2454
Silent Hunter 5
  • pz6
    #1014
    Az OldStyleSHControls-on kívűl kell még valami a tárcsákhoz?
    Nagyon nem akar működni..
  • jocking
    #1013
    Akkor nálam valami nagyon nem gömbölyű, mert pl. a "Süllyessz el 50K tonnányi hajót" küldetést már 5X megcsináltam és a vonal mégis teljesen üres. Ráadásul a feladat teljesítéséhez (a hajók tömegét figyelembe véve) kb. 5 hajót el kéne süllyeszteni, nekem meg már az első után "kipipálódik" ott felül és elküld haza a kikötőbe.
  • crossy104
    #1012
    Most megy a játék, valszeg megint a szerverek szarakodnak.Feltettem a könnyű kampány modot, de a parancsnok magyarázása után jobb felül az x-el nem tudom becsukni.Mitől lehet?
  • crossy104
    #1011
    Az összes kereszt legyen szines a főküldetésnél.Ha mindet megcsináltad és az összes kereszt mindenhol a mellékküldiknél is szines. Ha ráklikkelsz a mellékküldikre egyesével, látsz egy vonalat a pl. Sink 100.00 tonna British... szöveg alatt.Annak végig kell szinesedni, akkor kész.Ha csak félig van akkor még valamiért nem kész.Ezt nézd végig egyesével mindháromnál.Tehát csillagok, és vonalak. Ha minden kész, csak akkor enged tovább, ha valamelyiknél lejár az idő.Tehát mindegyiknél kiirja pl. Dead Line 1940.május 12. a másiknál 1940.junius 22 stb.Klikk a leghamarabb lejáró időre és nézd meghány nap kell még.Utána megállsz a kikötőnél ahol full időgyorsitásnál még nem szaggat nagyon a forgalom miatt, és gyorsitod az időt addig a napi.Ha megvan kikötsz, és kapod az új küldit.
    A faágszerűnél csak akkor enged tovább, ha a főküldi lejárati ideje lejár.
  • jocking
    #1010
    Hali!
    Lenne egy kérdésem a kampánnyal kapcsolatban. Most 1940 májusában járok és jelenleg 3 misszió elérhető. Egy Norvégia mellett és 1-1 Anglia keleti és délnyugati partjainál. Már mindegyiket csináltam legalább háromszor, de még mindig nem jelenik meg több (monjuk a norvég az nemrég jelent meg, előtte egy másik volt Anglia és Izland között).

    A kérdésem: Mi alapján dönti el a játék, hogy teljesített egy küldetés, és mi után dobja be a következő missziót?

    A másik fura dolog a kampány képernyő után van. Faágszerűen ágaznak szét a képek, de még mindig csak az elsőben vagyok (Total Germany). A többi rész milyen kitétel teljesítése után lesz elérhető?
  • crossy104
    #1009
    Az internet opcioknál megszakad a fonal.Hol állitsam be a Proxi?
  • crossy104
    #1008
    This problem may have to do with connecting through a proxy server to connect to the Internet. The Ubisoft Game Launcher uses the Windows settings for the http proxy, but some configurations could experience problems. If you connect to the Internet through a proxy, please try the following:

    1. Locate the settings.ini file located in the installation directory of the Ubisoft Game Launcher (C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher)
    2. Open it with Notepad, and add the following at the bottom of the document:

    [ProxySettings]
    ProxyHost=proxyhostname:proxyport
    OverrideProxySettings=1

    You will need to change the proxyhostname and proxyport to the values setup for your proxy. You can USUALLY find this information by:

    1. Open Internet Explorer and go to Tools –> Internet Options
    2. Click on the Connections Tab and click on LAN Settings.
    3. The Proxy HostName (address) and Port can be found in this window.

    If you don’t know this information or are unsure how to find out your proxy settings, you may need to contact your ISP or network administrator for that information.
  • crossy104
    #1007
    Nekem sem indul! Most nekem is a netbe köt bele.
  • giczinger
    #1006
    na ismét szarakodik a game
    most internetproblémázik
    csak azt nem tudom minek, mikor a netem tökéletes

    szar ez ahogy van
  • crossy104
    #1005
    Na jó, Te Isten Császár vagy, Győző pedig egy Isten!
  • crossy104
    #1004
    Szia! Advanced shift key 1.6 jsgme-vel tedd fel.Megmarad az eredeti, plusz Shit+ akármyeik bill / le van irvaa mappába/ megy a régi.Pl. vissza az irányba, mélység, időjérás jelentés, stb.
  • Karabiner
    #1003
    Na tök jó! de azért tisztáztuk hogy egy isten rendszer van, és én voltam előbb
  • Zogu
    #1002
    Megírnád a #954-s kérdésemre a választ?
  • PanzerWolf
    #1001
    Én most pihentetem a játékot.Megfordult a fejemben,hogy el is adom úgy berágtam.Ha esetleg valakit érdekel érdeklődjön privátba.
  • U995
    #1000
    Örülök neki, hogy legalább Te crossy tudsz merülni
  • gyozo
    #999
    Ugyan már, zavarba jövök
  • crossy104
    #998
    Köszi! Isten vagy Te is mint Karabiner!
  • crossy104
    #997
    SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ELINDUL!

