ott akkor melyiket
  • crossy104
    #950
    subsim, forum, sh5. Regisztrálni kell.Ha belépsz a forumba, utána sh5, és ha regisztráltál akkor lesz downloads rész is.Ott klikk sh5, van egy csomó minden.
  • Adr74
    #949
    Üdvözletem minden SH fannak! :)

    Nos itt a negyedik részről van szó!A problémám az lenne, hogy az első küldetésnél megakadtam (1941, december 9.Küldetés neve:Patrol off Honshu Island).Az a probléma, hogy a térképen jelölt csillagot elérem, de nem történik semmi! Járőrözgetek már napok óta (játék szerint) és mind hiába!Próbáltam mint annak idején a 3-ban is a kockában maradni (térképre nagyítva kockák jelennek meg) és ott járőrözgetni, és így se működik a dolog.Esetleg valaki tudja a megoldást? Mivel elég zavaró, hogy az SH-t már az első rész óta követem és már már nagyobb nehézségi fokozaton játszok, ez a negyedik rész kifog rajtam...A játék 1.3-as javítással ellátott angol verzió.A választ előre is köszönöm!

    Bocs, hogy az ötödik rész fórumába írok, de a fórum keresési funkció nem működik nálam!Csak egy fehér lap jelenik meg "kész" felirattal a böngésző bal sarkában


    Az ötödik részhez csak annyit fűznék, hogy én a gyűjtői változatot megvásároltam, de nem mentem semmire sem vele.Sorolom a problémákat: Regisztráltam újra az Ubi.com oldalon, mivel nem fogadta el az előző felh.nevemet valami oknál fogva a játék.Pedig azon van pár Ubi-s játék regisztrálva...Nagy nehezen sikerült elindítanom az első küldetést, de már az elején hibákba botlottam.Külföldi fórumokon ajánlgatták, hogy telepítsem újra az egészét.Ez meg is történt, de akkor sem működött...Hát rájöttem, a registryből töröltem a bejegyzéseket, újratelepítettem a játékot és nosza minden ment tökéletesen :) (akinek hibás lenne próbálja meg a módszeremmel) Küldetés közben párszor megszakad az "internet kapcsolat" (hmm pedig nem az internet kapcsolatommal van a gond) Valószínűleg a DRM szerver a vétkes.Ha gyorsítom az időt akkor az ellenségnél nem veszi le az időt 8x-ra vagy egy kicsivel többre mint a 3 rész esetében.Ez nagyon zavaró amikor nagy távot tesz meg.A végén meg csak néz az ember mint a hülye, mert elsüllyedtÉs még sorolhatnám a hibákat (szerintem Ti meg belefáradnátok az olvasásába :) ) Ami biztos, hogy hála istennek csak 3 ropit buktam az eladásával, ami tűrhető is meg nem is.Későbbiek folyamán újra meg fogom vásárolni a játékot bízva abban, hogy esetleg már nem ennyire rossz a helyzet.Szerintem az Ubi majd egy nagyobb Patch alkalmával javít nagyon sok mindent! Csak türelem kell hozzá!Lehetséges lesz az is, hogy egy javítással majd törlik ezt a bugyuta DRM megoldást és nem a szerveren lesz tárolva a mentés és egyéb nyalánkságok.Volt egyszer egy játékom ami borzasztó hülye védelmi megoldással volt ellátva, hát mit mondjak annak is a védelme ment a kukába...És mit is fűzhetnék még hozzá?? Talán azt, hogy nem bukott rajta annyit a kiadó mint most az Ubi fog...
  • Zogu
    #948
    Biztosan én vagyok a láma, de ott (subsim) egy fél modot se találtam.
  • Zogu
    #947
    Köszi.
  • giczinger
    #946
    nem tudom
    letöröltem minden fájlt ami fennvolt
    reinstall
    majd amit felrakott azaz a netes mentéseket is arra katt ill töröltem azt beengedett
    igaz a mentések elvesztek
    de azóta tudok vele nyomulni
  • crossy104
    #945
    http://www.subsim.com/index.php
  • Zogu
    #944
    Én már a küldetéseket sem tudom elővenni. Ha a kapitány logjára kattintok (gondolom ott lehet a leírás), lefagy.
  • Zogu
    #943
    Már csak azt kéne tudni, mi az a subsim?
  • crossy104
    #942
    Szia! Az anyahajó lent van Irország déli részénél, egy kör jelzi a térképen, ha ráklikkelsz a térképen lévő jelre, a tengeren van egy pont, vagy kereszt.Klikk, és berajzolja a kört Irország déli részén.Ott van.Másik dolog az öt hajó, ugyanúgy klikk a küldetésre, és berajzolja a körivet, ott kell 5 hajót elsűlyeszteni.Ezek nagy hajók, nem teherhajó, hanem valami nagy batár ami fel van fegyverezve.Úgy néz ki mint egy személyhajó, csak ágyúkkal.Hadihajót mutat ha megtalálod, és kék lesz a szonárjele, nem fekete.Ebből kell öt.

    Más: Hogy csináltad meg a játékot, hogy ne faggyon?
  • giczinger
    #941
    kérdés

    merre találom az anyahajót?
    ahol jelöli a térkép semmit sem találok
    meg mi az az 5 hajó amit el kellene süllyesztenem?
    azokra sem lelek
  • U995
    #940
    Persze sajnálom akik megvették az eredetit és most nem tudnak játszani, de ez akkor is marhaság ez a másolásvédelmi hülye rendszerük. Töröljék el minél gyorsabban.
  • U995
    #939
    De semmi...

    Remélem tényleg összeomol teljesen a DRM rendszerük.
  • zoltang
    #938
    [URL=http://www.cybergen.hu/drm_must_fall_down]"DRM must fall down!"[/URL]
  • giczinger
    #937
    nekem megy reggel is ment meg az éjjel is
    nekem ez a tárcsázás nem jött be
    bár lehet megszoktam a játék kezelőfelületét
  • zoltang
    #936
    Tudtommal tegnap óta folyamatos DDOS támadás alatt áll(t)(n)ak az ubi szerverek (állítólag "szabadon" letölthető a progi). Biztosan dolgoznak a helyreállításon, szerverek átállításán...
  • crossy104
    #935
    Részleteznéd amit irtál? Mit tudsz?