2454
Silent Hunter 5
  • pz6
    #1174
    Ja!Lehet,hogy ubiék is igy gondolták.
    Csak igy eléggé sétahajózás jellege van a dolognak..
  • g3o
    #1173
    Legalább 1 gonddal kevesebb :) A francnak sem hiányzik egy hozzáértő romboló :P
  • crossy104
    #1172
    SH5 egy félkész játék.Pár hónap múlva kész lesz, hála a moddereknek.
  • crossy104
    #1171
    Rendben.Bármikor.
  • U995
    #1170
    Pfff ez igen.
    Ha ennyien szidjátok lehet elég lesz nekem a warez.
    Zsolti lehet már a héten megkereslek majd gépügyben, remélem.
  • pz6
    #1169
    A 4-ről nem tudok véleményt mondani,azt nem próbáltam.
    De ez tényleg elég gáz lett!Becsorogtam Scapa Flow-ba a felszinen.Egy romboló elindult felém,aztán úgy 1000 méternél megfordult és elment...
  • crossy104
    #1168
    Hab a tortán, hogy a rombolók A.I-je egy kalap sza... Még csak meg sem tudtak rémiszteni.Lemegyek 80 méterre, és simán elmenekülök.Volt, hogy 6 romboló közül egy rám lőtt, azán mentek tovább.
    Tényleg még mindig a 3 viszi a pálmát. Hiába szép a grafika, a többi nem ér semmit.Viszont azt tényleg nem értem, ha a fejlesztők tudták, hogy a játékosok az SH3-at istenitették, akkor mi a francnak csináltak az SH4-től is szarabb játékmenetet.
  • pz6
    #1167
    Nekem 12-vel megy.
    De még így is erősen gondolkozom,hogy visszateszem a 3-at...
    Nem vagyok programozó,de azt nem lehet megoldani,hogy ha már úgy ís ugyan az a motorja mind a kettőnek,hogy csak a grafikai elemeket meghagyni,a többit meg átpakolni az SH3-ból?
  • crossy104
    #1166
    A moral mod meg mindennek a teteje.Lassan már 16 mod kell, hogy élvezze az ember a játékot.
  • crossy104
    #1165
    A könnyű kampány van fent, ami megfelezi a tonnahatárt.És használom a critical hits mod-ot, mert igy nem kell 4 torpedó egy 7000 tonnás kereskedőre.
  • crossy104
    #1164
    Sokkal jobb volt az SH3. Ha itt is azt csinálták volna, legalább mehetne a játék 45-ig.Egy csomó időt megspóroltak volna ezeknek a szar küldiknek a tervezésével.Ja, és 41 végén még szinte semmi fejlesztés nincs, csak kettő új torpedó.Remélem a modderek csinálnak valamit már, mert ez igy egy unalmas sz.....
    Az idők lejárta miatt az embernek meg olyan érzése van, mintha lóversenyen lenne, és hajtanák a játékost, hogy gyorsan végezzen a játékkal.
  • Wittmann13
    #1163
    Reduced mission tonnage mod nincs fent?
  • crossy104
    #1162
    Nem tudom ki hol tart, de 41 őszén vagy egy agyrém küldi.Képtelenség megcsinálni.Winston line vagy mi a rák a neve.Három csillagos küldi.Sűllyessz el 3 troop transportot, de még ha bármilyen személy szállitó kis vagy nagy hajó sűllyesztek is el, nem fogadja el.Már tényleg kezdem unni ezeket a barom küldetésetek.Volt olyan is, hogy sűllyesszek el 3 rombolót, meg 3 korvettet.Ilyen elmeroggyant küldetéseket ég nem láttam.De ez a Winston szar ez túltesz mindenen.
  • Wittmann13
    #1161
    És még a linuxra mondják hogy nem felhasználóbarát.. :D
  • crossy104
    #1160
    Igen.Csak a kijelölt zóna számit, vagy a kijelölt piros vonal ha az van.
  • Wittmann13
    #1159
    Vazze,rájöttem közben. :D
    Az sh5 mappájába kell telepíteni a jsgme-t,igy már müködik.
  • highlander15
    #1158
    AMikor ki van adva pl.:az 50000 tonna elsüllyesztése,akkor azt a mennyiséget a kijelölt zónában kell elsüllyeszteni,vagy mindegy,hogy hol?
  • g3o
    #1157
    A tárcsákkal én is szívtam. Elsőre ment, aztán amikor DDOS támadás alatt állt a game szerver, újra raktam az egészet, és utána nálam is furcsa volt. Elfelejtettem a megfelelő ini fájlokat hozzápakolni, mert a modban nem voltak benne. Szóval kézzel kell beírni pár dolgot néhány ini fájlba.
  • Wittmann13
    #1156
    Köszi,ezt kiprobálom!
    Hát jobban már nem is tudták volna bonyolitani...
  • crossy104
    #1155
    Ha megcsinálsz egy küldit, modjuk egy 50.000. tonnást a pl. négy küldi közül, elfogy a torpedód, vagy csak kész vagy egy küldivel akkor visszamész a bázisra.Feltöltöd a torpadókat.Utána nem inditod el a parancsnokkal a küldit, tehát nem beszélsz vele, hanem Esc. nyomsz, opciók, gameplay, ott átállitod ahogy szimpi, utána oké, vissza a játékba, és beszél a parancsnokkal hogy indul a küldetés.
  • Wittmann13
    #1154
    De hiába állitom be az opciokban,a játékban mindig visszaáll mediumra.. :/
    Meg a tárcsákkal kapcsolatban szeretnék egy kis segitséget!Már egy napja szivok vele,de nem akar müködni a mod.Fent van a jsgme,bemásoltam az old style controlst,aktiváltam is,de mégsincsenek tárcsák.
  • McKalton
    #1153
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség(game eredeti). Három missziót ad a játék kezdéskor ebből megcsináltam 2-t az 50e-st és a 100e-s sűlyesztő akciót. A harmadik az északi blokád. Megtaláltam és kinyírtam az anyahajót. Viszont északon nem igazán találok troop transportot csak egyet találtam. Az Idő meg véges most dec elején járok de márc 1-én lejár a feladat. Még 4et kéne süllyesztenem. Hol lehet őket megtalálni legkönyebben mert ugye egyessével járnak. Tipp valakinek aki megcsinálta?
  • crossy104
    #1152
    Csak a dokkban lehet, de a játék során bármikor.
  • Wittmann13
    #1151
    Azt meg lehet oldani vhogy hogy custom nehézségi szintel induljon a játék?
  • U995
    #1150
    Bocs nem tudtam.
    Az 5k-ban házhoz is kapom???
  • runi 2
    #1149
    Karabiner hogy álltok a Hunter packkal?És honnan lessz leszedhető? Előre is kösz az infót.
  • grebber
    #1148
    Akkor nem írtam volna!Kihozzák rendeltem már innen!
  • U995
    #1147
    Ja fasza, de ide gondolom nem szállítanak
  • grebber
    #1146
    Akció most csak 5000Ft (Kiszállítással együtt)
  • crossy104
    #1145
    Ilyen nagy tempóval nem érdemes menni, mert mire ráklikkelsz a pill. állja már kb.200 km-re van tőled a konvoj.
  • crossy104
    #1144
    Kissé csalás, de jó taktika ha az ember siet egy küldivel, hogy 1500- 2000 körül teszi / felette túl gyors/ és úgy megy mert akkor még nem túl gyors.Viszont ha a közelbe konvoj van akkor beleránt párat.Na akkor kell a pillanat állj, és merülés.Kapásból melletted lesz egy konvoj.
  • crossy104
    #1143
    Azt hiszem 7800 vagy 8200 körül akad ki.
  • Nohab
    #1142
    Nekem csak akkor sikerült roppantanom, mikor teljes sebességgel felemelkedtem, de semmi más nem történt.