    Akinek fagy, itt a megoldás!

    1. le kell törölni a játékot,regeditben is.

    2. gépet újrainditani, játékot feltenni, javitást még nem.

    3.el kell inditani a játékot, de a Launcher-nél jobb oldalon felül van egy fogaskerék /beállitás/ jel.Ott Disabled-re kell klikkelni, hogy nem engedélyezzük az online mentést.Ezután gyorsan ki kell lépni úgy, hogy a tálcán lent cobb klikk bezárás.

    4.C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher-ben a setting ini fájlt jobb klikk meg kell nyitni jegyzettömbbel és a SaveOnline=false kell lenni, ha false helyett true lenne természetesen át kell irni.

    5.ha ez megvan, akkor ugynott a C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher mappában van egy storage nevű mappa abban mentések vannak amiket törölni kell.Mindent.

    6. kipróbáltam, fut a játék.
  • crossy104
    #996
    Segitsetek légyszives! Irnak egy probléma megoldást a fagyáshoz. Egy darabig értem is, de vége magas!

    To bypass this, you’ll need to disable the option to store saves online and delete the storage folder. To do this:

    1. Start the game, when the game launcher appears click on the gear icon at the top right of the dialog box.
    2. A dialog box should appear asking you to disable saves from being stored online, click Yes. Exit the Ubisoft Game Launcher and the game.
    3. Go to C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher. If you have the 64bit version of Windows you’ll need to go to C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
    4. Open the settings.ini file (you can use Notepad for this).
    5. While the settings.ini file is open and look for the last line if it says “SaveOnline=true”, set this to false so it should say “SaveOnline=false”.
    6. Click on file and then choose Save.
    7. Finally, delete the “storage” folder, it should be located in the same directory (C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher).
    8. Run the game, it should bypass this problem now.


    A 7. pontot nem értem.Mi a francot töröljek, és mit kell elhelyezni????
  • crossy104
    #995
    Köszi! Hálás lennék minden segitségért, harmadik napja gyűlnek az ősz hajszálak, pedig 40 éves létemre már van egypár.
  • gyozo
    #994
    Én is olvasgattam erről. Az ubisoft launcher konfig file-ban van valami proxy beállítás.
    Nem néztem nálam mi van beállítva, de lehet, hogy az lesz nálad a baj. Ha hazaértem, meg tudom nézni.

    http://www.gamebrood.com/2010/03/11/assassins-creed-2-pc-crashes-freezes-errors-cant-connect-stuttering-choppy-and-more-fix-and-fixes/
  • giczinger
    #993
    értem én azt a keresztet meg minden
    ráadásul a némettel meg nincs is problémám
    csak azt mondom lementem az anyahajós körbe
    patroloztam de nem találtam
  • crossy104
    #992
    Nálam harmadik napja nem fut, lefagy.Külföldi forumon sem tudnak rá megoldást.Rengetegen nem játszanak fagyás miatt.
  • Adr74
    #991
    Egyetértek!Reméljük meggondolják magukat ezek után a készítők és nem ilyen másolásvédelemmel fogják ellátni a jövőben érkező játékukat!Az egymás szidását meg különösképp nem értem.Aki kulturált az úgy se fog leállni veszekedni felesleges dolgokon...
  • gyozo
    #990
    Itt szerintem nem az árral van a legfőbb gond. A félkész állapot ami a legproblémásabb. A mostani kiadást ahhoz tudnám hasonlítani, mintha mondjuk a Mercédesz s600-as széria után piacra dobnának egy s2600-as szériát, ami gyönyörű, csillog-villog, tud egy kicsit repülni is, de a vezetőoldalon az ajtóra nem szerelnék fel a kilincset. Fel tudnád szerelni, mert lenne a csomagtartó egyik rekszében pár alkatrész és egy leírás, hogy hogyan szereld fel.

    Szóval szerintem az ár rendben van. 10 ezer +- pár ezer (én pl. 8500-ért vettem a pcdomtól) Az a gond, hgy nincs kész.

    Más részről pedig ne felejtsük el, hogy arról, hogy mi hogy jelenik meg, nem a fejlesztők döntenek, hanem öltönyös marketingesek. Ha valaki dolgozott, vagy dolgozik multi cégnél, akkor pontosan tudja, hogy néz ez ki.

    Ők gyártanak pár statisztikát, megnézik mi a trend és azt tolják. Most kidobta az exceltábla, hogy iphone, és lett iphone kinézet, meg egyszerű iránythatóságát.

    Mondjuk ebben a legszomorúbb, hogy elvben hihtetlen erőfeszítéseket tesznek arra, hogy megismerjék a játékosok szokását. Pontosan egy ilyen játéknál, ahol nagyszámú tábor játszik vele évek óta és kitüntetett helyen szerepel a szimulátorok között (szinte utolsó egyébként) tudhatnák, hogy az igazi keménymag úgyis megveszi a játékot mindenféle marketinges hókuszpókusz nélkül. Tehát teljesen felesleges másolásvédelmet pakolni bele, mert ez azon réteg, aki letölti esetleg wazerban, utána játszik vele és megveszi.

    Lehet, hogy csak azért, hogy meglegyen. Mert már egy éve játszik vele és ezek után veszi meg. Én voltam úgy, olyan játékkal, amivel több évig játszottam (Hearts of Iron), hogy soha nem látta a gép az eredeti CD-t, mert éppen már letöltöttem és lusta voltam újratelepíteni, de ott van a polcomon, mert megvettem.

    Én azért továbbra sem írnám le a játékot. Ez egy jó játék volt és az most is, csak még dolgozni kell rajta. A DDOS-olás alábhagy majd, a pánik elmúlik. Be lehet majd jelentkezni. Modok lesznek, mert lesz pár fanatikus, aki úgyis történelmileg kiigazítja. Én pl. felvettem azt a 6 billenytűt, ami kell a konfiba és jó minden.

    Szóval ez egy szar marketing fogás volt. Gondolom most az UBI ezért felelős igazgatója ott ül a heti megbeszélésen az öltönyében és pakolja fel a slide-okat a kivetítőre és magyarázza, hogy minden jó, vagy éppen ellenkezőleg a hr-esnél adja le éppen a szolgálati telefonját és céges autót, de attól még ezt a játékot nem szabad kukába dobni.

    Ez olyan gyűlölöm-szeretem játék lett. Ez van.
  • theclub
    #989
    Kitalálnak egy jó védelmet, ami érthetően a gyártó érdeke. És akkor mi történik, katasztrófa? Legalább nem megy el annyi idő haszontalan játékokra. Bírom ezt a sirámhullámot. Én is szeretek játszani, nem is mindig gyárival, de nem izgat különösebben hogy nem férek hozzá bármihez ingyen. Majd megveszem, ami igazán jó, másrészt meg végre nem pazarlok annyi időt játékokra. Ha valami nem tetszik, nem kell megvenni - ilyen egyszerű az egész. Ha nem vagy elégedett a DRM védelmes megoldással, szintén nem kell megvenni. Aki megvette, még kritizálhatja is. De miért a cég a hibás abban, hogy normálisan nem tud valaki ellopni egy terméket?

    Az sajnos nem menne, hogy itthon 2-3 ezer Ft egy játék, nyugaton meg 8-10. Akkor mindenki innen rendelné. Amikor több tízmillió dollár is lehet egy játék elkészítése, a kiadó látni is szeretne valami hasznot és 10 dolláros árral azt aligha érné el. Látjuk, a nagy kiadók is gyakran veszteségesek. Érthető okokból próbálnak egyenesbe jönni.
  • bgabor
    #988
    Persze. A dolog megoldása annyi lenne, hogy a mostani ár ötödéért kellene árulni keleteurópában a játékokat. Elhiheted, hogy senki se szívna a warezzal ha egy bolti játék 2-3000 forintba kerülne. Az eladások megsokszorozódnának, és a hülye ubisoft jobban jönne ki a végén, mint most, amikor 10.000 Ft egy játék. Csakhát ehhez ész is kéne, és le kellene küzdeniük a kapzsiságukat.