    Amúgy a térképen hányszoros gyorsítást tudtok még használni? Nálam 64 a maximum körül, mert felette már nagyon szaggat, holott a tutorialban 1024 is simán ment. Így aztán kb. 3 óra mire Németországból Anglia partjaihoz érek.
  • crossy104
    #1141
    41 közepén járok, itt már van farkasfalka.
    Érdemes feltenni az újfajta tornyot, mert csúnyán támadnak a repülők!Holott valami marha tesztelő azt irta sohasem támadnak.
  • crossy104
    #1140
    Szia!Ha kell, akkor szedje le hozzá dolgokat, mert alapban nincs ilyen.

    http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=cat&id=80

    Itt van minden földi jó.
  • U995
    #1139
    Most akkor hogy van a mélység mérő? morál? irány? stb???
    Én bő 2-2.5-órát játszottam vele, de nagyon furcsa volt, a grafika nagyon jó, meg maga a játék is biztos, de kanyarodni nem tudtam, meg mondom megnézem milyen mélyen megy szét a tengó, erre az óceán közepén 260méternél még semmi, még ropogás sem, és 270méternél meg leértem az óceán aljára
  • highlander15
    #1138
    Másnál is volt olyan,hogy az elején nem volt még meg az 50000 elsüllyesztett tonna,de a BdU visszahívott a bázisra?
  • crossy104
    #1137
    Lesz IX tipus, szeptember körül adják ki.Egy kieg. lesz természetesen jó pénzért.Ezek a román pletykák, állitólag már csinálják.Üzlet politikailag jó nekik, mert egy játékból csinálnak kettőt.Majdnem dupla pénzért.
    Más: nemsokára kijön az 1.2 patch, de szinte semmi nem lesz benne.Mélység mérés, útirány tartás, morál, stb.
  • crossy104
    #1136
    Szia! Hol vannak a skinek? Én nem találom őket.
  • bgabor
    #1135
    Értem. Mondjuk azt sosem értettem hogy hogyan merték kiadni a játékot a IX-es típus nélkül. Bár ubisoftot ismerve gondolom majd meg lehet venni, 5000 Ft-os DLC-ként. Kapzsi marhák.