    Ehelyett másoldásvédelmi rendszereket fejlesztenek többtízmillió euróért, meg összerúgják a port a saját vásárlóikkal.
    Hát nem kicsit ostobák, azt tudom mondani.
  • Karabiner
    #987
    Hát nem tudom mi lesz így szegény sh-val. úgy érzem az ubi kísérleti nyúlnak használj az sh közösséget. valószínűleg több részt úgyse kívánnak készíteni, hát ha meg szívatja eszt a közösséget az úgy is mindegy. Készül a setlers 7. rajtunk próbálja ki a dolgot. eddig igen kétes eredményekkel. mindenki ideges eladja játékot, egymással vitatkozunk. hogy most ki a hibás a kialakult helyzetért. szinte édes mindegy ki a hibás.
    még a subsimen is egymásnak ugranak. Ez ennyi, ismét vereséget szenvedett a flotta
  • crossy104
    #986
    Nekem Karabiner elmagyerázta addig én is szenvedtem.Figyu! A küldetése bal oldalon fent, vagy a tengeren a kereszt jelre klikk, és megmutatja mi hol van.Pl.anyahajó helyéz berajzolja Irország déli részéhez, egy kör jelzi hol keresd.Mindennél igy van.
  • pz6
    #985
    Azért azt se felejtsük el,hogy az az 50 euro egy német,francia,de akár még egy osztrák átlagfizuhoz képest is kicsit másképp fest,mint kis hazánkban....
    Bár amilyen állapotában az sh5 kikerült a boltokba,talán inkább az 5 eus ár lenne a reális.
    Másrészt meg,ha tökéletesen működne a játék is,meg a drm is,mit csináljon az akinek nincs otthon net?
  • giczinger
    #984
    a game nekem tetszik
    ami nagyon nem jó az a küldetések leírásának hiányossága
    se az anyahajót sem az öt hajót de még az utána következő felderítés és hajó elsüllyesztéseket sem találom kielégítő leírásnak

    ezeket valaki megoldotta már?
  • priluki
    #983
    4 éve is azt fujták vége a vareznak mert itt az uj védelem stb.. ez olyan mintha azt mondanák holnaptol nem lesz bünözés mert kitaláltunk valamit ami tökéletes.. ilyen sose lesz,mindig lesz warez. Én nem támogatom számtalan eredeti játékom van ,bár bekell valljam mindegyiket kiprobáltam free-be de ha tetszett megvettem.
  • crossy104
    #982
    Viszont ha ebből a háborúból / lássuk be régóta várható volt/ a UBI jön ki győztesen, és tényleg nem tudják rendesen feltörni a játékokat akkor az összes játékgyártó át fogja venni plusz továbbfejleszteni.A warezosoknak meg szarrak meszeltek.A UBI tudta rég, hogy ez lesz.Tudta, hogy akinek kell, úgyis megveszi.Viszont nem tudhatjuk, hogy nem fogtak-e össze a többi játékgyártó céggel a warezosok ellen, és jó pénzért / a többiektől persze, kompenzálva a pénzkiesést/ bevállalták elsőként, lássuk mire mennek vele.
  • U995
    #981
  • U995
    #980
    Te beteg vagy barátom!

    Amúgy az UBI igenis UBIFOS. Saját magával baszik ki, ha pl. 5rongy lett volna a sima sh5 és 10rongy a CE elhiheted még többen vették volna meg. Én addig biztosan nem fogom megvenni míg nem lehet vele játszani normálisan mert ne álljon a polcon az amiért pénzt adok ki. Ez a DRM hülyeségük úgy ahogy van egy szemét a kitalálójával együtt máglyára kéne rakni. Kívánom, hogy még többen töltsék le a kis programot és támadják a szervereiket, bénuljon meg az egész!!!
  • bgabor
    #979
    Hamár itt tartunk, a te hozzászólásod megfogalmazása se vall valami hatalmas intelligenciára, éppen ellenkezőleg.
  • crossy104
    #978
    Azzal együtt tudok élni, hogy kell net. kapcsolat, hogy kell reg.és account,netes ellenőrzés stb., de hogy a mentéseimet ne tudjam elérni ill. használni, az már botrány!Bocsánat mindenkitől, hogy itt mérgelődöm, de túl nagy SH fun vagyok.
  • crossy104
    #977
    A DDOS támadások előtt is sok fagyási gond volt, mert a UBI szervere néha elbaszarintja a játék mentését, pl kapcsolat megszakadás, stb és képtelen szinkronizálni a géppel, elmenti a hulladékot, de betölteni nem tudja.Egész nap ez miatt bújom a netet, és rajtam kivül sokan mondják, hogy a UBI egy dolgot baszarintott el, de nagyon.Azt, hogy nem a saját gépre ment a játék, hanem a szervereikre.A warezos támadók viszont tényleg szemétládák.
  • Muki100
    #976
    És arról nem az ubifos tehet, hogy képtelen egy jó játékot összerakni amit több ember megvenne?
    Ha jó játékokat adnának ki és megfizethető áron, akkor nem lenne ennyire durva a warez és nem kellene a DRM árát az eredetisekkel megfizettetni. Egy SH5 szintűért (vagy SH3 és SH4 szintűért, ha úgy tetszik), nem lehet 50€-t elkérni. Ez van.
  • crossy104
    #975
    Azért idegeskedem, mert ez miatt feljesztettem fel a gépet a következőre kb. egy hónapja:Gigabyte P55, i5 4000, ddr3 1333 6GB,Gigabyte ATI HD 5850 1GB, samsung 22" full HD.Nem volt olcsó, majd megvettem a játékot 14.000-ért.Kiadtam egy rakást pénzt csak az SH5 miatt, és nem tudok játszani.